• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
a řekla ti hladinu HCG??
11. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen tak nakukuju a jsem dost v šoku co tu píše myisiska :confounded: jak si doktorka představuje klidový režim v obchoďáku na pokladně????!!!!! :angry: to si jako máš dáchnout mezi dvěma super těžkýma balíkama perlivých vod a plnotučnýho mlíka nebo co????? To je fakt mazec. Ještě štěstí, že ti to klaplo u obvoďačky, držím pětsičky ať ti všechno dobře dopadne!!!!!!!

I ostatním těhulkám přeji hodně pohody!!!!!! :slight_smile:
11. dub 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
masi, tak to se mi teda pěkně ulevilo. Nechápu tu dr.!!!! To je teda přístup!!! Ale prachy to jo, že??? chtěla něco???
No jak píše Romi,...kdyby vajíčko nedorazilo do dělohy, tak teda nevím kde by se toulalo :grinning:
Asi je to opravdu ještě tak malé, že to nejde vidět. A co hladina HCG? Ta by jí to měla ukázata???
Ještěže jsi ji vyměnila husu jednu!!!!!

pez, moooc gratuluji, zase o krůček dál k š´tastnému těhu!!!! Moc a moc gratuluji!!!
11. dub 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že romi už se taky na Hcg zeptala na další stánce...

Ta baba je teda něco!!!!!!!!! Jako kdyby ta neschopenka šla z jejich financí!! Źe si tohle vůbec může dovolit???? No děs!!!!!

Holky, jdu konečně žehlit, pa
11. dub 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem teď objevila že je tu nějaké fórum z Brna :slight_smile: můžu se přidat?
11. dub 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta hladina je neco kolem 700. Myslim 710, ale nejsem si uplne jista, nejdriv jsem mluvila se sestrickou a ta mi rekla, ze to odpovida tak 3.tydnu
11. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mysi, no možná jsi ještě úplně na začátku, později, než myslíš
to ti brali krev prvně? jsem přečetla jen pár stránek zpátky
a už je ti líp? nekrvácíš?
11. dub 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi: brali mi krev prvne. Ani se nenamahala minule mi neco takovyho vzit. Akoratse rozcilovala, ze ji nejede plazma, co ma v cekarne. Jo a vcera jsem si precetla, ze za to, ze k ni neprijdes a jsi objednana zaplatis 200,- Dobry ne?!
11. dub 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi: Lepe uz mi je, a dokonce nekrvacim. Jen jr mi trochu spatne od zaludku...Ale to uz byva snad uuuuplne normalni
11. dub 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mys, to je dobře, že je vše v pořádku, jsi ještě na začátku, tak nebylo nic vidět, u mě to tak taky bylo a hcg z krve jsem měla jen nějak 230..Hlavně se šetři a odpočívej, jetšě že jsi tu doktorku vyměnila, ta je fakt neuvěřitelná.. :angry:
11. dub 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste neco malicko prileju do ohne. Volala jsem te sve nove. Jestli by me vzala a tak. Mamina se zna s jeji matkou, tak jsme volali domu, protoze uz mela padla. A jen jak jsem vyslovila jmeno Vyzulova, tak hned vedela, ktera bije!!! Pry ji moc dobre zna a nemuze na ni nic dobreho rict. Ani si nemam chodit pro kartu, aby nedostala (a ted cituji) histericky zachvat. A ze by ten stres u toho miminku moc neprospel
11. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mysi tak to je teda dílo. Já jsem změnila dr, ale jen z toho důvodu, že jsem se přestěhovala jinak byla moje doktorka super. Nový dr mi napsal neschopenku okamžitě jen co se dověděl kde dělám. Mám kamošku co si v 5 měsíci řekla o neschopenku a taky ji dr. poslala do háje, že prý jako prodavačka se nenadře, kráva. Celý den na oteklých nohách tak to se soucitem zaměstnavatelky doklepala do 8 mšsíce. Přeji ti jepší zkušenost s gynmudrem. Ahoj Titi, jaká?
11. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bohužel, i mezi doktory jsou pitomci. hlavně si to nenech zkazit. ale chápu, člověk tomu sám nerozumí, tak jak má poznat, co je nebezpečné a co ne. ta nová bude určo dobrá, dvě krávy po sobě, to by odporovalo statistice :sweat_smile:

aurel - dobrá, koukám ty jsi teprve na začátku, ale neboj to děsně uteče, přijde mi to jak včea, kdy jsem našla // :sweat_smile:
a kde pracuješ, že už jsi na neschopence?
12. dub 2008 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji krasne rano maminy. Kazde rano si delam testiky a carka je porad vyraznejsi. Mimco se snazi!!! Akorat ja nemuzu spat. Na dnesek jsem spala tak 3hodiny, normalne jsem jak nemluvne.
12. dub 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mys, no vidíš, bude to určitě dobrý. Ze začátku jsem taky moc v noci nespala, ale ted bych prospala celý den! uvidíš, padne na tebe únava a budeš usínat i u oběda :slight_smile:
12. dub 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti: uz aby to bylo. Chce se mi hrozne spat, ale kdyz si lehnu, tak smula.
12. dub 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mysisko, to bude dobrý!!! Jak píšet Bet, tak ta únava příjde. Já ve druhým měsíci přišla kolem šesté z práce, s těží se vykoupala a něco snědla a byla jsem úplně vyřízená, že jsem usínala u TV. Ale není moc o co stát...
Ta nová doktorka bude určitě fajn :slight_smile:
12. dub 2008 v 09:05  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: urcite, mam sto chuti poslat ji tam nejakou kontrolu. Tohle prece neni normalni jednani...
12. dub 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte mi nejaky eshop, kde maji pekny vecicky prosim
12. dub 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani se ti nedivím, taky bych měla sto chutí ji tam někoho poslat, když má takový jednání.... Přece nemůžeš platit za to, že nepřijdeš 200 Kč. Myslím, že každej normální člověk, když je objednanej, tak zavolá a přeobjedná se... No prostě je to totální kráva.... Ještě že jsi odešla!!!
Mys, věcičky chceš na mimčo nebo pro sebe? Já pro mimčo ještě nanakupuju, příjde mit o brzo a taky čekám, jestli nakupovat spíš do růžova nebo do modra:slight_smile:
12. dub 2008 v 09:15  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: myslim pro mimco, nechci nakupovat, ale spis tak srovnat, co je levnejsi, jestli internet nebo obchod a vubec co se da sehnat.
12. dub 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

mysi - to je dobře, i tože nespíš, to by mohlo být z těhu, já taky ze začátku nemohla v noci spát a ve dne jsem byla unavená :slight_smile: , hlavně pohodu,moc na to nemysli, psychika v těhu dělá děsně moc :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi, tak to ti bohužel neporadím, ale holky určitě jo... Já už mám doma spoustu věcí po dvouletým synovečkovi, tak budu kupovat jenom pár věciček, co se mi budou líbit a nebo budu potřebovat... Určitě budeme kupovat kočárek, ale jinak moc toho nebude. Ale když vidím věci pro mimča v obchodě, tak bych toho nakoupila strašně moc. Jenže tím že doděláváme domeček a peníze z hypotéky se pěkně krátí, tak musíme hodně šetřit, abychom mohli koupit aspoň to nejnutnější...
12. dub 2008 v 09:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
valim navstivit babicku a prababicku. Pry ma schovany nejaky veci na mimco, tak se jdu kouknout. Mejte se tu hezky, ja se zase ozvu
12. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Titi. Dělám ve velkoplošným tisku. Spracovávám materiály nasáknuté ředidly (acetonem) na čištění potřebujem tolouen, benzím líh a jiné sračky. Celý den na nohách sedneš si tak možná k obědu, když ho stihneš, a pracovní doba od nevidim do nevidim. Běžně tak 10-12 hodin. O vzpírání těžkých návinů folie nebo papíru nemluvě.
Jen si teď neuvědomuju zda jsem o tom na konikovi nepsala. Jo je fuk. Mám teď čas na přípravu svatby a můžu se tomu plně věnovat. Ty už to máš jak se říká za pár, vše OK?
12. dub 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase musím vařit, uklízet, žehlit... Tak se taky loučím! Přeju pěknej den!
12. dub 2008 v 09:38  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holčiny!
můžu se k vám přidat. Nejsem teda přímo z Brna, ale pracuji tady. S paní doktorkou Vyzulovou mám velmi podobný zkušenosti. Pokud nic nepotřebujete tak jednou za rok zaplatíte pouze 500Kč jako příspěvek na ordinaci a sklíčko na cytologii za 60Kč. Paní doktorka se tak nějak obohacuje. Pak když něco potřebujete tak to výjde mnohem dráž mě třeba poslední návštěva stála i s doplatky na léky 630 kč. Učtovala si utz, poplatek u lékaře, injekci,poplatek za aplikaci injekce,,doplatek za recepty a léky.A to jsem zdravotní sestra. No jo když jsm k ní šla v 18 nemohla jsem sehnat žádnou jinou doktorku. Tento měsíc jsem se naštvala a přešla jsem jinam.
12. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurel - tak to se fakt v těhu nehodí, takový s prominutím sr...y dýchat, to je fakt.
a budeš se vdávat? to je hezký, a kdy?
já se vdávala 29.2., už docela s bříškem, ale bylo to krásný :dizzy_face:
mám to za pár a zatímzdá se vše v pořádku, jen už trochu funím, al eto bude ještě asi hůř :grinning:
12. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni, tak ta doktorka snad spadla z višně, to už je fakt na kontrolu aspoň z pojišťovny nebo odkud, kde sídlí?
12. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi, těch webů je mraky, zkus hledat googlem, mimibazar je taková klasika, totéž mimiaukce, jinak já pak vždycky kouknu,když tu mamči písnou nějaký odkaz a moc si nepamatuji, co to bylo :sweat_smile:
12. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek