• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
ahoj holky,

byla jsem dnes taky mimo brno u manželových rodičů a když mě viděli, jak těžko stávám ze židle, koukali na mě jak opaření - důchodkyně je oproti mě štramanda. Děkuji za tip - ten kojící polštář zakoupím, když to trochu pomůže, koupím všechno :frowning2:
fakt si teď připadám jak chodící troska, já byla na bolest zvyklá, ale co je moc, to je moc, abych se nemohla na začátku 4.měsíce skoro hejbat, je ujetý, ale jak píšte, je to asi u někoho normální.
Jinak jsem se chtěla zeptat, vždycky jsem byla pro jednorázový plýnky, ale vy píšete o látkových. Jaká je jejich výhoda? jsem teď z vás na vážkách :slight_smile:
13. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ve stredu rano jdu k doktorce. Uz se tam tesim. Treba prcka konecne uvidim.
14. dub 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mys, no měla bys vidět - takovou tečku v gestakčím váčku, ale pro mě to byl krááásný pocit :slight_smile:
14. dub 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja doufam, ze tam uz neco bude. jestli bude zase jen zvetsena sliznice, tak asi uz zacnu brecet. Porad si delam testiky. Carky jsou porad tmavsi a tmavsi.
14. dub 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem :sunglasses:
myisi držím ti palce,ať ho konečně vidíš a ať je vše OK,hlavně se snaž být v pohodě :wink: Já se taky těším na středu protože jdu konečně po prvé k doktorce.Myslím si že je snad vše v pořádku a nějaká ta " fazolka" nám roste.(tak tomu zatím s přítelem říkáme)Naposledy jsem to dostala 1.3 a 7.4.byli // od té doby jen čekám na prohlídku u doktorky a nemyslím na nic jiného :grinning:
14. dub 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: to znam. Kdyz jsem mel jit k doktorce poprve, tak jsem porad koukala na hodinky, jestli uz nahodou neni pondeli. A on by porad patek :grinning:
14. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jdu dnes na kontrolu, tak malýho uvidím, doufám že od čtvrteka hezky povyrostl :slight_smile:
14. dub 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky. :slight_smile:

Těm, které tu psaly o bolestech zad a kyčlí... četla jsem o tom nedávno, není to způsobeno jen samotnou nadváhou v době těhu, ale především prý tím, že právě v těhu máme v těle nějakou látku, která způsobuje "povolení" či "rozvolnění" všech vazů tak, aby se vazy v bříšku mohly v klidu natáhnout a přizpůsobit se rostoucímu miminku. No a prý jsou proto i častější právě ty bolesti, protože se to holt projeví i na vazech a kloubech na celém těle. Ty jsou pak "volné" a fungují tedy jinak než normálně, a to vyvolává často bolesti.

Kde je pravda nevím, ale myslím, že na tom něco je. Osobně mám potíže v noci s kyčlemi. Bolí... :confounded:
14. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysis,No asi tak nějak :grinning: .Ještě musím krotit nadšeného přítele,aby to neřekl rodičům dokud to nemáme potvrzené nejlépe snímečkem :wink: Je to celkem fuška,zvlášť když tchyně pracuje ve školce a děti jsou v debatách na dením pořádku :dizzy_face:
14. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: To znam. Tchyne ne, ale moje mamina ve skolce delala nekolik let
14. dub 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
Zdravím do krásného dne!!!
Takže tento týden plný kontrol??? Doufám, že samých pozitiv. zpráviček!!!
já jdu ve středu na velký ultrazvuk, tak doufám, že se dozvíme jací jsme obříci a kolik vážíme :sunglasses:
14. dub 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: v kolikatym tydnu ti rekli pohlavi?
14. dub 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myis nám to dr naznačil, už když jsme byli na NT na Veveří
14. dub 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi: tak to docela brzy...
14. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě v 16 tt moje dr. Na Veveří to Vlašín nechtěl říci v tom 12 tt, že to raději ještě nebude prozrazovat. Tak to tam toho pindíka ale asi už viděl :grinning:
14. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: tak v tom pripaqde ja se od tama nehnu, dokud mi to nerekne!!!
14. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli asi jo, ale manža byl neoblobný a byl zvědavější než já, ale řekl nám že to SPÍŠ VYPADÁ
14. dub 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, .....tak nějak to naznačoval Vlašín, ale neřekl. My jsme takkový ostýchyví, tak jsme se moc nedomáhali :grinning:

mys :grinning:
14. dub 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej den, holky!!!
Mysisko, tak snad ta nová doktorka bude fajn a uvidíš na ultrazvuku tu tečičku :slight_smile:
Já se taky ptala ve 13 týdnu na Veveří a tak doktorka naznačila, ale že to je ještě takový nepřesný, tak to bereme jenom jako typ a jsem zvědavá, co nám řeknou v tom 20 týdnu..... Už bych ráda koupila soupravičku do postýlky, tak ať vím jakou barvu :slight_smile:
14. dub 2008 v 09:53  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky docela by mě zajímalo,jestli se to shodovalo s tím co jste si mysleli že to bude? :wink:
14. dub 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: No dokonce je "krizový" den středa. :grinning: Už je nás víc... já jdu taky ve středu na UTZ, ale jsme mladší než Vy, takže my jdeme teprve na ten ve 20. tt. :dizzy_face: A jsme zvědaví, jestli se dozvíme, jestli jsme vyrostli do chlapečka nebo do holčičky. :dizzy_face: Manžel si stále dělá legraci, že to nemusí vědět, že už dávno ví, že to bude kluk... a tchýně neustále říká, že přinesla malému Toníčkovi to a ono... a směje se, že to musí být kluk, protože u nich v rodině nic jinýho neumí... což je fakt, jsou samí kluci. Dokonce má manžel i samé bratrance.

No a já jsem asi trošku zlomyslná, protože ač je mi to jedno a budu šťastná, když bude mimi zdravé, nějak bych všem "na potvoru" asi raději holčičku. :grinning:
14. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina - odkaz na srovnání jednorázovek a látkovek http://www.plinky.cz/index.php?action=poradna&do=pratelneplenky2
Jinak je tu celkem dost témat kde to holky protřepávají. :wink:
14. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruzzenko, protože jsem toužila odjakživa po holčičce, tak jsem už od začátku veěděla že je to chlapeček :grinning:
14. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie: tak to mame uplne stejne. Pritel ma 2bratry a 2bratrance. Jeho otec mel bratra a tak to jde porad dal. My jsme teda v rodine zase samy holky. :wink:
14. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukie,tak u nás v rodině je to taky prostě samej chlap :slight_smile: a u mého přítle taky :confounded: tak doufám že my budeme mít holčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můj Děda vždy říká: "hlavně ať je to zdravé a je to kluk" snad mu to u nás nevyjde :grinning:
14. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska: My to v rodině měli napůl. Mamka má bratra a já taky měla bratra. No a tatínek měl sestry. Takže z naší strany je to tak nějak otázkou... Ale z manželovy strany je to přesně jako u Vás. :grinning:

ruuzenka: To má dědeček teda velmi hezkou prupovídku. :grinning:
14. dub 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to my v rodině máme spíš holky a tak většina rodiny si prostě přeje chlapečka. No a já holčičku :slight_smile: Tak uvidíme, hlavně ať je to zdravý :slight_smile:
14. dub 2008 v 10:15  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka já to cítila hned, že to bude kluk. MM chtěl holčičku....

dukie takže modrý kluk se rozroste??? A ty máš jaké tušení???

U nás je to tak napůl, já mám sestru, MM bráchu....
14. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přítel by chtěl kluka aby s ním mohl jednou pracovat v garáži,ale včera mě řekl,že se bojí,že to bude holčička,tak jsem zvědavá zda bude mít pravdu :wink: a hned mě řekl jak by chtěl aby se jmenoval.No celkem mě dostal :grinning:
14. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chybička: jmenovala :wink:
14. dub 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek