• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
tak to u náš v rodině (teda spíše od manžela jsou samí kluci). Já si myslím, že to bude holčička, bylo nám to i naznačeno, ale je mi to úplně jedno, jen aby to bylo zdravý. Mně bratr umřel v půl roce a i když je to před 28 lety, mamka se s tím nikdy pořádně nevyrovnala, tak je mi to fakt celkem jedno. Bratr měl úplně špatný srdíčko a umřel v motole, takže mamka teď trne, aby bylo všechno v pořádku.
14. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruu a jak?

bet, bude, musí být!!!!!! To je to nejhorší na světě, když matka přijde o dítě!!!! :cry:
14. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet: to je mi moc lito. Tvoje mimco bude v poradku!!! Musi!!! Vase rodina si uz smulu vybrala
14. dub 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dukie: děkuji za odpověd oheldně kyčlí, já si taky myslím, že by to bylo divný, abych nárůstem 8 kil takhle trpěla a navíc včera psaly holky, že třeba přibraly jen kilo a bolest taky. to, co píšeš by to teda vysvětlovalo. jen by to mohlo stačit :slight_smile:
14. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: No já měla na začátku těhu tušení, že to bude holčička. Ale asi tak koncem třetího měsíce mě ta jistota opustila a od té doby nemám tušení žádné. :sweat_smile: U minulého těhu (bohužel, zamlklého v 9. tt) jsem zase byla přesvědčená, že to je chlapeček. Inu, uvidíme... :slight_smile:

betina: My na tom byli podobně, bráška umřel, když mu bylo 6 let. Film "Skalpel, prosím" je jako vystřižený ze života mého brášky... akorát u nás se lékaři rozhodli neoperovat... :frowning2: Takže chápu Tvou maminku, moje (o tatínkovi ani nemluvě) se s tím taky nevyrovnala. To, myslím, ani nejde...
14. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
duki, takže tato středa ukáže :grinning:
14. dub 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dukie, tak pak hned napiš, co a jak, copak to má mimís mezi nožičkama :slight_smile:

holky, můj bratr pravděpodobně dostal během těhotenství zarděnky (mamka to nevěděla a byla na návštěvě holčiček, které to měly, když byla těhotná). Takže jen obloukem teď pryč od malých dětí :frowning2: prostě na sebe musíme dívat pozor
14. dub 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina: No já přibrala zatím asi 3 kila. Takže si myslím, že tím to skutečně být nemůže. Aby člověka začaly bolet klouby z nadváhy, myslím si, že by musel být nadváhovej delší dobu než těch cca 5 měsíců, co má ženská větší bříško. Bolesti kloubů způsobují přeci "oděrky" na sklovině kloubu, a ty se podle mě nemůžou vytvořit jen za 5 měsíců...
14. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli:Vybral Silvu, já jsem měla jinou představu ale on na tom jménu docela trvá.Je to po jeho babičce,kterou měl hrozně rád.A tak bych mu asi vyhověla,hlavně ať jsme zdraví :wink:
14. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: Jen jestli se nebude mimísek natáčet panu doktorovi na ultrazvuk prdelkou... :grinning:

betina: To víš, že napíšu. :dizzy_face:
14. dub 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet :wink: moje neteř měla zarděnky, a já tam nejela :wink:
ruu, no tak to už máte jasný :wink: Je to neobvyklé jméno,....ale celkem ok
duki, no to teda doufej :wink: Ale kdyžtak tě pošle se projít a on se pr´dolky pohýbe a snad ukáže překvapení :wink:
14. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jsou různý příběhy :frowning2: Tak snad všechny miminka budou zdravý!!!!
Růženko, to jméno není špatný a když by si to přál, tak bych asi souhlasila, pokud to nebude chlapeček! To bys pak mohla vybrat jméno zase ty :slight_smile:
14. dub 2008 v 11:46  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,taky jsem si řekla,že když o to tolik stojí tak bych Silvinku dala,pokud budeme mít holčičku.Snad ano :slight_smile: protože pro chlapečka bude težké něco vybrat,protože je to kolem nás obou samej klučina a nechtěli bychom dát stejné jméno :wink:
14. dub 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, musí být!!!!! Já nevím jak bych se s tím vypořádala.....
Memysleme na ty hrozný věci a doufejme :wink:
14. dub 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, musí :slight_smile:!!!!!
Ruženko, se jménem to opravdu není jen tak.... Najít jméno, na kterým se dva lidi shodnou, aby nebylo v nejbližší rodině a u nás ještě je problém, že nemohlo končit na Š protože příjmení začíná na Š a prostě to k sobě nejde... Nakonec na Moničce jsem se shodli už dřív a Adámek se mi líbí a manžel ani neprotestoval a nevymyslel lepší jméno, tak zatím je to největší favorit :slight_smile:
14. dub 2008 ve 12:03  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem uvažovala o tom aby to šlo i k příjmení,právě by to bylo Silvie S.... Tak nevím zda to nebude hloupé,ale snad by nás dceruška za 15let nesprdla :grinning:
14. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no my jsme se shodli s MM na Aleškovi hned a k příjmení jde skvěle :wink:
14. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si teda prosazuji verunku, ale manžel by chtěl Emu. kluk by byl jasnej Matěj :slight_smile:

Sylva je náhodou hezký jméno a Aleš taky by se mi líbil, to bysme ale taky nemohli mít příjmení začínající na Š :slight_smile:
14. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že tahle kombinace nevadí.... :slight_smile: Ale u nás to spíš nešlo na kluka, protože hodně jmen končí na Š. Třeba Pavlínčin Alešek by nešel. Aleš Špánek (Lukáš, Tomáš, Miloš....) No prostě nic končící na Š!!!
14. dub 2008 ve 12:21  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, objednávaly jste někdo sadu peřinek do postýlky i s nebesy z eButiku? Já tam mám vyhlídlou a nevím, jestli se mám dívat ještě jinde, jestli to je skoro všude stejný nebo třeba někde i levnější.... Teď čekám až budeme mít potvrzený pohlaví, jestli to koupit v bleděmodré nebo žluté bavě... Růžovou jsem zavrhla, kdyby náhodou teď byla holčička a pak kluk, tak by asi těžko spával v postýlce s růžovýma nebesama.... :slight_smile:
14. dub 2008 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme,Tomáše,Aleše,Miloše,Moniku v rodinách.Mě se hrozně líbí Kristýnka,ale už jí dala sestřenice i kamarádka :unamused:
14. dub 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo:Já bych chtěla holčičku,a pokojíček už je vymalovaný(zůstal tak po švagříkovi) a je žluto modrý.Tak buď budeme škrábat a nebo to bude kluk :grinning:
14. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnka, byl můj sen od dětství, ale tu má švagrová a vidíme se skoro každej týden, tak už před několika lety jsem se smířila, že Kristýnku mít nebudu.... Mně se ještě líbí Adélka, ale to se nelíbí manželovi a na kluka Jakub, ale to se mu taky nelíbí a David a to je zase švagr.... Na holku bychom se ještě dokázali shodnout na Kateřině, ale jinak je to krize.... :slight_smile:
14. dub 2008 ve 12:33  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky když už jste u těch jmen. Jak by se vám líbila Andrea. My jsme se domluvili, že holku vybere můj nastávající a kluka já. A on už má vybrámo a já stále nevím. Holčičku bych chtěla Valerii, ale mám smůlu. Tak teď budu bádat po klučičím jménu. Chtěli by jsme jméno, které se užívá skoro ve všech jazycích. Třeba Michal ( majkl, mišel, michail). Holčička Šárka by to pak měla v Anglii asi blbý, ale Karolína (kerolajn) by šla. Ještě mám 8 měsíců tak je času dost. Ahoj
14. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta07 holky z mojí diskuze mají sady do postýlek a jsou z nich hotové a spokojené. Vypadají dobře. Ale počkej, tady ta paní je má stejné a levnější: koukni:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=19281

holky to mají od téhle paní :wink:
14. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vybrat jméno není jen tak,vždyť ho bude mít celý život :wink: Já mám sestru Kateřinu a s jménem je spokojená.Mě se líbí David a Patrik,ale neshodneme se :unamused: My máme ještě hodně času,takže zatím jen tak debatujeme,občas je to i sranda :dizzy_face:
14. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aurelia: tak Andrea i Karolína se mi líbí :slight_smile: a Michal je neutrální, tak taky u nás přicházelo v úvahu... Manžel má vybráno docela dobře :slight_smile:
14. dub 2008 ve 12:39  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak Kristýnka se mi také líbí, ale MM ne!
jo a když jdete do porodnice, tak musíte mít obě jména :wink:
Takže my máme pro holčičku Klára
14. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky prosím vás, nevíte náhodou, když si každý den beru Rennie tablety 1-2 denně na nevolnosti od žaludku, není to pro mimčo škodlivý?

Děkuji
14. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek