• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Pavli, díky :slight_smile:
14. dub 2008 ve 12:47  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peta07 diky jsem rada, že se jména líbí.
Beti jsem na tom podobě jen si ujíždím na Malloxu. Prý to nevadí. Jak jsem v klidu a snažím se to nepřehánět. Někdy je to pálení tak urputný, že to nejde jinak než zneutralizovat. 1-2 denně není moc.
14. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě a já se tak těšila, že v tom čtvrtým měsíci ti přejde :frowning2:
14. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím jestli to přejde. Já na žáhu trpěla i dřív teď je to jen trochu horší. Tak snad se to zase vrátí do toho mého původního normálu, ale fakt nevím.
14. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono je to u mě i o zvracení a to většinu těhulek přejde po třetím měsící, některý ovšem ne :frowning2:
14. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, neporadím :frowning2:
14. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk yBabulky...tady je toho zase nakecanýho :grinning: tak se připojím.

Betina: co se týče RENIEW, tak já sním třeba 3 jen během noci. Cpu se tím celé těhu. Jinak Renie v Těhu nevadí, ale má se brát s cukrem. Né to bez cukru.
Jak už jsem psala o látkovejch plenách, tak první měsíc v nich pojedu na 100 procent. Je to zdravější a ten první měsíc se to má vydrže. Chtěla jsem taky prvně jen jednorázovka, ale kuli Michálkovi a jeho kyčlím ( u kluků i potence) to klíďo vydržím.

Peta07: Já tu sadu do postýlky objednávala na www.jolis.cz ... mám pocit, že je to i levnější než v ebutiku. Než v obchodě o strašně moc. Jo a perfekt matroš.

Misiska: Když jsem byla na ultrazvuku ve 12 týdnu, tak mi doktorka řekla, že miminka do toho 14 vypadají skoro všechny jak kluci ... takže jsem se to vlastně dozvěděla na velkém ultrazvuku ve 20týdnu. A už to byl kluk jak buk.
Nešlo to prvně vidět, tak mě doktor řekl, ať se chvilku projdu po chodbě a Michálek se už pak krásně natočil na pana doktora.

Ruzenka: Všichni okolo mě říkal, že je to určo kluk, tak já jsem to tak nějak brala, že to tak asi bude ... i když jsme spíš chtěly holčičku .... jakjsme se dozvěděly, že to bude kluk, tak jsme měly takovou radost a uplně jsme zapoměly na tzo, co si vlastně přály.
14. dub 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co se ještě týče té žáhy, tak teď poslední měsíc mám pocit, že je to nejhoršío. To se fakt probudím a od pálení mě bolí celé břicho a myslím si, že se poblinkám.
14. dub 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micánek: Díky, jsi zlatíčko.... Mají tam tu sadu a o 200 Kč levnější :slight_smile:!!! Teď bojuji sama ze sebou, jestlli už teď mám objednat žlutou nebo počkat pár týdnů, kdyby to byl chlapeček, tak bleděmodrou!!!
14. dub 2008 v 17:52  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta, já objednaávala odsud http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=6&user=10049 a bylo to bleskově vyřízené a ještě mi paní poslala 3 dárečky zdarma a poštovné jsem neplatila
14. dub 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, díky!!! Teď srovnávám, kde to výjde líp a výjde to tak na stejno :slight_smile:
14. dub 2008 v 18:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za sebou taky kontrolu u doktorky. Taky mi řekla tip na pohlaví (teda spíše pracovní verzi jak říkala) - s jistotou nám to řekne příště. Tip zní na kluka :wink: Ale je to tak jak píše micanek (zpočátku prý obě pohlaví vypadají na kluka :grinning:
14. dub 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peta07: Budeme mít chlapečka a objednala jsem taky žluté. Myslím si, že je to takové uni. Jinak jsi v 17tt, tak pokuď chceš na kluka jen modrou, tak ty 3 týdny bych to už vydržela. Já jsem to objednávala taky až teď a došlo to rychle.
14. dub 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, tak ta paní taky dává prý dárečky :wink: (odkaz co jsem dávala já)

marci :wink: klučííík :wink:

mic :wink:

Holky, už máme přebalovák!! Jupí!!!!

Dobrou holky!!!!
14. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kecalky :slight_smile:)

já jdu taky ve středu na kontrolu :wink: snad uvidíme i mezi nožičky :sunglasses:
my jména neřešíme, dokud nevím co to bude....ale na holčičku se mi líbí tak 3, na kluka netuším !!!Líbí se mi Ondřej, ale nehodí se k příjmení, které je krátké a má v sobě taky J. no, tak uvidíme, zatím všichni předpovídají holku.....ale asi proto, aby pozlobili přítele :slight_smile:
14. dub 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Marci, jsem zvědavá, jestli tip výjde a budeš mít chlapečka... To já jsem taky zvědavá, co budeme mít! Já mám zase opačnej tip než ty :slight_smile:
Micanek, ještě chvilku vydržím a uvidíme, ale stejně bych to viděla na tu žlutou. Jen spíš manžel doufám, že to bude modrá :slight_smile:
15. dub 2008 v 08:12  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, preji krasne rano. Zase jedna bezesna noc...Testiky mi i pres slaboulinke krvaceni ukazuji porad // a jsou porad vyraznejsi. I tak jsem nervozni jak pes...
K tem jmenum: My jsme se schodli na tom, ze se nam libi cesky jmena. Holka nejspis Eliska a kluk Matej. Libi se mi i Jakub, ale to nejde (Jakub P.)
15. dub 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mys,

to je mi líto, důležité ale je, že čárečky tam přece pořád jsou :slight_smile: ono je to takhle ze začátku těžký, já vím, že jsem byla taky pořád vystreslá, že se něco prďolovi může stát, když jsem měla bolesti břicha, myslela jsem na to nejhorší a nikdo ti v tom nepomůže. ten strach tam je. Ale věř mi, že pokud miminko má být (a určitě má), tak ho stresuješ zbytečně a bude se na tebe zlobit :slight_smile:
raduj se úplně z blbostí, nejlépe najdi si činnost, která tě odvede od přemýšlení nad mimi (alespoň částečně). kamarádka se rozhodla, že si vypiluje angličtinu na netu a ještě si stihla udělat státnice.
Nebo se třeba nauč plést a začni plést pro miminko.Cokoliv, jen zkus vymyslet činnost, když ti bude úzko, která by tě bavila.

jediný způsob, jak aspoň chvilku nepřemýšlet. A ještě jedna věc, o ty naše prďolata v bříšku se budeme bát pořád :frowning2:
15. dub 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet: ja se pres den dokazu zabat bez problemu, ale vecer....
15. dub 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak víš co večer? kamarádka mi půjčila knížku, ale snad se dá koupit - Zvěrolékař a psí historky od James Herriot - je to hooodně srandovní knížka a když jsem se třeba v noci vzbudila, vzala jsem si knížku a četla. A kolikrát jsem se začala tak řehtat, až jsem vzbudila manžela :slight_smile: ta knížka je fakt perfektní! :slight_smile:
15. dub 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet: parada, diky za tip. Jak budu mit cestu kolem knihkupectvi, tak se po necem podivam. Hlavne se budu muset podivat po nove podprsence. Nejak mi jsou vsechny male. Vcera se me pritel zeptal, kdy jsem byla na te plastice :grinning:
15. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mys: ten strach a nervozita je normální, já si taky dělala testíky, jestli tam ty čárky pořád jsou..A před ultrazvukem jsem byla pěkně vystreslá, jestli tam mimčo vůbec bude..pak se ti krádně uleví, až uvidís tu dutinku a malou kuličku :slight_smile:

kdy máš jít k té nové doktorce? Pokud trochu krvácíš, tak bych radši vyrazila hned..
15. dub 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza: jdu tam zitra. Krvacim jen velmi malinko. Bylo to i horsi. Brisko me neboli, coz je hlavni...
15. dub 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, to je dobře, že bříško nebolí.

Pezi, 29. dubna jdu k doktorce, nechám si tam dát to razítko na to, že můžu cvičit. Máš jej už v těhu knížce nebo ne? Že bychom teda začaly od května chodit na to cvíčo do cenapu!
15. dub 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mys, tak hlavně odpočívej :wink:

Beti, já jdu na kontrolu 21.4., takže si o něj řeknu, to jsem ani nevěděla, že se dává do průkazky.
Od začátku května to bude fajn :wink: Jsem zjistila, že jsem pěkná mátoha, v neděli jsem se pustila do velkýho úklidu a včera jsem měla namožený nohy a zadek, to by mě zajímalo, jak se mi to povedlo :grinning:

A jak ti je? To mě mrzí, že ti je pořád špatně :frowning2: Já si to teď užívám, je mi fajn, ani bych nevěděla, že jsem těhotná, nebýt toho rostoucího pupku :slight_smile: Snad už ti bude líp, to cvičení bude určitě dobrý i na záda, mám doma gymnastickej balon, tak se těším , že se naučím nějaký fajn cviky, který budu moct cvičit i doma
15. dub 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisisko, to bude dobrý... Odpočívej! Podprsenku jsem si koupila minulej týden v Tescu, se mi zvětšily dost prsa, tak jsem už neměla, co nosit. Koupila jsem takový obyčejný bavlněný, v sadě byli dvě za 120 Kč bílá a růžová a mají i objem 70 D, tak se zkus podívat.... Jsou pohodlný a fajn!
15. dub 2008 v 09:18  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediný co mě teda štve je teď moje pleť. Jak jsem si pochvalovala, že se mi zlepšila, tak je to zas děs..No hormony si prostě dělají co chtějí, je to jak na houpačce
15. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: do mesta se dostanu az pristi tyden, uz mam docela dlouhej seznam, co bych potrebovala koupit. A to jsem si rikala, kolik nebudu mit casuk, az budu na neschopence
15. dub 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beti a Pezi. :slight_smile:
Já také uvažuji že budu chodit cvičit do cenapu.Včera jsem tam volala a třeba plavání mají už hodně plné,takže tam tak v červnu,ale v cvičení pro těhulky mají ještě volno :wink: Já uvidím co u Dr. ale taky bych chtěla v květnu začít chodit. :grinning:
15. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Tak zítra budeme kontrolovat o 106!!! To si budeme držet pěstičky navzájem!!!

Jé.....tak to vás asi na cvíču už nepotkám...já jdu dnes naposled....
A do plavča ve čtvrtek taky :frowning2: Ještě bych šla, ale jak píše ruuz, mají tam plno. Ono je to tak skvělé na bříško, že je nával. Škoda!!!
15. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek