• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
PAvlina05:

Ahoj Pavli, jak moc a často cítíš pohyby???
Já mám včera a dnes v bříšku nějaký klid.....
15. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já zapomněla napsat, že včera ta kontrola byla o.k., sice malej váží jen 930 g, ale je to prý ještě v normě, tak snad to doženeme, musím prý víc jíst, a to se mi zdá že žeru jak blázen
15. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli- tak to je škoda,že se tam nepotkáme :cry: Od kolikátého tt jsi chodila cvičit?Cvičí se tam i na balonech?
15. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, možná bychom si do Cenapu mohly zavolat a rezervovat si místa od toho začátku května, aby tam pak taky nebylo plno..

Beti, který den a čas by ti vyhovoval? Já v podstatě můžu všechny 3 termíny, možná nejvíc by se mi hodilo úterý od 16:30, ale je to jedno

http://www.cenap.cz/terminy.php#tehotne
15. dub 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky vyhovuje úterý 16,30 kvůli práci :wink:
15. dub 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, celkem to sleduji...cca 10 krát za den. Ale třeba beru to, že se hýbe i půl hodiny....
Většinou ráno, pak iu PC, po obědě, odpo tak 3 krát a večer a před spaním.
ale dnes jdu cvičit a mysím, že to bedeme zase v klidu.
Všude uvádějí nějaké počty kolikrát by to mělo být,......ale ono je to strašně indivuální,...takže záleží opravdu na každém mimi jaký má režim. Někde jsem četla, že teď hodně spí, takže se může hýbnout i jednou za den.
Lici, neboj :wink: Určitě máš okolo sebe tolik ruchu, že to ani nevnímáš.
Já bych začala hysterčit až tehdy, dokud by se opravdu nepohnul celý den!!!!
Zkus večer, až si lehneš a sklidníš se....
15. dub 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi.r sláva!!! Jasně že to doženete!!! A aspoń budete mít prďolku který se vejde i do pidi věciček :wink:

ruuz, jj to je škoda. Dnes jdu naposled, tedy 32tt- Baví mě to, moc! I ty cvičitelky jsou fajn. Jenže už cítím, že mám dost a nebaví mě jezdit městskou!!!! Je to děsná otrava a ty lidi!!!!!! Nepustí sednout ani za mák!!! proč taky, že???
JJ, zprvu se chodí v kolečku a dáchá se a protahuje, pak se cvičí na balonech, pak na zemi na karimatce s balonem, gumou a malým balonem.
některá cvičitelky tam dávají hodně aerobních cviků. Ta naše (úterý, 15:00) je porodní asistentka a hodně se na konci hodiny věnuje dýchání. Je myslím nejlepší!!!!!!
V úterý 16:30 chodí holky k nějaké mladé rehabce a jsou spokojené :wink:
Pokud chcete chodit spolu, tak tam opravdu zavolejte zavčas :wink: A pokud si ještě nejste jisté, tak stačí zaplatit jen jednu lekci a pak doplatit ty ostatní. TAk jsem to udělala já.

Určitě vás to chytne, poklábosíte a budete v pohodě. Mě to moc pomohlo a našla jsem si tam kamarádky ze kterýma chodím i plavčit a pak na kafe a zákusek :wink:
15. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, jaké máte ty stránky vašeho obchodu prosím??? Díky :wink:
15. dub 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, ty ještě nemáš vybraný kočárek???
15. dub 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. A co ty pohyby???
15. dub 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :grinning: mám, ale ještě nechci kupovat. Nechci, aby tady staršil ještě 8 týdnů nebo i více!!!!
X-lander XA
A ty romi???
15. dub 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, nevím. Jdu si lehnout a chvíli počkat a uvidíme.... :wink:
15. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, já ted něco zplodila a neodeslalo se mi to, bud je to v jiné diskuzi, nebo nevím, zatím je favorit jane slalom a mažna si vymyslel ABC design 3 tech a moona.
Ale fakt nevím, co nakonec bude, doufám že do porodu to stihneme vybrat
15. dub 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, jééé, Jané Slalom byl i mů favorit.....ale ta cena...MM mi řekl, že jsem upadla na hlavu.....takže nakonec X-lander
15. dub 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, určo se pohne :wink: Dej vědět co a jak, ju?
15. dub 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manželovi taky vadí ta cena a že je docela poruchový, chce at to odjezdím toho pul roku v nějakým levnějším a pak koupíme pořádný sporták
15. dub 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, já to mám taky tak. Je to asi v pohodě. Například minulou středu a čtvrtek jsem necítila snad ani jeden pohyb, a když tak hrooooooooooooozně málo. No a v pátek se zase začal mlít. Taky se vždycky děsím, ale vypozorovala jsem, že si ty jednodenní pauzy dává jednou dvakrát do týdne. Někdy mám pocit, že se mi v tom břiše dělá kotrmelce a pak další den nic. Třeba se ti mrská hlavně v noci a tebe to nevzbudí. Já jsem jednou celou noc nemohla spát a cítila jsem ho pořád, ale když spím, tak spím a nemá šanci mě probudit. Tak máš třeba nočního ptáčka :wink: :wink: :wink: . Ničeho se neboj, je to opravdu hrozně individuální (jak už psala Pavlína). Já třeba ještě nepoznala pořádnej kopanec, jak tu holky píšou, že je to i bolestivé, tak to umě vůbec, vidím vždycky jak se mi pohne břicho nebo cítím spíš takový převalování než kopance. A pokud někde jsem, třeba chodím nebo prostě nejsem v klidu, tak o něm nevím třeba celej den. Prostě to asi nějak nevnímám.
15. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:

Tak jsem zkusil zhluboka dýchat, to prý na pohyby zabíráa začalo mi poskakovat břicho, tak snad je vše O.K.
Asi je ještě unavenej z nedělní procházky. Já jsem taky ještě unavená.....
15. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
motylek:
tak to máme úplně stejný. já taky necítím ty bolestivý kopance.
Ale hrozně bych chtěla spoň jednou cítit kopanec pod žebra.
Ale jak mi říkala doktorka na UTZ, díky placentě na horní straně břicha, cítím všechno míň....
A když mám chvilku a můžu ty pohyby pozorovat, tak je zrovna klid, což mě pokaždé vyděsí..... :wink:
15. dub 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, odepsali ti už konečně na ten mail z bohunické porodnice? já tam ještě nevolala :sweat_smile:
15. dub 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jsem necítila nic bolestivého.právě naopak si ty kopanečky pořádně užívám :grinning: :grinning: :grinning:

Lici, no vidíš :wink:
JJ, bude to tak jak píše motylek :wink:
15. dub 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
motýlek:
Tak jsem koukla do Tvých albíček a zjistila jsem, že budeme mít obě Kubíčky a dokonce některý oblečky máme koupené stejné..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ještě oba z Brna a v červnu.....
---------------------------------------------
Motýlek:

chodíš do nějakého předporodního kurzu???
A víš, kde budeš rodit???

-------------------------------------------------
Pavlína05:
už jsi si vybrala nějakou tu porodnici???
15. dub 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pezi,

tak s tím termínem úterý od 16:30 bych snad neměla mít problém - doufám, že už nebudu na neschopence, protože mám vycházky jinak jen do 18:00 :frowning2:

ruuzenka, já nevím, jak dlouho jsi těhu, ale většinou ti to lékaž doporučí od ukončeného 3.měsíce, co vím.
15. dub 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, moty, romi.....no nevybrala!!!!! Já pořád nevím, ach jo!!!!!
Kdo mi poradí?
Každá má něco do sebe...
Obilňák...specializované pracoviště, super
Bohunice....pohodka, pěkné pokoje (prý?)
Milosrdní...pěkný přístup, dobré...

Já asi půjdu na nějakou prohlídku všech a rozhodnu se. Za chvíli mě dr. něma pošle a já nebudu vědět kam jít!!! :astonished:
15. dub 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, já ležela nedávno v Bohuniciích na rizikovým a mě se tam líbilo, ale já jsem asi na tohle nenáročná, je pravda, že vždy 2 pokoje mají společný WC a sprchy jsou na chodbě, ale zas do te sprchy nechodíš několikrát denně, hlavně jestli pujdeš do Bohunic, tak si nezapomen pantofle do sprchy.
No a akorát si maminy stěžovaly na sestry z šestinedělí, prý byly dost neochotné
15. dub 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, no já právě jsem také nenáročná. Mě je jedno jak tam budu...to něka vydržím,......hlavně aby bylo postaráno o miminko a mě ukázali vše co je potřeba!!! Takže asi dost bude důležitá to šestinedělí!!!
15. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak prý jim moc neporadili ohledně kojení a byly pořád neochotný, že jsi měla pocit že obtěžuješ, ale já fakt nevím, protože i když je rizikový a šestinedělí společné, tak sestry jsou rozdělené a ty naše byly úžasné.
Ale stejně půjdu asi tam :slight_smile:
15. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
....asi záleží na koho natrefíš....
Ach jo!!! Já nevím....
Lákají mě ti Milosrdní....
Obilňák teda ne!
15. dub 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zase milouši moc ne, tam se bojím :slight_smile:
15. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek