• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Holky, jdu něco pojíst, pak si odpočinu a valím do Cenapu na cvičení :wink:
mějte se tady krásně.
A na zítra držím všem kontrolám pěstičky!!!
My jdeme také :wink:
15. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, já taky půjdu do Bohunic. Jednak to m ám kousek a taky si myslím, že když natrefíš na nějakou kravku sestru, tak je úplně jedno, kde budeš.
Jediný co mě neláká jsou právě Milosrdní. Nikdy jsem tam nebyla, ale působí to na mě hrozně klášterně.....
15. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem ještě nešla.....no já jsem křesťan, takže to mi problém nedělá.
Chodila jsem tam na praxi a moc se mi tam líbilo...
15. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vidím, že řešíte kam rodit.... Já si myslím, že je to v celku jedno... Blbá sestra i doktor se může najít všude. Já teda půjdu do Bohunic, protože tam mám mamku, ale jinak by mi to bylo jedno... Bohunice a Obilňák patří k sobě, tak když mají někde STOP stav, tak je pošlou zrovna na to druhý pracoviště, teda pokud porod už není v plným proudu.
15. dub 2008 ve 12:32  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem tam ležela, tak tam vozily holky, co jely rodit na obilňák a nakonec musely do Bohunic, tak byly zklamané
15. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, přesně tak to je a i na opak, ale to nikdy nevíš, kolik bude rodit lidí současně a kde bude plno a kde ne... Prostě se teď hodně rodí a je málo porodnic :frowning2:
15. dub 2008 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se spíš přikláním k Bohunicím, ale nakonec budu ráda, když mě někde vezmou :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babulky .... jak se spinkao. Já dneska dělám takovej ten větší úklid, než dovezeme Michálka domů, ale musím pořád odpočívat ... jo je to už na ho....
Před chvilkou jsem si rozrazila čelo ... fakt jak v komiksu ... krve jak s prasete a na hlavě jen taková krátká rýha.
Sundávala jsem froté prostěradlo a máme ze spodu danou tu sponu na gumě, aby se nestahovalo ... jak jsem odepla jednu stranu, tak druhá vylítla a krev se začala hrnout ... ale musela jsem se smát vlastní blbosti ... ale už dobrý.

Lici: Já už to mám zapár a kopanec do žeber jsem taky ještě necátila ... spíš sem tam něco do kyčle. Jinak náš Mišánek je lenoch, takže žádné velké kopání taky nemám .... teď s ezačal vrťet, aby se neřeklo :grinning:
15. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, nikam ještě nechodím, přemýšlela jsem nad tím, ale nějak mám pořád fůru času :grinning: :grinning: :grinning: . Taky jsem koukala, že budete mít Kubíčka. Já ještě přemýšlím nad Filipem, těch Kubů je teď totiž nějak moc, ale MM je tvrdej a zatím nechce ustoupit, tak uvidíme, ale Jakub se mi mooooooooc líbí. Ať žije Tesco - na hadýrky :grinning: :grinning: :grinning: . Rodit chci asi na Obilňáku, právě nevíš na koho narazíš, takže je to asi jedno. Já mám Obilňák nejblíž, jsem z Kr.pole.
15. dub 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, volala jsem do Cenapu, jestli jsou místa ve cvičení od začátku května a zatím jo, jen by bylo potřeba se co nejdřív přihlásit.

Beti, ješte mi paní řekla čas cvičení od 16h v pondělí, ten na stránkách nemají, ten by taky šel. Jinak od 16:30 v úterý už jsou jen 3 volný místa, od 15h je to ještě volný.
Tak já bych se tam zašla tenhle týden přihlásit, co říkáš na to pondělí od 16h a začít od 5.5.?
Jinak si můžeš zaplatit zkušební hodinu a pak se rozhodnout, ale já bych si klidně rovnou zaplatila těch 10 lekcí, když máme od Pavlínky kladné ohlasy :slight_smile:
15. dub 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chodila taky na cvíčo ... půl hoďky na balonech půl hoďky v bazénu. bylo to perfektní .... jenže jak jsem ekzematik, tak se mi strašně zhoršil ekzem. Takže koupenou pernamentku jsem nevyužila ... naštěstí to tedy proplácí pojišťovna, tak mě to tak nebolí.
15. dub 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanku, jak je to s tím proplácením, VZP proplácí 1000 Kč že? To pak doneseš na VZP doklad, že jsi chodila cvičit?
15. dub 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u ZPMV, ale myslím si , že je to uplně to stejné na VZP. Vezmeš doklad a zajdeš si na pojišťovnu a oni mi to proplatily tak že to posílaj na účet. U nás to cvíčo stálo 450,-kč ... takže pokud si ho budeš chtít nechat proplatit 2x, tak musíš dát do konce roku paragony za ráz najednou. Ale v Brně tobude asi dražší ... já chodila v Blansku.
Ale kdyby jeden doklad jsi měla třeba za 650,- takže 2 by byli 1300,- tak ti vyplatí 1000,-kč ale musíš to dát vždy zaráz. Proplácí to jen jednou. Ale čas máš do konce roku. takhle je to teda u ZPMV ..... ale vím na 100 procent, že VZP to taky proplácí. Nevím tedy zda 500,- nebo 1000,-. ZPMV dává 1000,- ale mrkni na jejich stránky, tam to určo budeš mít.
15. dub 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, dívala jsem se na stránky VZP a přispívá 1000,- Kč. Cvičení bude stát 600,- za 10 lekcí, 2x to asi nestihnu absolvovat, leda že bych cvičila až do porodu :grinning: Tak aspoň něco :wink:
15. dub 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza.1: tak vydrž z paragonem do konce těhu a zjistíš, zda to zvládneš, nebo ne. Kdyby jo, tak dobré 400,-kč
15. dub 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, konečně mi jede počítač!

já asi taky nejspíš půjdu do bohunic, ale ono je to asi prašť jak uhoď :slight_smile:

a VZP vyplácí tisíc, bez problémů, proti paragonu, já stihla ještě i 400 za loňský rok :grinning:
15. dub 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rennie rozhodně neva, to se nevstřebává, to se jen jakoby naváže na ten obsah žaludku a neutralizuje to tu kyselost :sweat_smile: ale doufat, že se to zlepší, je myslím,marné, já už teď nevím, co s tím mám dělat, pálí mne fakt úplně po všem :grinning:

a cvičit fakt až po tom 12 týdnu, dřív asi ani nikde nechcou brát

tak to je asi všechno na co jsem chtěla reagovat :grinning:

jdu pařit (uvozovky všude :grinning: ) s bývalýma spolužákama, vůbec se mi nechce, spíš bych si lehla, ale slíbila jsem to

tak hezký večer :slight_smile:
15. dub 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titida: pálila mě žáha uplně celé těhu a teď je to asi nejhorší.

U nás braly na cvičení od doby, kdy jsem měla průkajdu. :dizzy_face:
15. dub 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Teda vás dočítat to teď byla práce na dobrých 10 minut. Já si mezi váma připadám jako děsná začátečnice. Končíme 5 tt. A já zatím nepřemýšlím ani o kočárkách, ani o cvičení, ani o plínkách. Jsem normální nebo to teprve přijde? Zatím jsem se domluvila s pár kamarádkama, že mi nechají nějaké oblečky, a to je vče co jsem okolo dítěte zatím učinila. Připadám si blbě.
15. dub 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aureliaaa: Neboj přijde to. najednou budeš mít pocit, že to naopak všechno nestihneš :grinning:
Jinak já začala cvičit hned na začátku. Dostala jsem průkajdu a valila na cvíčo. :dizzy_face:
15. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj pezi, tak ten termín v pondělí od 16 hodin by šel, to bych mohla. Zkusím ještě zavolat do heliosu, jestli můžu chodit a přihlásili bysme se,jo?
15. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, tak ju, dej pak vědět. Určitě budeš moct, pokud už nemáš žádné větší problémy :wink:
15. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: no nápodobně - i žáha i cvičení :grinning: a ještě cvičíš?

aurel - to přijde, já jsem nedělala nic až tak do 12 týdne z obavy a snad i z pověrčivosti :wink:
15. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

holky - tak to já s váma na to cvičení asi nebudu moct chodit :frowning2: Bydlíme mimo Brno a družina je u nás jen do čtyř odpoledne, takže bych to nestíhala a nerada bych, aby byla malá doma sama tak dlouho. Ještě uvažuju nad tím úterým v 15, ale nevim nevim...úterky jsou na škole poradové dny, takže by mi to asi dostkrát odpadlo ....nevíte jestli jsou přesně daná data nebo jestli je možné si lekce jakoby posunout?
15. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásné ráno. :slight_smile:
Já jsem momentálně v práci a odpočítávám hodiny a minuty,ve 13hod budu u doktorky.Bude to má první těhu prohlídka,už se nemůžu dočkat a doufám že bude všechno jak má být :wink:
Holky nevím jak jste to prožívali vy,ale já už na MUDr. čekám asi týden a teď když už je to tady,tak jsem nervózní jako před maturitou :sweat_smile:
16. dub 2008 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, to zvládneš :slight_smile: nevím jaksi daleko a jestli má tvá dr. UZ, ale až tam pak uvidíš tu tečku, tak to je doják jak máloco :wink: tak hodně štěstí :dizzy_face:
16. dub 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj titi,já nevím,ale když jsem v mém nastavení zadala datum posl. menst.tak jsem v 7tt což se mě zdá moc.Tobě to odpovídalo?Však já už snad dnes budu vědět dle MUDr. :wink:
16. dub 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: ahojky ja jdu uz na 9, pak napisu jak to dopadlo, kdyz jsem napsala datum ja, tak bych mela byt v 8tt. Podle krve jsem ale ve 3tt, takze je to myslim nejak normalni.
16. dub 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi držím ti palce ať už to tam dr. vidí abys mohla být klidnější :wink: To jsem ráda,že je to normální, já si myslím,že můžu být tak ve 4tt,už se těším až budu vědět na čem jsem.Bohužel nám teď doma nefunguje PC,tak napíšu zítra ráno jak jsem dopadla :dizzy_face:
16. dub 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: budu na tebe myslet. Ja uz musim utikat, za chvilku napisu
16. dub 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek