• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Holky, hodně štěstí na prohlídkách!!!!
16. dub 2008 v 08:49  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Držím pěstičky na prohlídkách!!!

My už jsme zpátky.
Podržte se, máme 2100g a vše v pořádku!!!
28.4. končím neschopenku a začínám mateřskou.
Konečně si začínám uvědomovat, že bude mimisek!!!!
Jupíí!!!

TAk já držím... :wink:
16. dub 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Pavli.
Tak to ti blahopřeji a trošku zívidím :wink:
16. dub 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ruu, taky to přijde :wink:
16. dub 2008 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jeee Pavli to je macík, nechceš nám trochu gramů přenechat??
16. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ruu - mě se to taky nějak prostě netýká. Sice se rozhlížet začínám, ale na mrně koupeno není naprosto nic.....V nejhorším to stihne manžel než přijdem z porodnice. :grinning:
Mimochodem my včera stihli UTZ ve dvacátým - mrně je o maličko menší než by mělo být - ale naprosto zanedbatelně. Máme všechny nohy ruky, jednu hlavu žaludek a čtyřkomorové srdíčko... No prostě VVV - 0
Dr. pochválil že na tomhle mimi jsme si dali hodně záležet..... (no s ohledem na předchozí 4 potraty se ani nedivím že si z nás tak utahuje :grinning: ) Ale náladu nám prostě zvedl i bez delisy... :grinning:
16. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz to mam za sebou. Mimco je uz videt.. Sice jen jako mala tecicka, ale je tam. Chtela mi dat i tehotenskou prukazku, ale da mi ji az uvidi srdecni ozvy. Na kontrolu jdu za 14dni!!!
16. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli: gratuluji k vysledkum
16. dub 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
mysi!!!!!!!!!!!!
Jé, já se tak o Vás bála!
Hurá, je vidět!!!
Moc gratuluji!!!
A co dr., dobrá, spokojenost??????
16. dub 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, co už řešíte vaničky, jakou si budete kupovat?
16. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Mysis To musel být ale krásný pocit :grinning: Gratuluji a mooc ti to přeji :wink:
16. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
myis a co dr, je lepší než ta původní????
16. dub 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsem ráda, že je všechno OK a miminka jsou v pořádku :slight_smile:
16. dub 2008 v 10:25  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
myis a dala ti něco na to krvácení???
16. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak doktorka je primo super. Na krvaceni mi nic nedala, vzhledem k tomu, za uz mam chvilku pokoj. Kdyby to zase zacalo mam okamzite prijit a neco mi napise. Za 14dni by uz mely byt srdecni ozvy a da mi prukazku. Jo a jeste mi dala tehu vitaminy a casopis Maminka. Platila jsem jen 30,- Holky, ja jsem tak stastna, ze je Kvido OK
16. dub 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mys, tak to je moc fajn :slight_smile: Ty máš vybraný jméno Kvido? :slight_smile: Chtěla bys radši chlapečka?
16. dub 2008 v 11:08  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, Kvido vymyslel muj otec jako pracovni nazev. Kdybych si mohla vybrat, tak holcicku, ale je mi to jedno. Hlavne kdyz bude vsechno v poradku
16. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mys i já za tebe jsem :grinning:
16. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Myisisko, tak to jo :slight_smile: Důležitý je, aby všechno bylo OK!
16. dub 2008 v 11:25  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak samé dobré zprávy, to je super. Já jdu na velkej utz až za 3 týdny, to už ale budu ve 33.tt. Trochu později, připadá mi to ale nekonečný. Ještě nikdy mi dr. neřekla jak je mimčo velký a více méně se od ní nidky nedozvím nic. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli vám vůbec někdy v průběhu těhu dělali stěry na cytologii. Mě ne, jenom mi podle plánu bere krev, ale jinak nic.
16. dub 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
motylek já jdu na velký UTZ taky až ve 32 tt, cytolku mi nedělala, protože mi ji dělala loni v dubnu, ale dělá ji 1x za rok tak by už měla zase. Jinak mi vzala jen jednou krev a dělá při každé návštěvě UTZ, ale dělali mi stěry na bakterku při hospitalizaci v nemocnici, tak aspon něco
16. dub 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě ji dělala nevím kdy, ale myslím, že loni v lednu, letos zatím nic. Myslela jsem, že v těhu by ti měly aspoň jeden udělat. No to je jedno. No velkej by se právě měl dělat do 32.tt., ale asi je to jedno, jeden týden sem, jeden tam.
16. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky. :slight_smile:

Hlásím návrat z UTZ, podle pana doktora jsme o týden "napřed", takže nám posunul termín na 28.8.2008. A byl nám vidět pindík i s příslušenstvím :grinning: , takže jsme prý kluk jako buk. :dizzy_face: Inu, manžel i jeho maminka měli pravdu... a já jim holt nevytřu zrak holčičkou... :unamused: Ale i tak mám velkou radost, že je mimísek zdravý a roste tak, jak má. :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Babulky ... moc vás všechny a bříška zdravím.
Titilda. Už necvičím dávno, ale mrzí mě to. Je likož jsem silnej ekzematik a v těhu se mi to strašně zhoršilo ( byla jsem celou dobu zralá na špitál) tak jsem tam musela přestat chodit. Bylo to spojené s bazénem ( kterej byl teda super) ale vadil mě ten chlor na ekzem. Takže ani permanentku namám dochozenou.

Motýlek: Taky jsem se těšila na ten poslední ultrazvuka a popravdě už jsem tam nic nepoznala. Doktor mi říká tady pěkně otevírá pusinku ... já čučela do toho jak blbá a nic. Ani fotku už nemělo cenu dělat. V tom 20 na Veveří mi ji zapoměl Dr. dát a to mě fakt mrzelo. Takže mám akorát tu první.

Jinak za chvilku odjíždím do Brniska ... jedu naMendlák k homeopatce ... tak jsem na to strašně zvědavá. ( kuli té mé alergiii aekzemu) Nechám si napsat i nějaká homeopatika na porod ana stáhnutí dělohy. Hodně si to chválí. První návštěva ale stojí 1000,-kč a další 500,- .... ale po těch mejch bolestech už je člověk rád za každou pomoc. :dizzy_face: Pak se ozvu jak bylo.
16. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě chci do CaA si koupit nějakou noční košilku ... tak doufám, že budou mít něco na rozepínaní, ale né na starou babu. Proč ty těhu košile jsou jak pro strašidla. Když koupím, tak hodím do albíka.
16. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Micanek, taky mi na Veveří ve 20.tt. nedali, ale šla jsem ten ještě ten týden jako doprovod s kamarádkou a paní doktorka byla tak hodná, že mě vzala ještě jednou a tu fotku mi udělala. Tak jsem měla radost, že jsem s ní šla, rozhodla jsem se totiž až na poslední chvíli :wink: :wink: :wink:, že půjdu. Dej sem pak vedět, jaký homeopatika ti doporučila, taky mi pomáhají, např. na chřípku a tak.
16. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, to z vás mám opravdu radost z těch hezkých výsledku (pavli, mys a dankie). Jste viděly prcka, to já jsu na UTZ asi až ve 20 týdnu, tak si musím ještě počkat :frowning2: bych chtěla mít ten ultrazvuk doma a vždycky se na prcka podívat :slight_smile: hlavně, že je všechno v pořádku!
micanek: taky jsem slyšela, že homeopatika jsou fajn v těhu a pomáhají ti i na ekzemy? A můžš mi prosím říct, co ti pomáhá na ty ekzemy přesně za homeopatika?
16. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mysi - tak velké gratulace! ted už bude jen dobře, uvidíš :slight_smile: a hned je lepší nálada, že? to je teď nejdůležitější, být v poho :slight_smile:

mici - aha, tak toje blbý, ten exém. no mi se taky objevil, nejdřív po vysazení antikoncepce a teď znovu v těhu patrně atopický exém, což mne dostalo, protože jsem s tím ani s alergiema neměla problémy, ale jak vím,to může začít kdykoliv. naštěstí je to jen málo pod koleny a když pořádně mažu, tak o tom skoro nevím

mici - tak to pak řekni, jak jsi dopadla u té homeopatky a co ti doporučila kolem toho porodu, jsem celá zvědavá
a o tékošili taky, taky nějakou sháním a mají samý divný :grinning:

ruzi - ono s těma týdnama je to tak, že člověk,když je třeba 4 týdny těhu, tak už je vlastně šest, protože se to počítá ne od početí (protože to většinou nevíš), ale od poslední ms, což mne ze začátku taky docela mátlo :grinning:
16. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a holky, kam chodíte na ty velké UZ po třicátém týdnu? já asi nikam, mi to bude asi všechno dělat můj dr. :unamused: ale nevím, jestli bych raději nešla ještě někam jinam, jestli ten eho malý UZ stačí
16. dub 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, tak já tomu počítání teda nerozumím. na NT screeningu mi řekli, že jsem teď 14+2, tak jsem teda v kolikátým?
Se omlouvám, asi vypadám jako blbka, ale fakt se v tom ztrácím. A podle měsíčků si to dělat nemůžu, jelikož jsem si je nezapisovala a nevím :frowning2:
16. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek