• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
beti, tak to jsi v 15tt
16. dub 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
motylek jj, mě dělala stěry někdy na počátku těhu. Další by měly být ve 36 na zjištění nějakého viru...???

dukie gratuluji ke klučíkovi!!! A ke všemu :wink:

titida • dělala mi jej moje dr. a myslm, že poctivě. Sledovala vše - končetiny, prstíky, orgány,....
16. dub 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mám dobře v koníkovi.
Děkuji

holky, prosím vás, další dotaz - prý se má chodit na nějaké větší vyšetření v 16.týdnu - bere se krev atd...? mně ale řekli, že mám jít na UTZ ve 20.týdnu?

Prosím, jak to tedy je?

Děkuji
16. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, v 16 tt se dělají tripl testy, to je z krve
16. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti - je to tak, v 16 je tpel test - test na VVV a na to asi musí fakt všichni, to je z krve, většinou asi u tvé dr.
a velký UZ je po dokončeném 20.týdnu (teda aspoň na vevří na tom trvají)

pavli - tak snad to bude stačit, no zítra uvidím, pač tam jdu. se těším, až Káču zase uvidím :dizzy_face:

a ty stěry se fakt dělají až na konci, ale ne na cytologii, ale na mikroorganismy, kvůli porodu, aby se mimi kdyžtak nenakazilo
16. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam mělo být tripl, píšu jak pako :grinning:
16. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida tak to jsem zvědavá kolik budete vážit :grinning:
16. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji titida: a nemůže to být tím, že mi dobře dopadl NT screening a že třeba na tom doktorka netrvá? Já jsem si myslela, že jsou to tyto testy, jen jsem se doktorky nezeptala a ona mi řekla, že teď až UTZ ve 20.týdnu, tak mi to přijde divný
16. dub 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, tripl je povinný, třeba na něho zapomněla, já se musela taky připomenout :slight_smile:
16. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti - no napadlo mne to, žes možná měla NT, ale jak píše romi, tripl je povinný, leda že bys ho ty odmítla, tak se na to ještě zeptej (teda pokud to nechceš odmítnout)

pavli - no já taky, vidím to tak na dvě kila, pač mám břicho jako balón (teda doufám, že ne :grinning: , pořád doufám v nějaké přijatelně velké miminko, které se bude dobře rodit :dizzy_face: )
16. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti a kdy jdeš zase k dr???
16. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi, no určo to budou 2 kg :wink:
16. dub 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, na triply jít nemusíš, pokud jsi měla NT v pořádku. Mě doktorka řekla, že to je na mém rozhodnutí.
16. dub 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti- já na tripple taky nejdu v tom 16t. Dopadl mi dobře NT screening v 12tt. Ptala jsem se potom Dr., jestli už teda ten tripple není zbytečný a ona že v podstatě je zbytečný a že na to jít nemusím pokud nechci. Takže jak píšou holky - povinné to není, je to na tobě jestli na to chceš jít nebo ne.
16. dub 2008 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla NT také ok, přesto mi Tripply dr. udělala. Ale nač tam chodit a stresovat se, že jo??? když je NT jistější :wink:

Dnes je nějaký ospalý den,...nikde -nikdo...
16. dub 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:
Tak to máš v bříšku pěknýho klučíka. Mě řekla doktorka 1650g.
Ale prý se ultrazvuk můžu lišit + -500 g.
A máš fotečky????
16. dub 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti - je fakt, že NT je přesnější, jen se ti divím, že ti doktorka ten tripl nenabídla, pač to je to jediné, co platí pojišťovna a na to mají všichni nárok (to je asi lepší formulace než, že je to povinné :sweat_smile: )
16. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, no je to macík :wink: , fotečku nemám, neřekla jsem si....on je už pořád takový stejná jako taťka :grinning:
16. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si chci zítra o fotku říct, ale musím si to asi napsat, protože jsem v té ordinaci vždycky jak pako a vzpomenu si co jsem chtěla až jsem pryč :grinning:
16. dub 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, moc děkuji za odpovědi. No na ty trriple se radši zeptám, ale nevím, jestli půjdu, už jednou sem se tak bála na ten NT, že podruhé....
Pavli, tak malej bude krásný velký zdravý miminko!!!!!!!
16. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti -no stres je zbytečný, to je fakt, tak uvidíš, co ti řekne dr. :wink:
16. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Beti, mě brala naposledy 4 zkumavky krve a říkala, na co všechno to je a i na ty trriple, ale říkala, že kdyt NT je v pohodě, tak je to fakt přesnější.....
17. dub 2008 v 07:41  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano maminy.
Muzete mi prosim nektera vysvetlit, co to znamena 14+2, 7+0 adt? Ja jsem blondyna tak nektery veci jdou mimo moji hlavicku :frowning2:
17. dub 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska: třeba 14 týdnů+2 dny, 7+0 by bylo přesně 7 týdnů
Jinak ahoj holky! Ať vám vše dobře dopadne!!! :dizzy_face:
17. dub 2008 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
labell: dekuji, me nenapadlo, ze to jsou dny.
17. dub 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
labell: Gratuluji k Amely. Je nadherna
17. dub 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska: děkujůůů :sweat_smile:
17. dub 2008 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile:
Tak jsem včera byla poprvé u Dr. a už jsem viděla ten náš zázrak :grinning: hodně mě to dostalo,fakt zážitek :dizzy_face:
Takže prý jsem 6+3vlastně dnes už 6+4 :wink: už tam bylo vidět i srdíčko.
Moje Dr.mě překvapila,dala mě taky časopis a vitamíny.Trochu mě ale zklamala,protože mě v podstatě jinak kolem těhu nic neřekla,hodně spěchala a nedala mě ani snímeček našeho mimi.Já byla tak v šoku,že jsem si to všechno uvědomila až doma a pak mě to dost mrzelo.Trochu jí chápu,má hodně pacientů,a taky pro to mě bjednala až na 9.5.prý mě bude brát krev a už mě vystaví těhu.průkazku.Tak bych potom začala chodit do cvičení.
Jsem mooc štastná že je vše v poho a doufám že se mě bude mimi držet :wink:
17. dub 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruuzenko, tak to jsem moc ráda, že je miminko v pohodě :slight_smile: Mně poprvé udělala ultrazvuk a potvrdila mi těhotenství a to bylo tolik radosti, že mě to stačilo :slight_smile: Fotku mám krásnou ze 13 týdne z NT na Veveří :slight_smile:
17. dub 2008 v 09:25  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: Gratuluju. Ze bysme chodily do cviceni spolu? O fotecku jsem si taky zapomnela rict
17. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek