• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
ruuuuzenko: moc gratuluji, je to opravdu krásný, mně poprvé tekly slzičky, když jsem prcka (teda tu pulzující tečku viděla).
jinak ti moc doporučuji, když budeš mít nějaký dotazy na doktorku, napiš si je dopředu na papírek. protože má doktorka má toho taky hodně a těhotenská poradna vypadá tak, že jsem tam 5 minut i s cestou, což mě vždycky moc mrzí. tak si sepíšu vždycky otázky a nechám si je zodpovědět :slight_smile:

moc ti přeji šťatsné těhulkování
17. dub 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratuluju všem ke kontrolám! :wink:

Beti, nevolala jsi do toho Heliosu kvůli cvičení? Já bych dneska nebo zítra zašla do Cenapu a přihlásila se.
17. dub 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
mám zase hodně práce - ale jenom v rychlosti. Do Cenapu na cvíčo jsem přihlášena na úterý od 15 hodin od 6. 5. - přihlásit se jde i přes elektronickou přihlášku, kterou mají na webu. Pro mě je to pozdější cvičení pozdě - manžel by na mě musel čekat nebo bych musela jezdit domů busem, což se mi ted nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mysi.Já tam začátkem května chci začít chodit,nějak odpoledne,protože pracuji do 15hod.Tak se můžeme domluvit a začít tam chodit společně :wink:
Asi je to na první prohlídce normální,že je člověk tak hotový,že úplně na fotečku zapomene.Ale byla jsem opravdu unešená :grinning: a teď už jsem mnohem klidnější,když vím že je to tam vše Ok.Opravdu mě to zbavilo té velké nervozity.
Doma jsem popisovala příteli,jak to vypadalo a tak mě napadlo,že bych ho vzala příště se mnou.Nemáte někdo zkušenost s partnerem u Dr?
17. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: tak fajn, muzeme se pak domluvit. Ja bych mela byt porad na neschopence, takze se muzu podridit.
17. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marci, to je škoda, že budeš chodit jindy, mě zas vyhovuje až pozdější čas, kvůli práci..
Aha, tak to se taky přihlásím elektronicky
17. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super :dizzy_face: .Zamluvíme si to cvičení dopředu,nebo až budeme mít to razítko že můžeme cvičit?
17. dub 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka,
já brala manžela na ultrazvuk u NT vyšetření a půjde se mnou na ultrazvuk ve 20. týdnu.
Doktorka mi na ostatních kontrolách ultrazvuk nedělala, takže nevím, co by tam dělal, asi by se nechtěl dívat, jak me vyšetřuje :sweat_smile:
Ale vím, že některé holky mají ultrazvuk každou kontrolu a manžel chodí s nima
17. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: Ja bych to nechala, az budeme mit ty razitka... Pres leto si myslim, ze tam takovy naval nebude
17. dub 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi je to škoda, ale já bych to později pak fakt nedávala. Už teď uvažuji, že bych tak od půlky května šla na neschopenku. Dr. mi ji furt vnucuje a já zatím odolávám :slight_smile:
Mě dělá doktorka UTZ pokaždé (teda zatím jsem u ní byla 2x). Manžel byl pokaždé se mnou. Teda původně mě čekal v čekárně, ale jak ho tam sestřička zjistila, tak ho tam hned nahnala, ať se jde samozřejmě kouknout :wink:
17. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj pezi,

no s těma UTZ a manželama. protože jsem měla problémy, tak mi dělali ultrazvuk už 3x (nepočítám NT s¨creening) a manžel tam se mnou chodil - ale spíš kvůli tomu, že jsem pokaždé měla nějaký problém a bála jsem se, že tam třeba mimi nebude nebo už mu nebude tlouct srdíčko, tak aby mě podržel.
jinak napolsedy se narval i do ordinace, když jsem měla poradnu a když se paní doktorka ptala, jestli tam opravdu chce, tak jí řekl, že bych určitě na něco se zapomněla zeptat (těhotenská demence), takže tam jde se mnou.
Ale on to taky dělá (mám trochu poct, že je pyšnej na to, co se mu podařilo napoprvé) :slight_smile:

se mi doma od té doby naparuje, jakej je chlap :slight_smile:
17. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
Zdravím!
marci č´škoda, to už se nepotkáme......já právě ze cvíčem skončila v úterý. Určitě budeš nadšená, ta cvičitelka je bezva :wink:

ruu, gratuluju
17. dub 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.
Tak já se s přítelem včera domluvila,že se vezmeme,než budu mít veliký bříško :sweat_smile: a tak už zařizujeme.Je to dost nahonem,ale snad to zvládneme.Dnes jsem volala do Líšně na zámeček a měli poslední volný termín,bohužel v pátek.Ale jsme rádi že vůbec :wink: takže 4.7.08 v 10h,to není zase tak špatné ne?,snad to nějak zmákneme.Chtěli jseme udělat hostinu na hotelu Atlantis,ale zrovna tam budou něco opravovat,takže to neklaplo.Tak teď projíždím net a sháním. :slight_smile:
17. dub 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruuzenko, tak snad všechno zvládnete, je to trošku na honem, ale určitě se to dá... Já se vdávala skoro před rokem a taky na zámečku v Líšni? A kolik budete mít hostů? A na šaty ses byla už mrknout? Asi ne... Já šaty měla z Evanie na Orlí a na prstýnky určitě doporučuji všem Rotax na Jánské, je tam největší výběr :slight_smile:
17. dub 2008 ve 12:42  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky .... zrovna mi přivezly kočárek .... jupí .... zatím jsem viděla jen autosedačku, protože ty velký balíky mi domů musí přinýst taťka .... no, ale zatím jsem nadšená .... holt si tu radost budu dávkovat po malích dávkách.

Titida: Já ten ekzem nemám jen v těhu já jsem atopik od narození, akorát v těhu se mi to strašně zhoršilo.
Jinak co se týče té noční košile, tak jsem byla v Tescu a CaA a nic. Fakt jsem nasr. V CaA měly ve slevě pyžamko se snoopykem ( za 450,-).... halena celá na rozepínání, ale vždy, když jsem měla měsíčky a po porodu krvácet budu, tak jsem nesnesla pyžamo s kalhotama. Takže nic. teď ale přemejšlím, zda se pro něho nevrátím a přes léto nebudu nosit aspoň ten vrch a kalhotky ( byla jsem ve vaňkovce)

pak jsem byla v Tescu a tam teda vůbec nic. Ale měly tam slevy ( v Kr. Polu) třeba 70 procent. Takže i když za měsíc mám rodit, tak jsem si tam koupila halenku z 650,- na 149,-kč ... pak ji třeba prodám ... kdyby mě manža nechal, tak tam toho nakoupím rozhodně víc. Fakt pokud potřebujete těhu věci, tak tam teď nakoupíte. Jen proto že to nemá nápis těhu, tak je to za pusu.

Betina. Jinak pokud chceš vědět, v kolikátém jsi měsíci, tak v albíku mám tokovou tabulku, která ti řekne podle tejdnů, jak jsi na tom.

jinako co se týká těch homeopatik, tak já tam byla včera poprvé ..... zatím jsem s toho nadšená. Jak to probíhalo, tak jsem napsala holkám v atopický ekzému, tak tam kdyžtak mrknite. Popsala jsem tam i homeopatika kolem toho porodu. Dám Vám sem odkaz, kde jsem to psala. :wink:
17. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj - manža chyběl jen na první návštěvě a pak když jsem jela z práce k Dr.akutně že krvácím... jinak byl na všech... kromě odběrů krve v 16tt (to byly pouze ty odběry) a i to se Dr. i se setrou divili kde ho mám.
Zezačátku jezdil - protože mi tvrdil že hromadnou mě nepustí. (Dr. mám v Brně a docela to trvá než se tam dohrabu) a autem že bych moc zatínala břicho při řízení a šlapání na pedály...
No a teď už si tak navykl že prostě vůbec nedebatuje a jde...
Do ordinace je automaticky zván.. sestřička už ani nevolá paní... ale vždycky příjmením a množnám číslem....prostě se počítá s tím že tam jdem oba...kolikrát - pač se tam člověk svlíká až dojde do ordinace a popovída si s Dr. pak se zase obleče a přes ordinaci ven- manžela instruovali jaký léky, jak brat. Co a jak si o tom těhu myslí co by jak mělo být. A manžel zas opačně doptává otázky... takže defakto Dr. šetří čas tím že si povídá s ním když se vyslíkám/oblíkám.... poprvně jsem ho na vyšetření vykázala ven, ale pak už jsem si nějak zvykla že tam je se mnou a nijak mi to nevadí. Dr. ani sestře nepřekáží, takže pohoda. :wink:
17. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky někdo tady psal, že ho dr. neposlala na tripl ..... to je nějaký divný. Já bych si neryskla tam nejít. Vím, že kdybych s edozvěděla, že je malej mrzáček, tak ať si kdo chce co chce říká, tak bych šla na potrat. Ten 16 týden je ale nějak poslední, kdy se dá udělat potrat.
Vím, že bych mu nechtěla dát takovej život a tyky vím, že bych to sama nezvládla ... hlavně psichycky.
17. dub 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťo.
Doufám,že to stihneme.Díky za tip na rotax.Mrknu na jejich stránky,trochu se bojím že budou drazí.Já znám výborné zlatnictví v Komíně,mají tam veliký výber a vždy jsem tam byla spokojená.Miláček tam koupil i zásnubní prstýnek a trochu to neodhadl :wink: a dokonce nám ho vyměnili za menší :slight_smile: Tak se mrknu tam a pak kdyžtak na jánské.
Ještě že jsem byla na svatebním veletrhu na BVV,teď jsem našla vizitku-Ministudio na Vránové,Řečkovice jsou tam celkem ochotní.Tak se tam půjdu podívat,a buď si tam nějaké šatičky půjčím a nebo nechám ušít(aby to bylo potom akorát na můj pupík :grinning: ) Snažím se z toho všeho moc nestresovat,aby to ještě mimi neodneslo :zipper_mouth: tak zatím se s vámi loučím.Budu končit v práci a jdu shánět a domlouvat.Ale nejdřív jdu na masáž,kde mě snad trochu dodají energii a rozhýbou záda :slight_smile:
17. dub 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micánek: Já s tebou taky souhlasím... Je to strašně těžký, ale kdybychom věděli, že bude mimčo postižený, tak bychom si ho taky nenachali.... Myslím si, že to pak není pro to malý plnohodnotnej život a ani pro celou rodinu kolem.... Samozřejmě, když se stane nějaká tragédie, tak se to nějak musí zvládnout, ale když to člověk ví....
Ruuzenka: V Rotaxu mají strašnej výběr a fakt různý cenový relace.... No uvidíš!!! Hodně štěstí při zařizování :slight_smile: Jestli budeš chtít poradit třeba figurky na dort nebo třeba kde mají bižuterii, tak se klidně ptej :slight_smile:
17. dub 2008 v 15:00  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanku, to je fajn že jsi s homeopatkou spokojená :slight_smile: Můžeš mi na ni prosím dát kontakt do IP?
17. dub 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
micanek: o těch tripplech jsem psala já, ale když jsem měla NT screening v pořádku 1:39000, tak by snad malý mělo být v pořádku nebo ne?
17. dub 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jo, mělo by to být v pořádku, screening je přesnější!
17. dub 2008 v 15:25  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betina: to já nevím ....ale neslyšela jsem, že by někdo na těch tripl testech nebyl? Přijde mi to divný, že tě tam neposlala dr.

Marci: pošlu
byla jsem tam teda poprvé, ale fakt perfektní dojem i pocit.

Holky jsem nasraná jak sviňa ...... dneska mi došel kočárek, tak ho s tátou dáváme dohromady a on je rozbitej. Chce se mi fakt brečet. Michálkovi jsem říkala, ať příjde na svět dřív a teď mu domlouvám, že musí vydržet .... ach jo!!!!
17. dub 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - rozbitý - tak to je fakt k breku, jak je to možný???, s těma tripl testama mi to taky přijde divný, jsem to tu psala, protože na to je nárok a přinejmenším ti to musí nabídnout a ty samo můžeš odmítnout

mici - kouknu na ten odkaz s homeopatikama a třeba tam i vyrazím, vždycky jsem k tomu měla trochu skeptický postoj (nejde mi to na rozum), ale teď v těhu nějaké občas používám a zdá se, že to zabírá

mici - ty košile, to je fakt bída, ale u nás v tématu (červen) holky kupovali na leontyna.cz
tu je odkaz: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/pro-tehotne-a-kojici/nocni-program-pro-tehotne-a-kojici/c-1038/
tak do toho taky půjdu, se mi zdají dobrý za dobrý ceny

ruzi - nevím, ale s tím cvičením bych fakt možná počkala tak do toho 12 týdne, ale jinak moc gratuluji k mimču
a svatba narychlo - hihi - to my se rozhodli někdy začátkem ledna a vdávala jsem se 29.2. a úplně bez problémů, prstýnky teda máme z Jánské, ale ne z toho Rotaxu, ale úplně nahoře je takový malý zlatnictví, mi ten Rotax byl docela drahý, šaty jsem měla taky z Evanie na Orlí, nebyly svatební, ale na prodlouženou, ale myslím, že dobrý a stálo půjčení jen 1500, takže docela s výhodou :grinning:

no a dnes jsem byla v poradně, tak všechno ok, Kačka se konečně otočila hlavou dolů, má 1350g, což odpovídá a všechno ok, CS 0, tak jsem ráda :dizzy_face:

MM se mnou byl v na ultrazvuku jen v tom 20.týdnu, jinak se mi to zdá zbytečný, ale dost tatínkůchodí i normálně do poradny, takže určitě nic neobvyklého
17. dub 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titida. Já byla na ultrazvuku taky kolem toho 32 a malej měl 2,15kg ..... takže buď ty máš mrňouska, nebo já obříka. To mi příjde velkej rozdíl. :confounded:
17. dub 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no se mi to taky zdálo málo, ale pak jsem si to našla a fakt to docela odpovídá a navíc je to jen odhad, ono se to v těchle týdnech děsně mění 30 - 1350, 31 - 1590, 32 - 1800, 33 - 2000, ......a může se to lišit až o půl kila
:sweat_smile:

asi je trochu menší, ale rozhodující bude, kolik budou mít, až je vyplkneme :sweat_smile:
17. dub 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titida: děkuji za info .... objednala jsem si tam 2 košile ( vcelku ujdou, nejsou to ty bybičkovský) :grinning:
17. dub 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanku, děkuji moc za kontakt :wink:
Teda ten kočárek je k vzteku - taky by mě to pořádně naštvalo - snad půjde rychle vyreklamovat :unamused:
17. dub 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici není zač, taky něco objednám, ještě jsem to pořádně nezkoukla, jsem teď nervózní, jedna červnovka začala rodit :pensive:
17. dub 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek