• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Titida: Od nás květnovek už má půlka odrozený.

Jinak teď jsem házela odkaz holkám a tam mi napsaly, že tam taky objednaly a nic jim nepřišlo, prostě že nemaj skladem. Tak jsem dostala tento odkaz http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=152216 a tam mi přijdou i hezčí. Cena je tak stejná.
17. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teď jsem mluvila z Babystarem a v sobotu jedu do Brna kočárek vyměnit. Ještě, že ho mají na skladě. Ale manža se musí kuli tomu vrátit dřív ze služebky .... no, prostě se nám to vůbec nehodí ... další prachy za benál( pr mě jsou obě cesty tak 120km) a ještě jsem tam musela volat, protože se na mě vyflákly.( teda v Praze, kde tu reklamačku vyřizoval.) Ach jo ....... :angry:
17. dub 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, že vám to vymění, a kouknete na něj naživo

no koukala jsem, že rodíte jak zběsilé, ale já bych raději to mimi dopekla vevnitř :wink: no snad bude její mimčo v poho, musím na ni moc myslet :dizzy_face:

aha, no holky to právě už mají doma, ty košile a spokojenost, tak nevím
a ty budeš objednávat z toho mimibazaru? no já asi raději bych chtěla propínací než ty s průstřihama,se mi to zdá takový divný a copak s tím, ještě to zkouknu
17. dub 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titida: jenže, když nad tím přemejšlím, tak budu mít na sobě podprsenku, kuli prsním vložkám a myslím, že to s toho boku půjde líp. Jinak pošlu ti do IP, co mě poslaly holky.
17. dub 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titida: Házím to sem http://www.pyzamo.cz/materske-nocni-kosile-a-materska-pyzama/
http://www.spodnipradlodarka.com/materske-pradlo

Jinak v tom 37 bych už klíďo rodila. Nemůžu vydržet na záda.

Jinak teda ještě nevím, kde objednat. Musím to projet.
17. dub 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky - no rozhodně lepší, než obchody, určo něco vyberu a objednám

no o zádech mi nemluv, na ně trpím i normálně, takže teď fakt síla

jinak jsem trochu pročítala vaši atopickou diskusi, fakt vám nezávidím :frowning2: já to mám fakt jen malilinko a i tak mne to překvapilo, že se to objevilo až teď, ale znám to od sestřiných dětí (6, 4 a 0,5 let) - a je mi jich líto a doufala jsem, že je to přejde (i když teda u toho nejstaršího jsem myslela, že touto dobo už by to mohlo být lepší a furt ne), nebo pak v pubertě, ale když vás čtu, no nic moc
a děláš s tím něco kromě povrchové léčby - jako dieta a tak?
17. dub 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Někde dřív jsem se dočetla, že manžílci chodí na kontroly k mudrovi se svou ženou pokaždé. Ten můj se k tomu staví tak trochu laxně. Prý někdy půjde, ale neví jestli bude mít čas. Docela mě to mrzí, ale zase na druhou stranu dává jinak najevo, že se na mimi těší. Hladí mi břicho a povídá si s ním a tak. Tak nevím jestli ho mám do těch návštěv lékaře nutit. Jinak blahopřeji novým rodičkám a fandím těm nastávajícím. Ahoj
17. dub 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aureliaaa: klid ...... na prohlídce smnou manža nebyl ani jednou. Byl semnou na ultrazvuku ve 20týdnu a v 32 týdnu. Jinak ne. Ani nevím, co by z obyč prohlídky měl. :sunglasses:

Titida: jinak dieta je celoživotní, ale to víš, že hřeším ... jinak bych nesměla skoro nic. Ale většinou se snažím vyhejbat třeba mléčným vírobkům.

Gábinka z atopiku psala, že teď jak porodila, tak má ekzem super. tak taky tajně doufám... :unamused:
17. dub 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - vůbec mléčné, i zakysané? no šviciny děti nejí čokoládu, oříšky, citrusy, jahody, mléko, exotické ovoce, a nevím co jeětě, docela blbě se jim něco kupuje :unamused:
tak držím palce, ať se to po porodu zlepší :dizzy_face:

aurel - no můj MM byl jen ve 20.týdnu a taky myslím, že to stačí :wink:
17. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titida: přesně co píšeš, tak taky nesmím ... ale holt člověk zhřeší.

Holky musím jít žehlit ... ráno valím k zubákovi a vůbec se mi nechce, musím vstávat v 9 a už vůbec nejsem schopna vstávat. Usínám až k ránu, tak dopoledne nevím kdy vstát. :unamused:
17. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile: gratuluji vám k úspěšným prohlídkám :slight_smile:

se mnou můj manža chodil jen když měl být UTZ, takže asi tak 4x za celé těhu, ale chtěl to on sám a mě to samozřejmě těšilo :slight_smile:

ty těhu noční košile - no mě se zdají celkem zbytečný, ale samo každému vyhovuje něco jiného. Já jsem spávala buď v kraťasích a triku, takže jsem v noci jen vyhrnula triko, rozepla podprsenku a kojila, nebo jsem měla ty klasické spací trička, které měly rozepínání vepředu na knoflíky a to bohatě stačilo, abych rozepla a dokázala vytáhnout prso :slight_smile: no a pak byly v létě takové pařáky, že jsem spávala jen v podrprsence a kalhotkách, takže košila nebyla potřeba žádná :grinning:

Micanek to je mi líto s tím kočárkem, fakt smůla :angry: tak ať dobře v sobotu pořídíte!!!! :slight_smile:
17. dub 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce: já už tady psal, ž eprávě nesnesu na noc kalhoty, nebo kraťase když mám měsíčky a po porodu krvácet budu ... no a právě já se dívala i jen po těch rozepínacích tryčkách, ale všechno je hrozný. Antisexy jsi připadnu celé těhu, tak už chci vypadat trošku k světu. jinak když budou pařáky, tak budu spát taky jen v podprsence. I když se todho děsím, protože na spaní mě podprda vadí ... holt to budu muset nějak zvládníout. :grinning:
17. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem četla, že ty právě kalhoty nee. Taky jsem se těšila, že po antisexy období budu konečně vypadat trochu sexy, ale člověk míní, mimi mění :grinning: :grinning: :grinning: krvácela jsem poctivě celý 6-nedělí, mlíko mně z prsou teklo asi tak do 7 měsíce po porodu, takže nosit podprsenku na noc byla nutnost, jinak bych každé ráno musela převlíkat postele a sušit matraci :grinning: A protože jsem velkou část noci trávila v sedě s malou na rukách, tak jsem na sobě měla hlavně něco pohodlného, ovšem bohužel na úkor pohlednosti :grinning:
17. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivbce: to mi je jasný ..... však to nejsou žádné super sexy košilky, alepší z medvědem, než z kvítkama a límečkem u krku. je mi jinak jasné, že bez podprsenky to nejde. :grinning:

Jinak se jdu osprchovat a jdeme hajat .... mějte se tady krásně. Pa pa a pohlaďte za mě pupíky a ivce klárynku .... pa pa pa pa pa pa
17. dub 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: gratluji k svatbicce. My se tam bereme tyden pred vama. A hostinu budeme mit na prehrade. Jestli chces, tak dam tip.
18. dub 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!

micanek: ten kočárek mě mrzí, s těma svýma hormonama a mou protivností by asi neslyšeli příjemný telefonát :angry: to je fakt síla!!!

Jinak ted chodím za návštěvu ke své kamarádce, má 3-měsíční holčičku Sárinku a tak se mi teď smála, když jsem jí říkala, že mám z internetu staženou výbavičku pro mimi ze začátku a že je tam napsaných 5 body. No tak dostala záchvat smíchu s tím, že nejmíň 14 body, protože ty mimina tak rychle kadí, že 2-3 bodýčka za den není problém. Takže seznam z internetu vyhodím a slíbila mi, že mi napíše vlastní ze zkušenosti :slight_smile:

Holky, krásný den přeji!!!!
18. dub 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny. :dizzy_face:

Jak to tu tak čtu... můj manžel nebyl zatím se mnou ani na jednom UTZ (jsem ve 20. tt) a myslím, že se ani na žádný nechystá... Pravil, že prý když ho k tomu nebudu nutit, tak se mnou půjde k porodu. :grinning: Tak nevím, no. Ale zas tak nějak moc mi to nevadí, přiznám se. Poprvé mi to bylo líto, ale pak jsem si řekla... víte... my o první mimi v 9.tt přišli (zamlklé těhu), a to se mnou na UTZ šel - v 8. tt. Čekal v čekárně, než ho sestřička za námi zavolá... a nezavolala. Nebylo to v pořádku a nebylo na co koukat. :unamused: Tak ho k tomu nechci nutit, stačí, že se vždycky těší na fotečku, kterou mu pokaždé nechám udělat. :dizzy_face: A doma se o nás hezky stará a necítíme se nijak zanedbávaně. :dizzy_face: No a vždyť si pak mimíska užije až až... , až se nám narodí... :grinning:
18. dub 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina: Já někde četla, že bodýčka raději "víc než míň"... a odůvodněno to bylo tím, že aspoň pak nemusíš prát tak často... a to je v prvních dnech jistě docela úleva... :slight_smile:

Jiná věc je, že sestřenka mé bývalé kolegyně měla všechno takhle hezky nachystáno a narodil se jí víc jak pětikilovej kluk. :grinning: A tak všechno mohla leda tak nacpat do pytle a než se vrátila z porodnice, tak celá rodina sháněla věci po "starších" dětech... aby ho vůbec měla do čeho oblíct... Jeden nikdy neví... :grinning:
18. dub 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti tak s těma bodyčkama to sedí :grinning: a co neprokaká to pročůrá, takže si pořiďte hóóóóodně těchto kousků oblečení pro mimi :slight_smile:

dukie já v tom nevidím problém, že nechodí na UTZ s tebou, hlavně, že se těší jinak a jak píšeš, pak si toho capartíka užije až až :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce: Máš bezva moto... :grinning:
18. dub 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie to jsme si tam dala po narození dcery :grinning: myslím, že až teprve poté jsem plně pochopila jeho smysl :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce: Fakt se mi moc líbí... osobně bojuju s kolegyní, která má desetiletou dceru - tedy ve věku, kdy je většina dětí zvědavých jak opice, neustále touží po nových informacích a často si myslí, že jsou pupkem světa... :grinning: No a moje kolegyně tohle přikládá tomu - resp. z toho usuzuje, že její dcera je výjimečně nadané dítě... :grinning: :grinning: :grinning: A nedá si to vymluvit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neříkám, že ta holčina není chytrá, ale nemyslím si, že by byla kdovíjak výjimečná... :confused: Inu, situace přesně v duchu Tvého mota... :grinning:
18. dub 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukie já znám něco podobného přímo z vlastní rodiny, takže možná proto mě tohle motto tak oslovilo :grinning: tam to není ani tak o tom, že by byl klučík zvídavý, je ještě celkem malý, ale spíš, takové to trochu víc rozmazlené dítě, které např. dokáže znepříjemnit oběd hostům v celé restauraci, číšníkům teče voda ze zubů, ale rodiče se rozplývají nad tím, jaký je společenský atd. atd. :confounded: Doufám, že to pro mě bude dostatečnou výstrahou a já budu ke svému dítku alespoň trochu kritická :grinning:
18. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Micánek: S tím kočárkem je to fakt k naštvání, ale aspoň, že ho vymění hned!!!
Co se týká manžela přítomnýho u ultrazvuku a u prohlídek, tak nebyl zatím ani jednou.... Možná půjde se mnou ve 20. týdnu na Veveří, ale jinak si to nedovedu představit, že by se mnou chodil na prohlídky...
18. dub 2008 v 09:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce: No tak to naprosto chápu... já také doufám, že nebudu mít jednou před očima zataženou roletu a že budu schopná docela rozumě posoudit, jestli se naše dítko chová tak, jak by se chovat mělo... nebo jestli je to nevychovanej spratek a je třeba si to přiznat a něco s tím prostě udělat... Inu, uvidíme, co s námi to mateřství udělá... :grinning:
18. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mysi, tak to je náhoda :slight_smile: Kde budete mít hostinu?My jsme taky chceme v okolí přehrady,bydlíme kousek a dají se tam udělat i pěkné fotky :wink:
18. dub 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysis:My jsme teprve na začátku s přípravou,dnes jdu Mamce teprve oznámit datum : ) a že bude babičkou :dizzy_face: a příští týden jdu vyzkoušet šaty,snad to stihneme :wink: Kolik toho máte už zařízeného?a od kdy plánujete?
18. dub 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: my to planujeme uz dlouho, tak od rijna, takze uz mame vsechno hotovy. Hostinu budeme mit v jedne restauraci u Santonu. Jmenuje se Lavie. Je to tam pekny a par svateb uz tam bylo. Venku je gril a detsky koutek. Jeste mi rekni, ze jsi v Bystrce a ja puknu smichy.
18. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci abys pukla před svatbou :grinning: ale jsem z Bystrce :wink: Já to v la vie znám,teď už tam moc nechodíme,ale bylo období kdy jsme tam byli často,kamarád se zná s majitelem.
Jinak my jsme se v únoru zasnoubili a svatbu jsme plánovali na jaře příští rok,ale hold k nám přišlo mimi a tak to bude letos :slight_smile:
18. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisiska:nechodíš teď náhodou k Dr. Hoškové?
18. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek