• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jo jinak my chtěli mít hostinu v hotelu Atlantis v Rozdrojovicích,jestli to znáš,ale zrovna tam budou něco opravovat,takže smůla :confounded: tak jsem si říkala,buď hotel kozí horka,nebo na Princezně.No uvidíme.Kde jste si nechali dělat oznámení?
18. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ruuzenka: Ja fakt puknu, k Hoskove chodim. A majitele znam od narozeni. Byl to muj soused :grinning: Kozi horka byva dost vytizena, tak nevim, jestli se vam zadari. Co hotel Maximus?
18. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mysis: Ten bývá taky dost obsazený,a někdo si ho chválí a někdo ne,tak nevím,trochu se bojím ceny.Nějak to namyslím a obvolám.Sháním a vůbec netuším kde nechat udělat oznámení.Máš nějaký typ?Jak dlouho to trvá ?
18. dub 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme ho do 14ti dni meli. Objednavali jsme pres net na www.kyoprint.cz
18. dub 2008 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mysisko: Díky za typ.Mají tam toho hodně :wink: ,já jsem tak hrozně nerozhodná,to bude asi těžké :unamused: Já to nejspíš musím vidět na živo,asi se půjdu mrknout do Tosca na Masarykové ať mám přehled jak vypadají doopravdy.
Přeji všem těhulkám krásný víkend :grinning:
18. dub 2008 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Babulky. tak Vás dneska moc zdravím. Celé těhu chodím poctivě k zubákovi ... teď jsem byla po 2 měsících. Doktorka mě ještě chtělyavydět před porodem Minule bylo vše ok a dneska 3 kazi. No ten Malinkej mě pěkně devastuje. A to je drhnu 3x denně.

Titilda: Dneska mě s té Leontýny přišel meil, že nic nemají na skladě. takže měly holky pravdu. jdu skusit ten mimibazar. :angry:
18. dub 2008 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a k těm bodyčkám. Běžte na něj do Tesca. Tam je maj uplňo za pusu.
18. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, přeju pěknej víkend!!!!
18. dub 2008 ve 14:57  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Peta07: tobě taky a ať miminko pěkně roste :grinning:
18. dub 2008 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, tak to se teda divím, holkám todošlo snad do druhého dne...nemají, nemají, koupíme jinde, no co už

tesco taky doporučuji
18. dub 2008 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Titida: teď jsem si hodila do albíka fotku z pupíkem a mám na sobě halenu, co jsem si tam teď koupila z 650,- na 147,-kč .... dobrý ne? Kor na ten poslední měsíc.
18. dub 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Titida: omlouvám se za tu skomoleninu tvého Nicku ( Titilda)
18. dub 2008 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mici - o nic nejde :slight_smile: ta halenka je supr (a cena ještě lepší), taky tam budu muset zajít a ještě něco na to teplo připořídit
18. dub 2008 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
už mi je i líto, že to nevynosím ... ale buď to prodám, nebo na to prdnu nějakej turbo pásek. :grinning:
18. dub 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně s páskem to půjde taky (já navíc myslím, že to břicho hned nepůjde dolů :frowning2: )
18. dub 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Titida ... pujde :grinning:
18. dub 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
musí
18. dub 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Ruži a Miši. To budete mít asi veliké svatby když tak čtu tipy míst a hlavně kvalitu. Nemýlím se? My hostinu nebudeme mít vůbec. Bude akorát veliký obřad a to hlavně z ochoty načich přátel. Pak oběd pro nejbližčí rodinu asi 15 lidí a hotovo. Pak postupně jak to bude vycházet 3 různé bečky pro známé. Už se začínám i trochu těšit, do teď to bylo akorát o stresu. Ahoj
19. dub 2008 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
aureliaa: Já jsem měla svatbu asi 90 lidí a můžu ti říct, že nás to finančně nezrujnovalo .... ještě zbylo na dovču na Djerbu ( na kterou jsem stejně nejela, protože jsem zjistila těhu) a to se mi už nechtělo. Penízky se fakt sejdou. :sweat_smile:
19. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
my budeme mit tak 50lidi. Neco platime my, neco rodice. Takze si myslim, ze financne to zvladmeme bez vetsich problemu.
19. dub 2008 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, vidím, že řešíte svatby. Určitě svatba něco stojí, ale je to nezapomenutelnej den a když přispjejí něco rodiče, teď do toho svatební dary (na kterých svatebčani s námi byli domluvení) nebo penízky, tak to výjde tak zhruba, že budete na svým a ještě na to všichni budou vzpomínat.... My měli 35 lidí celý den a večer přišlo ještě 20 lidí. Hostina nás vyšla na 30.000 Kč a celá svatba tak na 100.000 Kč.
Tak pěkný zařizování :slight_smile:
19. dub 2008 v 18:53  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
No nazdar. Tak to si připadám mezi váma jako dost socka. 100 000,- do svatby dát nechci a ani nemůžu. Nemám je.Kdybych je měla tak je dám do stavby a ne do svatby. Rodiče nám nepřispějí protože nic nemají jsou důchodci. Spočítala jsem dopředu, že nás bude svatba stát okolo 20 000,-. Třeba to bude znít blbě, ale i za našich pár šupů můžeme mít pěknou svatbu za přispění spousty našich ochotných přátel. Jeden to zorganizuje, druhý s kapelou zahraje, další uváže kytky, další nám to nafotí, můj šéf z reklamky vytiskne oznámení a v jeskyni jsme vlasně doma. To vše zadarmo. Oběd u kamaráda hospodského za smluvní cenu. Platíme jen šaty,prstýnky,obřad na jiném místě,jídlo,kadeřnici a kosmetičku a nějaký ten benzín. Jen svatební cesta bude stát za to .Vyhráli jsme cestu na Island. To je haluz jak sviňa. :grinning: Tak snad vyjde i svatba za pět švestek. Držím palečky ať nám ty velké dny vyjdou všem.
19. dub 2008 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
aurel - nejsi socka, mi se taky zdá 100 000,- za svatbu zbytečné, nás přišla asi na 40 000,- se vším všudy a tojen proto, že jsme investovali do fotografa a hostina taky byla dražší, než by byla v létě, v zimě těch možností tolik není :slight_smile:
teda ale Islad vám závidím, tam je prý moooc krásně :dizzy_face:

mici - tak ti teda věřím, že to pak půjde samo dolů (ale při mé smůle, to určitě nebude tak snadné, jak to některé maminky líčí a jak to i kolem sebe vidím :grinning: )
20. dub 2008 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidávám se svojí troškou do mlýna... my se brali loni v dubnu a svatba nás vyšla cca na 30 tis. Nejdražší ze všeho byl manželův oblek (cca 10 tis.), páč díky jeho postavě (široká ramena, úzký pas...) jsme museli nakonec koupit oblek od Pietra Fillipiho, páč všechny ostatní saka na něm vysela nebo nakopak - když už mu byla kolem trupu dobrá, tak byla šíleně malá přes ramena. A Italové šijí obvykle takovou jeho postavě vhodnější fazónu... No , upřímně... za tu cenu mohl mít ušitej na míru, jen by mi nesměl stále odporovat a musel by si včas vyzkoušet ten, co měl doma a do kterýho se nakonec nevešel, ačkoli mi stále tvrdil, že si s tím nemám lámat hlavu, že jeho postava... :grinning: No a druhá nejdražší věc bylo cukroví (cca 5 tis.), nechávali jsme si péct dodavatelsky. Ale měli ho moc mňam, mňam a krásný. :dizzy_face:

Svatbu jsme měli malinkou, takovou komorní, jen manželovy rodiče, jeho bratr, moje rodiče a můj strýc s tetou. Dali jsme si společně obídek (cca 3 tis.) a pak jsme s manželem hned vyrazili do Českého ráje na tři dny na "svatební cestu" (cca 4 tis. i s benzínem). :grinning: No a ostatní penízky se posbíraly z takových těch položek jako květiny, oznámení, prstýnky, fotky atp. To už si přesně nevzpomínám, co kolik stálo.

Je tedy pravdou, že jsme ani jeden nechtěli velkou svatbu, dokonce jsme uvažovali, že se vezmem "jen my dva a svědci", ale usoudili jsme, že to rodičům nemůžeme udělat. :dizzy_face: Vdávala jsem se v takovém velmi pěkném kostýmku "na úrovni" a vše to, aspoň myslím, působilo velmi vkusně. Ale vím, že se asi většina holek v mém věku zrovna takhle vdávat nechce. :grinning: Každá máme holt jiné představy. :dizzy_face:
20. dub 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že jedno na kolik svatba vyjde, hlavně, když jsou na ni potom pěkné vzpomínky :slight_smile: já jsem chtěla svatbu malou, můj manžel naopak velkou, protože prý se bude ženit jen jednou v životě a chce si to užít :grinning: Takže nakonec to mělo být 50 lidí a já se toho upřímně dost bála, protože moje představa byla úúúúúúpně jiná. Ale nakonec můžu říct, že jsem skvěle bavila, hosté byli super, pořádně jsme se vyřádili, vyblbli, no prostě hned bych se vdávala znovu :grinning: za svého manžela samozřejmě :grinning: Vyšlo nás to na cca 70.000, část hradili naši rodičové. Vzhledem k tomu, že jsme s manželem už nějaký ten rok žili ve společné domácnosti a co nám koupit jako dar byl problém, tak jsme požádali o peníze a v podstatě se nám tím ta svatba zaplatila. Ovšem na svatební cestu nedošlo, protože krátce po svatbě jsme kupovali pozemek pod naším domkem, takže tam šly peníze ze svatebních darů a zbylo nám prd, ještě jsme museli přidat :grinning: No a přesně v den našeho prvního výročí svatby, jsme si nadělili dárek nejkrásnější - narodila se nám Klárka :sweat_smile: Ale svatební cesta určitě ještě proběhne.

Aureliaaa a tobě to tvou "socku" svatbu upřímně závidím :sweat_smile: určitě to bude úžasný a hlavně ta krásná svatební cesta. To je můj velký sen podívat se na Island, tak doufám, že nám sem pak šupneš nějakou fotečku pro potěchu oka i duše :slight_smile:
20. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

to máme konečně v neděli krásně:slight_smile:

Ke svatbám: jak psala ivce, je jedno, kolik svatba stojí, každá jsme na tom finančně trochu jinak, stejně se všechny snažíme, aby to dopadlo co nejlépe a abychom si svatební den hezky užily :slight_smile: takže toto vám přeji a aučitě se to splní.

Holky, chtěla jsem se jen zeptat, protože manžel je takovej koumák a určitě (pokud by se něco stalo) a já musela do nemocnice, tak mi věci nesbalí :slight_smile: , tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste měly nachystanou tašku na horší případy, že byste musely právě do té nemocnice.

děkuji a přeji hezký zbytek víkendu!
20. dub 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, určitě nezáleží na kolik svatba výjde, ale jak se povede a jak si ji kdo představuje... Někdo ji chce malou někdo větší.... Jak píše Ivce o svým manželovi, tak já měla stejnej pocit... Původně, jsmě měli jenom mít kolem 30 lidí a to byla jen ta nejúžší rodina a přátelé, ale pak nám to nedalo a týden před svatbou jsme řekli kámošům, že mají přijít večer.... Svatba byla úžasná a všichni na ni pořád vzpomínají....
Aureliaa: Určitě budete mít taky pěknou svatbu a krásnou svatební cestu :slight_smile: My svatební cestu neměli žádnou, protože jsme začali stavět a všechny peníze, co máme jdou do stavby... Ale těch peněz za svatbu nelituju!!!
20. dub 2008 v 17:09  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Určitě dám nějaké fotečky z cesty na Island do alba. Jen aby se o povedlo. Bereme můj foťák na kinofilm, přítelův digi, půjčujeme si ještě jeden vodotěsný na termály. Sichrujeme to jak to jde, aby aspoň něco vyšlo. Snad mi nenastane nějaký problém a budu moct jet, kdybych začala krvácet tak je to v háji. Letadlo by mi nemělo vadit když budu jen asi v 9 tt. Letěla jste některá těhotná?
20. dub 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!

bet...tak taška má být sbalená okolo 30tt. Pořád jsem tvrdila, že to udělám...ale sbalila jsem ji až teď.
Je to lepší, pro klid duše :wink:
20. dub 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
...holky, tak naše svatba vyšla taky tak na nějakých 100.000 :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek