• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Já jsem tašku balila asi tak v 39tt :grinning: ale byla jsem v pohodě, bez potíží. Ale kdybych třeba měla od začátku těhu nějaké potíže a byla by tam možnost, že skončím v nemocnici, asi bych měla nějakou malou tašku nachystanou - noční košili, spodní prádlo a nějakou tu drogérku - prostě balíček první pomoci. Aby mi manža nedonesl do nemocnice sexy rudé spodní prádlo a saténové nic na ramínka :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a letadlem jsem v těhu neletěla, ale četla jsem o tom článek, a pokud ty jsi v pořádku, žádné potíže, tak letadlo pro těhotou není vůbec žádný problém. Držím palečky, ať vám to s tím Islandem klapne!!!!! :slight_smile:
20. dub 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

děkuji za odpovědi. no právě že jsem ze začátku problémy měla, tak si raději nějakou tu taštičku nabalím, kdyby náhodou a samozřejmě budu doufat, že to nebudu potřebovat :slight_smile:
Manžel by mi to fakt nenabalil, nebo jak píšeš ivi, hrooooozný věci :slight_smile:

dneska jsme s e s manželem domluvili, já chtěla ještě v červnu k moři, ale pak jsme usoudili, že riskovat nebudeme a tak že si pronajmeme chatičku někde na Šumavě a budeme opíkat buřty a budeme tam s tím naším neposlušným čoklem :slight_smile:

jj, ale na island jooo to by se mi taky tedy chtělo, no my byli na svatební cestě na vycházce v brněnské zoo :slight_smile: nějak nebyl kvůli práci čas :frowning2:

dobrou noc těhulky moje
20. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet :wink: , já neměla žádné problémy v těhu, ale tašku mít sbalenou můžeme, ne? :sunglasses:

Dobrou všem
20. dub 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky. Jdu jen na skok pozdravit. Dneska to budu mít trochu hektičtější tak vstávám brzo. Jdeme pro svatební oznámení a začneme osobně zvát na ty bečky. Obřad je veřejně přístupný tak tam nezveme.
A s tím prádlem a pyžamem. Vaši broučínci by zabalili krajkové saténové nic to je od nich hezké, ten můj maximálně staré tričko, abych nepůsobila na lékaře. Je to můj žárlivý moulík.Ahoj
21. dub 2008 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile:

Aurelia to jsem jen tak plácla od boku, možná bych taky chodila v nemocnici v jeho trenýrkách a cyklotriku :grinning: prostě by nahmátl první co by mu přišlo pod ruku a vůbec by nad tím nepřemýšlel :grinning:
Ať vám ty přípravy na svatbu pekně odsejpají a komplikace ať se zdaleka vyhýbají!!!!!!! :slight_smile:

bet my jedem letos na dovolenou de Velkého Meděru, manža chtěl pořád k moři, malá bude mít sice v červnu rok, ale já bych si s ní nikam daleko stejně nelajzla - bála bych se kdyby jí náááááhodou třeba vyskočila teplota, nějaký průjem či co, tak co bych s ní dělala někde v ciczině. Takhle sednem do auta a po dálnici jsme za 2 hodiny doma. Navíc malá nemá ráda jízdu v autosedačce, takže autem několik hodin by bylo utrpením pro ni i pro nás :slight_smile: a letadlem si nedovedu představit ty miliony zavazadel, kočárek,... nee :confounded: :confounded: a na to Slovensko už se moc těším :slight_smile:
21. dub 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, preji vsem krasne dopoledne a uspesny den
21. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky.
Jak bylo o víkendu? manža už mi zase na 10 dní odjel ...a ni jsem si ho neužila. ještě asi 14 dní bude takhle cestovat. Celuj rok nic a najednou, když se blíží porod, tak musí bejt v pr...., už s toho nemám dobrej pocit.

Jinak jak jsem vždycky říkala, že budu mít brzo zbalenou tašku, tak jsem se k tomu ještě nedostala. Nějak se mi do toho nechce.

Jinak v 16 týdnu bych ještě tašku nebalila .... to je uplně stejné, jak kdyby jsi si přes rok zlomila nohu ... taky nevíš kdy to příjede ..... přece nebudeš mít zabaleno přes celej život, kdyby něco ... myslím to obrazně :grinning:

Jinak co se ještě týká té svatby ... tak jsme měly oblek od OP Prostějov, ale to jsem řekla manžovi, že ho v něm i jednou pochovám ... takže na celej život :grinning:

Co se týče peněz, tak když nepočítám, že od našich jsme dostaly 35 000,-, ( co nám vlastně zbylo na tu dovču) tak když se nás ptaly co chceme za dar, tak jsme vždy řekly peníze ... takže krásně nám vyšlo na hostinu, že jsme nedopláceli a jak říkám .... bylo tam 90 lidí a chvíli i víc.

Víslužky jsme nedělaly. Cukroví a dorty samozdřejmě na svatbě byli .... ale když jsme spočítaly, kolik by jsme daly za víslužky, tak jsme za to radši pozvali více kamarádů. Kdo nás chtěl pomluvit, tak nás stejně pomluvil ( spíš nám to ale schvalovali)
21. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :slight_smile:
Tak my jsme o víkendu oznámili rodinám,že se budeme brát a že čekáme potomka, byli celkem nadšení :wink: a hned nám začali plánovat svatbu,ale měli celkem rozumné nápady,takže mě opravdu potěšili :grinning:
Tak máme rezervovaný termín na zámečku Belcredi v Líšni a v hotelu Kozí Horka.(měli jsme štěstí,na zámečku měli poslední volný termín,je to pátek v 10h)celkem brzo ale jsme rádi,že to máme :slight_smile: a Kozí horka je obsazená až do září ale zrovna jim někdo odřekl hostinu na náš den D a tak jsme měli opravdu štěstíčko :dizzy_face: Snad nám to vyjde.Dnes jdu s Mamkou vybrat šatky.
Mica: kolik vás stál oblek v OP Prostějov? Taky ho budeme muset koupit.Přítel za těch cca 5let co má oblek nějak přibral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: tak to ti gratuluju!!! My jsme se taky puvodne ptali na Kozi horku, ale bylo to beznadejne plny. Nas vysel oblek na 8tis. Taky OP Prostejov. Kam jdete na saty?
21. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi: Tak to je na nás asi moc peněz,to za to přítel určitě nedá :confounded:
Jdeme do Řečkovic - Ministudio,paní byla na svatebním veletrhu,byla hrozně ochotná a měla celkem levné šaty.Šije i na míru a to i za 6000,- tak tam mrknu a buď si nějaké šatky půjčím,nebo nechám ušít.Trochu mám obavy jak to bude s bříškem.Jak jsi to vyřešila ty???
21. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: idealni jsou saty na snerovani :wink:
21. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak obleky meli i levnejsi, ale pritel ho vynosi, takze jsme poridili za vic penez
21. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ruuz, my kupovali oblek v Olympii u Blažka, stál 10 000, ale zrovna jsme měli štěstí, měli tam nějaké 5O% slevy, protože těch 10 000 bychom za to nedali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nechceme nic drahého.Přítel oblek moc neunosí :wink:
21. dub 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten oblek OP Prostějov s evším všudy ( kalhoty, vesta, sako, košile, fr. kravata) nás vyšel na necelejch 10000,- ale musely jsme zvlášť kupovat sako, zvlášť vestu a zvlášť kalhoty. To vyjde dráž. jenže manža potřeboval prodloužené velikosti a v kompletu nám to nesedělo. Ale těchto peněz nelituju. Pokuď se jeho postava rapidně nezmění ... tak jak říkám ažý do rakve
21. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš dobrý mic, že to máte až do rakve :slight_smile: , manža si to nechal upravit uplně přesně na míru, aby mu to dokonale sedlo, takže i 2 kila budou problém a oblek může letět
21. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má ho o trošku větší, ale poznat to nejde ... zadalší má takovou postavu, že ať zbaští na co příjde, tak pořád vypadá stejně ..... jo kdybych na tom byla stejně :grinning:
21. dub 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Přítel má oblek od maturity. Má ho větší, protože menší čísla už nejsou a přešívat to by bylo asi zbytečný protože je docela dost skoliotickej a ono by to bylo asi víc vidět, nevím. Tak bude mít o trochu větší sako on si toho stejně nikdo nevšimne protože bude tma. HI HI. A tchýně říkala, že ji v tom obleku pochová pak i otce a nakonec si v něm sám lehne do truhly. Takový morbidní humor :slight_smile:
21. dub 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej den! Co se týká toho obleku, tak jsme taky kupovali v OP Prostějov a zvlášť kalhoty i sako a vyšel na 8.000 Kč, s tím že mu strašně slušel a žádnej doma neměl a oblek je doma potřeba. Ale třeba můj taťka si kupoval úplně obyčejnej oblek a stál kolem 2.000 Kč! Tak pěkný přípravy:slight_smile:
21. dub 2008 ve 14:35  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk s tím oblekem do truhly jste mě celkem dostaly. :grinning:
Manža poprvé na svatbu vytáhl oblek který dostal od své maminky k 30-tinám (naštěstí za těch 5 let postavu nezměnil). Zato když sháněl boty tak se mu nikde žádný nelíbily, a všem prodavačkám hlásil že to má do rakve... měli jste vidět jak se na to některé ksichtily..... :grinning:
No dnes mu ty boty tahá jeho synovec na plesy... :slight_smile:

A oblek byl rovněž OP prostějov... ale koupen už před tak dlouhem že o ceně nemá smyslu se zmiňovat...
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=5138&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D4%26vOffset%3D2550
Co se mých šatů týče - spíchli jsme je s mamkou za 1500... ale já měla jen hodně jednoduché.... :wink:
21. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přidám tip na oblek, my ho pořídili v Prostějově v prodejně Koutný, mají kvalitní obleky za super ceny, už si přesně nepamatuju cenu, ale určitě to nebylo víc než 5 tis.

Jinak já byla dnes na kontrole, mám v průkazce razítko, že můžu cvičit, tak jsem se stavila v Cenapu a předplatila si 10 lekcí v pondělí v 16:00 od 5. května. Tak Beti a ostatní, doufám že se připojíte, bylo tam ještě hodně míst volných :wink:
21. dub 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj pezi,

jdu na tu kontorlu 29.dubna, tak bych se tam taky hned stavila, abysme se mohly podporovat :slight_smile:
21. dub 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruzi, mohu potvrdit, šněrování se osvědčilo, já se vdávala ve 24.týdnu a prostě se to utáhlo, jak bříško dovolilo. Ale je dobrý, to zkusit naposledy co nejkratší dobu před svatbou, protože to bříško pak roste z týdne na týden (teda u mn eto tak aspoň bylo :grinning: ) koukni mi kdyžtak do alba
a manža měl oblek z OP za 6000 asi tak, ale třeba v CaA mají i za dva a půl, kupovali jsme tam myslím loni manžovi a je dobrej, zejména, když to nennosí denně, tak se to myslím oplatí
21. dub 2008 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem :slight_smile:
Titi: díky za rady.Včera jsem si byla zkoušet šatky,snad senm večer dám fotky.Já se nějak nemůžu rozhodnout.Jedny byli bílé a půjčení stálo 5000,- a koupení 8.500,- a druhé byly bílo růžové,ale byly mě větší,tak by mě je paní ušila dle přectav.Oboje byli na šněrování :wink:
Včera i dnes mě je opravdu špatně,takže nějak na to rozhodování nemám energii. :unamused:
22. dub 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!!
Ruuzenko: Tak odpočívej a až ti bude líp, tak dej šatky do albíčka!
22. dub 2008 v 07:31  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05, Micanek:

Tak tady koukám, že už balíte tašky do porodnice.
Já jsem se k tomu ještě neodhodlala, ale asi bych měla.....
Tak jsem se chtěla zeptat, co vše tam máte???? Vůbec si nevím rady....
22. dub 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile:

Ruuuzenko jsem na šatečky moc zvědavá :slight_smile:

Já jsem měla do porodnice sbalený tašky dvě. jednu na porodní box a druhou pak na normální oddělaní po porodu. A dobře jsem udělala, protože jsme rodila poměrně dlouho :confounded: V té menší k porodu, jsem měla pantofle, už nějaké ty síťované poporodní kalhotky, porodnické vložky, ručník, pití, hroznový cukr, jak se všude doporučuje - bych se asi poblila, kdybych ho měla během porodu cucat :grinning: , ale manžovi chutnal :grinning:

a pak větší tašku na šestinedělí - tam byla hromada těch porodnickcýh vložek a stejně mi ještě museli přinést z domu, síťované kalhotky, několikero ručníků, protože když po pordu krvácíte a navíc musíte chodit se sprchovat při každém čůrání - pokud rodíte normálně, tak ručníky jen letí. Pak samozřejmě nějakou tu kosmetiku pro sebe, mimi jsme koupali na novorozeneckém, takže tam jsme používali jejich kosmetiku, ale kdo chce ať si vezme z domu, pak plíny a ubrousky pro mimi, oblečky byly taky erár, ty jsme vlastní používat nemohli, ani vlastní noční kočili, byl to zákaz od hygienika. Takže oblečení pro malou na cestu z porodnice jsem měla nachystané doma i oblečení pro sebe a to mi manža dovezl až si pro nás jel. Jinak noční košile k porodu je taky lepší erární, ať si od krve a pod. nezničíte svoji :wink: :grinning: a teď už mě nic nenapadá ale já si ještě vzpomenu :grinning: jo a nafukovací kruh - já jsme byla šitá málem až na zádech, tak abych vůbec mohla sedět :grinning: a taky podprsenky a vložky do nich.
22. dub 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,já bych tak ráda odpočívala,ale jsem v práci,takže to nejde :confounded:
Mě bývalo špatně,většinou ráno a pak až večer,a to jsem rychle zaspala :wink: ale teď je mi špatně celé dny, pokoušela jsem se vyzvracet,ale ráno to nešlo :frowning2: vůbec nemám chuť na žádné jídlo,ale vím že jíst bych měla a taky bych měla trochu přibrat. Holky neznáte nějaký čajíček na nevolnost?
22. dub 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek