• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ruuuzenko nepotěším tě, já měla celodenní nevolnost přesně 3 měsíce :confounded: :confounded: na nevolnost by měl zabírat zázvor - v lékárně se prodávají zázvorové lízátka na nevolnosti, tuším by měly být i nějaké bonbony, snad i čaj. prostě všechno ze zázvoru :slight_smile: a první 3 měsíce jsem taky neměla vůbec chuť na jídlo, takže jsem shodila 4 kila, ale do konce těhotěnství jsem vše dohnala a nakonec to bylo +12 :slight_smile:
22. dub 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: Tesim se na fotecky, ja mam saty v kombinaci sampan-ruzova. V bilych jsem se vubec necitila dobre. A mam dloooooouhou vlecku, tudiz jsem si pujjcila jeste jedny "obycejny" saty na prevleceni. A ty jsou jen sampan. Jinak ty hlavni svatebni mam v albicku ne beremese: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=94296&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F Je tam i oblek pro zenicha a tak vubec asi vsechno. Jo, na aute budu mit sirokou stuhu s cervenymi listky a zenich taky (teda byz tech listku). Jestli chces, tak ti ji pak muzu pujcit.
22. dub 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: Ja pouzivam presne ty zazvorovy lizatka, o kterych mluvi ivce. Ja jsem zatim zhubla jen 2kila, ale pry je to normalni a pokud nebudu hubnout nejak drasticky, tak je to OK. Ono kdyz porad zvracis a zaludek ti nic nezpracuje, tak je to prirozeny.
22. dub 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivce: tys mě teda moc nepotěšila :unamused: ale zajdu alespoň do lékárny a snad lízátka zaberou.
Ty jsi taky chodila do práce,nebo jsi byla na neschopence?
22. dub 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodila do práce :slight_smile: naposled jsme tam byla asi tak týde před porodem :grinning: ale dělala jsem v kanclu a poté co jsme ofiko nastoupila na mateřkou, 6 týdnů před termínem porodu, tak už jen tak 2x týdně :grinning:
22. dub 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysis: máš krááásnééé šatičky, ten tmavý oblek jsem myslím včera viděla v OP,mě se taky líbí na ženichovi světlý oblek,ale asi se mě nepodaří přítele do toho navléct :grinning: .A pokud oblek koupíme,a že nejspíš ano,tak by ho potom už neunosil,tak nejspíš pořídíme černý,nebo černý s proužkem.Viděla jsem za 2 300 a 2 700 v CaA a v OP za 3 200,-
Já bych chtěla svatbu do růžova s krémovou,nebo bílou.Pokud máš tu stuhu na auto bílou,tak bych si ji moc ráda půjčila,nebo koupila :wink: Výzdobu zatím nemám,ale už se dívám a začnu nakupovat.
Jinak nám bohužel nefunguje váha,tak ani nevím,jak na tom jsem.Budu muset nějakou pořídit :sweat_smile: ale dnes nic nesháním a po práci budu odpočívat.Zítra jedeme vypsat formuláře do Líšně tak musím být fit :wink:
22. dub 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: to zvladnes. Jinak ti jeste muzu dat fialkovy vlizelin (ja spis ruzovy), k tomu mam svicny a jeste okvetni platky ruzi (vse ve stejne barve), tak se muzeme nejak domluvit a muzu ti to vsechno jeste pred svatbou ukazat, at vis, co nemusis shanet :wink: Co ja s tim vsim potom?! Bud bych to nechala v hospode, nebo vyhodila
22. dub 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ty formulare muzete vypsat doma (daji se najit na netu) a hodit to tam je uz jem otazka 10ti minut
22. dub 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli uzijes ty obycejny bily stuhy, tak ty ti klidne daruji. Mam jich celkem 5a potrrebovat je nebudu nakonec vubec na nic.
22. dub 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla šaty šampaň, manža světle čedý oblek a doplňky do meruňkova, bohužel nemám album na beremese, o tomhle fóru jsem se dozvěděla a jsem byla těhu :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=407563&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

no moje šaty tady vidět nesjou :grinning: ale manža tenhle oblek normálně nosí kamkoliv, obvykle s černou košilí s jemným bílým prožkem, bez kravaty, jako rozhalenku a vypadá to dost dobře :slight_smile:
22. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce: moc vam to slusi!!! Oblek je moc pekny. Problem je v tom, ze muj nastavajici chtel proste cernej a hotovo. Jsem rada, ze jsem ho aspon premluvila k tomu prouzku
22. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi: My tam zajedeme,vypíšeme a hlavně chceme omrknout ten zámeček,už se na to těším :wink:
Kdyby člověku nebylo zle,tak bych si to mnohem líp užívala, ale zase třeba bude krásné mimi :slight_smile: tím se pořád uklidnuji :grinning:

Pokud jsi z Bystrce,tak není problém se za tebou zastavit a omrknout výzdobu.Alespoň to nevyhodíš a já ti za to samozdřejmě nějaký ten peníz dám :grinning:

Jinak já jdu 9.května k doktorce a tak bych potom chtěla začít chodit do cvičení, plánuješ taky cvičit? :wink:
22. dub 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Misi ty šaty jsou krásné a perfektně ti sednou k typu. Takové princeznovské. Já budu mít šaty do zelena a hodně jednoduché takové spíš vílí. Lépe šly k mé sporovní postavě se širokýma ramenama a trochu zaoblily moje hranaté tvary. I přítel dostal v této barvě kravatu tak to vypadá, že sladění klapne. A kytku jsem si vymyslela jahodovou s ocáskem už se na ni těším asi zabere dost času a práce.
A raní nevolnosti mě zatím obchází obloukem. Občas můžu říct, že je mi divně, tak to bude asi ono.
22. dub 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: Jasne, ja jdu k doktroce 30.4. Tak pokud mi da uz prukazku, tak bych zacala. Ale spis bych sla az ve 2.trimestru. Ja ted bydlim v Bohunicich, v Bystrci bydli nasi, ale jsem tam skoro denne, tak neni problem to nalozit do auta a dovezt to. Na ktere ulici presne bydlis?
22. dub 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivce: Opravdu vám to tam moc sluší :wink: Ty jsi tam jako princezna a ten závoj je fakt bomba :grinning: Tak jsi mě ujistila že závoj mít budu :sunglasses:
22. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mějte se krásně holky, my jedeme do Brna, tak budu koukat po těhulkách, jetsli vás některou náhodou nepotkám :grinning:
A házejte sem moře foteček z vašich příprav na svatbu, moc ráda se pokochám :grinning:
22. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moc děkuju za pochvaly, se tu rdím :grinning: :grinning: :grinning: Když je to tak, tak možná ještě odpoledne přihodím nějaké foto celé nevěsty :wink: :grinning: :grinning:
22. dub 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi: to jseš hodná,ale to nemusíš převážet,tak zajedu do Bohunic :wink: Já nejdřív bydlela na Píškové, pak na Wollmanové,tam je Mamka a já jsem šla s přítelem do kníniček :wink: a kde ty?
22. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi bydli na Ondrouskove, bydlela jsem tam do lonskeho roku s nima.
22. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi: Na kdy se teda domluvíme ? Já už toho mám na tento týden hodně,tak bych mohla někdy během příštího týdne,kdy by se ti to hodilo?
22. dub 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: co treba utery? Nebo v pondeli budu v Bystrci, tak klidne i pondeli
22. dub 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste se teda rozjely!!!
Ivce: Moc pěkná svatební fotka :slight_smile:
Ruuzenko, je škoda, že nemůžeš odpočívat, tak snad ti bude brzo líp.... Mě bývalo nejvíc blbě večer a přes den to šlo a po těch 3 měsících to ustoupilo....
Myisisko: Na tvoje albíčko jsem se už dívala před tím, šaty ti moc sluší.... Já chtěla taky šaty s vlečkou a vlečka se dala připnout, ale bzo poutka praskla (nevydržela taneční maraton:slight_smile:, tak jsem měla vlečku zastrčenou za pasem.
Co se týká Líšně a vyřízení papírů, tak jsme si je jenom vyzvedli, doma v klidu vyplnily, je tam i seznam skladeb, co hrají a z toho byste si měly vybrat.
Ruuzenko, my taky šli jednou omrknout zámeček, ale ten park bych zavřenej, tak to bylo k ničemu.... Chce to tam jít v sobotu nebo v pátek, kdy jsou svatby, aby fakt nebyl zavřenej....
22. dub 2008 v 09:48  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: moc dekuji. Ja puvodne vlecku nechtela, ale kdyz mi je pani oblikla, tak jsem je uz nechtela sundat. Vlecka se da pripnout, ale saty jsou fakt tezky, takze budu rada, kdyz se pak prevliknu do absolutne obycejnych
22. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem už docela vedle sebe, nemůžu přijít na to jak se dělá album. Chtěla jsem vám ukázat nače oznámení. Ach jo
22. dub 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aure: dej fotoalba - moje album - pridej album a pak ti to vsechno uz pise
22. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto:Doufám že to budu mít jako ty 3měsíce a dost :wink: asi si to začnu odpočítávat takže měsíc a necelý týden, už je mi líp :dizzy_face: (bohužel ne :unamused: )
Jeeminánku, seznam skladeb,to bude něco pro nás :sweat_smile: asi někam píchnu prsem a bude :grinning:
Co jste vybrali vy?
22. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi: Myslím že úterý bude fajn :wink:
22. dub 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: pochod mame Mendelsona a pak mame Collinse a Adamse, ale pisnicky uz nevim. Musim mazat do prace. Teda jen neco vyridit. Mejte se tu hezky papa
22. dub 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruzi, no je tam část na výběr pro příchod a to jsme si vybrali klasickej svatební pochod a pak dvě písničky byste si měli vybrat ke gratulacím, záleží podle toho kolik bude lidí, tak bude hrát obě nebo se vejdete do jedné.... Výběr před tím rokem nebyl žádnej zázrak, nechtěli jsme žádný Ave Maria.... Tak jme si první vybrali Brayena Adamse - Everything I do.... (to krásně znělo) a druhou jsme dali P. Colinse. Jinak co si pamatuju, tak je tam třeba hudba z Angeliky, Beatles.... Jsem se ptala i na to, jestli si můžeme vybrat svůj ploužák a paní řekla, že pokud bychom na tom trvali tak jo, ale z CD a to jsem si nedovedla moc představit, když je tam varhaník.....
22. dub 2008 v 10:24  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi. díky jdu na to
22. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek