• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
pez, mou to nějak nezajímalo, kdy to začalo, jen se ptala jesti už jsou a udělala v prukazce křížek
25. dub 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje dr. se ptala, jestli už máme pohyby v 16tt. A když jsem jí řekla, že ne, tak byla v pohodě. Že u prvorodiček je to později a že já mám placentu na přední stěně, tudíž to nepocítím tak brzy.
Jinak se mi neptala na přesné datum...
25. dub 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:

já jsme první pohyby taky cítila v 18 tt, pak jsem byla zrovna v poradně, tak jsme jí říkala, že už jsem je asi cítila, ale ona mi řekla, že to nebylo ono, že to je ještě brzy :astonished: ale bylo, já jsem to prostě věděla :slight_smile:
25. dub 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli - no potěš kdyby fungovala ta tvá teorie tak to bude v mém případě hodně brzo.. :wink:
Mě se dr. Rovněž neptal od kdy - jen jestli jsou... :slight_smile:
25. dub 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jsem měla nějak špatný týden tento. Hrozně moc práce a navíc tátu mi odvezli do nemocnice, je to s ním špatný. Pak zase práce a dneska už jsem úplně vyřízená a začala jsem špinit, takže konec...musím už fakt brzdit.

Myslela jsem si, že už jsem taky první pohyby cítila, ale jen jednou, tak nevím, zdá se mi to brzo.

Jinak se mi taky zdá, že jak jsem pořád přibírala, tak ted se to zastavilo a začalo se mi jakoby zmenšovat bříško a spíš leze nahoru než dopředu, takže vypadám, jak kdybych měla větry. Snad je to normální.

Přeji vám moc hezký víkend bez stresů
25. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no to není má teorie :grinning: , říkali to na předporod. přípravě.

Krásný víkend všem.
Teda zatím to vypadá na pěknou zimu!!!
25. dub 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky.
nebylo mě dneska nějak dobře, tak se hlásím až teď.

Licina ... pokrok .... kromě kosmetyky a kamery mám zbaleno :grinning: no ale bylo to teda přemáhání ... trvalo to asi 3 minuty :grinning: Jiank já pořád chodím ke svojí gyndařce a na další kontrolu jdu 7.5. Doufám, že mi řekne, že za tejden budu rodit ... jinak naposled jsem byla nedobytná jak hrad v Karpatech. Jsem říkal, že budu mít místo poslíčka tak ježíška :grinning:

Peza.1: s tím kopáním hlavně v klidu. Všichni psali ve 20tt ja k miminka kopaj a já pořád nic .... dr. mi řekl, že tam tancuje ó 106, že to jen necítím .... cítila jsem ho poprvé myslím ve 23tt.
25. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak náš Michálek je lenoch ... ale je hodňoučkej, tak dufám, že mu to vydrží. Když dá manža ruku na pupík, tak naschvál nikdy nekopne( děláme si srandu, že už má autoritu)
Jinak v noci mě kopání nebudí .... spíš mě budí to, jak už je těžkej a já se musím otočit. Tak to bolí a už dost. :confounded:
25. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
micanek: My jsme na tom podobně. Manžel taky nemá na kopání štěstí... A já si to zase vysvětluju tak, že ho třeba uklidňuje. :dizzy_face: Páč já vždycky, když měla menstruační bolesti a manžel mi položil ruku na podbřišek a jen tak v klidu jsme hajali... tak to povolilo. :slight_smile: Tak jestli uklidňoval bříško, tak třebas teďka uklidňuje i mimíska. :dizzy_face: A ten je šťastnej, že má taťkovu ruku nablízku. :dizzy_face:
26. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no já je cítila taky od 18.týdne, ale to se absolutně nedá srovnat s tím, co předvádí teď, někdy nevím, jestli nechce tím břichem prostě vylézt :grinning: ale jsem ráda, že o ní aspoň vím. navíc často děsně škytá a to už jí říkám, ať to s tím pitím tak nepřehání, protože mi to bříško úplně poskakuje a jak má už hlavu dole, tak to není úplně příjemný :sweat_smile:
26. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Krásný víkend všem!!!
titi, ty budeš rodit kde???
26. dub 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bohunice, ale ještě nejsem úplně rozhodnutá a ty?
26. dub 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nejsem vůbec rozhodnutá!!!
A nevím... :cry:
26. dub 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla ses dívat? máš nějaký pocit z toho?
26. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky.
To kopání taky cítíte podle toho, jak jste hubené .... já bjsem obalená tukem, tak holt ho tak moc necítím. Když si čtu a mám časopis na pupíku, tak to mi skoro listuje stránkama ... holt bude asi čtenář
26. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - mi zvedá i ty moje tuky :grinning: dneska jsem se pustila do takového většího gruntování, ale Kačence se to asi moc nelíbí a mele se tam jako blázen, a taky už mne to teda dost unavuje :unamused:
26. dub 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titida: no teď už taky, ale nebolí mě to je mi to spíš srandovní, že se musím smát. Jediné tak co mě vadí, když se rozhodne bombardovat můj močák. Tak to se někdy i schoulím. :confounded:
26. dub 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak do konce dubna mám jeden lístek do palace cinema zdarma, tak chceme z manžílkem ještě v úterý zajít ... dokud si to můžeme dovolit. nevíte co pěknýho hrajou? Doufám, že to ty 2 hoďky zvládnu :unamused:
26. dub 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem měla ty slevy a byli jsme na Bobulích a na Venkovský učitel, to druhé je takové smutné, Bobule je pohoda

mici - no ono to nebolí, spíš mám pocit, že mi tím často naznačuje, ať rychle změním polohu, úplně se tam pne. boleleo mne to jen když se otočila hlavou dolů, to začala fest kopat kolem pupíku a to mi asi natáhlo nějak svaly a pár dní to bolelo, ale už je to dobrý :slight_smile:
26. dub 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida: taky jsem přemejšlela nad těma bobulema. je to dobrý, nebo nic moc?
26. dub 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - já hrozně nerada něco doporučuji, zejména když vůbec nevím, co máš ráda, ale mi se to líbilo, i manžovi, je to fakt takový pohodový, odpočinkový, jižní morava, žádný drama ani nějaký velký umění, ale příjemný (k těhu super, myslím :sweat_smile: )
26. dub 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No rozhodně teď nesnesu nic smutnýho ... to jsem schopná řvát přes celí kino :grinning:
26. dub 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak do kina bych taky šla :slight_smile: , ale manža nemá věčně čas :unamused:
26. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na Obilńáku - nic moc :unamused:
Dnes jdeme do Bohunic :wink:
26. dub 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme si konečně přivezli pulku kočárku, 2 noci jsem kvůli tomu nespala, ale už je doma, zbytek doobjednaný, tak mám konečně klid :slight_smile:
26. dub 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pavli, mrknout na sály??? já nevím jestli tam pujdu, abych se nevyděsila a chtěla pak jít do porodnice :slight_smile:
26. dub 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsem si přivezla krásnou podložku na přebalovací pult, ale bohužel je na náš velká, takže musím koupit menší
26. dub 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi - já jsem taky koupila podložku a doufám, že bude dobrá, protože přebalovák ještě nemáme složený :grinning:

pavli - já byla zatím jen v bohunicích, ale ráda bych i na ty ostatní, už jen ze zvědavosti
26. dub 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já mám komodu na míru ... nechaly jsme si ji udělat. mám ji v albíku Náš Michálek.
26. dub 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takje moc pěkná mici, nomy se budeme tak za půl, za třičtvrtě roku stěhovat, tak teĎ nemá cenu investovat donějakých drahých věcí, když nevím, jak se nám to tam bude hodi :unamused:
26. dub 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek