• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
calisto,

tak to mě moc mrzí. Ale ten největší poklad na světě máš v bříšku. A netrap se, chlapi jsou přece jen o dost opožděnější a on se zalekl. Jakmile to stráví, uvidíš, že na všechno budete dva. A když to nestráví? jak mi jedna paní řekla, chlapů, kteří touží po rodině je tolik.....ale uvidíš, že ten tvůj chlap se umoudří!
29. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat, zda jste během těhu měli taky zánět?a jak jste to léčili? Já volala mé doktorce a poradila mě,ať si koupím "tantum rosa"na výplachy nebo pak nějaké čípky.Výplachy jsem dělala několik dní a nepomohlo to, včera jsem koupila čípky a doufám že to zabere.
Prý jsou záněty v těhu normální,ale trochu se bojím aby bylo vše OK. :unamused:
29. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calisto: tak to je mi moc líto... Vůbec teda nechápu, když chlapi mají takovej přístup.... A už vůbec, že dítě nechce a chodí s tebou na ultrazvuk.... Ale určitě bych udělala to, co ty.... Poslala bych ho do háje, když nechce dítě!!!! Nejdůležitější je abys měla zdravý miminko!!!!
Beti, ty se na ten velkej ultrazvuk máš objednat až za 4 týdny? Jdeš na Veveří? Já se tam totiž objednávala minulej týden a jdu tam 20. května....
29. dub 2008 ve 12:39  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukie a Peto gratuluji k 1. výročí svatby :grinning:
29. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruuzenko: Už máš na beremese fotky šatů? Zánět jsem v těhotenství neměla, ale když jsem ho měla normálně, tak doktorka říkala, že si mám do vody nasypat trochu manganu, aby byla voda jenom růžová a pomohlo to... Byl to ale slabej zánět......
29. dub 2008 ve 12:46  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calisto - podobnej případ taky znám... byla to známost kde ženské řekli že další děti mít už nemůže a trochu se spletli neboť se jí podařilo otěhotnět - no a otec dítěte jí to měl za zlé že na něho ušila boudu a chce ho dostat pod pantofel tak se kousl..
Taky tak poletoval - nepoletoval kolem až to nakonec skončilo tak že se "na dobro" rozešli po porodu dcery a když jí byly tři nebo co tak se brali....
Je mi jasný že u tebe ten začátek byl odlišnej... ale třeba to tak taky skončí.. :wink: Naděje vždycky umírá poslední, alespoň že má trochu zájem.
29. dub 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto: zatím je tam nemám.Mám je stále jen ve foťáku.Oprava našeho PC se moc nepovedla,takže to nakonec asi udělám v práci.Snad to projde :wink: Včera jsem byla ve3 salónech v Brně a šaty opravdu nádhera,až na ty ceny :zipper_mouth:
Váhám teď mezi 2ma, obojí jsou krásné a princeznovské :wink:
29. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ruzenka: jj, záněty jsou bohužel normální, já mám jeden zánět za rduhým od začátku těhotenství a do toho mykózu. Kup si Rosignol na výplychy z venku a určitě i Tanturm Rosa, jinak čípky taky zkus. Já se zrovna dnes na to doktorky ptala a ona mi říkala, že je to normální, že pokud některá někdy trpí zánětama před těhu, tak pak je to dvakrát horší. Takže u mě se ničemu nedivím. Neboj se, je to v pořádku.
29. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti. To teda není moc optimistické :frowning2: ale jsem klidnější,že je to normální.Děkuji :wink:
29. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto: Právě jsem se dívala na tvé svatební album, mooc vám to tam sluší a máte nádherné fotky.Máte můj obdiv,že se před obřadem oba smějete :wink:
To my budem asi házet vážné výrazy jak budem ve stresu :grinning: .A s tím podpisem to určitě taky popletu,to jsem celá já : ) raděj si i šaty půjčím bez vlečky,abych ještě někde nespadla :wink:
29. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: děkuji za povzbudivá slovíčka děvčata:slight_smile:..... no uvidíme jak s tou situací zabojuje....nejhorší je, že ja jsem takový temperament a trpělivost nikdy nebyla mou silnou stránkou (beran) :slight_smile: ,takže jsem zvědavá jak dlouho budu umět ještě čekat jak se pán uráčí rozhodnout :slight_smile:)))
ale jelikož mamka říkala, a mamky maj vždycky pravdu, že trpělivost je ve vztahu to nejdůležitější tak se snažím trošku se jí naučit......

ale jsem ráda když můžu takhle s Váma prožívat ty Vaše svatby a radosti a čekání na miminko,protože to máme společný :slight_smile: ....

Ruzenko ja trpívala taky na záněty a pak jsem otěhotněla a jsou pryč jako zázrakem...ale mě pomáhal Canesten crém jen na zevní potírání a dost pomohl....ale nevím jestli je vhodný v těhotenství. :unamused:
29. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calisto: Rozhodně jsi udělala dobře, že jsi do miminka šla a ikdyž je to asi pro tebe těžký, tak nikdy nevíš koho potkáš a bude to úplně jinej chlap, kterej bude chtít tebe i mimčo a vezme si tě....
Moje švagrová chodila taky s klukem, jednou s ním otěhotněla a on to nechtěl, tak to šla na potrat, ale pak se stalo zase a o to mu řekla, že si to miminko nechá!!! On o dítě neměl zájem a ještě ji psychicky i fyzicky ubližoval, tak s malým mimčem odešla, poznala chlapa, kterýmu s ní i s malou všechno prožíval, chtěl aby malá byla vedene jako jeho dcera a vzal si ji a to mu tenkrát bylo 22 a jsou šťastní....!!!
Ruzenko, děkuju za pochvalu :slight_smile: Naše svatba byla skvělá, podpis jsem samozřejmě zkazila, ale smála jsem se a u gratulacích zase břečela.... Je to nepopsatelnej zážitek!!!! Už se těším na ty tvoje fotky ze zkoušky šatů :slight_smile:
29. dub 2008 ve 14:04  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calisto1: Teď jsem si přečetla, jak to s Tebou a s mimískem je. Souhlasím s petou07, taky si myslím, že jsi udělala správně. Nebudu říkat, že to nakonec dopadne dobře, páč to nevím :confused: , ale myslím si, že chlapi občas prostě potřebujou čas, aby si to srovnali v srdci i v hlavě... a čím dýl jsou zvyklí na svůj "svobodný" život, tím dýl jim to obvykle trvá... Tak držím pěstičky, ať si to ten Tvůj chlapík nakonec rozmyslí správně a je nejen hrdým otcem, ale i hrdým manželem. :dizzy_face: Nejdůležitější jsi teď ale Ty a mimísek, tak si to spolu hezky užívejte a ... ono už to nějak dopadne. :wink:
29. dub 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
calisto: to dopadne učitě dobře - ať už s ním nebo bez něj, to dítě stojí za to a někde na vás někdo čeká (pokud by se taťka neumoudřil) :dizzy_face:
29. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj skoromaminy! Dlouho jsem tady nebyla, ale vše jsem dočetla. Objednala jsem se na NT+ vyšetření do centra prenatální diagnostiky a chtěla jsem se vás které to máte za sebou zeptat co to obnáší? A ještě něco, čím si v těhotenství mažete svoje bříška? :slight_smile:
29. dub 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
numinek: Ahojky. :dizzy_face: Já používám Elasti-Q. Tak jsem zvědavá, jestli to k něčemu bude. Nicméně moje "starší" kolegyně, zasloužilá to matka :grinning: , radí obyčejné vepřové sádlo. Prý jí to radila nějaká kamarádka dermatoložka, je to prý nejblíž složení lidské kůže a podkožního tuku atp. Je pravdou, že nemá ani jednu jizvu... Zkoušela jsem to taky, pokožku jsem ráno měla hebčí a vláčnější než po tom Elasti-Q, ale nevydržela jsem tu "mastnotu" a "smrad" toho sádla, takže jsem skončila u "chemie"... :grinning:
29. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numinek: Na tom NT ti vezmou krev a pak udělají ultrazvuk přes bříško. Mimčo je vidět na LCD a je vidět už v tom 13 týdnu všechno. Pak ti dají jednu fotku, kde je miminko krásně vidět!!! Všichni kdo viděli fotku tak nemohli uvěřit, že je to pouze 13 týden :slight_smile:
29. dub 2008 ve 20:10  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Moc díky za rady k tomu mýmu porouchanýmu vyprazdňování. Musím to nějak pořešit a to tak, že rychle nebo asi puknu. Zítra jdu na kontrolu a možná to už bude na průkazku. Snad tam už uvidím fazolku a ne jen tečičku. S tou depkou už je to taky trochu lepší. Jen ta únava to je každodenní problém. Holky jaký je to když uvidíte takovýho malýho tvorečka v sobě?
29. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurelia: je to nepopsatelny pocit.myslela jsem si pred tim : "no jooo jsem tehu-pohoda" ale sama sebe jsem prekvapila jake rekce to ve mne vyvolalo.byla jsem z toho uplne nameko.uuuuplne v pr....li:slight_smile:)))
Super pocit...najednou vidis,ze je to opravdu soucast tebe:slight_smile: krasny pocit...teda alespon pro me... :slight_smile:
29. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko všem :slight_smile:
aurelia: Je to opravdu nádherný pocit a pohledem na naši "fazolku",mě to v poctatě teprve vše začalo docházet.Bylo to něco úžasného : ) však to poznáš.Úplně jsem si zapoměla říct o fotečku :wink: od doktorky jsem šla do obchodu,ale tak mě ty pocity dostaly,že jsem tam byla jak v říši divů a ani jsem rázem nevěděla co chci vůbec koupit :grinning: Byla jsem mooc šťastná, že jsem se nepletla a opravdu čekáme mimi a že to vypadá dobře :slight_smile: Všechny mé strachy a stresy ze mě spadly :grinning:
Jinak mě je jasné že ty3měsíce se ještě může stát cokoliv.Ale prostě jsem tak nějak klidná.
30. dub 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, preji krasne rano. Ja se jdu dneska podivat na prcka a pokud pujde vsechno dobre, tak bych mela dostat i tehu prukazku. Tak mi drzte palce. Jsem nervozni jak pes pred bouri.
30. dub 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mysi.
Ještě jednou děkuji za stužky, potom se zbytkem věcí se vyrovnáme :wink:
Držím ti palce ať ti to dnes dobře dopadne a odejdeš s těhu průkazkou :slight_smile:
Já jdu na kontrolu v pátek příští týden,a taky bych měla dostat průkazku.Tak jsem zvědavá.
30. dub 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: hnedka jak prijdu od doktorky, tak dam vedet, jak to dopadlo. Kazdopadne me byva pravidelne kazdy rano zle, coz beru jako dobry znameni, ze je vsechno v poradku. A instinkt mi taky rika, at jsem v klidu.
30. dub 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi: Buď v klídku,určitě bude vše OK a klídeček určitě mimísek ocení :grinning:
Mě taky bývá ráno zle(někdy celé dopoledne) a když jsem utahaná tak i večer :confounded: ale to k tomu tp hold patří :dizzy_face:
30. dub 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi, to bude dobrý!!!! Myslím na tebe!!!
30. dub 2008 v 09:18  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred chvili jsem vypila zazvorovy caj, abych vydrzela. Mimiskovi nechutnal,tak mi ho poslal zpatky :sweat_smile: asi si vezmu papirovy pytlik i k doktorce
30. dub 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
numinek - nalistuj si v téhle diskuzi takovou třetí až pátou stránku NT jsme tam dost protřepávali... :wink:
Jinak s tím mazáním - prý kdo to má v genech tomu nepomůže nic :frowning2: ostatním cokoli mastného...
Já to střídám Elasti Q Bonelu klasickou indulonu.... no uvidím jak to dopadne segra i máma jich maj spoustu takže si moc iluzí nedělám... :unamused:
30. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mam prukazku!!! Srdicko tlouklo o sto sest. A jsem v 7+2tt
30. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myisiska: tak to moc gratuluju, to je výborný zpráva
30. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi: Tak to blahopřeju :slight_smile:!!!
Holky, jinak vám přeju pěknej zbytek týdne!!! Teď nevím, jak často sem budu moct, protože dneska jsme vybrali za mě náhradu, tak nastoupí příští týden a mně začne zaučování a vysvětlování!!! Bude to náročný :frowning2:
30. dub 2008 v 11:20  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek