• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
beti: diky moc, nejak mi spadl kamen ze srdce. Na kontrolu jdu za mesic. Uz se na ni tesim. Poprve, co nebudu nervozni
30. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calisto: jé to mi je líto ... ale úplně tě chápu (a vím co říkám). mám taky po konyzaci čípku. Moc jsem se bála, že se to vrátí, nebo že nedonosím Michálka.
teď mám 4 roky po operaci ... musím zaklepat ... zatím dobrý .... a z Michálkem to vypadá, že u mě bude do vánoc. Takže se drž a držím všechny palečky.
Jinak můj názor je takovej ... že svoje dítě třeba budeš moct mít jen jednou a chlapů, co hledají maminky z dítětem a stojej za to je na světě už taky moc. Hlavně ti moc držím pěstíky.

Titida: Už mě přišly ty noční košile. Objednala jsem je ve finále přes ten mimibazar. Jinak jsou na strábkách www.pyzamo.cz ... jo a vypadaj rozhodně líp, než ty babičkovský. mám je v albíku.

Jinak mě dr. říkala, že na mikozy se v těhu trpí hodně ... i maminky, které na to nikdy netrp. Já jsem s tím nikdy problém neměla, ale v druhém tr. jsem ji taky dostala. Dala mi jednu tabletku, na zavedení a tu mastičku Calisten (nevím, zda to píšu dobře) ahned mi to pomohlo.
Jinak tamtum rosa jsem používala po operaci .... a to mi pomohlo hodně. Rychlle jsem se po tom vyčistila.
30. dub 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Jsem toho měla včera moc....
Kokám, že samé dobré zprávičky :wink:
myisiska •gratuluji k průkazce :wink:
30. dub 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska •a taky k srdíčku :grinning:
30. dub 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ke striím ... jelikož jsem silnej ekzematik, tak mažu pupíka několikrát denně ... pořád jnic, nic .... anajednou během jednoho dne mi porumpalo ćelé břicho ( teď to pěkně svědí)
Dr. mi říkal, ž eto není hlavně o mazání ... je to hodně rodoví ... a hlavně je to spíš o té masáži, co děláte, když mažete.
takže držím palečky ať nemáte stejnýho pupíka jako já. :dizzy_face:
30. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
myis: gratuluju!! a neboj, nervózní budeš před každou kontrolou :grinning:
30. dub 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s pez, já jsem nervozní pořád.
Byla jsem na kontrole v pondělí a nervozní jako čert. Bála jsem se vysokého tlaku a čípku...
30. dub 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, ze budu trochu nervozni porad, ale mimco tam uz je. A to bylo ted hlavni. Az se vzpamatuju, tak mi dojde, co vsechno se jeste muze stat s znervoznim znovu :grinning: Ale verim a doufam, ze vse bude tak, jak ma byt
30. dub 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi, hlavně nečti moc těch strašidelných článků...to ti na klidu nepřidá!
30. dub 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: jo, to mi doktorka rikala. Ze kdyz se budu chtit na neco zeptat, tak at se ptam maminek nebo ji mam zavolat. Ale urcite ne internet a chytre knihy
30. dub 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, to tě akorát tak rozhodí!!!
Ta dr. bude ok, viď? :wink:
30. dub 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: no ta je uplne super. Jo, rikala, ze jsem dneska uz treti, ktere dava tehu prukazku. Ze ji ta prace dneska hodne bavi
30. dub 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
Mě v pondělí moje dr. hlásila, že má zase 5 nových těhulek. To bude pod stromečkem veselo!!!
30. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jen abychom pak měli kde rodit :grinning: ...
30. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: tak y jsem si říkala, že nebudu nic študovat .... ve finále študuju do teď ... ale na klidu mi to fakt nepřidává :grinning:
30. dub 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi: gratuluji k průkazce :wink:

Micanek: díky za odkaz na pyžamka,jsou krásné a dobré ceny :wink:

jo, jo snad budeme mít taky pod stromečkem veselo :grinning:
30. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici....no právě. Já študuju furt. A to je právě blbě! Ale nedá mi to, kdyby mi ty paprče tak někdo urazil :sweat_smile: abych nebrouzdala furt po infu na netu!!!
Proto radím, ale sama dělám blbě!!!
30. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruu, budete, to si piš!!!! :wink:
30. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem byla dnes na kontrole. Máme trošku větší fazolku. Jsme 9tt prý nejen podle velikosti, ale vychází to i podle poslední MS. Viděla jsem i srdíčko. To byla kadence kulometu jak to bušilo. A už má i zárodky ručiček a nožiček. Jsem to psala nastávajícímu otci a tan se hneh ptal jestli je tam i zárodek pindíka. A to při tom chce Andreiku. Jenom já musím na EKG něco mi po večerech vyvádí srdce. Z toho mám menší obavu, ale jinak vše OK. To je super. Asi budeme mít Mikulášské miminko.
Misi tobě to vychází skoro pod stromeček, to bude dáreček :slight_smile:
Ruu my jsme asi dost podobně taky Mikulášek :slight_smile:
30. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli: snad ano, my už jsme řekli rodině i kamarádům, že čekáme potomka :grinning: no jo divili se že si nedám vínečko,když ho mám tak ráda a proč je mě špatně atd. tak jsme šli s pravdou ven :wink:

Jinak jsem taky blázen,a všechno bych hned četla, naštěstí díky chystání svatby na to nemám čas.Asi je to dobře protože jsem celkem stresař.Mamka mě hned koupila knížku o těhu,tak jsem už samozdřejmě něco přelouskla :wink:

Holky já jsem teď v 8tt, jsem štíhlá.Myslím si že je to ještě moc brzo,ale asi se mě začíná trošku dělat bříško.Kdy jste to pozorovaly vy?
30. dub 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aureli:jo jo snad to bude andílek :grinning: Jinak to bude mít ale všechno dost zarás, Mikuláš, narozeniny,vánoce i silvestr alespoň ten svátek musíme ovlivnit :wink:
30. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aure gratuluji :wink:
ruu, po mé první zkušenosti bych to oznámila až po 12tt. A na vínko bych se vymluvila na ATB :wink:

Ruu, já měla bříško až tak v 16tt :grinning:
30. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka - já už to pozoruju tak 14 dnů... (ale zatím jen já) Když se obleču do trička - tak mě na těhu nikdo netipne... hádám že už to ale moc dlouho nevydrží. :grinning:
30. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruuzenko, na každým je to vidět úplně jinak.... To na mě to bylo vidět brzo. Už tak kolem 12. týdne. A teď to pozná úplně každej :slight_smile:
30. dub 2008 ve 14:09  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to na sobě pozorovala taky brzo, určitě tak od začátku 3.měsíce. Ne že by to bylo poznat v oblečení, ale viděla jsem, jak se mi bříško zvětšilo. Teď už to taky nezapřu, už mi občas cizí lidi sjedou pohledem na břicho :slight_smile:

Lanko, ty máš pořád nařízený klidový režim nebo už je to lepší?
30. dub 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád pořád - už jen né tak ostrej - mám vycházky - ukecávala jsem Dr. i na cvičení (chtěla jsem s Vámi do Cenapu... )bohužel nevyšlo... k tomu mi povolení nedá... né že bych cvičit vůbec nesměla - smím doma - prý dokupy s dopravou do Brna + cvičení už by to bylo moc riskantní... :unamused:
A to já jsem spokojená - cizí lidi nevidí vůbec nic - kamarádi o ničem neví - pokud jsme jim to přímo neřekli a taky si ještě nevšimli, i když mě čas od času vidí.. akorát mi doma už to vidíme celkem hodně - takže z toho usuzuju že už mi to dlouho nevydrží :grinning:
30. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké čarodky holky!!!! :grinning:
30. dub 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky:

Ruzenka: na začátků se zvětšuje děloha .... když jsem to zjistila, tak jsem taky měla pocit, že strašně rostu ... ale pak to zase šlo jakoby pryč.

Jinak na mě to už jde taky vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak čarodky byli včera super .... dala jsem si párka ani mi nebylo zle ... rekord.
1. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jé párek to je labůžo. Já jsem na tom docela strašně s chutěma. Mám chuť snad úplně na všechno i na to co jsem nikdy nejedla. Jím jak nezavřená splácám na sebe kde co, ale nezvracím. Blbě mi občas je. Jen nevím co to , ale 2 kg šly dolů i kdyš se ani trochu neomezuju spíš naopak. Teď jsem šla na kontrolu na endokrinologii se štítnou žlázou(máme ji v rodině) a doktor mi počítal BMI a vyšlo mi 19,5 to je začátku normálu o chlup dolů a je to podváha. Tak se na mě škaredil a tvrdil, že je to málo. (proto taky asi to vyšetření šž)
Myslíte že by to mohlo nějak ovlivnit těhu a pak i mimi?
3. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si nejsem jistá jestli jsem pochopila otázku - jako jestli nízké BMI ovlivní nějak těhu a mimi?
BMI je jen průměrová hodnota a né u všech vychází (např.sportovci se kvůli svalům na ni nemůžou vůbec ohlížet, protože svaly jsou mnohem těžší...a další podobné případy) Jinak samotné bmi ztěžka - já ho mám celý život mezi 16-17 vyjímečně se dostanu na 18 a nikdo z toho žádný problém nikdy nedělal :wink:
3. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek