• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Já měla spíš na mysli. Jesli by na těhu mohla mít vliv případná porucha štítné žlázy.
Asi je to případ od případu doktor od doktora. U mě hubenost řešili pořád. Jezdila jsem jako malá po ozdravovnách a lázních abych přibrala, ale vždy naprosto bezvýsledně. Při pohybu na čerstvým vzduchu jsem pokaždé něco shodila. Teď si připadám s váhou naprosto normálně a některým doktorům to zase nestačí a potřebují s tím něco dělat a tak vyšetřují. Tak nevím proč to u někoho řeší a někoho nechají žít.
3. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj aurelia,

BMI je opravdu čistě orientační, daleko důležitější je množství podkožního tuku a to se měří speciálně. Já měla taky BMI 19%, takže hranice podváhy, ale to by bylo v pohodě, kdybych neměla 10% podkožního tuku a to je polovina než má být.
To pak hrozí nebezpečí pro miminko kvůli živinám a taky špatné funkci orgánů atd....ale aurelia neměla bych z toho strach a taky jsem četla, že spousta maminek ze začátku zhubne a pak naberou. Hlídej si váhu a uvidíš.
4. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno Holky.Konečně jsem dala do alba fotky ze zkoušek šatů tak mrkněte :wink:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=115244

O víkendu jsem tady nebyla,tak vás teď musím dočíst
5. kvě 2008 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruuzenko šatičky sis vybrala úžasné, jsi v nich nádherná. Moc ti sluší šaty bez ramínek, já například jsem si takový model nemohla dovolit, byla jsem v nich moc mohutná, ale tobě fakt seknou. Nejvíc se mi líbí právě ty poslední a pak ještě na fotce č. 49. Tam tě dělá moc zajímavou to bolerko. No a sukně u těch posledních je jak obláček. Budeš fakt krásná nevěsta :slight_smile:
5. kvě 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, preju krasne rano.

ruuzenka: saticky jsou uzasne, jsi v nich moc pekna.
5. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky,úplně se červenám :grinning:
ivce:já si zase v šatech bez ramínek připadám moc hubená až kostnatá,ale snad to tím závojem zakryju :sweat_smile:
No jo,každý máme svoje depky :wink:
5. kvě 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenko mě v nich přpadáš taková křehká :slight_smile: a třeba se do svatby trošilinku zakulatíš a budeš spokojená :wink: :slight_smile:
5. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zase zacala hubnout a kdyz se mi to konecne zacalo trochu darit, tak jsem otehotnela. Desim se toho, jak budu vypadat po porodu.
5. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! JAk se vede??Co nového???

ruuzenka teda ty budeš krásná nevěsta!!!!! Hned bych do toho šla znovu!!! Mě se na tobě líbí ty třetí :wink: s vlečkou, no nádhera!!!!
5. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mys: Každá asi trochu přibereme (já se na to těším)ale být tebou,tak bych se toho dopředu nebála :wink: Kamarádka přibrala,ale jak potom kojila,tak šly kilča dolů a teď je kočka : )

Jinak děkuji za podporu při výběru šatů, dnes jdu s Mamkou a už se snad pro některé rozhodnu,zatím by to byly ty poslední na foto,ale stojí 7.500,-což se mě zdá moc.Tak uvidím na co dnes narazím ale už ty šatky chci mít z krku,ať se můžu věnovat dalším přípravám protože za 2měsíce je to tady a my zatím nemáme nic nachystáno : )
5. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruu, neboj! Já se v srpnu zasnoubila a vříjnu vdávala. V září jsme vše vyřídili a svatba se poveda :wink:
5. kvě 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla šatky za 5.000,- a to se mi taky zdálo dost!!! Salon Paloma na Mysarykově
5. kvě 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: Do Palomy jdu dnes,tak jsem zvědavá :wink: Volala jsem tam a prý půjčují i panenky na auto za 150-250,- což je nejmíň co jsem zatím sehnala,dělají tam i oznámení,tak bych to tam nejraději vybrala všechno :grinning:
Byla jsi tam spokojená s přístupem a tak?
5. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruu, přístup fajn, spokojenost. Jsou tam vlastně dvě sestry...poradí a pomůžou.
Jen se mi zdá, že ten vršek šatů mi moc neseděl nakonec :unamused: , mohlo to být ještě lepší.....
Ale na fotkách to tak moc nejde poznat a všichni mě chválili...
Jo, spokojenost :wink:

Tady to jsem já:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=18340&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
5. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc ti to tam sluší a šatky jsou krásné, ani se mě nechce věřit, že jsi je sehnala za 5000,- já co jsem se zatím dívala,tak za 5 jsem žádné nepotkala tak od 6 000,-obyč. jinak 6.500 až7000,- Zítra napíšu,jak jsem dnes dopadla.
5. kvě 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruu, jasně :wink: Taky jsem potkala samé drahé...A tyhle bylo opravdu ok :wink:
Jsem zvědavá jaké nakonec vybereš :wink:
Každopádně ty máš krásnou štíhlou postavičku, na tebe bude pěkně vypadat všechno!!!
5. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli: Kéž bys měla pravdu :grinning: Jsem dost bledá,ale chci bílé šatky a tak teď uvažuji co s tím,jestli solárko,nebo samoopalovací krém?Říkám si abych neublížila mrňouskovi,nevíš,zda můžou těhulky do solárka?
5. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ruuzenko,

mně se nejvíc líbí ty na 49, mají krásný vršek!!!! jinak já mám knížku o těhulkování a tam píši, že solárko můžeš, ale musíš dát pozor na jednu věc. V těhu se prý některým nastávajícím maminám dělají hnědé pigmentové flíčky, které ale už nikdy nezmizí. Já jsem vyznavačka solárka,ale ještě jsem v těhu nebyla. Oni jsou prý ty fleky častější u černovlásek, ty by jsi to mohla mít v klidu, já jsem tmavě hnědá :frowning2:

ale každopádně všechny šatky, kterí jsi tam měla, se mi mooooc líbily, opravdu krásná nevěstinka budeš
5. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruu, tak to teda netuším....
Já chodila do solárky, ale to jsem těhulka nebyla. Byla jsem taky jak ředitelka vápenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Ruuzenko, já jsem jednoznačně pro ty poslední, ty ti nejvíc sluší :slight_smile: Já teda měla šaty za pět tisíc, ale to bylo taky tím, že se mi líbil víc korzet k té sukni korzet z tanečních, jinak většina šatů kolem těch 7.000 Kč. Hlavně si vyber ty, ve kterých se budeš cítit nejlíp :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 20:39  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!!!!
Dnes nám bude svítit sluníčko!!!! Jupí!!!
6. kvě 2008 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruu, tak jaké jsi nakonec vybrala ty šatky???
6. kvě 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska to vypadá opravdu na hezký den.
Já mám tenhle týden dovču :slight_smile: za chvíli se chystám do Brna ke kadeřnici, pak se cournout městem a ve tři mám první cvičení v Cenapu :slight_smile:
6. kvě 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, tak ať se ti cvíčo líbí!!!!! Já ve 3 taky chodila...takže tam budou jistě pořád ty fajn holky a cvičitelka suprová!!! Pak dej vědět jak se ti tam líbilo, jo???
Ke kadeřnici bych taky potřebovala, ale nevím kam jít. Ty půjdeš kam???
6. kvě 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to víš že se určitě ozvu s dojmama :slight_smile:
Já chodím ke kadeřnici v Brně na Vinohradech, kde jsme předtím 3 roky bydleli, co jsme se přestěhovali z Brna pryč nějak jsem nebyla schopná začít chodit jinam, takže i když je to trochu z ruky jezdím na Vinohrady - jsem tam zvyklá :slight_smile:
A zítra mě čeká kosmetika - se musím o té dovolené trochu rozmazlovat :wink:
Teď koukám pavli, že už jsem 35tt - téda to letí - už máš sbaleno? :grinning:
6. kvě 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, tak to máš fajn. Já jsem zase žila léta ve Vyškově, takže tam jsem zvyklá na kadeřnici....ale tam teda nepojedu!!! Musím občíhnout tady v Kohoutkách a nebo v centru. Ale měla bych si pospíšit, letí to!!! :slight_smile:
Taky bych chtěla na kosmetiku a pedikůru ještě :grinning:
JJ, letí to děsně!!!!! Sbaleno mám na hromádce a vše přychystáno...teda mimo kočárku. Ten je zatím jen zamluven a čekáme...
6. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci už pilně cvičí!!! Kdo šel dnes s nií???
6. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já byla včera, bylo to fajn, předcvičovala taková mladá holčina. Ale žádná flákárna teda, docela jsem při tom posilování cítíla ruce i nohy, to asi to několikaměsíční nicnedělání :grinning:
6. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza, jj pondělí a úterý večer mají mladé holky. Takže spokojenost? No já u toho taky fuńela jako lokomotiva :grinning:
Počkej ve 30tt
6. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, spokojenost
Já si právě říkala, co budu dělat s větším břichem, ale snad se trochu rozhýbu. Ale zvládaly to i holky s velikýma břichama, já jsem ho tam měla suveréně nejmenší, až jsem si připadala trochu nepatřičně :grinning:
6. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek