• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Pavli, chodíš tam i na předporodní kurz nebo na ten už přímo do porodnice? A už ses rozhodla, která porodnice? :slight_smile:
Tuhle mě dostal jeden kamarád, prý jestli už jsem se byla v nějaký porodnici domluvit, tady se snad nemusí registrovat brzo jako v Praze nebo jo? :confused:
6. kvě 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi - cvičení závidím... holt co nadělám - budu se flákat až do konce a pak těžce dohánět.
registrovat se v Brně nemusí vůbec dle toho co jsem slyšela - buď tě předá před porodem do jejich opatrování gynekolog a nebo tam jdeš až na porod a to pak stejně jedeš tam kde je volno :grinning:
6. kvě 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda Lanko, že cvičit nemůžeš, co se dá dělat..
Já mám taky za to, že tady se registrovat nemusí, prostě ten měsíc před porodem začneš chodit na kontroly do porodnice. On říkal, že si to jeho kolega byl domlouvat na Obilňáku a prý už mají dost plno, tak nevím, co si o tom myslet, asi to tam bylo přes známýho. Já se stejně přikláním k Bohunicím, pokud tam bude volno :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj pezi,

takže jak jsem předpokládala, neurvala jsem se z práce a mrzí mě to. Já dneska měla i gravidjógu a tu jsem taky nedala :frowning2:
pezi, prosím tě, bylo tam ještě volné místo? Ráda bych, aby to příští týden vyšlo :frowning2:
6. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to já se rozhodla že to rozseknu až po návštěvě - a pokud se bude mrně drat na svět moc brzo - tak samozřejmně obilňák
Ale hodně mě podle ohlasů láká kyjov - ono co se na kilometry týče tak je to skoro nastejno... no uvidíme. :wink:
6. kvě 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, to je škoda, že ti to propadlo, s tou prací to je na prd..S volným místem nevím, snad jo, já jsem zaplatila rovnou těch 600,- a jsem zapsaná na každý pondělí až do června. Tys to nemáš předplacený nebo tě tam takhle nezapsali?
6. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka, s Obilňákem souhlasím, pokud by to vypadalo na předčasný porod nebo nějaké komplikace..
Taky se asi rozhodnu, až se tam podívám, jen mám obavy, že mě ta návštěva tak rozhodí, že nebudu chtít rodit nikde :grinning:
Já se totiž nejsem schopná podívat ani na video porodu :sweat_smile: Ne že bych se tak bála bolesti, nejsem zas taková padavka, jen to nemůžu vidět u někoho jinýho :sweat_smile:
6. kvě 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peza - hádám že ukážou jen ty místnosti v kterých nikdo nebude :grinning:
6. kvě 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bych taky bralal kdyby to šlo nějak přeskočit ten porod. Ale to je asi docela pěknej sen. :unamused: Takže si to projdem tak jak ty spousty ženský před nama i po nás :wink:
6. kvě 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nemyslela, že bysme na někoho koukali live :grinning: To by asi měla paní radost :grinning: Mě bude stačit to prostředí, nesnáším nemocnice
6. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám, zvládly to ostatní, zvládnem to taky :wink:
6. kvě 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza.1 já tam na předporod. kurzy nechodím, protože to tam stojí okol 1800,- a pro mě co bude rodit císařem to nemá cenu. Ale kamarádka ze cvičení tam chodí a je nadšená. Vede to naše úterní cvičitelka - porodní asistentka a je to prý skvělé.

pez, já tam byla v lednu v 16tt taky bažant, a teď nejstarší :grinning: Počkej, ono to letí jako blázen!!!

V Brně se porodnice domlouvat nemusí. Budou všechny natřískaný!!!
Mě tam dr. pošle ve 36tt, do té dobych už bych ji měla mít vybranou :grinning:

Ale ještě pořád nemám!!!

Byla jsem se podívat na Obilńáku i v Bohunicích...ukázali mi porodní sály, pěkné, malé a útulné....
6. kvě 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka ty jo, ty už jsi ve 24 tt, toto letí. :wink:
6. kvě 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza, live nééééééééééé :grinning: Chudák rodička :grinning:
Jasně, zvládly jiní, zvládnem taky :wink:
6. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nemocnice nemusím - ale když jsem koukala co by nás stál porod doma (krom toho že by mi to po rizikáči asi stejně nikdo nedovolil) - tak na to teda nemám - zvlášť když chcem ještě nahonem dokončit domek a přesunout se tam v co nejbližší době.
Mimochodem ségra říkala že měla u porodu hned celý hejno mediků - takže očividně obecenstvo není vyjímkou (ale taky říkala že to předem odkejvala - že nevadí že tam budou - ostatně je to zdravotní sestra a je jí jasný že v posluchárně si toho člověk do hlavy moc nenaleje)
6. kvě 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já bych to teda nechtěla...
Kal - no tobě taky přece :grinning: máš to za pár... :wink:
6. kvě 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalet ahoj!!!! Jak žiješ? Vše ok????
6. kvě 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pezi,

měla jsem to rezervovaný na včerejšek na tu 16 hodinu, takže tam v týdnu zavolám a uvidíme, já doufám, že tam ještě místečko bude.

Pavli, prosím tě a který prostory se ti zdály hezčí? Útulnější? Bohunice nebo Obilňák?
6. kvě 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko no to máš pravdu. Letí nám to oboum :slight_smile:

Ahoj Pavli, já se cítím fajn. Jinak zítra jdeme na velký UTZ, tak doufám, že bude vše ok :slight_smile:
6. kvě 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka já jsem také zdravotník, ale ucha z mediny bych na sebe zírat nenechala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pavli - aby z toho nakonec nebyla chodba - když říkáš jak budou natřískané. :wink:
Né já vím na císaře chodba nehrozí. :slight_smile: Proč ti ho vlastně určily?
bet, na Obilňáku to bylo moc pěkné, Bohunice zastaralé. Víš, já to moc neřeším, já budu na op. sálech :frowning2: Jde mi spíš asi o tu poporodní péči a následně o šestinedělí. Na Obilňáku se leží třeba i po 6 mamkách, v Bohunicích max3 :wink:
6. kvě 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to držím palce ať je vše v nejlepším pořádku Kal.

Pavli - já se nad tím taky ošklíbala - ale ona mi to tím tehdy vysvětlila... holt někdo je nechat musí :unamused:
6. kvě 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, no to už nemáš moc času na výběr :grinning: Kdybych šla jako ty na plánovanýho císaře, tak bych si spíš vybrala podle toho, jak by se mi zamlouvalo to poporodní oddělení (šestinedělí?), přece jen tam budeš dýl než po normálním porodu, na porodním sále se až tak nezdržíš :slight_smile: Hlavně aby bylo samozřejmě všude dobře postaráno o mimčo :wink:
6. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko díky :wink:
6. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli - tak to jak to tak poslouchám tak na počet mamin na pokoji asi vyhrává ten kyjov - je prý nově opraven a maximum jsou 2, každý pokoj vlastní sociálka včetně vaničky na koupání mrňaců.....
No - času ještě...(doufám) :wink:
6. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kale, bude určitě :wink: Takže jsi spokojená a užíváš si? To jsem ráda!!!

No aby z toho nebyla chodba...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám 2 krát po operaci sítnice oka a oční hrozí, že po tlaku by mohlo dojít k opětovnému natžení!!! A následně slepota!!! Takže no risk!!!
6. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza.1 •přesně o to mi jde :wink:

no u mě ten čas letí a já stále nevím-......
Každopádně Obilňák bude a je natřískaný!!!!! O tom žádná :confounded:

Kal ty už máš vybráno?
6. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo - jo - zdraví je na prvním místě. Tomu rozumím. :wink:
Pavli díky. No jsem spokojená, tak doufám, že to tak zůstane :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek