Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
pavlina05
6. kvě 2008
KAl, koukám že Tp máš 4.7. Nech to na 5.7. to jsem narozená i Já 😃 Rak 😉
peza.1
6. kvě 2008
No mediky bych asi taky nezvládla, je jasný, že někde se to naučit musí, ale..já jsem taková stydlivka, že i na gyndu jsem chodila vždycky k ženský a hejno civějících mediků by byla moje smrt 😃

Beti, tak tam brkni, snad místo bude, včera nás tam bylo 9, nevím kolik je max. počet
kalerat
6. kvě 2008
Pavli no nevím, já bych radši datum 26.6. 😉 ale uvidíme, kdy se klukovi nakonec bude chtít na svět 😉
lanka
6. kvě 2008
Peza - já chtěla taky dycky ženskou - a pak jsem akutně musela do špitálu - tam si nevybereš. No a dneska vím že to co se traduje - doktor je opatrnější a jemnější než ženská - je přinejmenším z toho co jsem si prošla pravdou...
Takže už nebazíruju na gynekoložce. Ale je fakt že účas mediků - to je naprosto jiný kafe.
lanka
6. kvě 2008
Kal - už se nemůžeš dočkat? 😃
lanka
6. kvě 2008
Hádám to ke konci nebude nic moc takže bych se o 14 dní dřív taky nezlobila 😉
pavlina05
6. kvě 2008
KAl, to chápu.... 😉

Lan, mě už to nebaví teď. Připadám si jako neforemná velryba :-p
lanka
6. kvě 2008
Mi to povídej - mě to bříško překáží - už 14 dní. A to nemám vůbec co křičet když si ještě kamarádi ani nevšimly (sme jim to neřekli)
Absolutně nedokážu představit jak musí překážet pozdějš. :-|
kalerat
6. kvě 2008
Pavli já si připadnu úplně stejně
pavlina05
6. kvě 2008
KAl, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama.
Oblíkání ponožek mě teda mega zmáhá!!! :-p Funím jako lokomotiva!
kalerat
6. kvě 2008
Pavli a co teprve zavazování tkaniček :-p
pavlina05
6. kvě 2008
kal, no já si pořídila boty na suchý zip 😉
kalerat
6. kvě 2008
Pavli to já mám taky boty na suchý zip, ale někdy si vezmu boty tkaničkové
pavlina05
6. kvě 2008
😃 no v létě by to bylo lepší, jen žabky 😃 Ale to už budeme mít plochá bříška 😃 a kočárek před sebou 😉
lanka
6. kvě 2008
No - jo copak vy.
Holt si to v létě užijem my co to máme pozdějš. Jenom aby počasí nebláznilo a nebyla větší kosa než je teď. A nebo naopak taková vedra že nohy budou oteklý tak že se nevlezou ani do žabek...
Na boso a bude 😉
pavlina05
6. kvě 2008
Kal, koukám, že kočárek už máte doma 😉 Moc pěkný!!!
A ty pletýnky taky,...bych mohla taky vyzkošet, mňam 😉
kalerat
6. kvě 2008
no to jo 🙂
pavlina05
6. kvě 2008
lanka 😃 😃 😃 Nějak to zvládnete i Vy 😉
lanka
6. kvě 2008
Jasně - ono nám nic jiného taky nezbyde 😃
pavlina05
6. kvě 2008
JJ, tak nějak 😉

Jdu si odpočinout, dorazí MM z práce, tak ať jsem svěží velryba :-p
peza.1
6. kvě 2008
Lanko, to je fakt, že se to o chlapech doktorech říká, moje první gyndařka teda moc citlivá nebyla, ale na tu, ke které chodím teď si nemůžu stěžovat, je opatrná.

S břichem mám problém při ohýbání už teď, později to teda bude fakt něco. O víkendu jsme byli na minigolfu a zjistila jsem, že mi fakt je nepříjemný, když se musím pořád ohýbat pro ten míček, mimču se to asi moc nelíbilo, tak si manžel musel zahrát na osobního slouhu a před každým odpalem mi chystat míček, jsem byla jak nějaká obletovaná hvězda 😃
lanka
6. kvě 2008
No tak to já bych šla hned znova - to se ti jen tak brzo nepoštěstí mít osobního sluhu - co ho neplatíš a ještě ani dvakrát moc nereptá 😃
peza.1
6. kvě 2008
No já budu ještě v červenci chodit do práce, doufám, že nebudou nějaký šílený vedra, to bych tu zdechla..
lanka
6. kvě 2008
Pezi - tak to budu držet palce ať to jenom neplánuješ a mrně ti to nezařídí úplně jinak.. 😉
peza.1
6. kvě 2008
No právě, měla jsem chuť ho oslovovat: Jean, podal mi míček 😃 , ale to by už asi reptal 😃
lanka
6. kvě 2008
Bych se mu ani nedivila 😃
lanka
6. kvě 2008
Právě jsi mi připoměla záběr ze Saturnina kde strčil Molavcovou do fontánky a oznámil že večeře (nebo oběd nebo co to bylo) je na stole 😃
peza.1
6. kvě 2008
No kdybych to nedávala, tak se na práci vykašlu, to je jasný. Naštěstí mám rozumnýho šéfa, se kterým se dá domluvit, snad by mě tu nenechal trápit a měla bych trochu úlevy 😉
Vůbec by mi ale nevadilo, kdyby letos léto nebylo nic moc 🙂
lanka
6. kvě 2008
mě by to vadilo - na zimu nejsem stavěná. A mám pocit že už jsem v domě zavřená dost měsíců - tak si léto představuju tak s teplotama kolem 25-30 někde na lavečce s knížkou 🙂
Ale známe to ....
peza.1
6. kvě 2008
No nic, jsem se tu s váma nějak zakecala, valím domů
Hezký zbytek dne všem!