• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
KAl, koukám že Tp máš 4.7. Nech to na 5.7. to jsem narozená i Já :grinning: Rak :wink:
6. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mediky bych asi taky nezvládla, je jasný, že někde se to naučit musí, ale..já jsem taková stydlivka, že i na gyndu jsem chodila vždycky k ženský a hejno civějících mediků by byla moje smrt :grinning:

Beti, tak tam brkni, snad místo bude, včera nás tam bylo 9, nevím kolik je max. počet
6. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli no nevím, já bych radši datum 26.6. :wink: ale uvidíme, kdy se klukovi nakonec bude chtít na svět :wink:
6. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peza - já chtěla taky dycky ženskou - a pak jsem akutně musela do špitálu - tam si nevybereš. No a dneska vím že to co se traduje - doktor je opatrnější a jemnější než ženská - je přinejmenším z toho co jsem si prošla pravdou...
Takže už nebazíruju na gynekoložce. Ale je fakt že účas mediků - to je naprosto jiný kafe.
6. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal - už se nemůžeš dočkat? :grinning:
6. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hádám to ke konci nebude nic moc takže bych se o 14 dní dřív taky nezlobila :wink:
6. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAl, to chápu.... :wink:

Lan, mě už to nebaví teď. Připadám si jako neforemná velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi to povídej - mě to bříško překáží - už 14 dní. A to nemám vůbec co křičet když si ještě kamarádi ani nevšimly (sme jim to neřekli)
Absolutně nedokážu představit jak musí překážet pozdějš. :unamused:
6. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli já si připadnu úplně stejně
6. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAl, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama.
Oblíkání ponožek mě teda mega zmáhá!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Funím jako lokomotiva!
6. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a co teprve zavazování tkaniček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal, no já si pořídila boty na suchý zip :wink:
6. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to já mám taky boty na suchý zip, ale někdy si vezmu boty tkaničkové
6. kvě 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no v létě by to bylo lepší, jen žabky :grinning: Ale to už budeme mít plochá bříška :grinning: a kočárek před sebou :wink:
6. kvě 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No - jo copak vy.
Holt si to v létě užijem my co to máme pozdějš. Jenom aby počasí nebláznilo a nebyla větší kosa než je teď. A nebo naopak taková vedra že nohy budou oteklý tak že se nevlezou ani do žabek...
Na boso a bude :wink:
6. kvě 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, koukám, že kočárek už máte doma :wink: Moc pěkný!!!
A ty pletýnky taky,...bych mohla taky vyzkošet, mňam :wink:
no to jo :slight_smile:
lanka :grinning: :grinning: :grinning: Nějak to zvládnete i Vy :wink:
6. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně - ono nám nic jiného taky nezbyde :grinning:
6. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, tak nějak :wink:

Jdu si odpočinout, dorazí MM z práce, tak ať jsem svěží velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, to je fakt, že se to o chlapech doktorech říká, moje první gyndařka teda moc citlivá nebyla, ale na tu, ke které chodím teď si nemůžu stěžovat, je opatrná.

S břichem mám problém při ohýbání už teď, později to teda bude fakt něco. O víkendu jsme byli na minigolfu a zjistila jsem, že mi fakt je nepříjemný, když se musím pořád ohýbat pro ten míček, mimču se to asi moc nelíbilo, tak si manžel musel zahrát na osobního slouhu a před každým odpalem mi chystat míček, jsem byla jak nějaká obletovaná hvězda :grinning:
6. kvě 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já bych šla hned znova - to se ti jen tak brzo nepoštěstí mít osobního sluhu - co ho neplatíš a ještě ani dvakrát moc nereptá :grinning:
6. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já budu ještě v červenci chodit do práce, doufám, že nebudou nějaký šílený vedra, to bych tu zdechla..
6. kvě 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi - tak to budu držet palce ať to jenom neplánuješ a mrně ti to nezařídí úplně jinak.. :wink:
6. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, měla jsem chuť ho oslovovat: Jean, podal mi míček :grinning: , ale to by už asi reptal :grinning:
6. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych se mu ani nedivila :grinning:
6. kvě 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsi mi připoměla záběr ze Saturnina kde strčil Molavcovou do fontánky a oznámil že večeře (nebo oběd nebo co to bylo) je na stole :grinning:
6. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdybych to nedávala, tak se na práci vykašlu, to je jasný. Naštěstí mám rozumnýho šéfa, se kterým se dá domluvit, snad by mě tu nenechal trápit a měla bych trochu úlevy :wink:
Vůbec by mi ale nevadilo, kdyby letos léto nebylo nic moc :slight_smile:
6. kvě 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by to vadilo - na zimu nejsem stavěná. A mám pocit že už jsem v domě zavřená dost měsíců - tak si léto představuju tak s teplotama kolem 25-30 někde na lavečce s knížkou :slight_smile:
Ale známe to ....
6. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jsem se tu s váma nějak zakecala, valím domů
Hezký zbytek dne všem!
6. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek