• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Kal, ještě ne :grinning:
No tak kdyby to bylo do 36tt tak Obilňák., pak asi Bohunice nebo Miloši :grinning:
Takže...zase nic nevím , co???

JJ, ty jejich odhady!!! prý se můžou lišit i o 500-1000g :grinning: Dobrý, co?
7. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak já jsem zatím rozhodnutá pro Milouše. Ségra tam rodila a byla spokojená, říkala, že to bylo lepší než na Obilňáku.

Tak to je dobrý s těma odhadama :grinning:
7. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych k Miloušům neměla odvahu, po tom co jsem si prožila...
Tam nemají JIP...
7. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici tak pokud bych rodila předčasně, tak taky k Miloušům nepůjdu :wink:
7. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda, Lici velká gratulace a Vám oběma hoooooodně zdravíčka :wink: :wink: Ať Jakoubek roste.

Ahoj Kal, jak se vede???? Toto letí :sunglasses:
7. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale komplikace nikdy dopředu nevíš. Jakoubek taky plakal a neměl jedinou známku ničeho a za hodinu to bylo jinak.
Ale tím nechci strašit... :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak píše Lici...mě lákají Milouši, ale nemají tam JIP a ani pořádné ARO!!!! To v Bohunicích je všechno! Takže kdyby se stalo cokoliv s mamnikou či miminkem, tak tam pomůžou :wink:
Samozřejmě člověk nesmí malovat čerta na zeď...ale nikdy neviš!!!!

Lici, či holky....nebolí vás nadbřišek??? Já nevím co se děje, ale mám děsný křeče, miminko se hýbe, ale křeče jako blázen. Ne děloha, ale asi žaludek a střeva...Ale nic špatného jsem nejedla!!! :confused:
7. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina 05:
Já jsem neměla žádný problémy. Celý těhu bez problémů a nakonec mi to museli vyvolat, takže neporadím.
Ale neboj, určitě je vše v pořádku. :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, jsi zlato a děsně pozitivně naladěnej človíček. To se má Jakoubek na co těšit!! TAková maminka!!!

jadviga :wink: (raději se připomeň), ju?
7. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zdravím všechny novopečené maminky a přeji hodně zdravíčka a ať pěkně rostou prckové.
A co nevěsty, jaká? Já už mám šaty doma jelikož je zítra svátek tak to mám vše den dopředu. Prystýnky se povedly, jsou úplně úžasný. Musím dokopat mého drahého nastávajícího aby mi to nafotil, ať to sem můžu dát. Zkoukla jsem vaše albíčka, jste všechny snové nevěsty. Takové princezny na řůžových obláčcích. Dokonce se mi povedlo sehnat i lodičky bez podpatku :slight_smile: Zatí to vypadá, že by to mohlo klapnout. Veškerou organizaci jsem předala tak se od teď už o nic nestarám. Docela mi to dalo zabrat, ale zjistila jsem, že se svatba dá zorganizovat za měsíc. Si musím poklepat na rameno :wink:
7. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:

už abych měla kluka jednoho doma.....
Teď za ním jedu, vezu mu oběd...., tak jsem natěšená, i když plná obav. Snad bude vše dobré. Držte palečky, pak dám vědět.... :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
licinko, držím :wink: Ať mu chutná!!!!
7. kvě 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, tak co klučík???
Dnes jsem byla taky v Bohunicích na návštěvě za kamarádem a seděla jsem před porodkou na lavičce a myslela na vašeho Jakoubka.
Tak snad se mu daří lépe!!!!

Jinak všem krásný večer a ještě krásnější zítřek :wink: Sluníčkový!!!
7. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:

tak jsem chtěla zavtipkovat, jestli jste ještě pořád všechny 2v1 a jen jsem dočetla tak jsem zjistila, že už jste se do těch porodů obuly :grinning: Moc a moc gratuluji oběma novým maminkám a držím palečky ať jsou mimísci silní a stateční!!!!!!!!!
7. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky :pensive:
7. kvě 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc Pavli a Alešku :slight_smile: vy ještě vydržte, jo? :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
iv, jj, musíme :wink: A díky. :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlína05:
Včerejší návštěva byla dobrá. Už neměl ten dýchací přístroj. Ale nic nechci zakřiknout. Dnes v 11:00 budeme volat doktorce a odpoedne tam půkdeme. Tak snad nebude žádná změna......
Jsem celá napjatá............
8. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky....

Nejede mi kompl .... tak na chvilku okupuji cizí.

Licina: jé ty už to máš za sebou .... moooooc gratuluji .... nechce se mi dočítat, ale pokud dobře chápu, tak nemáš Kubíka u sebe. :frowning2: :confused:
8. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Licina: tak už jsmem to dočetla. Tak drřím mooooc palečky, aby byl malinkej zdravoučkej.

Jinak já mám po konyzaci čípku a celé těhu jsem se bála, že budu mít problém Michálka donosit ... ve finále to vypadá, že si s tebou prohodím termín ( no doufám, že ne)
Ale 22.5. jdu na kontrolu a doktorka mi řekla, že si myslí, že se určo ještě spatříme ..... ach jo. Už je malej fakt strašně těškej. Přemejšlím, že si koupím kšandy na pupík :grinning:
8. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dnes byly za malým a zatím (klepu, klepu) dýchá bez přístrojů.
Tak jsem si tam s ním povídala, ať se drží a že když mu to nepůjde tak jak má, že mu tam pomůžou a že už se na něho doma strašně moc těšíme....
Tak nám držte palečky......
8. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Licinko, stále držím a nepřestávám!!!!!
Kdy asi půjde domů, nenaznačili dr.???
8. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj licinko,

moc gratuluji k chlapečkovi!!! je to pašák, když už dýchá bez přístrojů :slight_smile: to už ho snad brzo pustí domů. ještě jednou gratuluji!!!
8. kvě 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05:
Já se ani neodvažuju zeptat. Ještě nebaští sám. Krmí ho stále výživou do žíly, ale denně mu dávaji 5-10ml mlíčka.
Dávky mu můžou zvyšovat jen hodně optarně, aby mu nebylo špatně.
Já budu ráda, když vydrží bez napojení na přístroje a když si ho budu moct konečně pochovat. To budou asi potoky slz.........už aby to bylo....., to bude něco jako "druhé narození". Konečně si ho "ocicmám"....
8. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina:
díky za gratulace a držení palečků....
8. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici, všechno přijde a budeš ta nejš´tastnější maminka pod sluncem. Moc ti to přeju :wink:
8. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Licinko,

pro malý miminko je každý krůček dál obrovským úspěchem a Jakoubek je šikulka se sedmilmílovýma botama :slight_smile: mé kamarádce se narodila holčička už v 6 měsíci. Měla velké problémy, nemohli zastavit porod. Malá byla dlouho v nemocnici a v inkubátoru. A teď? jsou jí dva roky a je to veliká šikula a skoro přerostla své vrstevníky. Dneska je medicína opravdu neuvěřitelná, zachránit miminko v 6.měsíci!

Mimochodem Jakoubek je krásný jméno, já jsem jej taky chtěla, ale manžel řekl, že když jsem si u holčičky vydupala Verunku, tak kluk by byl Mates :slight_smile: Ale mně je to jedno. Hlavně to zdravíčko. Já se na malou (si myslím, že to bude holčička) už strašně těším a to mám dost času. tak ji pořád říkám, že se na ni moc těšíme, ale že ještě musí růst dlouho v bříšku.

Už aby jsi měla Kubíka v náruči....myslím na vás!
8. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lici, moc gratuluji, teď už to bude den ode dne lepší a lepší a za chvíli ho máš u sebe,uvidíš, držím palečky, v to krásně zvládnete :wink:
9. kvě 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Krásné ránko!
Myslím na kubíka Licinko! Bude to šikulka!!! :sunglasses:
9. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Licina tak ja som bola hospitalizova´na prvy krat 18.3. do 3.4 lebo sa mi zacal otvarat krcek maternice tak mi zavadzali pesar ktory mi ho drzal potom som mala vysoky tlak tak som zase isla do nemocnice 23.4 a v pondelok o pol jednej rano mi odtiekla plodova voda 28.4 najprv som mala rodit normalne o pol siedmej rano som bola otvorena na 7cm ale vsetko sa skomplikovalo tym ze som nizsej postavy a brusko som mala hore tak doktor povedal ze to nebudem vladat porodit tak o 8:00hod prisli s Ara a rodila som cisarskym bolo to dost konplikovane lebo som mala uz bolesti kazde 2min ale malu som vydela hned bo mi umrtvyli telo od pasa dole mala mala pri narodeny 3200g a 50cm a v nemocnici sme boli do pondelka 5.3.2008 .a co ty ako sa mas?a co maly?
9. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek