• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Renam - a čím jsi stimulovala - já při tom spíš hubla...
No a krvácení mám taky cca od 6-tého tt - důvodem prý nejspíš přílišné prokrvení dělohy, takže jsem od té doby doma a odpočívat, odpočívat, odpočívat.
Prý když bude vše v pohodě, tak bych po ukončení 4-tého mohla zpět do práce. Ale manža nechce ani slyšet znamená to cca 4 hodiny denně na cestě tam a zpátky plus samo sebou pracovní doba takže jsem jezdila tak v šest ráno z domu a vracela se večer kolem sedmé..... No nevim ještě to promyslíme když bude vše OK. Zas na druhou stranu být pořád zavřená doma.....
7. bře 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo - jo na výbavičku času dost... :wink:
Manža je strašpitel - takže budu nejdřív muset ukecávat aby pořídil aspoň ten základ před porodem...
Jinak by to nejspíš sháněl až bude mít vše jistý :grinning:
7. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak říkáte :wink: Na výbavičku času dost. Já si taky "něco" prožila....takže taky vyčkávám.
první oblečení jsem koupila v 16tt, když jsem se dozvěděla, že to bude klučina. Ale jinak jsem vyčkávala až po Tripplech a velkém ultrazvuku.
Teď už průběžně kupuji a objednávám :sunglasses:
7. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko já stimulovala synarel + puregon + prednison, po punkci prednison + utrogestan. Nejspíš za to může ten prednison ten jsem vysadila teprve minulý týden. Já ty hormony asi špatně snáším protože minule při neúspěšné stimulaci decapeptyl + puregon + prednison jsem naprala od začátku do testu 8 kg. A přitom jím opravdu dost málo. Nemám na jídlo skoro chuť. Tak fakt nevím. S tím chozením do práce. Já se taky pořád nemůžu smířit že budu muset zůstat doma, ale u mně už je rozhodnuto. Vedoucí dělala děsný scény že za mně potřebuje náhradu, takže musím prý nastoupit nebo donést potrvzení že budu dlouhodobě nemocná . Dr jí napsal že budu nemocná až do nástupu na MD , takže je rozhodnuto :cry: No pro mimi to bude asi lepší, ale já se z toho pobytu doma asi zblázním
7. bře 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přiznám že jsem si koupila jedny žlutý dupačky s fialovou žiravfou a modrým lemováním takový neutrální, byly kouzelný tak jsme jin neodolaly , teď se na ně chodím koukat. :wink:
7. bře 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ses tak nějak cítím. Stimulaci skoro stejnou - jen prednison jsem neměla (namísto toho to byl anopyrin - pokud se nepletu) a puregon byl v koňských dávkách a i tak na mě vyloudili jen minimum vajíček, většina foliků byla prázdná.... Ale to už je historie....
No už do toho vícktrát nepolezu, jen mě zajímala ta přibírací ekvivalenta...
7. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko těžko říct, fakt asi ten prednison, na něm je to dokonce napsaný , ale vem to čert, jen aby bylo mimičo v pořádku. On anopiryn je myslím na ředění krve, myslím že není ani hormonálního složení, kdežto prednison je hormon a je na oslabení imunitního systém aby se tělo nebránilo přijetí plodu. No kašlem na to , doufám že už nic podobnýho ani jedna z nás potřebovat nebude a totáhnem to tu do toho šťastnýho srpnovýho konce :grinning:
7. bře 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - tak to já si domotala funkce léku s dexamethasolem (který mi nejspíš suploval decapeptyl.)Ale je pravda že je to fuk. V mým případě i trochu delší dobu, tak už si to tak dobře nevybavuju...
Taky v to doufám...A myslím že nás tu bude víc néjen mi dvě :wink:
Brno - Brno - kde přesně - někde v okolí nebo přímo město? V mém případě to znamená okolí...
7. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím přímo v Brně, kousíček od Lužáneckýho parku.
No holky kdepak jste, moc se omlouvám že tu řeším jen svůj problém snad jsem vás nevyhnala :frowning2:
7. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
renam - buď bezobav - je to celkem nové téma a holky jsou tu většinou k večeru když se podíváš na původní příspěvky :wink: Prostě je čas oběda :slight_smile:
7. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě navíc to počasí venku - to prostě táhne ven.... :slight_smile:
7. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi máš pravdu, nejspíš tu strašíme jen my s tím nuceným odpočinkem :frowning2: A jak jsi na tom teď ještě krvácíš , nebo špiníš ?
7. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim - měsíc a půl jsem poctivě ležela a teď jsme se s Dr. konečně shodli na snížení léků a pohybu aspoň po baráku a smím se projít na zahradu. Doufám že dostanu i nějakou tu vycházku. Takže teprve zjišťuju jak a jestli se to bude mimíšovi líbit.
Ale pravda je že v poslední době už to dost polevilo. A žádná krev se neobjevuje. :slight_smile:
7. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko tak to je dobře, snad už máš vyhráno, co užíváš za léky, já jen duphaston 3xdenně, před tím utrogestan 3x2 ale jak jsem ho snížila tak začlo špinění, teď mně daly ten duphaston a zatím je to dobré, ale ten hematom tam bohužel je 44mmx12 mm takže se děsím aby nepraskl. Na kontrolu jdu 17.3 snad se do té doby nic nestane a třeba se potvora trošku zmenší
7. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem se naobědvat....
No funguju na Ultogestan 3*2 ale už snižujem s tím že pokud to dobře půjde tak do pátého už by jsme měli být bez.
Jinak vitamíny co zabraňují potratu ale jinak co se léků týče tak nic spešl.
7. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom podobně, já beru teď místo utrogestanu duphaston, prý po něm není takový pocit únavy a mamavit, jinak taky nic jinýho. Doufám že už se to fakt všechno začne blížit k lepšímu , a budem smět chodit na procházky. Venku je tak nádherně, vyloženě cítím jak by mi to prospělo.
7. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě tu únavu doporučili - prý aspoň nebudu mít tolik tendence něco dělat a někde poletovat :grinning:
7. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peza - jdu 25.3. - takže v úterý :slight_smile:
7. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem trochu spustila lavinu NT screeningu :grinning: Dočetla jsem, že i betina jde :wink:
Jinak renam, nemusíš se omlouvat, že řešíš problém, to je jasný, od toho taky tyto stránky jsou :wink:
7. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,

prosím vás, myslíte, že je teda normální, že i když mám poruchu metabolismu, dráždivý tračník, krvácela jsem a pracuju 12 hodin, že mě doktorka nenechala na neschopence?

nechci ji o ní říkat, i když to v práci moc nezvládám, ale jen mi to přijde divný.......
7. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betino tak to mně teda normální nepřipadá ani trochu. Není ona ta doktrorka trochu koza :confounded: . Asi si budeš muset říct, při 12 hodinové práci miminko ohrožuješ i bez těch všech dalších věcí co píšeš. To je teda fakt dost divnej přistup od doktroky, to mně se ani nikdo neptal, spíš to vzaly jako hotovou věc.
Holky musím se pochlubit , před chvikou mi došel kojící polštář a podrda a dvoje kalhotky. No zrovna erotický modely to teda nejsou, ale jsou moc příjemný. Už se těším jak se na tom polštáři bude dobře spávat. Snažím se dodržovat doporučnou polohu na pravým boku s podloženým kolenem, ale s normálním polštářem je to boj, pořád ho lovím pod postelí
7. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti to je nějaká kráva doktorka, ne? Já nemám zatím vůbec žádné problémy, není mi špatně a doktorka mi nabídla neschopenku od samýho začátku, já ji teda zatím nechci, ale říkala že PN má nárok každá těhule, pokud se necítí na to chodit do práce. Ono je to asi hodně o člověku :unamused:
7. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezo, je to fain že jsi tu vlnu rozpoutala, někteří dokroři je ani nedoporučí a to je myslím docela chyba. Uvidíš jak to je fain pocit vědět že jsi zase o krůček blíž ke zdravýmu miminku :slight_smile: A když se zeptáš určitě ti prozradí i pohlaví , teda né na 100% ale většinou ty tipy z NT vycházejí. :slight_smile:
7. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renam, souhlasím. Pohlaví by bylo super vědět, snad se poštěstí :slight_smile: Chvilku jsme si s manželem říkali, jestli si to necháme říct nebo ne, ale zvědavost zvítězila :grinning:
Mě doktorka PN vůbec nenabízela, dělám v kanclu a potíže nemám, jen občas nevolnosti a únava, nic co by se nedalo zvládnout, tak bych ji ani nechtěla. Jen mě právě překvapilo, že se mě ani nezeptala, jetsli třeba nemám nějakou rizikovou práci, to bych se asi musela sama domáhat..
Betino, tys myslím psala, že chodíš na gyndu taky do Heliosu. Ke komu? Já k Pospíšilové, dřív Osladilové.
7. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no asi je to fakt o přístupu, u mně se to vivinulo samo, po transféru jem byla doma a hned jak byl test pozitivní tak mi PN bez ptaní prodloužily. Já doufala že se do práce vrátím taky jsem kancelářská, i když úředník na Magistrátě, takže stresu dost, ale bohužel od začátku se to se mnou táhne od kontroly ke kontrole vždycky nějaká zrada , takže jsem doma a bohužel teď už definitivně.
7. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši taková hrubka :angry: už fakt blbnu
7. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pezi:

no taky chodím do heliosu a konkrétně k Pospíšilové. Přišl jsem tam minlý čtvtek s tím krvácením a s tím, že vím, že jsem to ted přehnala v práci (natáčeli jsme až do noci spoty).Tak mi řekla, at si vezmu na pátek volno a přes víkend ležíma dala mi ten Utrogestan.
1) mě zarazilo, že se ani nepodívalo, že mám jeden potrat za sebou
2) že jsem nemocná (poruch amteablosmu) a dráždivej tračník

Na poslední kontrole mi řekla, že vše vypadá v pořádku, říkala jsem jí, že kolem 5 ráno mám strašný křeče v břichu a následně průjem. Řekla mi, že když ucítím, že to nedávám, že mi dá neschopenku, ale teda v mým případě musím říct, že jsem čekala jiný přístup.

Asi to bude můj problém
7. bře 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti
tak jí přímo řekni, že je ti zle a že bys ráda zůstala doma.

Jo a na ten NT jdu 21.3. Dnes jsem tam volala a přeobjednali mě ze čtvrtka (to byl jen UTZ) na pátek, kdy dělají všechno. Hihi a bude nás plná ordinace. Půjde se mnou i přtíel a rozhodla jsem se, že už to řekeme i dceři a rovnou jí mimčo ukážeme. Bude šťastná jako blecha, už dva roky drndá že chce sourozence a poslední měsíce to nabralo na intenzitě - jako by něco tušila :sweat_smile:
7. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti tak v tom případě sis měla o tu neschopenku říct - ono ti ji ten doktor sám vnucovat nebude!! Pokud je ti fakt blbě a myslíš, že by ti doma bylo líp tak se neboj o ní říct!!
7. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,
přeji krásný víkend. Nejspíš tu asi nikdo nebude. Já jsem dneska sama doma až do večera manža má školu :unamused: . Je to otrava, co nadělám. Hezky si užijte krásně modré oblohy a procházek to se mimčům bude určitě líbit. Já mu tady aspoň z postle domlouvám, ať hezky roste abychom mohli začít chodit alespoň na procházky.
8. bře 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek