• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Zdravím všechny těhulky a maminky :slight_smile:
Ráno jsem byla u doktorky.A konečně mám doma foto našeho mimi :grinning: Krásně mu bylo srdíčko.Přítel se těší na fotečku,tak jsem zvědavá co řekne na naši fazolku :wink: Jsem v 9+6 a dnes jsem dostala těhotenskou průkazku.
Jak mě Dr. vyšetřovala,tak mě začala téct krev a prý je to z čípku,že ještě není úplně OK po zánětu,tak to musím ještě přeléčit.Ale prý by mělo být vše OK.Tak nám držte palce :wink:
9. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruu, myslím na tebe a držím :wink:
Ale vypadá to dobře!!!
Gratuluji k průkazce, to už jsi opravdová těhulka!!!
9. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako opravdová těhulka se cítím hlavně po ránu :unamused:
Jinak jsem se ptala co se týká sportu a různých prací a Dr. mě řekla,že můžu dělat vše ale opatrně.Moje Mamka mě zakazuje umývat okna,ale prý to vadí až ke konci těhu.Já si myslím,že když se fazolka pořádně usídlí,tak člověk může dělat co chce a stejně nepotratí,ale když to hold je dáno,tak o to člověk přijde i kdyby jen ležel ne?
Jen mě Dr varovala,ať nedělám žádný sport na doraz, žádné posilování,běhání,a na kole prý můžu,ale ne do kopce.Zrovna včera jsme jezdili v okolí přehrady a občas nějaký ten kopec tam byl :wink: ale nejela jsem na plný výkon a veliký kopec jsem jsem šla pěšky.Já hold nejsem ten typ co vydrží nic nedělat :grinning:
9. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: gratuluju k prukazce. To je parada, ze je vse ok. Ja jsem si minule o fotecku zase zapomnela rict. Mela by se na to ta doktorka ptat, aby to pripomnela. Budu si zase muset pockat tri tydny, az bude dalsi prilezitost. Ted uz teda jen necele tri. Dneska jdu s maminou do mesta koupit ji neco na svatbu. Tak jsem zvedava, co poridime. Jak jste na tom vy s pripravama?
9. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavli,

nebo starší těhulky :slight_smile: , holky, když se začalo malý hejbat, bolelo vás prosím břicho? mrňousek se tak od rána nějak převaluje, ale hlavně mám pěkný bolesti občas břicha, teda spíš spodní části, takový nárazový.

Je to normální prosím?

Hezký den holky
9. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj!!!
To je tak pěkný,že je vše v pořídku!!!

beti, mě když se začalo miminko hýbat, tak mě nic nebolelo. Ale mám kamarádku a tu bolí bříško dost!!!Ono asi záleží jak moc máš roztáhlou dělohu a kolik je tam prostoru :wink:
Nejsou to křeče? Je to jako před MS? Možná právě děloha roste :wink:
Všelijaké píchání a bolení bez krvácení je prý v těhu zcela normální. No kdyby tě to opravdu moc bolelo a dlouho, tak raději zajdi k dr. :wink:
9. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mysi: Děkuji :wink: Já jsem si o to musela říct a platila jsem 50,- ale to je pohoda.Já jdu na příští prohlídku až 2.6.,tak snad porosteme a bude vše OK. Trošku mě překvapilo že jsem už v 9+6 a zatím mě nebrala krev, ale celkem jí věřím a tak snad ví co dělá.

Jinak se svatbou jsme na tom asi takto : Máme vyřízený obřad, hostinu,já mám konečně šaty,ženich už má oblek, vyhlídly jsme prstýnky(ještě musíme rozhodout a zadat k výrobě),kamarádka nám upeče svatební dort a jeden dort pro rodiče už je vybraný,máme vybrané kde necháme upéct koláčky a udělat minizákusky(jen to ještě spočítat) vybrala jsem oznámení na netu(ještě to přítel musí odsouhlasit a odešlu objednávku.Kamarádka dělala před mateřskou v květinářství,tak nám to tam prý domluví. Ještě musíme koupit košili a kravatu ženichovi a mě bižutku.Koupila jsem cylindr na ženichovo auto.Mám domluveného fotografa,ale ještě musíme sehnat nějakého DJ
Zatím toho víc nemáme,ale to už snad nějak doladíme :grinning:
9. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruuzenka: mate toho docela hodne a to, kdy jste zacali. Me doktorka rekla, ze jsem v 9+0 nebo v 7+2, takze nejak nevim :sweat_smile: Ja jdu priste 28.5 a uz by mi mela snad i rict, ktery tyden teda vlastne jsem tehotna
9. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji pavli,

njn je to naprd, jsou to takový divný bolesti, ale naštěstí nekrvácím, jen to vydržet v práci :frowning2: si asi verunka zase staví domeček :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti: vy uz vite pohlavi?
9. kvě 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myis, na NT screeningu nám paní doktorka řekla, že tipuje holčičku. Ale definitivní (jestli vůbec něco takové je), tak budeme vědět až ve 20.týdnu. Se už nemůžu dočkat, ne toho pohlaví, ale že uvidím miminko 3D :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, určitě rostě děloha + miminko a málo místa... :wink:

mys, neřeš teď týdny. Orienruj se až podle NT screeningu. Ten se dělá okolo 12tt. Jdeš na něj? Já se řídím podle něj :wink: , jinak dle MS jsem o týden více.
9. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky.Termín porodu mám 6.12. a teď jsem se dívala,že je to v sobotu na Mikuláše.Tak to by měl budoucí manžílek dobré na zapíjení : ) Nejsem blázen a vím že miminko si přijde kdy bude chtít :grinning:
9. kvě 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hezký víkend všem :wink:
9. kvě 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
licina: ty jsi Kubíčka ještě neměla v náručí??? :frowning2:
9. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: urcite na nej pujdu, ale jeste nejsem s dr. domluvena. Na dalsi kontrolu jdu koncem mesice, tak uvidime, co mi bude vsechno delat nebo kam me posle. V kazdym pripade si nesmim zapomenout rict o fotku mimca
9. kvě 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kubíčka jsem si ještě nechovala. Byl napojenej na přístroje, takže to bylo technicky nemožné.
Ale doufám, že každým dnem si ho budu moct konečně pochovat.
Dneska byl jako andílek.
Nádherný, spokojený mimi..., jen bych nerada něco zakřikla........
Pořád držím palečky........... :wink: :wink: :wink:
9. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciask:

My jsme se narodili 2.5.2008 v 10:35 (47cm,2650g)(odtekla mi plodovka a porod mi museli vyvolat)
Já jsem doma a malý v inkubátoru. Každý den mu nosím mlíčko a čekám, až mu bude líp a konečně si ho odnesu domů............
9. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Licinko, taky držím kubíčkovi pěstičky!!!!
9. kvě 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
licina: taky pořád držím ... :slight_smile:
10. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
licina: Koukám, že to nemáte s malým úplně jednoduché... moc na Vás oba myslím, ať se malej drží. :dizzy_face: Určitě to bude brzy v pořádku a budeš mít co dělat, abys ho samou radostí v náruči neumačkala. :dizzy_face:
10. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za držení palečků.
10. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lici a proč ti ten porod museli vyvolávat??? A jak se má Kubíček???
11. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vás nemohla vůbec najít :confused:
Lici, taky džím moc palce

Dneska jdeme na velký ultrazvuk, tak jsem trochu nervózní a taky zvědavá, jestli se dozvíme pohlaví :wink:
12. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Já nás taky nemohla najít...už jsem to vzadal, když jsem uviděla pez :wink:

Peza, určitě bude vše tak jak má být!! Držím moc pěstičky!!!!Jdeš na Veveří???? Já byla taky tehdy nervozní, děsně§ A pak se mi trochu ulevilo, je to takový zlomový okamžik v těhu :wink:
TAk dej ještě dnes vědět!!!

Já mám dnes také kontrolu. Myslím jen klasiku, tlak, váha, moč a stěr na nějaký bacil.....Tak snad budeme v pořádku, douám!!!!!

Licinko, moc na Vás myslím!!! A držím pěstičky!!! Vím, jak moc je to......držím!!!!!!
12. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, už jsem myslela, že nás smazali, pak mě napadlo mrknout se do regionů a našla jsem :slight_smile:

Jdu do Heliosu, chodím tam na gyndu. Snad bude vše ok, jen jsem trochu nervózní, že ještě necítím pohyby, jsem 20+1tt (podle utz), podle MS 20+5tt, to už většina holek pohyby cítí..Vím, že je to individuální, holt si na kopnutí budu muset ještě počkat, citím občas jen takový nepatrný zašimrání nebo se mi občas různě vyboulí bříško, ale prostě pravý pohyby zatím ne..Tak uvidíme, hlavně aby bylo vše v pořádku, to je stejně hrůza, jak na člověka ty nervy před kontrolou dolehnou. Určitě dám vědět, tobě taky držím pěsti :wink:

A jak jste si holky užívaly volno a krásný počasí? Byla to paráda, já nachodila tolik kilometrů, uff, moje nohy :grinning: Ve čtvrtek jsme byli v zoo a tam snad bylo celý Brno! :slight_smile:
12. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pez, koukala jsem do regionů, ale viděla jsem jen snažilky z Brna...no naštěstí jsme TADY..doufám, že nás najdou i ostatní!!!!

pez..tak v zoo a do kopce..to bych fuňela jako lokomotiva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já byla na chatě a zahradě u našich mimo Brna, no bezva odpočinek :wink:

Pez, tak to pohyby už máš :wink: , neboj!!! Ony jsou z počátku takové nevinné. Já si je užívám vlastně až te´d po 30tt :wink:
Ale je jasný, že se bojíš...já taky a pořád.
Držím pěstičky!!!
12. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem trochu funěla, ale nebylo to tak hrozný a medvíďata byly úžasný :slight_smile:
Tak to ty pohyby mám hodně nevinný, není to tak, že bych si řekla, že to bylo určitě mimčo, je to hodně nevýrazný, uvidíme co na to Dr., třeba mám placentu vepředu, to prý hodně pohyby tlumí.

Snad nás holky najdou, já už pátrala včera, vůbec mě nenapadlo, že by nás mohli přesunout..
12. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pez, já ty pohyby měla od 19+2tt hodně nevinné a tlumené, mám placentu na přední stěně. Nejlepší jsou až teď. Samé boule - zadeček, patička,... :grinning:
Ale určitě se zeptej :wink:
Já se jdu osprchovat a obléci a vyrážím. TAk se měj a drž se a vše ať klapne :wink:
PA
12. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek