• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Držím palce ať ty prohlídky dopadnou na jedničku.
Pavli - ty rozlišíš patu od zadečku? Jak?
Peza skoro ti závidím - čas od času se mrně mrská tolik že jsem utahaná jak po výšlapu na sněžku a to vůbec nemluvím o tom že je to cítit až moc. Kolikrát manžel zachraňuje a uspává abych si chvíli odpočla. (jenže je fakt že jsem ty pohyby cítila už hodně brzo někde v 15-16tt a pořád zesilují - vůbec nechápu co se bude dít ke konci... :slight_smile: )
No hádám že nic jinýho než to přežít mi nezbude :grinning:
S tím hledáním - já jsem taky v těhotenství pročítala první dvě stránky dvakrát než mi docvaklo, že se nejspíš uklízelo (podle všech těch uzamčených témat). Pak už je to jasné - regiony - holt v názvu je to Brno... s tím nic nenaděláme :grinning: . Ostatní nás taky najdou - jsou to šikulky - když už né intuitivně - tak pokud budem hodně vykecávat tak na první stránce :grinning:
12. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lanko, tak to tvůj prcek pěkně vyvádí, to bude asi hodně živý dítě :grinning:

K té patičce, tuhle se mi zdálo, že mi z břicha trčí patička,ale úplně ven :grinning: Já vždycky měla ulítlý sny, zdávají se Vám taky o mimču? Nebo se mi zdálo, že jsem porodila holčičku, chtěla jsem ji pak doma přebalit, ale vůbec jsem nevěděla jak a ani jsem neměla plíny..taky dobrý, doufám, že na tom budu líp :grinning:
12. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hoooolky,

já jsem taky hledala jak debil! jsem si myslela, že nás už úplně vyhodili!!!!!

To je dobře, že jsme tady.

Jinak jsem ráda, že se máte všechny dobře a ty se máš pezi moc hezky, že jdeš na ten velkej ultrazvuk, já jdu 21.května, tak se moc těším.

Jinak pohyby jako takový cítím každý ráno, ale je to tak strašně tlumený, že mi to připadá jak mírný věrtry :slight_smile: ale je to úplně jiný. Ale vím, že je to naprosto individuální, někdi je cítí daleko později a je všechno v pořádku.
12. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beti, tak jsi taky našla, super :slight_smile:

Jak ses domluvila v tom Cenapu, jdeš dneska cvičit?
12. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už su tuuuu:
Tak jsem tam byla dnes naposledy , už mě dr. posílá do porodnice, ať si tam naplánují Císař. řez.
Chtěla mi ještě udělat stěry na nějakou tu potvoru (streptokoka???), ale nakonec prý ne, že u Císaře není potřeba.
Jinak miminko je v pořádku, usmívalo se na nás, srdíčko ok, moje moč i tlak také. Hlavička je ještě hodně vysoko, takže na porod se teda určitě nechystáme Vše ok
No a mám se objednat dso porodnice na příští týden.....
Já se picnu, já nevím kam!!!!!!!!
Jsem včera měla vybrané 2 - buď Bohunice nebo Obilňák, teď mi zase dr. říkala, že do Bohunic ne!!! Źe si to maminky nechválí a na Obilňáku ok, ale plno a poporodní péče ne! Ať jdu k Milosrdným.
No tak tam jsem chtěla původně jít, ......ale pak jsme s MM zase naznali, že tam asi ne..
No tak teď jsem nahraná a nevím KAM!
12. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka vpravo máme zadeček, je to taková velká boulička a vlevo zase patiška, midi pidi boulinka :grinning: Ale to rozlíšuju až teď, poslední týden.
12. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, znáte někdo blíže doktory z porodnic a tak...???
12. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavli, neznám, ale zase naopak jsem slyšela, že ty bohnice nejsou vůbec špatný, jelikož budeš i dýl na tom poporodním volila bych pokoje po míň maminkách a to máš v bohunicích, navíc péče o miminko, JIP tam snad taky mají.
Já, i když mám ještě spoustu času, půjdu do bohunic. Jsem se tak nějak rozhodla
12. kvě 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile: už jsme se lekla, že vás zrušili

Pavli já jsem v Brně nerodila, ale několik kamarádek rodilo v Bohunicích a nestěžovaly si. Teda až na tu poslední, která ještě dlouho po porodu čekala na porodním sále než jí přijdou sešít natržení hráze :confounded: ale jinak si všechny moc chválily poporodní, že tam byly moc fajn sestřičky, pomáhaly s miminkama a celkově, že se jim tam líbilo. A vzhledem k tomu, že ty budeš mít plánovaného císaře, tak u toho tě určitě čekat na nic nenechají :wink: :slight_smile: a pak budeš ráda, když ti bude někdo pomáhat s miminkem. Obilňák je sice asi skvělá porodnice, ale právě proto je tam i velký nátřesk, takže tam asi nebude na všechny miminka a maminky tolik času. U nás v nemocnici byla na poporodním JEDNA dětská sestra na službu a když byla zrovna u porodu, kde si přebírala miminko, tak jsi prostě měla smůlu :confounded: malá byla děsně uplakaná hned od narození, takže já třeba v noci chodila 3 hodiny s malou na rukách, a protože jsem byla po porodu hodně potrhaná a šitá, tak mě to při chůzi doooost bolelo a chtěla jsem třeba jen poradit co mám dělat, protože jsem byla nevyspaná, bolavá a unavená a prostě jsem se na nikoho nedobouchala, takže jsem měla v porodnici dost obstojnou depku :confounded:
12. kvě 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce, díky za informace.
Já to prostě musím vyřešit... KAždá porodka má něco do sebe...
12. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza, tak jak udr.???? Jak jste dopadli? Co ty pohyby???
12. kvě 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!! Tak jsem přečetla jen dvě poslední stránky! Taky jsem se bála, že nás zrušily.... Ani nevíte, jak mě štve, že se za váma teď nedostanu. V práci teď jen mluvím a pracuju, protože zaučuji tu novou!!!
Pavli, co se týká té porodnice, tak je to vcelku jedno. Jedna kamarádka byla na Obilňáku, sestřenice u Milosrdných, švagrová v Bohunicích a všichni byli spokojení.... Záleží samozřejmě na jakýho doktora či sestru narazíš, ale to neovlivníš... Já půjdu do Bohunic, protože to mám nejblíž a taky tam mám mamku!
V pátek jsem byla na prohlídce u doktorky a vypadá to na holčičku :slight_smile:!!! Typ z Veveří ve 13. týdnu byl taky holčička, tak ještě uvidíme příští úterý na velkým ultrazvuku, ale myslím, že když dvě doktorky řekly to samý, tak to bude Monička :slight_smile:!!!
12. kvě 2008 v 18:24  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, gratuluji k holčičce.
A v těch porodnicích máš pravdu :wink:
12. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky jsem byla dneska na kontrole a máme potvrzenýho chlapečka :wink: Chytla jsem nějakou mykozu, ale prý je to normál a jde to rychle zaléčit, tak doufám, že to bude brzy v pohodě. Dneska jsem taky oznámila těhu v práci - docela mi spadl kámen ze srdce :slight_smile:
12. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky tady jste. Co já se nahledala. Až u mých bývalých kamarádek ve snažilkách jsem se dověděla, že nás přeskupili někam jinam. Chvíli tady nejsem a aby se ze mě stal detektiv.
Už mám po svatbě, tak kdyby někoho zajímalo tak píšu odkaz na to co nafotil jeden kamarád. Profi fotky se teprve zpracovávají. http://raa.rajce.idnes.cz/Martasova_svatba/
Jak jste na tom s přípravami u Ruznky a Mysi?
Gratuluji k novým mimískům. My jsme započali 10 tt, snad se taky dočkám :slight_smile:
12. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aureli ty fotky z jeskyně jsou nááádherné - fakt krásná svatba :slight_smile:
12. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurelia, fotky moc zajímavé. To jsem ještě neviděla.

marci, vítej do klučičího klubu :grinning:
12. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám dneska se roztrhl pytel s potvrzením pohlaví :grinning: Všem moc gratuluju!!
Na ultrazvuku všechno v pořádku a na 90 % budeme mít holčičku :slight_smile: Příští pondělí jdeme na 3D ultrazvuk, tak to pak snad bude potvrzené na 100%. Manžel chtěl o trošku víc kluka, tak ještě doufá v těch 10%, ale máme moc radost že je vše OK :wink:

Pavli, ty pohyby jsme s Dr. vůbec neřešily :sweat_smile:, mimčo sebou mlelo o 106, jen to ještě tak necítím. Dr.říkala, že mám dost plodové vody, tak to možná bude tím. Dneska jsem cítila takový slabý jakoby dloubání, tak už to možná bude brzo výraznější :slight_smile:
12. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, a jak to přijali v práci? Fakt to na tobě doteď nepoznali?? :slight_smile:
12. kvě 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pez :grinning: velká gratulace!!!! MM chtěl zase holčičku,....tak příště :wink:
12. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza, takže pohyby ok, počkej za pád dnů...
12. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to jsem ráda, že nejsem úplně blbá, jsem myslela, že jsem ti to téma snad vymyslela, že ani neexistovalo, tak jsem ráda, že jsem vás nakonec našla :dizzy_face:
12. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli - já bych asi šla do Bohunic, kór na císaře, ale jak říkáš, všude je něco, stačí narazit na nějakou blbou sestru a otráví ti to a naopak
12. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurel -tomusela být krásná svatba, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi zatím jsem to řekla jenom svý vedoucí - ta mi popřála a akorát si povzdechla, že tam teď zůstane sama, protože už delší dobu nemůžeme najít další vhodnou osobu. myslím si že to nepoznali, nebo to aspon nedali najevo. 30.4. mi skončila zkušební doba, pak jsem měla týden dovču a dneska jsem to vybalila. Na 3D ultrazvuk jdete holky kam? já furt váhám jestli jít - tak než se rozhoupu tak se možná ani nestihnu objednat :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi, gratuluju k holčičce :slight_smile:!!! Manžel chtěl taky chlapečka, ale já holčičku.... Ale je to jedno, hlavně že to bude zdravý!!!
Marci, gratuluju ke chlapečkovi :slight_smile:!!!
Aureli, a jak sis užila svatbu? Doufám, že všechno vyšlo podle vašich představ!!!! :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 20:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, ja jdu na 3D do Heliosu, objednávala jsem se dneska a jdu za týden, ale dokonce by to šlo i tenhle týden, takže tam bys to určitě neprošvihla :slight_smile:
Akorát jsem tam chtěla jít tak za měsíc, kolem 25. týdne, ale slečna na recepci se tak na mě vyděšeně podívala, že to už je strašně pozdě :confused: :slight_smile: Tak jdu už teď, prý je pak menší šance, že se to pěkně povede, že už pak nemá mimčo tolik místa či co. No asi to mají všude různě, někde jsem četla, že je to nejlepší kolem toho 25. týdne, v Heliosu mi tvrdili, že kolem 20. týdne..No aspoň nemusím moc dlouho čekat :grinning:

Já nejdřív taky váhala, jestli na 3D jít nebo ne, ale potom co jsem viděla záznam od kamarádky, tak to bylo jasný, je to úžasný, jak je mimčo krásně vidět
12. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza - to je fakt asi jak kde, v centru prenat.dg to chtějí tak v 25.týdnu, že je to nejlíp vidět - ono čím později, tím je hotovější, ale zas tam má míň vody a je tím pádem hůř vidět
sama jsem nebyla, ale byla jsem s kamoškou, ta byla tak 19tt a to teda bylo fakt ještě houby

no my to nakonec vzdali, zdálo se nám to drahý a přišel nám úžasnej už ten normální ve 2Ott, tak jsme zústali jen u něj
12. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na velký utz na veveří příští týden v úterý a pak se asi rozhodnu jestli jít i na ten 3D.... Mě teda zatím nějak neberou ani ty fotky z normál ultrazvuku, ani si o ně u dr. neříkám (manžel chodí vždycky se mnou), takže to vidíme live :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci - no já teda byla z toho velkého dojatá, teda i z těch u mého doktora, spíš ze začátku, ale nahrávat jsme si nic nenechali a fotky máme tři a jako památka myslím stačí
12. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek