Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
peta07
13. kvě 2008
Marci, v kolik jdeš v to úterý na Veveří? Já jdu taky, 15.10 🙂!
marci
13. kvě 2008
Peto já jdu 12.10 😃
pavlina05
13. kvě 2008
Dobré ránko holky!!!!
JAk se cítíte?
peta07
13. kvě 2008
Marci, tak to se nepotkáme 😞 Tak hodně štěstíčka!!!!
Pavli, já se cítím dobře!!! A co ty? Tak kde budeš nakonec rodit?
pavlina05
13. kvě 2008
pati, ani se neptej!
Ještě jsem to nevyřešila. Dal jsem si podmínku, že zítra už musím volat!!! TAkže ještě dnes si můžu lámat hlavu!!!! Stejně je to jen a jen na mě!!!
myisiska
13. kvě 2008
teda holky, vas najit!!! Jsem se lekla, ze nas zrusili. Jdu vas docist.
pavlina05
13. kvě 2008
ahoj mysi 😎
myisiska
13. kvě 2008
ahoj Pavli, k tem porodnicim. Znamyho primo tam nemam, ale kamarad je doktor a kdyz jsem se s nim bavila o porodnicich, tak rikal, ze jedine Bohunice. Milouse mam pry vypustit uplne. Super pristup, kdyz je vse OK, ale kdyz je problem, tak je to pak prus.. a na Obilnaku to je zase jak na bezicim pase
myisiska
13. kvě 2008
ted mi psal pritel, ze moje auticko (bylo nemocne) je uz opravene a mam si nachystat 3tis. Tomu se rika smiseny pocit
peta07
13. kvě 2008
Ahojky Mysi!!! Co svatební přípravy?
Pavli, ještě k těm porodnicím, tak už jsem tady psala, že Obilňák a Bohunice jsou jedno pracoviště, tak když mají někde plno, tak tě pošlou na to druhý pracoviště, ale myslím, že u tebe to tak nebude! Na běžícím páse to jde i tam i tam, protože je fakt moc porodů!!! Sestřenice byla u Miloušů a je pravda, že tam mají na tebe víc času, ale jak píše myisiska, tak rozhodně nejsou tak specializovaní.... Ale třeba moje sestřenice tam rodila císařem a všechno v pohodě... Tak třeba ti to pomůže🙂
myisiska
13. kvě 2008
peta: pripravy jsou uz asi vsechny hotovy, nebo lepe receno, uz jsem rezignovala. Prestalo me to vymysleni bavit. Tak treba obed, ten neji veprovy, ta zase kureci a chces se zavdecit vsem. Tak jsem vymyslela svickovou, ale to bohuzel nejde, protoze teta a jeji deti maji bezlepkovou dietu. Hrozny!!! Takze jsem objednala, co jim ja a Lada (na ten lepek ale ohled beru) a komu to nebude chutnat, tak at si jde treba pro parek v rohliku nebo langose. A tak je to se vsim
pavlina05
13. kvě 2008
Holky jste moc hodný. Díky za všechny rady.
A tady vidím, že jeden chválí to a druhý zase to...Já mám každý den jiný názor...Nakonec se stejně budu muset rozhodnout sama!!!!
No uvidím...stále přemýšlím!!!! 😎
peza.1
13. kvě 2008
Pavli, tak si hoď korunou 😃
Já to vidím pořád na ty Bohunice, asi to tak zůstane.

Jinak mě dneska pobavila kamarádka, psala mi, že se jí zdálo, že mě potkala a že jsem jí řekla, že čekáme holčičku 🙂 Ještě ode mě nic nevěděla, tomu se říká prorocký sen 🙂
myisiska
13. kvě 2008
pavli: proc ty jdes vlastne na cisare? Jestli se muzu zeptat
pavlina05
13. kvě 2008
mysi, operace sítnice. Při tlaku hrozí natržení a odchlípení a třeba i slepota!!!

pez, asi to tak dopadne. Mám tady napsaný papír, 3 porodky a píšu si klady a zápory.....a nakonec to vidím na tu korunú....

pez, no v neděli jsem chtěla rodit v bohunicích, včera u Milosrdných a dnes to vypadá na Obilňák. No nejsem já praštěná?????????????????
myisiska
13. kvě 2008
pavli: tak pokud je to jen tenhle duvod a malej je v naprostem poradku, tak bych asi volila ty Milouse. Prece jen kdyz se neco nepredvidatelnyho zkomplikuje, tak vetsinou u klasickych porodu
myisiska
13. kvě 2008
ja to mam jednoduchy. Pujdu do Bohunic. Prebehnu silnici a jsem tam 😉
peza.1
13. kvě 2008
Pavli, nejsi praštěná, jen se chceš svědomitě rozhodnout 😉
Ale jak si psala, všude je něco, prostě je to i o štěstí, jak budeš spokojená. Tak šťastný výběr 😃
pavlina05
13. kvě 2008
Holky díky 😉
mysi, jj, je to vlastně můj zdravotní problém, miminko je naprosto v pořádku 😉 Mě právě včera moje dr. doporučila Milosrdný, a když jsem jí řekla, co když se něco stane...tak mi řekla, že co by se jako mělo stát? Moje miminko je naprosto zdravé!
tak ..................????
myisiska
13. kvě 2008
pavli: ja bych poslechla doktorku, pokud rika, ze je naprosto zdravy... neni co resit
lanka
13. kvě 2008
Pavli - hoď si korunou (jen nevím jestli seženeš takovou co má tři strany 😃 )
lanka
13. kvě 2008
Né - celkem to chápu - asi bych taky netušila jak se rozhoupat.
pavlina05
13. kvě 2008
jo holky, už jsem s tím otavná, já vím!!!
Asi to moc řeším.......sorry 😎
betinaautor
13. kvě 2008
pavli, není to přece o otravování, ale každá ti napíše něco úplně jiného a hlavně si pořád myslím, že nejvíc záleží na tom, jakou chytneš "směnu", ale hlavně, jak jsem ti psala, vzhledem k císaři, bych si to vybrala tam, kde mají nejlepší a njepohodlnější pokoje na poporodním.
pavlina05
13. kvě 2008
beti 😉 , jj, každá radí něco jiného. Já se budu řídit tím, kde je nej péče o mrňouska. O mě ani tak moc nejde, já to těch 6 dnů vydržím 😉
Dnes vede Obilńák 😃
pavlina05
13. kvě 2008
...holky dnes cvičí..???
marci
13. kvě 2008
pavli já už jsem ze cvíča doma - bylo super - dneska jsme měli jako záskok mladou holčinu a přišla mi super, lepší než ta paní minule
pavlina05
13. kvě 2008
marci, no ty holčiny moc hopsají a mají taková aerobní cviky. Mě se líbila spíš na stárší. Asi věc názoru 😉
Kolik Vás tam bylo 8?
Nějaké 2 brýlaté holky? Ty tam chodily za mě.
marci
13. kvě 2008
brýlaté tam nebyly žádné. A bylo nás asi 8, minule tuším 12 (to byl docela nátřesk)
marci
13. kvě 2008
cvičí tam i paní v 36 týdnů - ta mě teda překvapuje 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli