• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Marci, v kolik jdeš v to úterý na Veveří? Já jdu taky, 15.10 :slight_smile:!
13. kvě 2008 v 07:46  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto já jdu 12.10 :grinning:
13. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!!!!
JAk se cítíte?
13. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak to se nepotkáme :frowning2: Tak hodně štěstíčka!!!!
Pavli, já se cítím dobře!!! A co ty? Tak kde budeš nakonec rodit?
13. kvě 2008 v 09:31  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
pati, ani se neptej!
Ještě jsem to nevyřešila. Dal jsem si podmínku, že zítra už musím volat!!! TAkže ještě dnes si můžu lámat hlavu!!!! Stejně je to jen a jen na mě!!!
13. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vas najit!!! Jsem se lekla, ze nas zrusili. Jdu vas docist.
13. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mysi :sunglasses:
13. kvě 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavli, k tem porodnicim. Znamyho primo tam nemam, ale kamarad je doktor a kdyz jsem se s nim bavila o porodnicich, tak rikal, ze jedine Bohunice. Milouse mam pry vypustit uplne. Super pristup, kdyz je vse OK, ale kdyz je problem, tak je to pak prus.. a na Obilnaku to je zase jak na bezicim pase
13. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi psal pritel, ze moje auticko (bylo nemocne) je uz opravene a mam si nachystat 3tis. Tomu se rika smiseny pocit
13. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Mysi!!! Co svatební přípravy?
Pavli, ještě k těm porodnicím, tak už jsem tady psala, že Obilňák a Bohunice jsou jedno pracoviště, tak když mají někde plno, tak tě pošlou na to druhý pracoviště, ale myslím, že u tebe to tak nebude! Na běžícím páse to jde i tam i tam, protože je fakt moc porodů!!! Sestřenice byla u Miloušů a je pravda, že tam mají na tebe víc času, ale jak píše myisiska, tak rozhodně nejsou tak specializovaní.... Ale třeba moje sestřenice tam rodila císařem a všechno v pohodě... Tak třeba ti to pomůže:slight_smile:
13. kvě 2008 v 10:49  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta: pripravy jsou uz asi vsechny hotovy, nebo lepe receno, uz jsem rezignovala. Prestalo me to vymysleni bavit. Tak treba obed, ten neji veprovy, ta zase kureci a chces se zavdecit vsem. Tak jsem vymyslela svickovou, ale to bohuzel nejde, protoze teta a jeji deti maji bezlepkovou dietu. Hrozny!!! Takze jsem objednala, co jim ja a Lada (na ten lepek ale ohled beru) a komu to nebude chutnat, tak at si jde treba pro parek v rohliku nebo langose. A tak je to se vsim
13. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste moc hodný. Díky za všechny rady.
A tady vidím, že jeden chválí to a druhý zase to...Já mám každý den jiný názor...Nakonec se stejně budu muset rozhodnout sama!!!!
No uvidím...stále přemýšlím!!!! :sunglasses:
13. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak si hoď korunou :grinning:
Já to vidím pořád na ty Bohunice, asi to tak zůstane.

Jinak mě dneska pobavila kamarádka, psala mi, že se jí zdálo, že mě potkala a že jsem jí řekla, že čekáme holčičku :slight_smile: Ještě ode mě nic nevěděla, tomu se říká prorocký sen :slight_smile:
13. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: proc ty jdes vlastne na cisare? Jestli se muzu zeptat
13. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi, operace sítnice. Při tlaku hrozí natržení a odchlípení a třeba i slepota!!!

pez, asi to tak dopadne. Mám tady napsaný papír, 3 porodky a píšu si klady a zápory.....a nakonec to vidím na tu korunú....

pez, no v neděli jsem chtěla rodit v bohunicích, včera u Milosrdných a dnes to vypadá na Obilňák. No nejsem já praštěná?????????????????
13. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: tak pokud je to jen tenhle duvod a malej je v naprostem poradku, tak bych asi volila ty Milouse. Prece jen kdyz se neco nepredvidatelnyho zkomplikuje, tak vetsinou u klasickych porodu
13. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam jednoduchy. Pujdu do Bohunic. Prebehnu silnici a jsem tam :wink:
13. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, nejsi praštěná, jen se chceš svědomitě rozhodnout :wink:
Ale jak si psala, všude je něco, prostě je to i o štěstí, jak budeš spokojená. Tak šťastný výběr :grinning:
13. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :wink:
mysi, jj, je to vlastně můj zdravotní problém, miminko je naprosto v pořádku :wink: Mě právě včera moje dr. doporučila Milosrdný, a když jsem jí řekla, co když se něco stane...tak mi řekla, že co by se jako mělo stát? Moje miminko je naprosto zdravé!
tak ..................????
13. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: ja bych poslechla doktorku, pokud rika, ze je naprosto zdravy... neni co resit
13. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli - hoď si korunou (jen nevím jestli seženeš takovou co má tři strany :grinning: )
13. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né - celkem to chápu - asi bych taky netušila jak se rozhoupat.
13. kvě 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, už jsem s tím otavná, já vím!!!
Asi to moc řeším.......sorry :sunglasses:
13. kvě 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavli, není to přece o otravování, ale každá ti napíše něco úplně jiného a hlavně si pořád myslím, že nejvíc záleží na tom, jakou chytneš "směnu", ale hlavně, jak jsem ti psala, vzhledem k císaři, bych si to vybrala tam, kde mají nejlepší a njepohodlnější pokoje na poporodním.
13. kvě 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti :wink: , jj, každá radí něco jiného. Já se budu řídit tím, kde je nej péče o mrňouska. O mě ani tak moc nejde, já to těch 6 dnů vydržím :wink:
Dnes vede Obilńák :grinning:
13. kvě 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
...holky dnes cvičí..???
13. kvě 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli já už jsem ze cvíča doma - bylo super - dneska jsme měli jako záskok mladou holčinu a přišla mi super, lepší než ta paní minule
13. kvě 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, no ty holčiny moc hopsají a mají taková aerobní cviky. Mě se líbila spíš na stárší. Asi věc názoru :wink:
Kolik Vás tam bylo 8?
Nějaké 2 brýlaté holky? Ty tam chodily za mě.
13. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
brýlaté tam nebyly žádné. A bylo nás asi 8, minule tuším 12 (to byl docela nátřesk)
13. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvičí tam i paní v 36 týdnů - ta mě teda překvapuje :slight_smile:
13. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek