• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
marci, tak to mě teda taky. Já už nemůžu, funím a jsem líná jako veš!!!!
No za mě tam byla holka ve 39tt, tak to jsem čučela jako puk.
13. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky a mimísci :slight_smile:

tak co Pavli, kam dnes budeš volat? která poprodnice to nakonec vyhrála? :slight_smile:
14. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
ivce, tak včera večer vedla Polní,..dnes u kadeřnice jsem zase slyšela hanění na polní.....Ještě mi má volat kamarádka co a jak.....no někam zavolat musím, že???
Uvidím, určitě Vám to přijdu říci :wink:
14. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prisla jsem jen na skok. Zitra mam zkousku z cestiny a nevim, kde mi stoji hlava, to je tak, kdyz nekdo necha uceni na posledni chvilku. Vcera jsem se rozhodla, ze si pohlavi miminka rict nenecham. Chci prekvapeni a napeti. Pulka rodiny mi to schvalila a pulka smutne kouka.
14. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mys, tvoje rozhodnutí :wink: Já bych to teda nevydržela a taky už jsem chtěla na mimi mluvit jménem :wink:

Holky!!!!!
Tak a mám jednu starost z krku!!!! :wink:
Jsem objednaná k Milosrdným na kontrolu a přípravu na císaře na 26.5., teda to je až za 11 dnů!!! :confounded: Děsně dlouho, ale asi tro stačí. To už budu začínat 38tt.
Snad jsem udělala dobře, teď už je to v rukách Božích...snad dobře...
Holky, jsem trochu nervozní a bojím...ale snad to dopadne ok....
14. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: urcite jsi se rozhodla dobre a vsechno bude ok. Me maminka jmenem taky neoslovovala a myslim si, ze to na me zadne nasledky nezanechalo
14. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Díky za přání k svtbě. Jsem moc ráda, že se líbily naše fotky. Většině lidí se to jeskyní prostředí líblo a někteřé moje kamarádky uronily slzičku. To se mi nestalo. Jsem byla tak napnutá aby všechno vyšlo, že jsem zapoměla být dojatá. Ještě večer jsem pak vytřepávala rejži z kalhotek. Jinak se má fazolka krásně a užívá si pohodlíčka. Na ko jdeme 28.5. Se těším že si nechám udělat obrázek.
Misi držím palce u zkoušky
Pavli a tobě taky a moc, moc. Netřeba pokoušet osud, oči jsou moc důlžitý. Mě očařka omezení nedala. Jsem jen silně krátkozraká, ale sítnice je OK tak snad to tak i zůstane.Ahoj
14. kvě 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
masi, jj, určitě je to jen věc názoru... :wink: Pilně se uč!!!

aurelia..jj, oči jsou potřeba, abychom pak viděly ty naše krááásný miminka voňavý!!!
Snad se zadří a zvládneme to :wink:
14. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurelia, no báječný!!! Skvělé a opravdu velice pěkná svatba a neobvyklá!!! :sunglasses:
14. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aureliaa koukám že jsi to našla.. :grinning:
14. kvě 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky koukám že jste to měli opravdu originální... :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Babulky ....
tak díky Lance jsem zas tady .... holt nenašla jsem Vás 2x ... tak jsem myslela, že už jste fuč :grinning:
takže vás všechny mooooc zdravím.

Jinak už čekám každou chvíly, kdy to na mě příjde, ale malinkej je pořád moooc navrchu, takže se drží zoubky, nehty.
Ten 9 měsíc už je fakt nechutnej. :confounded:
14. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aureliaaa: moooc pěkné fotky ... fakt orygoš svatba. Tak tě vítám mezi paní :grinning: ....
14. kvě 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...mic, jj, souhlasím s tebou, ten konec těhu teda nic moc!!!!
14. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nestrašte, mě je teď tak dobře, ja chci aby to tak bylo pořád :grinning:
14. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza.1: to není strašení ... to je fakt :grinning:
miminko už je strašně těžký, takže s postele už se vstává dost bolestivě ... akdyž chodím, tak si přidržuji břicho ... pomáhám mu , aby nebylo tak těžký. No a chodím jak kačena.
No a nejhorší je to, že se to straaašně začalo protahovat ... najednou to vůbec neutíká. Ten 22 týden je fakt ještě uplná pohoda ... ael zase mě uklidňuje, že už to doufám budu mít brzo za sebou.... ael zle mi není .. je to o té tíze toho miminka. :wink:
14. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanku, no je fakt, že tahat nějakých 350 g je úplná pohoda oproti třeba 3,5 kg, to si ani nedokážu představit :confused:
Už teď nejde jen tak rychle vylítnout z postele,ale naštěstí je člověk ještě dobře pohyblivej.
Vydrž, už to budeš mít brzo za sebou :wink:
14. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mic, takže mrňousek nevypadá na to že by se mu chtělo v nejbližší době ven?
Já ´byla včera u dr. a ta mi povídala něco podobného. Hlavička není ještě dole v pánvi...
No já uvidím u těch Milosrdných na kdy mi to naplánují...?
Ty jdeš do Bohunic? Už v tom mám hokej....

pez, jj, kde jsou ty časy co jsem lítala, cvičil a plavala a byla v poho. Teď sotva dojdu do obchodu, je to sice cca 10 min, ale do kopce a funím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina05: né já rodit v Brně nebudu ... já jeu do Boskovic. Mám to nejblíž.

Před tejdnem jsem byla na kontrole a dr. mi řekla, ať příjdu 22.5. na kontrolu, že si myslí, že se ještě určo uvydíme ... ach jo.
Malej už je asi ze mě na nervy ... když pořád říkám ať už je venku, že je tíha ... ale určitě ví, že to zle nemyslím. :grinning:
14. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo :wink:
:grinning: já zase tomu mému říkám, ať tam vydrží ještě měsíc :wink:
Mic, takže teď nechodíš po týdnu na kontrolu???
Já byla v pondělí a k těm Milosrdným mě onjednali až za 14 dnů!!! TAk nevím jestli nemám zavolat své dr., abych něco nepromeškala?
14. kvě 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Pavli, tak už ses rozhodla a je to fakt vcelku jedno, protože nikdy nevíš.... Sestřenice u Miloušů rodila císařem a byla spokojená!!!!
Mici, ty vydrž!!! Za chvilku bude Michálek na světě :slight_smile:
Mysi, je to fajn, že budete mít překvapení, co se narodí, ale my bychom to taky nevydrželi!!! A rodina a všichni kolem se už dopředu ujišťovali, že až to budeme vědět, tak jim to řekneme :slight_smile:
Přeju pěknej den, asi se sem moc nedostanu :frowning2:
15. kvě 2008 v 06:38  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!!!

peti, jj, rozhodla. Jak říkáš, nakonec to nějak dopadne. Doufejme, že dobře a za 4 týdny už bude chlapeček v mé náručí a já budu happy maminka :wink:
15. kvě 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, přesně tak :slight_smile:
15. kvě 2008 v 09:52  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano maminy!
Tak jsem doufala, ze ranni nevolnosti uz jsou za mnou. Skoro tyden jsem byla kazdy rano v pohode. Tak jsem se dneska nasnidala a mimiskovi ten rohliky se sunkou zase nechutnal a poslal mi ho zpet :frowning2: . Uz to chci mit za sebou
pavli: urcite bude neni o cem pochybovat
15. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisisko, tak snad tě ty nevolnosti přejdou... Mě po těch třech měsících přešly, taky se ale občas stane, že miminku něco nechutná, ale teď je to fakt už málo.....
15. kvě 2008 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, mysi mě se dělalo zle z masa. Nemohla jsem projít okolo regálů v obchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kočárek už je doma!!!
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1421549&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
15. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

pavli, tvé rozhodnutí je určitě správné, protože rozhodnout si se nějak musela a většinou instikt je ten správnej. Uvidíš, že všechno bude v pořádku.
Micanku - s tím 9 měsícem ti věřím, moje mamka i kamarádky říkaly, že se těšily už až bude po všem, že se nedá spát, nic, prostě hrůza. Mně se teda začaly dělat otoky a teda taky nic moc, hlavně se hodně rychle zadejchám, takže léto bude nádhera.
myis:bud v klidu z těch nevolností, snad tě to brzo přejdem ale mně to přešlo tak v polovině 4.měsíce a navíc dneska jsem v noci teda pěkně zvracela, prostě se mi tak jednou týdně stane, že mi něco nesedne a letí to ven :angry: ale tobě přeji, ať to není tak hrozný.

Hezký den holky
15. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: já jdu na kontrolu toho 22.5. po 14 dnech ... ale na srdíčko malího každej tejden. takže toho 22.5. pujdu na srdíčko po 3. Jinak klid. Do toho minulího tejdne jsem chodila na kontroly po měsíci. To až teď na konci.

Jinak co se týče toho blinkání ... tak už je to uplně v poho ... no teda ... nesmím sníst nic co se nemá .... je mi pak hned zle ... ale vyklopím to a dobrý. Už mi to blinkání ani nepřinde divný ... :grinning:
15. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a popravdě vám holky to léto s těma pupíkama vůbec nezávidím ... ale zase se nemusíte tak navlíkat a shánět oblečení.
Zítra si musím jet ještě do Ikei rychle koupit vaničku. Co jsme koupily vaničku, tak se do ní nevejde lehátko ... a jelikož je lehátko dražší ... tak se bude měnít vanička. Ale v Ikei je taková sv.modrá moc pěkná ... asi za 160,-kč ... takže super.
15. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek