• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Micanek, ale ta je taky taková dost malá, tak si to radši změřte ať nemáte na prd dvě :wink:
15. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Motylek ... je ale širší ... radši si to lehátko vezmu ale sebou. Jelikož máme jen sprcháč, tak se mi i víc líbí pak pro malího na sezení, že nemá skosená záda ... že jsou narovno. ... ale bez lehátka do Ikei nejedu :grinning:
Oni ty normální vaničky, jak se zužujou a zešiřujou, tak vypadají velký ... a ve finále si myslím, že ta ikeácká bude fakt větší. No to zjistím :grinning:
15. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, slyšely jste něco o této fotografce? .... chtěla bych tam malího nechat nafotit http://www.babyphoto.cz/, je prej ale doooost hustá ... nemáte s ní někdo nějakou skušenost???
15. kvě 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s ní zkušenost nemám, ale ty fotky jsou super. I ty prachy bych do toho vrazila. Fakt je to moc pěkný. Jak by měla být hustá???
16. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel neznám...
Přijde mi to celkem pálka. A přitom ty těhotenské jsou skoro všechny stejné. I když pravda ono je to z boku asi vidět nejlíp. Na druhou stranu pavla má těhotenské domácí a vypadaj taky hodně dobře. (co se provedení týče)
16. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by nám pavla pujčila manžela :grinning: Dělám si srandu - asi bych se neuměla před cizím chlapem svlíknout - nemluvě o tom co by u toho tropil ten můj :slight_smile:
16. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!

mic, nestraš holky s pupíkama v létě, náhodou si pěkně užijí, plavání bude pro ně bezva a nemusí navlíkat žádný rifle a tak.
Nakonec jdu na vyš. příští týden v pondělí a pak další týden už k Milosrdným. :wink:
16. kvě 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už se ti to pěkně odpočítává.... hádám to má taky nějakou výhodu narozdíl od toho když prostě netušíš kdy a furt čekáš a jsi čím dál nervóznější.
No jo - s pupkem v létě - závisí na počasí jak nám dá zabrat. Ale ono si člověk stejně nevybere. Přes zimu to taky nejspíš není nic moc. :unamused:
16. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lan, jj, klidně :wink: Ono ho to baví :wink:
16. kvě 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
...pupek..hlavně že je a bude mimisek, no ne? Nějak to vydržíme :wink:
16. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Motylek: že je prej strašně protivná a dokáže tím to focení pěkně skazit ... no fotky jsou nádherný (nemyslím těhu ... chtěla bych pak nechat nafot malího)
Cena je v poho, proti ostatním atelierům ... na to, že ty kostými tam má ona a nemusí se nic shánět ... holt za všechno se platí.

No zima s pupíkem taky byla hrozná ... bundu jsem nezapla ... pořád se nabalovat... je pravda, že v letním oblečení je to takoví hezčí a jednoduší.
Ale teď jak byla ta vedra, tak už jsem se fakt táhla jak smrad .... a jak se normálně nepotím, tak ze mě pěkně teklo.
16. kvě 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem hezký víkend! Hlavně pupíkům :wink:
16. kvě 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sobotní ráno!!!
Tak jak se daří???
Co máte dnes v plánu??
My někam po obědě vyrazíme, ale ještě nevím kam.......???? :grinning:
17. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!!
Pavli, já uklízím, vařím, budu žehlit... Prostě doháním vše, co nestihnu v týdnu, když jsem v práci. Manžel pracuje na baráku...
17. kvě 2008 v 11:44  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:

Tak mé kamarádce z dětství, se kterou jsem vyrůstala, ale už teď nějaký roček bydlí v Brně, se včera odpoledne v Bohunicích narodila holčička Sabinka, má 3,4 kg a 50 cm. Tak Vám to sem píšu, abych Vás některé už taky navnadila. Třeba Micanek :wink: :grinning:
17. kvě 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

pavli, jako dobrej výlet považuji ochoz u brna, jsou tam dlouhý a hezký procházky, my tam s manželem rádi jezdíme a ještě si tam vždycky dáme něco dobrého na zub:slight_smile:

jinak vám chci holky moje říct, že ty moje problémy s průjmem jsou strašný. Fakt, většina maminek trpí zácpou(ne, že bych po ní toužila), ale tohle je taky extrém. v noci mě to zase vzbudilo a byla jsem hodinu na záchodě a dneska už 4x. Pak mám den klid a pak znova, no hrůza :frowning2:

jinak vám přeji hezký víkend těhulky!!!!
17. kvě 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, Ochoz u Brna mám taky mooc ráda :wink: Na procházky přímo ideální :slight_smile:
17. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

beti :confounded: průjem...

Holky, díky za typ. JJ, Ochoz také zbožňuji a celé MAriánské údolí :wink: Jenže pokiud je v Brně krásně, tak je tam celé Brno nebo pak na přehradě :angry:
TAkže my byli včera nakonec u našich na vyškovsku :wink: A bylo bezva :wink:

ivce, to je krása§! Moc gratuluji :wink:

Dnes se budeme je flákat a nic nedělata užívat si jeden druhého :wink:
Zítra nás čeká zase kontrola!!!

Všem hezkou neděli!!!! :sunglasses:
18. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

micanek: ja osobni zkusenost nemam, ale nechala se tam fotit sestrenka jako tehotna a pak tam nechala vyfotit i malou. Fotky jsou nadherny a byla tam spokojena. Ja tam pujdu urcite taky.
18. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak další posvatební bečka je minulostí. Ostatní se nasávali pivečkem a já kofolou džusem a jinými žbrundami. Je to nespravedlivý. Teda ne že bych měla nějaký zvlášť kladný vztah k alkoholu, ale o svatbě nepít je fakr opruz. Jsem docela ráda, že nebliju. Když to mělo být třaba u nějaké chřipky nebo z blbýho jídla tak je to uždy pro mě utrpení tak aspoň něčeho jsem byla ušetřena.
Pavli: Jsem zkoukla tan kočárek a je úplně senzační. Strašně si přeju taky někde splašit celou sadu, aby bylo všechno v jednom designu. Ježe nové je to za takové peníze až se mi protáčí panenky. Poohlédnu se na nějakém bazaru po něčem trochu jetém. Pokud by rodina pustila po chlupu a dali jsme to dohromady tak by bylo i na novoty, ale s tím moc nepočítám. Ono ani v rodině těch peněz zrovna není.
23.5. jdu na nějakou větší kontrolu, tak snad bude všechno v pořádku a můžu začít balit na ten Island. Pa pa
18. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurel, náš kočík stál 14.000,- tak to není zase tak moc oproti Jané či Teutonia, Casualplay...
Ty letíš směr Island??

Já mám kontrolu zítra a pak další pondělí monitor v porodnici a snad i plán císaře :wink:
18. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

aurelia: krásná a netradiční svatba, moc hezký fotky a ta romantiiiika. S manželem to tam známe, chodíme tam na tůry a musím potvrdit, že je tam opravdu nádherně a taky ti to moc slušelo, takže tě vitám mezi vdané paničky :slight_smile:

pavli, ať ti to všechno zítra dobře dopadne, my jdeme zítra na kontrolu srdíčka miminka a ve středu na velký 3D ultrazvuk a tam se potvrdí, že je to Verunka :slight_smile: a jestli ne, tak jsem se rozhodla, že bych dala malýmu jméno po manželovi-Milan, myslím, že by měl velkou radost :slight_smile:

tak hezký týden těhulky!
18. kvě 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já přeji hezký týden a samé dobré zprávy!!!

Bet, ať dopadne kontrola dobře :wink:

Dobrou holky :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky moje Babulky..... stále s e hlásím 2v1 .... ach jo ... užb mě to fakt neba. Jo a pupík, tak ten je pořád navrchu. Ve čtvrtek jdu k dr, tak doufá, že mi řekne, že už rodí m... nebo se už teda naznám :grinning:
19. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

Tak konečně jedeme!!!!!

Mic, tak domluv tomu vašemu klučíkovi a´t už vyleze :grinning: , že maminka je už celkem napjatá :wink:

My byli dnes také na kontrole, také máme břicho a hlavičku hodně navrchu, takže to u nás naštěstí nevypadá :wink:

a co vy holky???
19. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, tak ještě chvilku vydrž a malej snad brzo koukne na svět :slight_smile:
Já jdu zítra na Veveří na ultrazvuk, tak snad všechno bude OK.
19. kvě 2008 v 19:59  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, na velký :wink: Tak to moc držím pěstičky!!! pak se bude zase nakupovat :wink:
19. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, díky.... Zatím jsem objednala jen sadu do postýlky, ale v neutrální barvě, koupila osušku a jednu růžovou mikinku... Už se ale těším, až toho budu moct víc koupit :slight_smile:
20. kvě 2008 v 07:47  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanek - vydrž - už to rozhodně nebude 9 měsíců.... :grinning:
Aureliaaa - my kočárek ani řešit nechtěli a nakonec se ozvali příbuzní manžela, který já viděla jen jednou, že maj po poslední dceři nový kočár sakumpikum se vším a že nám ho prodaj jestli chcem. Ví že stavíme, takže věděli že nás nabídkou neurazí.... Pravda vůbec nevim co je to za typ a jakou má barvu. Ale je včetně autosedačky (vajíčka) a to jsem věděla že nás nemine ani omylem, že ji prostě koupit budem muset, takže takhle se to aspoň vyřeší... Třeba se taky někdo nečekaně ozve. :wink:
Peta - to bude pohled k nezaplacení... hádám se nemůžeš dočkat. :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!
peta, pak už to bude o to veselejší :wink:
20. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek