Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
motylek
15. kvě 2008
Micanek, ale ta je taky taková dost malá, tak si to radši změřte ať nemáte na prd dvě 😉
micanek
15. kvě 2008
Motylek ... je ale širší ... radši si to lehátko vezmu ale sebou. Jelikož máme jen sprcháč, tak se mi i víc líbí pak pro malího na sezení, že nemá skosená záda ... že jsou narovno. ... ale bez lehátka do Ikei nejedu 😃
Oni ty normální vaničky, jak se zužujou a zešiřujou, tak vypadají velký ... a ve finále si myslím, že ta ikeácká bude fakt větší. No to zjistím 😃
micanek
15. kvě 2008
Holky, slyšely jste něco o této fotografce? .... chtěla bych tam malího nechat nafotit http://www.babyphoto.cz/, je prej ale doooost hustá ... nemáte s ní někdo nějakou skušenost???
motylek
16. kvě 2008
Já s ní zkušenost nemám, ale ty fotky jsou super. I ty prachy bych do toho vrazila. Fakt je to moc pěkný. Jak by měla být hustá???
lanka
16. kvě 2008
Bohužel neznám...
Přijde mi to celkem pálka. A přitom ty těhotenské jsou skoro všechny stejné. I když pravda ono je to z boku asi vidět nejlíp. Na druhou stranu pavla má těhotenské domácí a vypadaj taky hodně dobře. (co se provedení týče)
lanka
16. kvě 2008
Že by nám pavla pujčila manžela 😃 Dělám si srandu - asi bych se neuměla před cizím chlapem svlíknout - nemluvě o tom co by u toho tropil ten můj 🙂
pavlina05
16. kvě 2008
Ahoj holky!!!!

mic, nestraš holky s pupíkama v létě, náhodou si pěkně užijí, plavání bude pro ně bezva a nemusí navlíkat žádný rifle a tak.
Nakonec jdu na vyš. příští týden v pondělí a pak další týden už k Milosrdným. 😉
lanka
16. kvě 2008
Tak to už se ti to pěkně odpočítává.... hádám to má taky nějakou výhodu narozdíl od toho když prostě netušíš kdy a furt čekáš a jsi čím dál nervóznější.
No jo - s pupkem v létě - závisí na počasí jak nám dá zabrat. Ale ono si člověk stejně nevybere. Přes zimu to taky nejspíš není nic moc. :-|
pavlina05
16. kvě 2008
lan, jj, klidně 😉 Ono ho to baví 😉
pavlina05
16. kvě 2008
...pupek..hlavně že je a bude mimisek, no ne? Nějak to vydržíme 😉
micanek
16. kvě 2008
Motylek: že je prej strašně protivná a dokáže tím to focení pěkně skazit ... no fotky jsou nádherný (nemyslím těhu ... chtěla bych pak nechat nafot malího)
Cena je v poho, proti ostatním atelierům ... na to, že ty kostými tam má ona a nemusí se nic shánět ... holt za všechno se platí.

No zima s pupíkem taky byla hrozná ... bundu jsem nezapla ... pořád se nabalovat... je pravda, že v letním oblečení je to takoví hezčí a jednoduší.
Ale teď jak byla ta vedra, tak už jsem se fakt táhla jak smrad .... a jak se normálně nepotím, tak ze mě pěkně teklo.
pavlina05
16. kvě 2008
Holky, všem hezký víkend! Hlavně pupíkům 😉
pavlina05
17. kvě 2008
Krásné sobotní ráno!!!
Tak jak se daří???
Co máte dnes v plánu??
My někam po obědě vyrazíme, ale ještě nevím kam.......???? 😃
peta07
17. kvě 2008
Ahojky holky!!!
Pavli, já uklízím, vařím, budu žehlit... Prostě doháním vše, co nestihnu v týdnu, když jsem v práci. Manžel pracuje na baráku...
ivce
17. kvě 2008
Ahoj těhulky 🙂

Tak mé kamarádce z dětství, se kterou jsem vyrůstala, ale už teď nějaký roček bydlí v Brně, se včera odpoledne v Bohunicích narodila holčička Sabinka, má 3,4 kg a 50 cm. Tak Vám to sem píšu, abych Vás některé už taky navnadila. Třeba Micanek 😉 😃
betinaautor
17. kvě 2008
ahoj holky,

pavli, jako dobrej výlet považuji ochoz u brna, jsou tam dlouhý a hezký procházky, my tam s manželem rádi jezdíme a ještě si tam vždycky dáme něco dobrého na zub🙂

jinak vám chci holky moje říct, že ty moje problémy s průjmem jsou strašný. Fakt, většina maminek trpí zácpou(ne, že bych po ní toužila), ale tohle je taky extrém. v noci mě to zase vzbudilo a byla jsem hodinu na záchodě a dneska už 4x. Pak mám den klid a pak znova, no hrůza 😞

jinak vám přeji hezký víkend těhulky!!!!
marci
17. kvě 2008
Beti, Ochoz u Brna mám taky mooc ráda 😉 Na procházky přímo ideální 🙂
pavlina05
18. kvě 2008
Ahoj holky!!!

beti :-S průjem...

Holky, díky za typ. JJ, Ochoz také zbožňuji a celé MAriánské údolí 😉 Jenže pokiud je v Brně krásně, tak je tam celé Brno nebo pak na přehradě ]-(
TAkže my byli včera nakonec u našich na vyškovsku 😉 A bylo bezva 😉

ivce, to je krása§! Moc gratuluji 😉

Dnes se budeme je flákat a nic nedělata užívat si jeden druhého 😉
Zítra nás čeká zase kontrola!!!

Všem hezkou neděli!!!! 😎
myisiska
18. kvě 2008
Ahoj holky,

micanek: ja osobni zkusenost nemam, ale nechala se tam fotit sestrenka jako tehotna a pak tam nechala vyfotit i malou. Fotky jsou nadherny a byla tam spokojena. Ja tam pujdu urcite taky.
aureliaaa
18. kvě 2008
Ahoj holky. Tak další posvatební bečka je minulostí. Ostatní se nasávali pivečkem a já kofolou džusem a jinými žbrundami. Je to nespravedlivý. Teda ne že bych měla nějaký zvlášť kladný vztah k alkoholu, ale o svatbě nepít je fakr opruz. Jsem docela ráda, že nebliju. Když to mělo být třaba u nějaké chřipky nebo z blbýho jídla tak je to uždy pro mě utrpení tak aspoň něčeho jsem byla ušetřena.
Pavli: Jsem zkoukla tan kočárek a je úplně senzační. Strašně si přeju taky někde splašit celou sadu, aby bylo všechno v jednom designu. Ježe nové je to za takové peníze až se mi protáčí panenky. Poohlédnu se na nějakém bazaru po něčem trochu jetém. Pokud by rodina pustila po chlupu a dali jsme to dohromady tak by bylo i na novoty, ale s tím moc nepočítám. Ono ani v rodině těch peněz zrovna není.
23.5. jdu na nějakou větší kontrolu, tak snad bude všechno v pořádku a můžu začít balit na ten Island. Pa pa
pavlina05
18. kvě 2008
aurel, náš kočík stál 14.000,- tak to není zase tak moc oproti Jané či Teutonia, Casualplay...
Ty letíš směr Island??

Já mám kontrolu zítra a pak další pondělí monitor v porodnici a snad i plán císaře 😉
betinaautor
18. kvě 2008
ahoj holky,

aurelia: krásná a netradiční svatba, moc hezký fotky a ta romantiiiika. S manželem to tam známe, chodíme tam na tůry a musím potvrdit, že je tam opravdu nádherně a taky ti to moc slušelo, takže tě vitám mezi vdané paničky 🙂

pavli, ať ti to všechno zítra dobře dopadne, my jdeme zítra na kontrolu srdíčka miminka a ve středu na velký 3D ultrazvuk a tam se potvrdí, že je to Verunka 🙂 a jestli ne, tak jsem se rozhodla, že bych dala malýmu jméno po manželovi-Milan, myslím, že by měl velkou radost 🙂

tak hezký týden těhulky!
pavlina05
18. kvě 2008
I já přeji hezký týden a samé dobré zprávy!!!

Bet, ať dopadne kontrola dobře 😉

Dobrou holky x-)
micanek
19. kvě 2008
Ahojky moje Babulky..... stále s e hlásím 2v1 .... ach jo ... užb mě to fakt neba. Jo a pupík, tak ten je pořád navrchu. Ve čtvrtek jdu k dr, tak doufá, že mi řekne, že už rodí m... nebo se už teda naznám 😃
pavlina05
19. kvě 2008
ahoj holky!

Tak konečně jedeme!!!!!

Mic, tak domluv tomu vašemu klučíkovi a´t už vyleze 😃 , že maminka je už celkem napjatá 😉

My byli dnes také na kontrole, také máme břicho a hlavičku hodně navrchu, takže to u nás naštěstí nevypadá 😉

a co vy holky???
peta07
19. kvě 2008
Mici, tak ještě chvilku vydrž a malej snad brzo koukne na svět 🙂
Já jdu zítra na Veveří na ultrazvuk, tak snad všechno bude OK.
pavlina05
19. kvě 2008
peti, na velký 😉 Tak to moc držím pěstičky!!! pak se bude zase nakupovat 😉
peta07
20. kvě 2008
Pavli, díky.... Zatím jsem objednala jen sadu do postýlky, ale v neutrální barvě, koupila osušku a jednu růžovou mikinku... Už se ale těším, až toho budu moct víc koupit 🙂
lanka
20. kvě 2008
Micanek - vydrž - už to rozhodně nebude 9 měsíců.... 😃
Aureliaaa - my kočárek ani řešit nechtěli a nakonec se ozvali příbuzní manžela, který já viděla jen jednou, že maj po poslední dceři nový kočár sakumpikum se vším a že nám ho prodaj jestli chcem. Ví že stavíme, takže věděli že nás nabídkou neurazí.... Pravda vůbec nevim co je to za typ a jakou má barvu. Ale je včetně autosedačky (vajíčka) a to jsem věděla že nás nemine ani omylem, že ji prostě koupit budem muset, takže takhle se to aspoň vyřeší... Třeba se taky někdo nečekaně ozve. 😉
Peta - to bude pohled k nezaplacení... hádám se nemůžeš dočkat. 🙂
pavlina05
20. kvě 2008
Ahoj holky!!!!!
peta, pak už to bude o to veselejší 😉

Začni psát odpověď...

Odešli