• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Však já už taky koupila tak , abych to mohla nosit i po porodu :sweat_smile:
21. kvě 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj brńačky, občas jsem sem taky mrkla, teď jsem tuto diskuzi nemohla dlouho najít až myslím micanek někde psala, že se přesunula sem. Četla jsem na předchozí stránce, že jste řešily ultrazvuky ve 20tt - taky jsme ho absolvovali na Veveří, snad je vše Ok, Dr. Vlašín alespoň u všeho říkal, že je to v pořádku, akorát se naše malá choulila pořád do klubíčka, tak nás chce vidět znovu za 14dní jestli je to opravdu vše dobré :frowning2: Nevíte co znamená zkratka - VCC? Mám ve zprávě, že VVV a nic VCC nenalezeny, jen nevím co to VCC je :sweat_smile:
21. kvě 2008 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak máme za sebou UTZ ve 20.týdnu. Je to prý holčička (sem stejně věděla :slight_smile: zatím je vše v pořádku, ale paní doktorka říkala, že je teda hodně malá aktivní, protože to, co předváděla... :slight_smile: jinak teda já osobně jsem ráda za 3D, nechali jsme si jej udělat a mám z toho krásný zážitek. Máme malou i na DVD, tak už se těším ne večer, že zase budeme koukat :slight_smile:

ale každopádně je to věc názoru :slight_smile:

micánek, jj umývání oken, to by bylo, aby se malýmu nechtělo ven. Jestli to bude nesnášet stejně jako já, tak bude venku raz dva. Dneska jdu koupit něco růžovýho na Verunku :slight_smile:
21. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi - VVV jsou vrozené vývojové vady a VCC - jsou vrozené vady srdce, teda myslím
21. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, gratulace :wink:
Jo, věc názoru :wink:
21. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bet, paráda - gratuluju. My si nenecháme dělat 3D - DVD, myslíme,že by jsme se na to stejně asi nikdy nedívali. :unamused:
21. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida, díky za objasnění toho VCC. Nikde jsem to zatím nenašla v rozepsané podobě, vždycky jen tu zkratku. Každopádně je asi dobře, že to bylo nenalezeno :slight_smile:
21. kvě 2008 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi - tak to určitě, přesně to znamená vrozené srdeční vady - vitium cordis congenitum a pochopitelně by neměly být, takže můžeš být v klidu :wink:
21. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida - super,ještě jednou díky.
21. kvě 2008 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej den holky!!! Dneska tu nikdo není?
22. kvě 2008 v 10:10  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný den, já občas kouknu, ale nikdo tu :slight_smile:
22. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný den, snad už bez deště!!
také nakukuji a nikde nikdo.....
Jak se daří???
22. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli docela v poho, jen se mi nijak nic nechce, jak je takové ospalé počasí :slight_smile:
a co ty?
22. kvě 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tit, taky v poho. Jen jsem špatně spala, děsila mě prasklá plodovka...že to nepoznám....tak jsem se pořád budila...
Jinak opravdu ok.
Jsem stršně zvědavá na tu kontrolu v pondělí u Milosrdných....
22. kvě 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude určitě fajn, a kdy se ti chystají dělat toho císaře? už asi za pár, že?
22. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tit, no to právě netuším....já prostě stále počítám s Tp 16.6., ale určo to bude dříve. Každopádně si nec ještě nepřipouštím :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi bude dřív, aby se vyhli spontánnímu porodu. tak si vyber nějaké pěkné datum a třeba se půjde domluvit :slight_smile:
22. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi, jo jo...
No tak by to šlo: 6.6., nebo 10.6., 16.6...... :grinning:
Nakonec ono je to jedno...spíš dám na radu doktorů :wink:

TAk co děláte všechny?
Já jsem vyžehlila prádlo a jdu odpočívat. Odpo chci vyrazit ještě do Tesca a Chica k dálnici pro drobnůstky...snad tam nebude moc lidí!!!
22. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj těhulky!

pavli, tak doufám, že něco hezkého pořídíš :slight_smile: holky, začínám být čím dál tím víc unavená a mám pocit, že normální pracovní týden je nad moje síly, v pátek už padám únavou :frowning2:

holy, prosím vás, od kdy jste tedy začaly řešit kočárky?

Děkuji a přeji hezký den
22. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti unavená začínám být taky brutálně - 8 hodinovou pracovní dobu přestávám zvládám - začala jsem si vyjednávat práci z domu (na neschopenku se mi nechce, jinak mi nic není, jen nezvládám sedět 8 hodin v kuse za kancelářským stolem). Takže někdy v průběhu června bych začala dělat z domu a do práce docházela tak 3 týdně na 4 hodiny.
22. kvě 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli05: 16.6. ... je datum mojí svatby :grinning:

čauky Babule ....okna umytá ... záclony pověšeny ... nic.
Dnes jsem byla u Dr. a ta mi řekla, že se ještě rodit nechystám. ... takže pokud nebudu rodit, tak další Dr. ve středu. Doufám teda, že už nebude.

Betina: kočárek já kolem 30tt.

Holky jinak prostě čekám na vás :grinning:
22. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici a neříkala, jak dlouho tě nechá přenášet? podle UZ z 13tt odpovídáte tomu 16.5.?
tak zkus červené víno, teplou vanu, sex,...

beti - my ho koupili, jak byl ten veletrh pro dítě, bylo to nejjednodušší a to jsem byla tak 28tt nebo 29tt
22. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic :wink: , ale to bude asi dříve než 16.6.
Přenášet tak max 14 dnů, ne?

bet, na kočáry jsem koukala tak od 22tt, pořídila jsem min. týden ve 36tt :grinning:
22. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek těhulky :slight_smile:

stále mě překvapuje, že tu ještě narážím na příspěvky od Mic :wink: :grinning:asi musíš mít moc pohodlné bříško, když se v něm Michálkovi tak líbí :grinning: Já jsem přenášela 5 dní a bohatě stačilo,jinak se běžně nechává těch 10 dní a pak už se s tím něco začíná dělat, ne?

Pavli vyber si 10.6. - to je datum mých státnic, o nějaký rok později datum naší svatby a nakonec taky datum narození naší Klárky. Takže veskrze šťastné datum :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

No chudík Mic!!!! Snad ju ti doktoři vážně nenechají až do vánoc!!!!

ivce, uvidíme jak budou na tom s datumem dr. v pondělí. možná mi nedají na výběr a určí. Mě by se líbilo to 6.6., ale nevím, jestli to není na mimi moc brzy? To by bylo 38+4tt
10.6. by to bylo 39+1tt a to už by šlo , ne????
Ivce, jé vy máte KLárku???? To je taky naše jméno :wink: , pokud by vykoukla místo Aleška :grinning:
23. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ... achooj ... pořád tu a v celku :grinning:

Aspoň manželovi nemusím vymejšlet dárek k vánocům :grinning: jinak je mi uplně víborně apocity, že bych měla rodit rozhodně nemám.
Už se na mě choděj dívat jak na exemplář. :grinning:
jelikož mám v pr... svůj kompl, tak chodím kotci domů ... ten vždycky když mě vydí, tak sakruje, co zde ještě dělám ... nějak to začal prožívat víc než já. :grinning: no a já ... já to prožívat přestala. Až to příjde, takl to příjde.

dneska si zajdu na pedykuru, neostříhám si nechty na nohách ... tak ať je netahám po zemi :grinning:

Co se týče sexu, tak už 2x jsem, na to pomyslela ... ale než jsem dočla k manmžovi, tak jsem si to zas rozmyslela. .... holt se mi do toho vůbec nechce. :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pokud neporodím do středy, tak doufám, že mi ve středu zdělej datum vyvolání. Včera, když mi dr. řekla že ještě nic ... tak jsem se uplně zapoměla zeptat.

Hlavně že jsem s ní probrala cviky po porodu.
23. kvě 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivce: to víš ... Michálek tam má spousty sádýlka ... komu by se pak chtělo ven??? :grinning:
23. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zas tak hrozný to není... přesnej termín mám 21. a 23.5.
23. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida: pavlina05: už máte zbalené tašky ... ? mě tam ještě neco chybí ... asi bych to už měla dobalit. Hlavně že mám zbalené oblečení a pantofle pro manžela k porodu :grinning:
23. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek