• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
mici - tak hlavně, že jsi v poho, ono co taky člověk udělá, že :slight_smile: no já nemám skoro nic sbaleno, jen plinky, vložky a síťované kalhotky, ale nějak to nehrotím, s prádlem počítám erárním a ostatní snad mám nebo by mi to manža dokoupil, akorát teda pantofle, ty si musím ještě koupit
23. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida: no já když jsem ty jednorázové kalhotky viděla ... tak jsem je hned zavrhla. Takže mám obyč moje .. takové co nenosí, co jsou do pasu. Ale funkci určitě splní stejně ... i lépe.
S košilí jsem tak y počítala z erárem ... no a ve finále jsem si zbalila i teplákovku a spoji košily. Mám totiž sama hrůzu z nemocničních věcí ... jako malá jsem tam byla furt. holt moje je moje. teď jak to u nás chodí, tak celá rodina i nerodina mě bude chodit do porodky okukovat :unamused: , tak ať jsem aspoň trochu holka k světu. :grinning:
23. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si zas říkám, proč si špinit svoje košile, třeba krví, když oni je zatím dávají snad bez problémů každý den čistou, no teda pro jistotu si asi vezmu jednu košili svoji
a s těma kalhotkama taky uvidím, koupila jsem si je, ale asi si vezmu i nějaké normální a uvidím, co bude lepší :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
na porod si taky vezmu jejich ... ale pak si radši vyperu svoji voňavou a né špitálovou. jsem na to hrozná ... možná to pak dopadne uplně jinak. :sweat_smile:
23. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

micanek: taky si vezmu asi svoje oblečení, pyžamo, nemám ráda to erární, je mi z něj nanic, tak si vezmu nějakou svoji košili se Snoopym :slight_smile:
jinak k té prodlevě: ted dávali nějaký pořad o tom, co se stane, když se nestihne převoz a dítě se začně rodit doma, co má osoba blízká dělat. Manžel na to koukal a vyděla jsem ten jeho děs v očích, tak se začínám čím dál tím víc bát, že u porodu se budou místo o mě starat o něj :slight_smile:

micanek, každým dnem čekám, jak to u tebe dopadne. Až to na tebe přijde, ať ti porod dopadne co nejhladčeji a mrnousek je zdravý krásný miminko :slight_smile: a až pak budeš doma a bude ti líp, nezapomeň na nás čekatelky a pak nám s miminkem napište :slight_smile:
23. kvě 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vám do toho nechci kecat, ale zlatý síťovaný kalhotky!!!!! :grinning: Já teda byla hoooodně moc šitá, takže jsem chodila na široko jako kačena :grinning: a protože jsem dost krvácela, tak jsem měla stabilně v kalhotkách tak 2-3 porodnický vložky a ty jsou opravdu mega, takže by se ani do mých kalhotek nevešly :grinning: ale hlavně pokud budete šité, tak je třeba, aby vám to dole větralo kvůli hojení a na to jsou ty dírovaný kalhotky jako stvořený. A hlavně jsou krásně natahovací, takže to nikde neškrtilo. Model teda hrůza, ale já na ně po své vlastní zkušenosti nedám dopustit. Já je pak nosila ještě i nějaký čas doma, protože jsem se dlouho hojila. Takže tak no :grinning:
23. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce: ... mě to nenapadlo si je vzít, už i kuli tomu, že nejsou ze 100% bavly. já s tím svím ekzem na sebe nemůžu natáhnout nic kde je kapánek umělího,víš. tak proto si jsem na 100% jistá, že jdu do svejch bavlněnejch. :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ján tašku už mám :wink:
Dokonce i pro MM až za námi pojede pro mimiska :wink:
Kalhotky mám, sice vypadají děsně, ale účel splní a já si nebudu muset špinit své :wink: a jednoduše ty jednorázovky vyhodím i s vložkou.
Vložek mám 2 balíky :wink:
Košile svoje, ale raději vezmu erár, kdyby teklo krve....

ivce :wink:
23. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jaký máte vložky?
a že se tak ptám, ty 2-3 vložky jsou na sobě? to je to fakt takovej mazec? trochu se děsím, vložky vůbec nepoužívám :unamused:
23. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám samu- prodnické z lékárny :wink:
23. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli a jak vypdají? já mám z kurzu takovéporodnické, které jsou vlastně taková buničina nebo co v síťce, prý to nejlíp dýchá, ale fakt si to nějak neumím představit :slight_smile:
23. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mic tak to jo s tím ekzemem, ale vem si s sebou nějaké opravdu velké a pohodlné :wink: :grinning:

ovšem ostatním, které takové potíže nemáte vřele doporučuji. stejně tak i ty porodnické vložky. To mi říkala už kámoška, která rodila přede mnou, že mám zapomenout na všechny Always, Carefree a pod a nakoupit ty Samu. A dala jsem jí za pravdu. Ty samu jsou totiž takový veliký, ale měkoučký a když jste dole rozbolavěný, tak by jste si tam nejradši nacpaly prachovou peřinu, jen aby to bylo pohodlný :grinning: a ty klasický tenký vložky by svůj účel nesplnily. jak už jsem psala, tak jsem si dávala alespoň dvě zaráz do kalhotek, prvních pár dní odchází celkem dost očistků, takže je jich děsná spotřeba. Do nemocnice jsem měla nabalený dva balíky a ještě 3 mi tam manža vezl a pak ještě doma jich pár padlo :confounded: Tak si třeba kupte s sebou jen jeden balík a uvidíte, jestli je budete potřebovat, třeba vám mimčo vyklouzne úplně samo a vy ani nebudete vědět, že jste rodily :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce - tak to by bylo fajn, ale tak růžové to asi nebude :slight_smile: já to teda mám naplánované, že porodím za dvacet minut jako ovce, kterou jsem v pátek viděla rodit v ZOO :grinning: manžovi se to taky líbilo :grinning:
23. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi já jsem měla porod naplánovaný obdobně :grinning: ovšem nebudu ti raději psát jak to nakonec dopadlo :grinning: každopádně všechno nepříjemný bylo za pár týdnů zapomenuto a já jsem souhlasila, že si ještě jeden odlitek pořídíme :grinning: :grinning: :grinning: tak ať ti vyjde ten ovčí způsob :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivce já s tím prostě počítám :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska jsem byla u kamošky, co rodila před 14 dnama a říkala, že to bolelo :grinning: tak uvidíme, ta ovce vypadala docela v poho :grinning:
23. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

titi, tak ty jsou asi nejlepší :wink:
Já mám SAmu a ty jsou taková vyšší, něco jak se nosilo v 80. letech.....

ivce, díky za rady. :wink:

Hezkou sobotu holky!!!
Včera se z naší skupiny tady na MK nadrodila holčička, 37+5tt, zdarvá , 2300g,50 cm....Kamarádka psala že vše ok a že ať jsem ráda za CŘ.
No každé má něco do sebe....
24. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky ... stále se hlásím v celku :grinning:

Jinak já mám ty z lékárny od helen harper ... taky takoví ty šílený ... no jsem zvědavá ... protože vložky bez křidýlek neumím nosit ... asi budu nosit s křidýlkama a na to ty turbo. --- Jinak jsem si projistotu koupila o Always ty noční tak dám tu ta mě zalěpí od ucha k uchu :grinning: a na to ty porodnický. Mám jeden balík těch turbo, 2 těch nočních a jeden obyš alwaysek ... jinak je tam lékárna, takže kdyžtak zaběhnu do lékárny.

Ivce: no kalhotky ty mám nachystaný taky turbo :grinning: takoví ty co jsou u nás na dně šuplíka :grinning:

Jinak ten náš malinkej se dneska pěkně vrtí ... tak by se mohl už rozhodnout, že jde na to :grinning:

Včera jsem dala dohromady postýlky ... teď je dám do albíka ... tak kukněte ... je to ňuňaví. :grinning:
24. kvě 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se vrtěl proto ... že jsem pupíkem namáčklá na hranu stolu ... holt se mu to nelíbylo :frowning2: :confounded: :grinning:
24. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak tu nic nového? nebo že by mici porodila, když tu není? ha? no mici, přála bych ti to :slight_smile:
26. kvě 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida: dík .... ale pořád nic ... včera jsem dělala na zahrádce, tak jsem se sem nějak nedostala. Já holt rodit nehodlám :grinning:
26. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!

Mic, stále 2 in 1...???

Náš se taky dnes vrtí!!!

Jinak jsem byla na monitoru u Milosrdných, Ultrazvuju a kontrole. Vše v pořádku. Miminko má už 3200g. A zítra mám jít na kontrolu k Prim. do indikační poradny, kde mi určí TP...tak jsem teda zvědavá!!!!

VAlím na obídek, zatím pa pa.

A co jinak nového???
26. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - to si ho tam necháš napořád? no nevím, nebude ti překážet? :grinning: mi už překáží teď a to jsem o měsíc pozadu :grinning:

pavli - tak super, nakonec půjdeš dřív než mici, ne? se zasmějem :grinning:
26. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi, to snad NE :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli - tak to by byla rána hlavně pro mici, asi :grinning: i když ona už je asi smířená, že si ho nechá nafurt :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi...no snad ve středu už to u ní vypukne!!!!!
I ty už to máš za chvíli :wink:

Kde jsou ty začínající těhulky??? Cvičí, plavou??
26. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak máme po kontrole. Fazolka má 6 cm a je živá až až. Pořád mávala ručičkama. Jsem se ptala mudra jestli to není tím, že do ní špejchá tím UZ a prý ně, že se tak vrtí normálně. Docela se těším až to ucítím a ne jen uvidím na obrazovce. Jinak povídal, že je všechno velmi dobré tak mi spad kámen ze srdca, kterej tam mám pokaždé, když jdu na kontrolu. Taky mi dělali nějaké testy co nejsou na pojišťovnu a mám si za 14 dní zavolat jestli neobjevili nějaké vývojové vady. To zas budou nervy. Že já se vždycky tak bojím, aby bylo vše OK. Pavli, mici, držim palečky už to máte za chvilku. Pa pa
26. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli zdrhli všechny ven - je tam příjemně :grinning:
Dneska ten kůň nějak děsně pomalu načítá... :unamused:
26. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aureliaaa tak si nervy nedělej.... prostě věř že tam nebudou - stejně u NT tvoří podstatnou část výsledku z ulrazvuku a to už ti řekl že dobrý... takže už máš z poloviny ten šutr dole :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a když necvičím a neplavu tak budu mít problém? :slight_smile: Nebo stačí makat na zahradě a lítat se psem? Toho plavání si myslím ještě užiju na přehradě dost dost celý léto.
aurelia, jj, já mám vždy na kontrolu stažený půlky a bojím se i teď.....a bát se budu i když bude mimi.....to jsme my maminky :dizzy_face:

lanka, jj, venku je fajne :wink:
Já už tam byla dopo, tak teď jdu ležet :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek