• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
aureliaaa - stačí jakýkoli pohyb, když ti ho nezakážou.... prostě abys měla trochu fyzičku k porodu.... (nevim co tam budou dělat se mnou :grinning: ale hádám nebudu ani první ani poslední :grinning: )
26. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Lanka určitě máš pravdu. Já jsem taková povaha, stres je můj nejvěrnější kamarád. To bude mít maličké ale blbé, až o něj budu mít furt strach. Snad se budu umět aspoň trochu ovládat, abych ho moc neomezovala.
26. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
to je přirozený... jen prostě v tuhle chvíli nemá smyslu si z toho dělat velkou hlavu. :wink:
26. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda mám malou novinku. Dneska jsme poprvé kopli do země. Už začínám pomalu věřit, že do narození budeme bydlet ve svým. Teda stavitel slibuje, že když to slíbil tak to dodrží(teda pokud nám nedojdou pevíze :slight_smile: ) Budou to poněkud polní podmínky ze začátku, ale bude to NAŠE. Chtěla jsem přivést mimi do nového pěkného a čistého. Tak už to vypadá slibně.
26. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se k vám jako další brňák....
26. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahj evanek tak tu mezi námi vítej (akorát tu není poslední dobou moc rušno - asi že je venku tak krásně :wink: )
aureliaaa budu držet palce.... my rekonstruujem už druhým rokem... no doufám že to bude aspoň trochu k bydlení...ale nevim , nevim... když budemem mít štěstí tak snad... :wink:
26. kvě 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já skončila doma na neschopence, tak tu s váma klidně pobudu, času mám dost....
26. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsme na tom stejně...akorát že zvonek při případné kontrole uslyším i na zahradě... takže až tak moc zavřená nejsem :wink:
26. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj evanek. :slight_smile:
Lanka tobě taky hodně štestí v rekonstrukci. K bydlení to bude určitě, neměj obavy. My budeme první etapu bydlet jen dole v jedné místnosti(všichni tři) na podkroví nám nevyjde a tak pořádně budeme bydlet až v druhé etapě až se zase naspoří nějakej kačák. Stejně toho bude muset udělat můj drahý svépomocí docela dost. :wink: Apoň se mu nezkrátí žíly.
26. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mně řekla sestřička na rovinu, že mi vycházky sice nenapíše, ale že jejich revizní lékařka k těhotným kontroly neposílá, tak by museli z práce a to snad taky ne. To přeci nemůžem miminkům udělat, nejít vůbec na vzduch...
26. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě - dost si toho děláme sami. Ono se to nezdá ale tři měsíce jsou tři měsíce a už to plácáme 2 roky....
Jenže faktem je, že 50 let tam nikdo nebydlel - takže žádná voda, elektrika jakás takás akorát na vyhoření. ve zdech z kotovic spousty ořechových skořápek, co tam natahali myši.... někde jsme holt museli až na základ.
Jinde jsme si mysleli to vypadá v pohodě, necháme to. A pak přišli na to že to jen vypadá, takže to taky šlo znova... ještě toho zbývá docela dost.... sama jsem zvědavá.
Ale ono vždycky všechno nějak dopadne a nějak se vyřeší. :wink:
26. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo evanku, já si taky vegetím na neschopence. Jen občas když šéfovi teče do bot tak mě povolá na hašení ohňů. V poslední době je to hlavně kvůli nováčkům. Ještě nic neumí a hodně toho zkazí. Tak zaučuju. Je to fajn můžu beztrestně buzerovat :grinning:
26. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dámy vy se teda máte - já si do konce 4-tého lebedila v posteli s nohama hore, věčně uspaná pod náporem léků....až v poslední době jsem dostala trochu vycházky a už mi stáhly ty vysoké dávky tak tolik nespím...
Ale vypadalo to že těhotenství opravdu zaspím (aspoň ze zečátku :grinning: )
26. kvě 2008 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, taky mi z práce volaj co chvíli, ale nějak to holt jít musí, já byla těhotná už na podzim, bohužel šlo i mimoděložní, no a od té doby jim říkam, že se maj učit holomci, aby to tam zvládali, že se o mimi snažit nepřestanu...
26. kvě 2008 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
pořád jsem měla špatné svědomí, že je v tom v práci nechám a pak už mi bylo tak zle, že manžel řekl dost a já jsem mu moc vděčná, doma jsem si hrozně odpočala, i když pro změnu nám vyšel pozitivní NT screening, tak čekáme na triply a genetickou poradnu, pak prej amnio.... ale to zvládnem, tolik to mimi chceme, že si to s manžílkem vůbec neumíme představit, že by nám ho museli vzít...
26. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Lanka, ono se to vyřešit prostě musí, jinak to nejde. Na mimi pršet nemůže. A když máš šikovnýho chlapa tak to tak prostě nenechá a bude se snažit co mu síly stačí. Já to vidím u nás. Maká jako šroubek a to ještě tvrdí, že ho to kvůli miminku baví(snad nekecá). Co se bydlení týká nemůžeme chtít všechno a hned. Lovů je málo, musíme vystačit s tím co je a pomalu to lepit jako vlaštovka hnízdo. Se nedá nic dělat.
26. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No nějak tak to bude i u nás. Akorát poslední dobou ho vidím leda když jde spát. A nebo vstává.... co se dá dělat :sweat_smile: však ono to jednou skončí a pak ho budu mít plné kecky. :slight_smile:
evanek - žádné špatné svědomí......
pokud i triply budou Ok - tak amnio netřeba - hlavu vzhůru.
Já mám po 4-řech samovolných potratech, pak když nám dělali IVF tak genetcké testy nás dvou ukázali že máme oba špatný ten samý chromozom. Doporučili nám tedy preimplantační diagnostiku a většině embrií chyběli některé části chromozómu, nebo některé chromozomy úplně. (např. jedno bylo bezpohlavní...)
A přece jsem těhu a všechny testy mi vychází v limitech. Je zbytečné stresovat co kdyby.... i když je mi jasné že je snadné to říkat. :wink:
26. kvě 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Šmárja holky tak to vám teprv držím palce aby bylo vše OK když jste si užily takové problémy. Já jsem bez problémů. Už jsem to tu někde psala, že jsem z práce šla kvůli prostředí(ředidla, barvy a tak) Teď přes protesty mého drahého hřeším a chodím občas do práce. Jsem si připadala trochu jako zběh zmizet od tolika práce, ale firma si musí nějak poradit se mnou nestojí a nepadá svět. Aspoň mám teď čas a můžu pořádně honit zedníky aby se neflákali.
26. kvě 2008 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju Lanka, je to tak, člověk se nesmí vzdávat... dorazila mě švagrová, když jsme měli čerstvě vymalovanou chodbu, tak prohlásila: no jo, to se vám to žije, když to tu nemáte upatlaný od dětských ručiček ( jejím synům je 10 a 15). No a my se v té době po roce snažení přišli kvůli mimoděložnímu o mimi a vejcovod, do toho mi řekli, že na druhém vejcovodu mám srůsty a že se máme smířit s umělým.... no a za čtyři měsíce jsem zázrakem otěhotněla a jsme s manželem strašně šťastní. No, až nám ještě řeknou, že je mimi zdravé, budem ještě o malinko víc. Ale celkově už to, že nám přeze všechno otěhotnět šlo, berem jako zázrak a i kdyby to nedopadlo, víme, že to jde, že se musí věřit.
26. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Lanka, tak koukám, že ty jsi to těhotenství plně zasloužíš!!! Moc držím pěstičky. Teda ty jsis prožlla své!!!

Já mám loni po samovolném potratu, tak vím, jak moc to na dušičce bolí....

evanek 77 vítej mezi námi!!!!! :dizzy_face: Já jsem na neschopence hned od začátku - říjen 2007 a doma je to paráda!! A s koníkem ještě větší :sweat_smile:
26. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlinka, to už bude brzičko, viď? jen páár dnů a budeš mít malého v náručí
26. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ... tak se zase na chvílu připojuji ... pořád 2v1 :grinning:

No já bych se vůbec nedivila, kdyby mě Pvlína05 předběhala. Podle tabulek jsem se dívala, že spousty červnovek už mě taky předběhlo .... ale jsem tak nějak v pohodě. :grinning:

Jen to čekání je takoví ... člověk už se bojí sám někam jet ... no a to já pořád cestuju .. pořád i šoféruju. Doufám, že to na mě nepříjde v nějakou nevhodnou dobu. :sweat_smile:
26. kvě 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
evanek, jj. Ale micanek snad dříve :slight_smile:
mici, jj, červnovky nějak valí...ale já chyci opravdu až ten červen...asi oid toho 6.6. :sweat_smile:
To jseš dobrá s tím řízením :wink:
Mici, evidentně se mu u tebe líbí :wink: Dnes kdosi psal, že klukům se z bříška moc nechce.....Tak nevím co je na tom pravdy..??? :sweat_smile:
26. kvě 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
evi vítej, a hlavu vzhůru, to jsou jen počty, vše může být v poho :slight_smile:

a vidím, že tady to teda nemá bez problémů skoro nikdo, taky jsem po samovolným potratu :frowning2:

no na červnovkách se jede, tam už máme myslím 9 miminek, zrovna dnes ráno jedno čerstvé, ale skoro samé holky, tak ti kluci fakt možná nechtějí od máminých sukní :grinning:
no neboj mici, ještě tak týden, dva a taky se dočkáš :grinning: :grinning: :grinning: teda já jsem škodolibá, už se vidím, jak jsem tu do července :grinning:
26. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak vás zdravím... Jsem nemocná :frowning2: Jsem myslela že to za víkend vyležím, ale je to horší, tak manžílek nadával, že se kašlu každých pět minut a že chudák miminko, tak jsem šla dneska k doktorovi.... Stejně řekl vyležet a kdyby se to zhoršilo, tak mám přijít a dá mi antibiotika....
Micanek,, je pořád s náma. Vždycky když jdu sem, tak si říkám, jestli už je malej na světě a ono se mu zatím nechce!!!
Evanek77, vítám tě mezi náma :slight_smile:
Aureliaaa, tak s těma prácema na domečku tě úplně chápu.... Už druhej rok stavíme a pevně doufám, že než se mimčo narodí, tak už se v našem domečku bude dát bydlet... Rozhodně taky nebudeme mít všechno hotový, protože peníze strašně rychle ubývají :frowning2: Hlavně aby všechno, co je potřeba bylo funkční a zbytek se musí dodělat postupně.... Sice pak nevím z čeho na to ušetříme, ale nějak to zvládneme!!!
26. kvě 2008 v 17:04  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
titi, ty máš holku, tak té se snad chtít bude, ne? :grinning:
kdo v červnovkách porodil ??? Já tam nakukuji jen sporadicky, ...spíš jen když dá Mel echo....nějak jsem tam nezapadla....

peti, manžílek je rozumnej :wink: Tak se šet´ři, čajíkuj a vylež to!!! :wink:
26. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli nevím koho víš naposled, dnes porodila Luciv, včera to tam pěkně řešila, že má kontrakce po 25 15 32 9...a tak minutách, tak jsem spíš myslela, že to budou silný posly a někdy před druhou ráno porodila :slight_smile: tak super
tady je kdyžtak tabulka se všema "červnovýma" miminkama
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1455817#navigator
26. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
my koupili dům v zimě a já doufala, že do porodu aspoň začnem s opravama, ale houby houby zlatá rybko, budem rádi,když do porodu požádáme o stavebko :frowning2: ale už jsem rezignovala a je mi jasný, že léto s Kačkou strávíme na stavě hlídáním řemeslníků :slight_smile: teda doufám, že nějací budou ještě k mání
26. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
titi, díky, kouknu :wink:
Jo my máme koupený pozemek v říjnu a zatím se nic neděje. Původně jsme chytěli montovaný, teď už tase zděný. Právě nám projektantka dělá nějaký projekt na domeček...
26. kvě 2008 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vidím, že to hnízdění bereme všichni zgruntu :slight_smile:
26. kvě 2008 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek