• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
bré ránko holky!!!
Jak se daří, kdo má kontrolu?
Co micánek???? :slight_smile:
28. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mě taky zajímalo. Mici jsi tu ještě s náma v celku nebo se již dělíte na dva samostatné životy? :slight_smile:
28. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!

přeji dobré ráno, jdu dnes na kontrolu. Tak jsem zvědavá :slight_smile: hlacvně se teda netěším na testy cukrovky, protože u braní krve omdlívám :frowning2:
jnak je to taky super ted, protože se mi vrací ranní nevolnosti a každé rno zvracím, takže jsem měla mez zvracením jen měsíc pauzu :frowning2:

Holky, hezký slunečný den a radši se budeme držet ve stínu :slight_smile:

Micánku, tak co? :wink:
28. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

to je sranda, my sem myslím chodíme jen koukat, jak je na tom mici :grinning:

ale není tu, tak že by už?

beti - to zvládneš, rpo mne byl horší ten sladký nápoj, i když pan laborant se nějak netrefil a já měla modřinu přes půl předloktí ještě 14 dní a navíc jsem ho chudáka tím úplně dostala, se furt omlouval :grinning: ale mi braní nic nedělá, tak jsem se vnucovala s druhou rukou a on že ne a vzalmi to raději z prstu :grinning:

já jdu na kontrolu zítra, jsem zvědavá, jestli nějaká změna, jestli se už něco chystá, ale moc to nevidím :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bet, tak se drž :wink:

Holky, změna§ Teď mi volali od Milošů a rodit budu až 10.6. prý se včera přehlídli že to byl víkend...dobrý, co? TAk já to už všude řekla...mě teda vážně štvou!!!!! :angry:
28. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavli, no já ti včera psala, že je to neděle, ale jsem si myslela, že to prostě tak plánujou :slight_smile: no to je výborný, ještě že ti to apson zavolali dopředu :slight_smile: to je prostě bordel :frowning2:
28. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, to je teda binec!!!!
to je jak přeobjednání na kosmetiku, co???? :angry:
28. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však v poho ne, je to jen porod, co bys chtěla? :grinning:
28. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky. ... zase nic :grinning:

Jen se hlásím ... na 12:15 jedu k Dr. .... takže kdyby náhodou držte pěsti. tak valíííímmmm....... :grinning:
28. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou fakt švihlí, hlavně že tam kvůli tomu byli, ne? nic jiného neměli udělat než stanovit termín a oni to ještě popletou, no fakt dobrý
ale nenech se tím vytočit, 10. je pěkné datum :wink:
28. kvě 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, tak už nás nenapínej :grinning:
28. kvě 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a držím pěstičky, ať se to už nějak hýbne :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi, no je to vážně síla!! proto jsem tam včera jela, ne???

mic, držím pěsti!!!
28. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na vás koukla a vidím, že Micánek stále drží. No jenom doufám, že ji nebudu následovat. Dneska jsem byla na poslední kontrole u dr., příští týden už vyrážím do porodnice. Jenom stále nevím do které.

Pavlí, nic si z toho nedělěj. Docela ti závidím ten klid, že víš přesně kdy se to stane. To já už jsem teď nervózní z toho, kdy to na mě přijde. Ty si tam zajdeš na termín a už budeš mít mimíska. To by bylo pro mě super. Mám ráda věci naplánované a porod je jaksi nenaplánovatelný :grinning: :grinning: :grinning: , pokud to není císař. No už ti zbývá jenom týden a pád dnů. Se máš :wink: .

Mici, tak co u dr. Co ti řekla? Kde budeš rodit? Nějak jsem to zapomněla.

Titida a kam se chystáš ty? Já pořád nevím mezi Bohunicema a tím Obilňákem. Jsem fakt nerozhodná. Nějaký tipy???? Byla jsem rozhodnutá pro Obilňák, ale pak jsem potkala kámošku a ta mi radila, že rozhodně Bohunice. Je to vážně dilema.

Tak zatím páček a všem těhulkám krásný den.
28. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mic myslím Boskovice :wink: , Blansko?

motýlek, na Bohunice jsem slyšela dobré věci a chválu. Na šestinedělí teda děs, ale dalo se to prý přežít....??
K Milosrdným by jsi nešla??

No naplánované to sice je,....ale taky se může klukovi chtít dříve, že??? :grinning:
28. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jsem byla u Dr.prý kdybych dostala stejný bolesti jako v pondělí, tak zůstanu doma na neschopence, tak uvidíme. Ale musí říct, že už mě nebaví lítat v práci jako debil, nestíhat ani poradny na gyndě.... :frowning2: njn, to je tak, když jsou na vás v práci pomalu naprdlý, že jste těhotný.
Micánek, držíme pěsti!!!!
28. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli - jak to čtu mám pocit že zdravotnictví chtělo být zase jednou vtipné :wink:
Tak desátého.. není to to datum o kterém jsi se tu už předtím zmiňovala?
Ono je to v podstatě stejně fuk... co je za datum. :wink:
28. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak to tam teď předělávají, tak tam prý vrtají a bourají a je tam děsnej bordel, ale zase Obilnák je hrozně starej a komunistickej. Třeba budu rodit až bude to poporodní dodělaný, myslím, že dělají poporodní. K miloušům se mi nechce vůbec. Kamarádka (ta co mi doporučovala ty Bohunice) tam rodila loni a nebyla moc spokojená. Jako ne že by si vyloženě na něco stěžovala, to ne, ale prý ve srovnání s holkama co rodily ve fakultce to bylo neporovnatelný.

Malýmu se může chtít ven teď už kdykoliv, ale já si myslím, že se mu u tebe líbí a že si počká. I tak půjde o týden dřív. No stejně ti to závidím, prostě už víš, že později než 10 to nebude a že nejpozději 10.6.2008 (krásný datum - samý sudý čísla) ho budeš mít v náručí :wink: :wink: :wink: .
28. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, na práci se vyprdni, důležitý je abys ty byla v pohodě a ne chodila vyřízená z práce. Já jsem byla na neschopence od 10.tt a jsem naprosto spokojená. Všechno bylo v klídku a pohodě, žádný stresy a v práci, ať se klidně postaví na hlavu. Jde o tebe a mimi a ne o ně.
28. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
motylek - já jseště nejsem úplně rozhodnutá, ale skoro jistě to budou Bohunice. ještě si to ověřím, ale od pondělí by mělo fungovat nové, čerstvě rekonstruované šestinedělí a PA jsou tam taky fajn, aspoň ty,které jsem potkala tam nebo v kurzu, moje sestra tam rodila před půl rokem (po třetí) to už opravovali a říkala, že to nebyl žádný problém, že to nijak zvlášť nerušilo
na Milouše jsem slyšela samou chválu, ale taky se tam nějak nemohu odhodlat, dřív to tam bylo děsný a mám to jaksi zafixovaný a nejsou tam tak nachystaný na případný prolém
a na Obilňáku je mi děsně nesympatický to šestinedělí, i když porodní se říká, že je tam skvělý, tak co já vím
28. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to fakt hrůza, kdyby tu byla jedna, nebylo by co řešit :grinning: . Já jsem taky témeř na 100% rozhodnutá pro Bohunice. Třeba se tam potkáme, máme stejný termín. Já mám podle MS taky 21.6.2008, podle UTZ o den dřív.
28. kvě 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy jdeš na monitor???
28. kvě 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka, no jo,.....to naše zdravotnictví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakonecje to jedno kdy to bude....10.6. ok :wink:

motylek, díky. Taky mám pocit, že se malýmu u mě líbí... :wink: , tak uvidíme :sunglasses:

titi, toho jsem se také obávala, že tam nejsou nachystaní na případný problém....Ale moje dr. mi řekla, co se furt tak bojím, když celé těhu bylo bez komplikací.
A za další, pokud by tam nebyli nachydtaní, tak by snad porodnice nebyla ani braná jako porodnice, no ne???
28. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavli,

myslím si přesně to, co říkáš. Ono je sice pravda, že jediná IPB pro miminka je na Obilňáku, ale pořád tak nějak doufám, že na případné problémy jsou nachystaní i jinde. Já chci jít rodit do Bohunic, tak doufám, že vše bude OK.

Motýlku, já vím, jsem úplněj magor, jsem si celou dobu říkala, že dokud to jde, tak do práce chodit budu, ale takovýhle přístup ze strany zaměstnavatele jsem opravdu nečekala. Taky jsem si říkala, že apsoň budu moci koupit něco hezkýho miminku, co mu ale budou platný hezký věci, když bude mrnousek vystresovaný. dělám v reklamní agentuře a to je dost stresový prostředí, navíc 12 hodin denně No problem. Sama už naznávám, že do začátku srpna to už snad ani nevydržím a taky bych si chtěla těhotenství apson trochu užít-procházky, cvičení a ne přihnatv se z práce a jít spát :frowning2:
28. kvě 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
Jdu na zmrzlinku do města, tak zatím pa :wink:
28. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao Babuchy ... tak mě tu zas máte :grinning: ............. rodit budu v Boskovicích.

Jinak malinkej už prej klesá ... aspoň něco. No a pokud do pondělí neporodím, tak v PO. ráno nastupuju na vyvolání. nechávaj 10 dnů. Tak doufám, že to stihneme dřív. S těma vyvolávacíma tabletama tam můžu hekat prej 3 dny .... ach jo.
Mám si prej púořádně zasouložit. Doporučila DR. :grinning: Jenže komu by se do toho chtělo.
28. kvě 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem hodila pupíka do albíka .... tak doufám, že už posledního :grinning:
28. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, tak se přemož :grinning: ať se narodí třeba 1., to by bylo hezký :dizzy_face:

motýlek - tak to asi jo, ale jestli se poznáme, teď vypadám jako velryba, ale po porodu ještě nevím jak budu vypadat :grinning: možná jako unavená velryba :grinning:

pavli - tak samo, že tam zvládnou normálně odrodit i komplikace a není důvod se na ně připravovat a když bude zle, tak mimi převezou, třeba i do Prahy, to je jasný, hlavně na to fakt nemá cenu myslet, je to tak zřídkavý a stejně to neovlivníš, důležité je, abys ty osobně měla z té porodnice dobrý pocit, ty všeljaký doporučení jsou myslím u všech porodnic stejný - někdo spokojen, někdo ne
28. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ááááááá Mic je stále mezi námi :wink: :grinning: myslím, že Michálek je momentálně nejvíce očekávané miminko :grinning: už se fakt moc těším až otevřu koníka a bude tu vzkaz od Micanek, že teda jede a zkusí toho Michálka dostat ven :grinning:

Pavli 10.6. je náááádherné datum, budu na tebe, ymslet až budeme s KLárkou sfoukávat svíčku na prvním narozeninovém dortu :wink:

Beti když máš v práci takový fofr a navíc na tebe ani neberou ohledy, tak by jsi opravdu raději měla zůstat dřív doma. Já teda byla v práci ještě týden před porodem, ale když na to tak zpětně koukám, tak si říkám, že jsem byla blbá. Celé těhu bych sice doma být nechtěla, ale třeba už trochu dřív před koncem a víc si to užít, takhle jsem taky lítala jen z práce do práce a večer padala úplně mrtvá do postele, strašně rychle to uteklo a teď mě to mrzí, že to bylo až moc rychlé, protože těhu bylo krásné :sweat_smile:

Jo a musím se vám pochlubit - naše beruška dneska udělala svoje první čtyři krůčky úplně sama bez držení!!!!!! Pořád se na zahradě natahovala za psem, až se jí nakonec podařilo odlepit nožičky od země a udělala 4 kroky a to po nerovném trávníku a mírně do kopce, opřela se o psa, ten odběhl a ona spadla :grinning: ale byla strašně nadšená :grinning:
28. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

ivi, to je krásný a gratuluji k prvním stamostatným krůčkům, úplně si na mě přenesla ten krásnej pocit a úžas nad miminkem. Njn, je to krásný :slight_smile:

hezký den těhulky

A ty mici, radši hopsni na manžela než vyvolávací tablety :grinning:
29. kvě 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek