• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ahoj holky!!!!

ivce :wink:

Bet ahoj!!!

Mic???????
29. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včera nám skoro celej den nešel net, tak to byla otrava :frowning2:
Ivce: gratuluju k prvním krůčkům, jsou to krásný chvilky :slight_smile:
Mici? :grinning:
Přeju pěknej den!!!!!
29. kvě 2008 v 09:55  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mici, že by už?

ivce gratuluji, no je to panenka šikovná
29. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dnes po KO, zcela zavřená, malá odpovídá, rozhodně podle dr.nebudu rodit před termínem, tak jsem zvědavá, jestli bud následovat příkladu mici :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi :grinning: , tak uvidíš..sexík, námaha a třeba pak malá půjde rychle :grinning:

že by ta mic přece???? :grinning: Konečně??
29. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, ne ... achoj ... pořád držákuju :grinning:

Včera už i probehl ten sexík ... no sexík ... ale nasmály jsme se. No a pořád nic. Malího jsme asi spíš uspali. :grinning:
Dnes to skusíme teda asi na novo ... ale můžu říct ... teda nic příjemnýho. Nechápu nymfomanky v těhu ... kor na konci.

Ice taky moooo c gratului ... jinak já asi odrodím a Michálek už bude asi taky chodit :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, alew malinkej jak sestupuje .. tak už asi 3 den .. tak to vcelku bolí ... někdy mě to uplně přehne. Je to fakt takoví bombardování na močák ... ale festovní.
29. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mic!!!!!!!!!!!!!
tak ty jsi ještě tady????
Jéééjda.....
29. kvě 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, tak se drž!!!!!!!
29. kvě 2008 ve 13:42  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, a já na tebe pořád myslím,aby už to šlo :grinning: ale to vypadá na nejlepší cestě, když tak valí dolů, to půjde :wink:
29. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No... bombardér je to pořádnej ... kdyby mě někdo natáčel u tohokomplu jak se tvářím ... tak by se asi posral smíchy. natočto hadra. :grinning:
29. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jak je venku krásně tak je to naše téma zakopáno čím dál hloubš a hloubš... :wink:
Je vidět čemu dáváme přednost :wink:
30. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
No jo lanko, je to tak....nakukuju a nikde nikdo.....
Teda venku je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

micanek..??!! :grinning: :unamused:
30. kvě 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

njn venku je krásně, ale máme tady v kanclu klimatizaci, tak je tady snesitelno.

Hezký den

Pro mě začal krásně, jsem měla pocit, že budu blinkat ještě v autě :frowning2: mrnousek mi dává pěkně zabrat
30. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, tak snad to brzy přejde. Mě to oklo 18tt ustalo :wink:
30. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no fakt je tady mrtvo....
Hezký víkend všem holky!!!! :dizzy_face:
30. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi přišla objednaná sada do postýlky :slight_smile: Je moc krásná a jsem úplně nadšená :slight_smile:
Přeju pěknej víkend!!!
30. kvě 2008 v 15:50  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska jsem se vrátila z třídenního firemního teambuildingu. Jsem totálně vyfluslá - 3 dny v tom pařáku na slunci mi daly pořádně zabrat. Pěkně jsem si připekla ruce, takže už jsem ráda, že jsem doma.
Micanku, moc držím pěsti, aby jsi to měla už co nejdřív za sebou!!!
Přeji pěkný víkend!!!
30. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci??? Vítej zpět :wink:
Teambuildingu co jste tam proboha probírali??? Kde ty vlastně pracuješ? Teda pokod to není tajné.....A jak dloho ještě hodláš chodit do práce?? :grinning:
30. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím mezi těhulky nepatřím, ale možná třeba jo :sunglasses: zatím netuším a uvidíme, nějak si to nechci připouštět, protože to potom akorát tak obrečím.
Nejsem sice z Brna-bydlím v Rousínově, ale můžu se přidat?
30. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ahoj! Určitě :wink: Vítej a tady máš dávku pořádných těhu bacilů...tfuj, tfuj, tfuj!!!! :dizzy_face:
30. kvě 2008 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar těhulky

tak se mi zdálo divný, že se tu včera Mic neukázala a nakonec jsem zjistila, že už není těhulka, ale maminka!!!!!! Dočetla jsem s ena květnovkách. Tak Mici gratuluji a ať jste oba zdraví!!!!!!!!!!!
31. kvě 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!
ivce, vážně??????????????
Jééé, tak to také moc gratuluji!!!!!!!
Mici velikánská gratulace!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici taky moooc gratuluji!!!!!!!!!!!!
Já jsem dneska zažila krušnou noc - večer mě strašně chytly záda, takže jsem skoro vůbec nespala a jednu chvíli dokonce uvažovala, že pojedu na pohotovost. Teď se to trošinku uklidnilo, ale pořád nic moc.... Takže dneska budu jenom ležet. Asi jsem se přetáhla na té firemní akci, tak teď se mi to vrátilo.
Pavli, pracuji na jednom úřadě a byli jsme na firemní akci zaměřené na budování týmové spolupráce. Bylo to dost fyzicky namáhavý (program od ráno do noci), takže i když jsem se některých aktivit neúčastnila, tak toho bylo dost. Jak dlouho budu chodit do práce zatím nevím, uvažovala jsem o částečné práci z domova, ale po dnešním nočním zážitku uvažuji, že si pro neschopenku zajdu hned v pondělí. :unamused:
31. kvě 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!!
Tak Mici je už maminka!!! Tak to moc moc moc blahopřeju!!! :slight_smile:
Luci, vítám tě!!!
Marci, hlavně se šetři!!!! Ale ono se to říká, já chodím do práce pořád a měla bych končit v půlce července, protože mám ještě dovolenou. Teď jsem týden nemocná ale už chci jít do práce, protože vím, že teď ženský mají fofr a já zaučuju moji nástupkyni.... To jsem jenom nastydlá, ale jestli ti bylo v noci tak blbě, že jsi uvažovala i o pohotovosti, tak fakt radši už zůstaň doma!!!!
31. kvě 2008 ve 12:45  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak micánek se dočkala. Obrovská gratulace. Jse zvědavá kdy bude mít na nás zase náladu a přijde se osobně pochlubit, ale teď to budou poněkud jiný starosti :slight_smile: Já mám teďko starosti sama se sebou. Někdo tady psal o klimatizaci. My ji v práci taky máme je to příjemné osvěžující, naděláme spoustu práce. Byla jsem se tam na dva dny juknout a s něčím pomoct a výsledek je ten, že větší bolehlav jsem asi nezažila, soplím naporosto nechutně a hlas šel někam na vandr. To je největší katastrofa. Když mám buzerovt mládež, aby něco dělali, je to docela groteska.
Měli jsme včera úraz. Holka se řízla do prstu(naprosto běžná věc u nás) a místo aby si ten prst stiskla a odešla na záchod začala poskakovat a třást rukou. Kapičky krve byly naprosto všude v okruhu 2 metrů. Hukla jsem na ni ať neblbne a jde na záchod, že za ní přijdu s obvazem a ona se rozbrečela. Tak jsem ošetřila prst a ještě půl hoďky retušovala ty kapičky krve z toho pocákanýho tisku. Nevím jestli je ta holka nějaká divná, nebo za tomohl šok. Těžko říct soudě podle sebe jsem si kolikrát uflákla skoro půl prstu,něky jsem byla i na omdlení, ale vždy jsem dbala na to abych nezkazila krví práci. Tak nevím.
Zatím ahojky a kterápak je další na řadě po mici?
31. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci :wink: ...já to dnes zjišťovala a ty děláš s mojí mamkou :grinning: Ten svět je ale malej, co?????
Sem se ptala, protože vím, že byla taky na té akci.... :wink:

aureliaaa ...já???? :grinning: 10.5. :grinning: nebo i dříve????
31. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli fakt????? tak to mě teda podrž :grinning: :grinning: Teda pořád ale nevím kdo je tvoje mamka:slight_smile:
31. kvě 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to vím :slight_smile: Koukla jsem do tvýho alba na beremku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek