• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahoj Pavli, moc díky za těhu bacily :grinning: snad mě dostatečně nakazí..

jinak zdravím všechny ostatní!
31. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci :wink: mě by to nenapadlo, ale když jsi včera napsala o tom teambuildingu, tak mě to trklo a ptala jsem se na těhulku dnes :wink:

Luci....musí to zabrat :wink: , u nás v diskuzi kam chodím pravidelně to zabírá!!! :wink:
31. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mici se už dočkala a stihla to i do května, tak to je fajn, že nebude přenášet k nám do června :sweat_smile:

tak mici veeeeelikaaaaaa gratulace!
1. čer 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Titi, tak teď je řada na nás :wink:
1. čer 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, asi jo :slight_smile: ale ty půjdeš dřív, pač to máš naplánované :slight_smile: mi ve čtvrtek dr.říkal, že dřív jak na termín ani omylem, spíš naopak, takže doufám, že to bude aspoň v červnu
i když teda dneska je mi nějak divně, ale to bude asi spíš tím vedrem :unamused:
1. čer 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Já jsem od pátku na sluníčko nevylezla a přesto je mi z toho dusna na nic :unamused: Navíc mě pořád drží ty záda - tak vždycky jenom něco málo udělám a pak poposedávám nebo polehávám :slight_smile: Představa parného léta je teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,
po delší době vás všechny zdravím :wink:
Gratuluju Mici k Michálkovi :dizzy_face: Koukám, že Pavli už to má taky za pár, to to letí :slight_smile:

My jsme se vrátili z dovolené v Luhačovicích, super jsme si to užili, nachodila jsem mooc kilometrů, jezdili jsme na výlety, moc fajn, jen občas to vedro se nedalo..Ale jsem ráda, že jsem ještě absolovovala dovču v použitelným stavu, s větším břichem už bych to asi moc nedávala..

Jinak v týdnu začínáme rekonstruovat jádro a kuchyň v bytě, tak to tady bude jak po výbuchu, no vůbec se na to netěším..

Tak si užijte pěknou neděli, tady je pod mrakem, tak snad už bude snesitelněji :wink:
1. čer 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!!

micánku, tak to je náderná zpráva a moc gratuluju!!!! už tady teda máme miminko novorozenecký, ted pavlínka a pak to jede jak po másle :slight_smile:
Lucinko, vitám tě mezi námi, jsem taky z Rousínova, tak bacily těhotenství na tebe taky přenáším.

jojo holky je krásně, ale jsou takový vedra, že jediná záchrana je pořádný stín :wink: manžel se nám směje, protože on se pořád sluní a my s pejskem jsme ve stínu.

Dnes je den otevřených dveří v porodnici na Obilňáku, tak se jdeme podívat, jsme zvědaví. Pak napíšu co a jak, kdyby to nějakou nastávající maminku zajímalo.

hezkou neděli berušky moje
1. čer 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi, no tak snad v červnu to bude,....víc jak 10 dnů tě nenechyjí přenášet :wink:

marci, přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes: pařáky!!!!

beti, jj, pak napiš co bylo na Obilňáku :wink:
1. čer 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli - no doufám, doufám :grinning:

bati - já byla včera v bohunicích a pěkný, dneska ten obilňák jsem nestihla, tak jsem zvědavá, napiš!
1. čer 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

takže Obilňák: byla jsem moc mile překvapená a nakonec tedy chci jít tam. Nadtandardy 4 pokoje a hezký, ale hlavně porodní pokoje jsou moc hezký. Jsou tam 4 "normální" s vlastním WC a sprchou, hezká místnost s oknem a veškerýma pomůckama. Jak nám bylo sděleno, tak u příjmu dostaneme vlastní porodní asistentku a od té doby za sebou zavřeme dveře a máme klid - opravdu to na mě působilo hodně rodinně a pohodově.
Jinak jsme taky viděli věci, který bych ani nemusela, ale hodně to se mnou pohnulo. Byli jsme na JIPCE pro miminka - mají tam 11 inkubátorů a chlapečka, který se narodil ve 26.týdnu a měl 900 g, bylo mi nabrečení, ale pan primář říkal, že dneska už umí skoro zázraky, ale jak říkám smutný :slight_smile:
personál byl hrozně příjemný, ale byl to den otevřených dveří, takže jiné chování se ani nepředpokládá.

Tidida:moje kamarádka byla včera taky v Bohnicích a říkala, že z toho, co viděla ji připadá lepší Obilňák. Já teda osobně uvažuji ještě, že se jenom půjdu na vlastní pěst podívat do těch Bohunic.Ale každopádně návštěva Obilňáku mě hodně uklidnila, manžel byl nadšenej, že to nečekal takový hezký.

Tolik z mého dne :slight_smile: hezký večer holky
1. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to vedro je už pomalu nesnesitelné a to nejsem těhulka (teda myslím :sweat_smile: )..

Pavli, uvidíme jestli to dostatečně pomohlo, kdyby ne, tak si napíšu o další dávku :grinning:
Beti, moc děkuju za přijetí mezi vás.. Já jsem v Rousínově krátkou dobu, přistěhovali jsme se do nových bytů před půl rokem.
1. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

lucka - mi je vedro už teď, se do večera zas uvařím :slight_smile:

beti - mi na tom obilňáku vadí to šestinedělí, že za tebou nikdo nemůže na pokoj a je to tam malé, teda pokud se nic nezměnilo
2. čer 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, koukám že se tu řeší porodnice-Obilní trh a Bohunice.
Já jsem rodila na Obilním trhu a nemůžu si to do teď vynáchvalit, byla jsem tam moc spokojená, akorát s těmi návštěvy na pokojích má bohužel titilda pravdu. Za miminkem na pokoj nesmíte z hygienických důvodů, takže je to celkem v této věci na prd. Nevím jak to teda chodí v Bohunicích, ale myslím si, že tam jsou návštěvy povoleny i na pokoj... pokud nejste zrovna na nadstandartu, kde si návštěvy můžou chodit libovolně a manžel tam s vámi může být po celou dobu.

..každopádně pokud budu těhulka, půjdu bez rozmýšlení rodit zase na Obilní trh-i když to má pár nevýhod :wink:
2. čer 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj luci,

no my jsme se přestěhovali do nových bytů tak před rokem, takže předpokládám, že bydlíš na Zahradní? :wink:
2. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!

Tak jsem zpátky z monitoru od Milosrdných. Vše v pořádku, příští pondělí ve 14:00 nástup na příjem, v úterý porod!!!

Holky a kam se teda příjímají návštěvy na Obilňáku??? U Milosrdných se s mimi musí vyjet ven na chodbu...je to zase výhoda pro ostatní maminky na pokoji :wink:

Jinak jak se máte v těch vedrech????

Luci, tfuf, tfuj a zase tfuj těhu bacily......Jinak já jsem původně z Vyškova :wink:
2. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, přeji hezký den :slight_smile:
já jsem ode dneška na neschopence, paní doktorka mě ráno vítala se slovy "já jsem vám to říkala :slight_smile: " - neschopenku mi totiž nabízí od první těhu návštěvy u ní.
Vedra jsou hnus, ale já ven nevylízám dřív než v podvečer a doma horko nemáme, tak se dá vydržet :slight_smile:
2. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je dneska zas sluníčkový den. :sunglasses:
Nemůžeme se dohodnout na jméně Ella nebo Emma ???? Elinka - Emička :frowning2: Pro kluka to bylo jednoznačný Adam, ale bude to holčička,co se Vám líbí víc????
2. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Micánek už se dočkala... :slight_smile: No už bylo pravda na čase.
Marci - tak ty ses taky přidala?
jinak v těch vedrech se máme báječně. Sice nevydržím na sluníčku tak dlouho jak jiný roky. Ale já jsem sluníčkový člověk a vedra mi nevadí. Když je venku 38 stupňů - přestávám mít konečně ledové ruce (teda aspoň venku). :grinning:
lucka adis - tak to jsi v podstatě za rohem
:wink:
jadviga - asi bych dala přednost Ella (při vyslovení Emma se mi připomene slabikář a říkanka Ema má mísu.... nechali mě ji tenkrát číst snad tisíckrát - páč jsem si do toho moc ráda přimýšlela co tam napsáno nebylo :grinning: ) Toť mé naprosto subjektivní cítění :wink:
2. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jadvidga:
- já teda hlasuju pro Emmu, hlavně to jméno si prosazuje můj manžel pro malou, ale já si držím Verunku:slight_smile: ale Emma se mi tedy osobně líbí více
2. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka :grinning: :grinning: , jj asi to vyhraje Ella, taky se mi rodiče smějí..... :grinning: Ema má mísu :grinning: :grinning:
2. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem ze začátku rozhodnutá taky pro Emmu,ale zdrobněle je hezčí Elinka než Emička :slight_smile:
2. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadviga - zdrobněle jí nebudeš říkat navěky.
Např. paní co bydlí naproti se jmenuje Danuška (má to i v občance všude... je jí "teprve"70) :grinning:
2. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla rozhodně pro Ellu, Ema se mi sice taky líbí, ale radši bych dala Ellu :dizzy_face:

Beti, jo jo, přestěhovali jsme se na Zahradní.. neříkej, že tu bydlíš taky :grinning: je to tu fajn.

Lanko, jak to myslíš, že bydlím za rohem?
2. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka - to je jasný :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci:
jj, bydlím na Zahradní :slight_smile: máš pravdu je to moc fajn a jsou tady i hezký procházky s pejskem (máme francouzskýho buldočka)
Tak tě zdravím sousedko :slight_smile:
2. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mozem sa pridat? prosim Vas, neodporucili by ste mi dobru gynekologycku v Brne? ja si niesom ista, ci ta moja je dobra alebo nie... mala by tom byt v 5 tyzdni tehotenstva. Poslala ma domov, ze takto skoro tam nic neuvidi, takze mi tehu nemoze potvrdit. Mam sa u nej zastavit az o 3 tyzdne... tak som sa rozhliadala po jej ordinacii a teda neviem ako vyzera sono, ale zda sa mi ze ziadne nema.... takze asi na sono posiela pacientky niekam inam?! pytam sa len preto, ze ostatne baby tu na foru pisu, ze mali sono uz v 4-5tt tehu a ze tam bolo vidiet to ci ono.... tak neviem, ci ta moja doktorka je dobre. Co myslite?? ako to prebiehalo u Vas?
2. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohla Ti vzít aspoň krev. Mě dělala Dr. první sono myslím v 7. tt a stejně ještě nic neviděla,teda jen žloutkový váček a říkala, že srdíčko ještě není dobře vidět :wink:
Takže já si myslím, když půjdeš později bude to lepší. :wink:
2. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aulkababulka:
no mně dělali UTZ taky později, tak brzo opravdu není nic vidět, ale krev ti podle mě určitě vzít měla. Já chodím do sanatoria helios a jsem tam spokojená.
www.sanatoriumhelios.cz
2. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, už máš něco nakoupeno????
2. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek