• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
holky moje, tak zase jedu do heliosu. Dostala jsem zase ty bolesti, co minulý týden, tentokrát trochu bolestivější (taková horší MS), tak jsem tam volala a raději že mám přijet, tak pojedu.
Hlavně aby to bylo OK.

Tak zatím papa
3. čer 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, jejda!!!! :unamused: Tak se dřž a pak se uzvi.Držím pěstičky!!!
3. čer 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Moc dík za tipy určitě něco z toho zkusím neboť už mě to docela štve. Na tom NT jsem byla jen ještě nevím výsledky. Mám si volat za týden, tak to ve mě bude zase taková ta malá dušička jako po každé když čekám nějaký verdikt. Snad vše dobře dopadne na UZ zatím bylo všechno tak jak má. Ahoj
3. čer 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se jim asi ten den nedostávalo zkumavek... Bůh ví proč jich bylo tolik. Asi musím mít pořád něco spešl. :grinning:
3. čer 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka - na tripl je fakt jen jedna, to muselo být ještě třeba na protilátky nebo KO a tak

ta sladká voda je fakt sladká, já vůbec nesladím, ale dalo se to, čekala jsem to asi horší

bet - tak ať je vše OK, držím pěsti

pavli -no na žehlení se netěším, já normálně skoro nežehlím :sweat_smile: ale tohle se musí, tak se budu muset pochlapit a udělat to :unamused:
3. čer 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se tu máte?

Jéje, beti tak ať vše dobře dopadne.. moc držím palečky!!!! Potom se určitě ozvi, ať všechny víme co a jak.

Jinak já jsem byla dnes u dokyho a dopadlo to tak, že si budu měřit bazální teplotu, abych zjistila, jestli mám vůbec ovulaci. Budu to měřit cca 3měsíce+zapisovat a potom jdu opět k dokymu a tam se rozhodne co bude dál. Mám z toho trochu obavy, protože nevím co mě čeká.. u prvního dítěte to bylo raz dva, ale to druhé né a né se nám podařit :confounded:
3. čer 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - nejhorší je se na to upínat, ono to půjde a když ne samo, tak dneska ta medicína umí moc pomoci :slight_smile:
3. čer 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti taky na tebe myslím a určitě to bude dobrý
Aureli výsledky až za týden??? Na NT je pokud vím vždycky říkají ten den odpoledne, max. druhý den :astonished:
3. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi, má se ochladit, tak to snad půjde :wink:

luci, chce to jen čas :wink: Určo to půjde. Snažíte se dlouho, že jsi přistoupila na měřené BT?
3. čer 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já měřila BT asi 1,5 roku :wink:
3. čer 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, teda klobouk dolů :wink:
3. čer 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co Bet??? :astonished:
3. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky moje.

no tak ty bolesti nebyly dobrý, paní doktorka se bojí, že mám ty bolesti předčasné a taky, abych se nezačala dříve otevírat-předčasný porod. takže jsem zase na neschopence :frowning2: ted musím celý týden ležet, pak na kontrolu a pak se uvidí co a jak. Ale řekla mi, že jestli si myslím, že se vrátím do práce tak to teda asi ne :frowning2: ale je to jedno, já měla opravdovej strach.
Prý kdyby to bylo tlačení, bylo by to OK, to se roztahuje děloha, ale pokud se jedná o bolesti ostré, tak je zle. Dávějte na sebe holky pozor, ten strach je hroznej..... :frowning2:
3. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé beti, tak doufám, že bude vše ok, pěkně lež,myslím na tebe a zkus být pozitivní, to pomáhá :slight_smile:
3. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet :frowning2: tak lež, nemysli na nic šptaného a odpočívej. Sem ani nelez, tady ti nic neuteče!! Vydržet holka, aspoň do 36tt!!!!!

Dobrou holky a držte se :wink:
3. čer 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!!!
Bet, odpočívej a dávej na sebe pozor!!!!
4. čer 2008 v 07:38  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Beti snaž se fakt aspoň týden vysadit a určitě to bude dobrý :slight_smile:
O tom strachu mi něco vykládej, já z pátku na sobotu nazamhouřila ani oko jaký jsem měla křížový bolesti vystřelující do břicha - to jsem byla taky podělaná strachy. Ale asi jsem byla jenom přetažená. Od té doby odpočívám, mezi tím že doma něco dělám si dělám pauzy a je mi mnohem líp. Uvidíš že se to i u tebe zlepší!! Bereš hořčík? To jediné mi doktorka teď poradila - jednak pomáhá u křečí a zabraňuje i předčasnému otvírání a porodu.
4. čer 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Beti, tak hodně odpočívej a na práci se vykašli, to za to nestojí.
Pěkně lež a bude to určitě lepší..
4. čer 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

děkuju za poporu!!!! ted ležím a mám v posteli notebook :slight_smile: v práci se na mě tváří jak na vraha, ale co už. Jinak opravdu mi doktorka zvýšila dávky hořčíku- 3x denně 2 tablety. Tak snad to zabere. Jsem si myslela, že to přejde jako minulý týden, ale pořád tam trochu píchá, tak to asi není úplně ideální.
Pavli, zkusím držet co nejdýl, jak jsem psala, byli jsme v neděli na obilňáku a byl tam chlapeček 26 týden, 900 gramů, co ti mám povídat, obulela jsem to.

Tak se nám trochu ochladilo, tak snad pro nás bude snesitelněji těhulky :slight_smile:

Pavli už máš teda všechno nachystaný? :slight_smile: uvidíš, vše dopade dobře a ty už u sebe budeš mít miminko a budeš šťastná. Taky si říkám, že určitě, jak to trochu půjde, Micánek napíše své dojmy a budeme tady všechny bulet jako želvy - a titida taky, už to má taky za chvilinku!
4. čer 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda beti, tak to máš teda pořádné dávky hořčíku. Já zatím beru jenom rozpustný 250 mg - a to jednu tabletu denně :wink:
včera jsem zjistila, že mi na ta bolavá záda pomáhá pozice na čtyřech, tak jsem tady lozila po bytě jak kočka, ale fakt to zabírá!!!!
4. čer 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

kdyby ti bylo špatně od žaludku, kup si ten hořčík v tabletách. Já třeba nemůžu nic rozpustnýho, protože jak zvracím, tak mi ty rozpustný nápoje dráždí žaludek
4. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady u nás je hrozný dusno :frowning2:

Beti, ne,aby Tě napadlo jít zpátky do práce!!!!!!!!! :angry:
Já piju Magnesiu - kvůlli tomu hořčíku a myslím,že je to taky dobře - říkala alespoň Dr. :grinning:

Pavli, tak za chvíli :wink: a už bude mimi u Vás :dizzy_face: , Za jak dlouho jsi měla výsledky na tu cukrovku - taky jdu do Řečkovic.
4. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!
Trochu jsem si pospala :grinning:

bet, jj, odpočinek a nic nedělání je to nejlepší! To mi věř!!!! moje kamarádka před 4 roky porodila chlapečka ve 28 tt, 900g. Zachránili jej na Obilňáku, vypiplali...ale holka to taky neměla jednoguchý, vozila mu mlíčko cca 2 měsíce, a pak s ním 3 roky cvičila Vojtovu metodu aby z něho bylo to co je dnes!!! Chytrej kluk a samostataný!!! chodit začla ve 2 letech.
Tyhle předčasný mimoušci to nemají moc jednoduchý!!!
Hlavně nemají vyzrálé plíce!!!
Takže opravdu lež a ani se nehni :wink:

jedviga, no v řečkovicích to bylo každopádně dost zvláštní....to čekání tam(v zimě), já jsem se výsledky dozvěděla až za 14 dnů v poradně :unamused: , volali je jen mé dr., takže dlohý čekání. Zkus se s nima domluvit jestli jim nemůžeš zavolat..??
4. čer 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
njn, to je pravda. jenže šéf je zrovna na 14 dní na dovolené a jánemám práci komu předat. Takže sedím, ležím na posteli a makám jako šroub. Přičemž si myslím, že právě stres bude na tomhle asi to nejhorší
:frowning2:
4. čer 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, v tvém případě bych se jim na to s prominutím "vyprdla". Fakt. Za to ti to nestojí!!!!! Moje kámoška porodila letos na jaře holčičku taky ve 28. týdnu - přičemž 2 týdny předtím visela zavěšená v porodnici (nohy nahoře), aby mimčo co nejdýl udržela. Když mi pak posílala fotky malý těsně po porodu - strašilo mě to ve snech hodně dlouho. Sice to vypadá, že to dobře dopadne, ale jednoduchý to mít taky nebudou!!!
4. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no Pavli snažíme se něco málo přes rok, takže mě dokyna řekla, že zkusíme měření BT.. snad to zvládnu a dopadne to dobře, jinak budeme muset na další vyšetření a to mám fakt strach :frowning2:

titildo, vím že bych se na to něměla upínat a pořád nad tím přemýšlet, ale ono je to sklamání, když ti MS vynechá třeba 3dny a ty doufáš v tom, že se to mohlo podařit. Nejsem jediná, kdo toto sklamání zažil, ale na druhou stranu mám 3letého rošťáka, který mi to zvládá překousnout a jít dál :grinning:

Jinak jsem se vás chtěla zeptat, jestli v početí dítěte může hrál roli to, že se o mimi snažím teď s jiným partnerem, než se kterým mám z předešlého vztahu toho tříletého???!!! :confused:
4. čer 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, držím pěstičky, aby se to povedlo!!! Ono se to povede.... Moje kamarádka má dvě sestřenice, kterým to oboum dlouho nešlo a teď obě mají chlapečka.... :slight_smile: Ta jedna byla z toho tak špatná, že brala i antidepresiva a nemohla si toho malýho od své sestry ani pochovat:frowning2: a teď před pár dny taky porodila.... :slight_smile:
Pavli, ty už odpočítáváš dny,co? Doma už máš všechno nachystaný pro malýho, že :slight_smile:
4. čer 2008 v 16:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj luci,

teda, já si myslela, že vždycky, když jde jedno, tak to druhý jde samo. Osobně si myslím, ale nejsem doktor, že změna partnera v tom může hrát roli.Ale neboj se, určitě se to povede. Plodná si, jen si miminko dává na čas. A není z toho tvůj současný partner špatný? oni ti chlapi si to berou k srdci mám pocit víc než ženský.
4. čer 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci...určo to bude také partnerem...každopádně ty už máš jednoho mazílka doma, takže nemusíš smutnit tak jako holky, které nemohou počít ani poprvé :wink:
Určitě se časem zadaří i vám :wink:

Bet co křeče, ok????

Konečně zapršelo :grinning:
4. čer 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, každopádně jsem to řešila i s doktorkou a ta mi řekla to samé.
Můj současný partner-manžel je s toho špatný tak jako já, ale zvládáme to a nevzdáváme se :grinning: vždyť to jednou přece musí vyjít, no ne?

Jinak betinko pěkně odpočívej a dávej na sebe pozor!

Pavli, jak se cítíš? Už se ti to blíží, ani se nenaděješ a za chvilku budeš v náručí držet svůj poklad :slight_smile: určitě všechno dobře dopadne!!

Peťko, moc se těšíme až na testíku objevím ty známé // čárky, ale to se uvidí časem, teď zkusíme měřit BT a buď to vyjde nebo ne :wink:
4. čer 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek