• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
ahoj pavli,

no občas ještě cítím takový píchání, ale oproti včerejšku je to lepší.

Jinak jsem objevila ty koše na plínky slevněné (na www.caryfuk.cz) téměř o 400 Kč, takže jestli nědo plánujete koupi :slight_smile: takhle to dopadne, když budu doma :slight_smile:
4. čer 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc Vám držím pěstičky!!!!
JJ, snad to bude rychlé...a já budu mít Aleška už brzy u sebe. Hlavně aby vše dopadlo dobře!!!

Bet, drž se :wink:

Holky krásnou dobrou noc :dizzy_face:
4. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno těhulky!

tak nám zase venku svítí sluníčko :slight_smile: tak asi odpoledne si sednu na balkon, dam nohy nahoru a aspon si trochu opalím nohy, abych nevypadala jak reklama na cementárnu :slight_smile:
A co máte dneska v plánu vy?

Hezký den!!!
5. čer 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den těhulky :slight_smile:

jak se dneska daří miminkům? Já jsem ráda, že zase svítí sluníčko, protože malou to ty dva dny kdy bylo škaredě doma ale vůbec nebavilo, takže už zase můžeme být na zahradě. A můžu slavnostně prohlásit, že už chodí. Sice je to pořád sem tam s havárkama, ale už klidně přejde celou místnost bez pádu. Tak z ní mám radost :sweat_smile:

Beti četla jsem, že jsi měla potíže - vářně se moc šetři a na práci se vykašli, práce ti miminko nikdy nenahradí. Pěkně se s bříškěm vylož na sluníčko a nemysli na nic, protože jde i o to, aby ses nestresovala a byla i psychicky v pohodě, protože miminko v bříšku to všechno cítí a pozná, když maminka není úplně v pohodě!!!!!! Tak odpočívat a neodmlouvat :slight_smile:

Pavli moc držím palečky na to příští úterý. Bude to zvláštní - když budu chystat dort, tak Alešek se bude chystat na svět :slight_smile: Určitě všechno bude v pořádku a ty se budeš těšit se svým štěstíčkem v náručí :slight_smile:

Tak všem zdejším těhulkám přeji krásný den, samé dobré zprávičky na kontrolách a snažilkám co nejdřív // na testíku. My jsme se snažili přesně rok a moc dobře si pamatuji to zklamání každý měsíc....
5. čer 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

ivce, díky moc a tak až jej budeš chystat, tak na mě myslete :wink: Díky.
5. čer 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli - my na tebe v to úterý myslet všechny!!!
5. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli kousek dortíku odděláme i Aleškovi :grinning: nebo Klárce :wink: :grinning:
5. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, díky moc holky moje!!!!
Nechcete mi dát někdo číslo, já Vám pak pošlu smsku...nebo koukněte do Volná diskuze - jdeme dál, tam chodím pravidelně a tam to holky budou vědět :wink:

ivce, Aleškovi!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: (doufám tedy :grinning: )...Klárka by mohla být za 3 roky :grinning:
5. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdáááááá babule :grinning: :grinning: :grinning:
tak už mě máte spátky ve stavu 1+1 :grinning: Michálek se narodil 30.5.2008 v 6:31.Vážil 3550g a měřil 54cm. Je táááák nádhernej ... vživotě jsem nikdy nic krásnějšího nevyděla. jak budu mít chvilku, tak udělám albíko.
Co tady nového???
5. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AhooooooooooooooJJJJ maminko!!!!!!
vítáme 1+1 a nádhernýho Michálka!!!
Tady zatím beze změn :grinning: ...ale příští týden vypuknou :wink:
Jaký byl porod a vše kolem??? Už se těšíme na fotečky!!
A moc a moc gratulujeme
5. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
micanek - hurá tak jsi se dočkala a pavla tě nakonec nepředběhla :grinning:
Hodně zdravíčka oběma :slight_smile:
5. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tady vám posílám popis mého porodíku. :grinning:

Celej den mě bylo tak nějak divně, myslela jsem, že Michálek sestupuje, tak je to ono ( to prý už byli kontrakce) ... ve 23:00 to začalo bejt častější a v 1:00 jsem budila manžu , že si sice nejsem jistá ( bylo to po 5 minutách) že radši pojedem. Myslela jsem, že nás ale vrátí.
A houbelec .... byla jsem otevřená na 4 prsty a prej neví, zda ten epi stihnou. Vpich byl hnusnej, byla to taková tupá, divná bolest. No nic příjemnýho. No a do 6:00 jsem necítila skoro žádný kontrakce. Do této doby fakt procházka růžovím hájem. Pak mě ubraly epi a řekly, že ve čtvrt jdeme na to .... šlo se na to a Michálek byl 6:31 na světě. Takhle to zní jako totál pohoda, co
.... No ale těch 16 minut porodu ( který byli teda nekonečný) no tak to byl mazec ...... i sprostá slova padla (kurva já chcípnu .... a tak :grinning: ) Pak jsem jen vyděla jak sestra schovává nenápadně nůžky abych je nevyděla na nástřih ... vyhrožovali mě klešťama. Dávala jsem nohy k sobě a pokoušela jsem se malího v sobě zadržet. To střihnutí jen tak štíplo .... to měl ještě malej 3x omotanou šňůru kolem krku, tak ji přestřihávali, když byl ještě v cestách. Byla jsem vyděšená jak nikdy v životě. Manžel chudák taky .. takže mě to moc neuklidňovalo. .... no a najednou jsem měla malího na pupíku ..... když mi někdo popisoval jaká je to nádhera, tak jsem nevěřila ... ale teď ..... vůbec mi nevadilo, že je od krve ... první co bylo tak jsem mu řekla ty opico naše chlupatá :grinning:
Pak ho odnesli ... manža šel fotit a točit.
No a mě odešla během 5min. placenta ... to byla brnkajda ... ale to to šití ..... měla jsem epi, ještě injekci od bolesti ... ale to byla bolest. Myslela jsem, že chcípnu. Šitá jsem od ucha k uchu i vevnitř. No ... ještě teď nemůžu sedět .
Ale byla jsem tak ráda, že tam byl manža semnou .... i to držení za tu ruku .... má tam chudák odemě modráky strašně pomůže... a ten pocit jistoty, když ho odnesly a on šel s ním a neopustil ho. ... pokud budu ještě někdy rodit :grinning: .... tak zasera jedině z manžílkem :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
micanek - super - gratulujem.
Ale asi tak zle není když můžeš sedět u netu :grinning: viď?
5. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
micánek - obrovská gratulace a moooooooc zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mici!!!!!!!!!

moc jsme na tebe mysleli!!!!!! a samozřejmě moc gratuluji k Michálkovi!!!
Kamarádka mi taky říkala, že snad horší než porod bylo šití. Ona se jim natrhla až k zadečku a ještě ji špatně zašili, tak měla problémy další dva měsíce po porodu. No zkrátka prý hrůza. Ale ty máš už malýho u sebe, tak je ta bolest aspon trochu snesitenější, ne?

a jak to zvládáš s malým doma a rodila si na ObilNáku?
5. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanku strašně moooc gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
Teda ten tvůj porod vypadá fakt jak brnkačka (hnusný šití ti věřím), ale to se brzy spraví!!!
Už se moc těšíme na albíčko, viď holky!!!!
Tak teď je na řadě Pavlínka, u té to bude taky šup šup :wink:
5. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pak už se to bude krátit i ostatním.
Kdo je vlastně na řadě po Pavle? Máte někdo přehled?
5. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám koukám to bude pak asi titida... a zas se bude na co těšit :wink:
5. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micánku teda to nebyla zase taková procházka růžovým sadem...ale čeká nás to každou a pak ty hnusné zážitky jsou hned pryč, když chováš to svoje vysněné miminko :grinning:

JJ, já a pak Titida :grinning:
5. čer 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pak ty Lanko, ne ? :grinning:

Mici, taky mooc gratuluju a těším se na fotečky krasavce :wink:
5. čer 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka: kdo říká, že sedím :grinning:
5. čer 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, moc blahopřeju :slight_smile:!!!! Pak dej fotečky do albíčka :slight_smile:!!!!
Pavli, jestli chceš, tak ti napíšu číslo a jestli budeš mít chuť, tak napiš a já to napíšu sem holkám :slight_smile: Číslo je 723 924 090!!!! Budeme se těšit :slight_smile:!!!
5. čer 2008 v 16:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet. tak jo :wink: dík :wink:
5. čer 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nějak si nedokážu představit ovládání PC v jiné poloze než v sedě na židly - prostě zažitá představa :grinning:
5. čer 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mici, prosím tě, ptala jsem se tě na Obilňák a pak mi došlo, že jsi rodila v Boskovicích. Ještě že to můžu svést na tu těhotenskou demenci :slight_smile:
mici, jak to teda zvládáš s malým doma?

manžel říkal, že by si pak po porodu chtěl vzít tak týen volno, aby s náma mohl být doma, asi se bojí, že to nezvládnu, ale upřímně trochu obavy z toho asi budu mít taky.

Moc jsi mě pobavila tím, jak jsi říkala (kurva já chcípnu), protože můj slovník občas taky není vybíravý a manža se bojí, že si to u porodu slízne :slight_smile:
5. čer 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavli,

jinak peťka ti dala telefon, tak kdybys měla moooc času :slight_smile: , tak tady připojuji i svůj: 736 484 750. budu moc ráda, když s Aleškem napíšete, ale chápu, že po císaři asi nebudeš dvakrát čilá a že budeš ráda, že obstaráš malýho.
5. čer 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina: teˇje to možná těhu demence ... ale teď nastoupila super skleroza. Jak jsem unavená, tak si vůbec nic nepamatuju. jinak vcelku dobrý. Chvílu potrvá, než si udělám nějaké koleje, ve kterejch pojedu. Zatím stopuju akorát čas od kojení ke kojení ... taková trošku vymívárna ... no trošku.
Jinak jsem rodila v těch Boskovicích.
Manža taky sliboval, jak bude tejden po .... semnou doma a až na den, kdy si nás přivezl, tak to ještě nezvlád.
V pondělí že bude .... pojedem vyřizovat papíry.
Štve mě to ... už jen to, že by byl semnou by ě pomohlo ... jenže jinak to nejde a já to chápu .... moc práce, do toho to stavění .... všechno holtt mít nemůžu.
5. čer 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet a peti, díky za čísla. Napíšu samozřejmě, teda až budu ok :wink:
JJ, můj manža si taky hodlá vzít týden dovču, tak uvidíme.... :grinning:
5. čer 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mic, no já to taky tak růžově nevidím s tou dovolenou. Manžel si ji možná vezme, ale asi tady budou furt zvonit telefony a on bude sedět u počítače, tak se bojím, aby mě to nenaprdlo ještě víc a nebyla na něj hubatá :slight_smile:
jak říkáš, přece jen oni nás pak budou živit a taky to nemají jednoduchý.

Ale já si pořád myslím, že ženský to mají v životě těžší :slight_smile:
5. čer 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek