• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
ahoj holky!!!

tak jaký byl víkend? ochladilo se nám, tak se bude trochu lépe dýchat :slight_smile:
pavli, je to asi úplně blbý dotaz, tak se dopředu omlouvám, ale když budeš mít porod císařským řezem a takhle dopředu naplánovaný, tak budeš mít ten začáteční porod vyvolávaný nebo ne? Říkala jsem to manželovi, tak za prvé ti přeje moc a moc štěstíčka!, ale já jsem říkala, že si myslím, že žádná kontrakce nebudou, protože to je de facto plánovaná operace a on že si to nemyslí.

Asi je to hloupej dotaz, jen o tom nemám vůbec přehled!

Pavli, každopádně na tebe a na Aleška moc myslíme
8. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer holky :slight_smile:
celý víkend jsem byla u rodičů na severní Moravě - právě jsem dorazila zpět :wink:
Pavlince chci popřát hodně štěstíčka, ať všechno dobře dopadne a je brzy s Aleškem doma :slight_smile:
8. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marci,

prosím tě, chtěla jsem se tě zaptat:ty bolesti zad, bolelo tě současně i v podbišku nebo v oblasti ledvin? já dneska zase jen hekala bolestí a bolelo mě to nad ledvinama a zase podbřišek, jak kdybych měla MS :frowning2:
8. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti když mě to popadlo poprvé (ten největší záchvat zhruba před týdnem), tak mě ta bolest vystřelovala do podbříšku a upřímně jsem uvažovala i o tom, jestli to není nějakej ledvinovej záchvat - asi něco takovýho jako popisuješ ty :wink:
8. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm, výborně :frowning2: kamoška totiž měla ledvinovou koliku v 7.měsíci :frowning2: to je na tom to nejhorší, že člověk prostě nevím, co to je :frowning2:
8. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
u mě to byly ale stropro záda - teď je to v rámci možností o.k. už vím jak na ně a taky se snažím šetřit :wink:
8. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prdlá záda, pak nám ještě začnou klouby a poak se celý rozsypeme :slight_smile: marci, prosím tě, v kolikátým týdnu těhotenstvá jsi?
8. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky moc, zítra dopo se tady ještě mrknu na Vás :wink:
Dobrou noc kočky :dizzy_face:
8. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěknej den holky!!!!
Pavli, všechny na tebe budeme moc myslet!!! Až budeš mít po a budeš mít náladu, tak písni ať víme, že jste oba v pořádku :slight_smile:
9. čer 2008 v 06:33  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
nervozita narůstá, taška sbalená a já půlky u sebe...
Jasně, až budu ok, tak hned píšu holky moje!!!!!

Mějte se tady moc dobře. Já jdu raději ještě něco dělat.....

Ahoj s Aleškem v náručí :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pavli,
budeme na tebe moc myslet a zítra držet palečky. Ale stejně ti závidím, že už to budeš mít za sebou a malýho v náručí!

Takže ať to všechno hezky zvládnete, pozdravuj Aleška od všech tet z koníka :slight_smile:

tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí!!!!!!!!!!

Hodně sil na váš zítřejší velký den!
9. čer 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavli, tu nervozitu si dovedu představit, jsem úplně nervozní za tebe :grinning:
Tak si užij poslední den s bříškem a zítra na tebe budeme myslet a držet pěsti, ať to všechno dobře dopadne :wink:

Budeme se těšit na fotečky dalšího fešáka :slight_smile:
9. čer 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli držím všechny palce co mám... :wink:
9. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska jsem byla na kontrole - vše je O.K. :slight_smile:
Beti jsem dnes 23 + 1 tt
Pavli tys ještě nevyrazila směr porodnice? :slight_smile:
9. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, drž se a hodně štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak prolézám .....
a světe div se v tématu červen se ozvala titida:
"Kačenka se narodila 4.6. ve 20.10, měla 3400 g, 50 cm"

gratulujem.... :slight_smile:
9. čer 2008 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
novidím, že lanka je rychlejší než já sama :slight_smile:
je to tak, je ze mne maminka :dizzy_face:
9. čer 2008 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hodně zdravíčka oběma... (spíš se asi moc nudím.) :wink:
9. čer 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli, tak nakonec jsem tě předběhla, tak moooc držím pěstičky ať je všev poho
9. čer 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
titi, velká gratulace a mooooooře zdravíčka :dizzy_face:

kdy jsi vůbec měla termín???
9. čer 2008 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jsem dnes "teprve" 23 + 2 tt, a už bych taky chtěla mimi u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :

Kdo si počká,ten se dočká :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Titi moc gratuluji!!
9. čer 2008 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
titi!!!!

ježišmarja, holky neblázněte, my to už nestačíme sledovat :slight_smile: titi, gratulujeme maminko. Cvhilku tady nejsi, člověk si říká, tak ještě odpočívá a ono hups je z tebe mamina!!!!!

No tak ještě jednou seš šikulka a moc ti gratulujeme, jak si to zvládla :slight_smile:
9. čer 2008 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky :dizzy_face:

termín jsem měla až 21., takže skoro o tři týdny dřív, ale dobře tak, kdo by pak toho obříka rodil :grinning:
9. čer 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
titi a jak jsi ten porod tedy zvládla? A jak se daří kačence doma? :slight_smile:
9. čer 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Titi .... mooooc gratuluji k narození Kačenky ... tak to byla rychlovka :grinning: :grinning: :grinning:
to je nádhernej pocit bejt maminkou, co?
Jakej byl porod?
9. čer 2008 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
je to vážně úžasný,pořád tomu nemůžu uvěřit :dizzy_face:

mici - bylo to brzo,ale rychlovka moc ne :wink:

odtekla mi plodová voda, ve tři ráno, pak postupně nastávaly kontrakce, ale moc jsem se neotvírala. měla jsem hlavně křížové bolesti, no nic moc :slight_smile: po sedmé večer mi natočili poslední monitor a před třičtvrtě na osm jsem začala tlačit - což byla fakt úleva, že se po celém dni něco děje - no a 20.10 byla Kačka na světě
tatínek to statečně sledoval a přestřihl pupeční šnůru
a pak už bylo jen líp

jenom nás ještě potrápila žloutenka, ale dneska už nás pustily, tak jsem celá šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2008 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
titi,

no slyšela jsem, že ty křížový bolesti jsou ze všeho nejhorší, takže klobouk dolů, jak jsi to zvládla, Titi, nechala jsi si dát Epi a kde jsi teda prosím nakonec rodila?
9. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Titi, velký gatulace k narození Kačenky :slight_smile:!!!! Ať je zdravá a roste do krásy :slight_smile:!!!!
10. čer 2008 v 07:40  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak já du popřát, aby Pavlince dneska všechno dobře dopadlo a Aleška už měla u sebe a koukám, že je tu další miminko!!!! Titi moc gratuluji a přeji Kačence do života jen to nejlepší!!!

Klárinka se narodila ve 13.10 hod přesně před rokem a mě to přijde jako by to bylo před měsícem. Holky hodně si ty svoje mimísky užívejte, protože byste neveřily jak strašně moc to letí a jak rychle ty mimísci rostou!!!!
10. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek