Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
betinaautor
8. čer 2008
ahoj holky!!!

tak jaký byl víkend? ochladilo se nám, tak se bude trochu lépe dýchat 🙂
pavli, je to asi úplně blbý dotaz, tak se dopředu omlouvám, ale když budeš mít porod císařským řezem a takhle dopředu naplánovaný, tak budeš mít ten začáteční porod vyvolávaný nebo ne? Říkala jsem to manželovi, tak za prvé ti přeje moc a moc štěstíčka!, ale já jsem říkala, že si myslím, že žádná kontrakce nebudou, protože to je de facto plánovaná operace a on že si to nemyslí.

Asi je to hloupej dotaz, jen o tom nemám vůbec přehled!

Pavli, každopádně na tebe a na Aleška moc myslíme
marci
8. čer 2008
Hezký večer holky 🙂
celý víkend jsem byla u rodičů na severní Moravě - právě jsem dorazila zpět 😉
Pavlince chci popřát hodně štěstíčka, ať všechno dobře dopadne a je brzy s Aleškem doma 🙂
betinaautor
8. čer 2008
marci,

prosím tě, chtěla jsem se tě zaptat:ty bolesti zad, bolelo tě současně i v podbišku nebo v oblasti ledvin? já dneska zase jen hekala bolestí a bolelo mě to nad ledvinama a zase podbřišek, jak kdybych měla MS 😞
marci
8. čer 2008
Beti když mě to popadlo poprvé (ten největší záchvat zhruba před týdnem), tak mě ta bolest vystřelovala do podbříšku a upřímně jsem uvažovala i o tom, jestli to není nějakej ledvinovej záchvat - asi něco takovýho jako popisuješ ty 😉
betinaautor
8. čer 2008
hm, výborně 😞 kamoška totiž měla ledvinovou koliku v 7.měsíci 😞 to je na tom to nejhorší, že člověk prostě nevím, co to je 😞
marci
8. čer 2008
u mě to byly ale stropro záda - teď je to v rámci možností o.k. už vím jak na ně a taky se snažím šetřit 😉
betinaautor
8. čer 2008
prdlá záda, pak nám ještě začnou klouby a poak se celý rozsypeme 🙂 marci, prosím tě, v kolikátým týdnu těhotenstvá jsi?
pavlina05
8. čer 2008
holky díky moc, zítra dopo se tady ještě mrknu na Vás 😉
Dobrou noc kočky x-)
peta07
9. čer 2008
Pěknej den holky!!!!
Pavli, všechny na tebe budeme moc myslet!!! Až budeš mít po a budeš mít náladu, tak písni ať víme, že jste oba v pořádku 🙂
pavlina05
9. čer 2008
Ahoj holky!!!!
nervozita narůstá, taška sbalená a já půlky u sebe...
Jasně, až budu ok, tak hned píšu holky moje!!!!!

Mějte se tady moc dobře. Já jdu raději ještě něco dělat.....

Ahoj s Aleškem v náručí 😃 😃 😃
betinaautor
9. čer 2008
Pavli,
budeme na tebe moc myslet a zítra držet palečky. Ale stejně ti závidím, že už to budeš mít za sebou a malýho v náručí!

Takže ať to všechno hezky zvládnete, pozdravuj Aleška od všech tet z koníka 🙂

tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí!!!!!!!!!!

Hodně sil na váš zítřejší velký den!
peza.1
9. čer 2008
Ahoj Pavli, tu nervozitu si dovedu představit, jsem úplně nervozní za tebe 😃
Tak si užij poslední den s bříškem a zítra na tebe budeme myslet a držet pěsti, ať to všechno dobře dopadne 😉

Budeme se těšit na fotečky dalšího fešáka 🙂
lanka
9. čer 2008
Pavli držím všechny palce co mám... 😉
marci
9. čer 2008
Ahoj holky,

dneska jsem byla na kontrole - vše je O.K. 🙂
Beti jsem dnes 23 + 1 tt
Pavli tys ještě nevyrazila směr porodnice? 🙂
jadviga
9. čer 2008
Pavli, drž se a hodně štěstí x-) x-) x-)
lanka
9. čer 2008
tak tak prolézám .....
a světe div se v tématu červen se ozvala titida:
"Kačenka se narodila 4.6. ve 20.10, měla 3400 g, 50 cm"

gratulujem.... 🙂
titida
9. čer 2008
novidím, že lanka je rychlejší než já sama 🙂
je to tak, je ze mne maminka x-)
lanka
9. čer 2008
hodně zdravíčka oběma... (spíš se asi moc nudím.) 😉
titida
9. čer 2008
pavli, tak nakonec jsem tě předběhla, tak moooc držím pěstičky ať je všev poho
jadviga
9. čer 2008
titi, velká gratulace a mooooooře zdravíčka x-)

kdy jsi vůbec měla termín???
jadviga
9. čer 2008
holky jsem dnes "teprve" 23 + 2 tt, a už bych taky chtěla mimi u sebe x-) x-) :

Kdo si počká,ten se dočká 😃 😃
marci
9. čer 2008
Titi moc gratuluji!!
betinaautor
9. čer 2008
titi!!!!

ježišmarja, holky neblázněte, my to už nestačíme sledovat 🙂 titi, gratulujeme maminko. Cvhilku tady nejsi, člověk si říká, tak ještě odpočívá a ono hups je z tebe mamina!!!!!

No tak ještě jednou seš šikulka a moc ti gratulujeme, jak si to zvládla 🙂
titida
9. čer 2008
holky díky x-)

termín jsem měla až 21., takže skoro o tři týdny dřív, ale dobře tak, kdo by pak toho obříka rodil 😃
betinaautor
9. čer 2008
titi a jak jsi ten porod tedy zvládla? A jak se daří kačence doma? 🙂
micanek
9. čer 2008
Titi .... mooooc gratuluji k narození Kačenky ... tak to byla rychlovka 😃 😃 😃
to je nádhernej pocit bejt maminkou, co?
Jakej byl porod?
titida
9. čer 2008
je to vážně úžasný,pořád tomu nemůžu uvěřit x-)

mici - bylo to brzo,ale rychlovka moc ne 😉

odtekla mi plodová voda, ve tři ráno, pak postupně nastávaly kontrakce, ale moc jsem se neotvírala. měla jsem hlavně křížové bolesti, no nic moc 🙂 po sedmé večer mi natočili poslední monitor a před třičtvrtě na osm jsem začala tlačit - což byla fakt úleva, že se po celém dni něco děje - no a 20.10 byla Kačka na světě
tatínek to statečně sledoval a přestřihl pupeční šnůru
a pak už bylo jen líp

jenom nás ještě potrápila žloutenka, ale dneska už nás pustily, tak jsem celá šťastná x-) x-) x-)
betinaautor
9. čer 2008
titi,

no slyšela jsem, že ty křížový bolesti jsou ze všeho nejhorší, takže klobouk dolů, jak jsi to zvládla, Titi, nechala jsi si dát Epi a kde jsi teda prosím nakonec rodila?
peta07
10. čer 2008
Titi, velký gatulace k narození Kačenky 🙂!!!! Ať je zdravá a roste do krásy 🙂!!!!
ivce
10. čer 2008
Ahoj těhulky, tak já du popřát, aby Pavlince dneska všechno dobře dopadlo a Aleška už měla u sebe a koukám, že je tu další miminko!!!! Titi moc gratuluji a přeji Kačence do života jen to nejlepší!!!

Klárinka se narodila ve 13.10 hod přesně před rokem a mě to přijde jako by to bylo před měsícem. Holky hodně si ty svoje mimísky užívejte, protože byste neveřily jak strašně moc to letí a jak rychle ty mimísci rostou!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli