• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
jadvidga:
pokojíček je namalovanej, skřín postavená, ale nikomu se nechce do toho úklidu bordelu, tak s MM děláme, že tam vlastně žádnej není :slight_smile:
illucka, my nakupujeme v Cherokee v Tescu oblečky (malý Tesco u nádraží), mají tam dobré ceny (snad možná ty nejlepší) a jinak moc hezké oblečky. Avybavení do pokojíku-Ikea, takže standard :slight_smile:
marci, do zahraničí si teda taky netroufnu, chtěli jsme s manželem na Šumavu. Ale můj tatka jde ted v pondělí na operaci a bude tady v Brně asi 10 dní, takže každý den návštěvy.

Nevím, jsem z nějaká dzrblá. HLavně jsem posledních 5 pracovních dnů vycházky opravdu proseděla v práci, tak jsem ještě navíc nasraná-pardon! :frowning2:
2. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
llllucka: V Tescu mají levné a pěkné na miminka od cheerokee.

Jinak holky dávám nové fotečky, tak mrkněte :grinning:
2. črc 2008 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
betina: jé to je náhoda ... až teď jsem si všimla, že jsi napsala to samé :grinning:
2. črc 2008 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
micánku, nádherný fotečky - Michálek je moooooooc pěknej nunýnek :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky.Já myslela hlavně kočárky,postýlky,vaničky,..... :wink:
2. črc 2008 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Micánku:ježíš,ten je nádhernej.moc se vám povedl:slight_smile:

Janula:koukala jsem do barazu,co nabízíš a klidně bych to koupila.Ale já ještě nevím,co to bude,tak chci s nákupama ještě počkat.
2. črc 2008 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti jaké vybavení jste pořídili v Ikei, že bys mě inspirovala - já furt tápu kde nakoupit - náš pokojík jsou zatím 4 holé stěny :grinning:
2. črc 2008 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marci,

kupivali jsme v ikey jen skříně-sestava Pax, ale nechtěli jsme speciální dětský, tak máme normálně bílý skříně. Ale líbí se mi že můžu dokupovat poličky, věšáčky a tyhle blbiny. jinak postýlka bude po mě, tak jsem v Ikey nakoupila jen povlečení. A z hornbachu mám nálepky medvídky Pú :slight_smile: jinak přebalovák jsem udělala ze staré komody, jen jsem na to koupila tu přebalovací podložku.
pokojík teda bude merunkovej s bílým nábytkem :slight_smile: snad se mrnouskovi bude líbít
2. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
my koupili v Ikei Anebodu - bílý nábytek :sunglasses:
2. črc 2008 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím brňajdy, teda vy jste se rozepsaly za to odpo. :wink: Micanek:moc pěkný mimi a k té fotce v šatech ti můžu říct, že tam žádný břicho nemáš, to jen mně roste čím dál víc a nechápu to, přitom jinak hubnu, já snad fakt poletím pro test, to by byl nářez :astonished: :grinning: . S tím nábytkem vám neporadím, protože můj drahej nábytek vyrábí takže u nás žádná ikea neproběhla - no to je asi tak jediný na čem jsme při zařizování ušetřily :unamused: .Lllucka, kdybys měla holčičku a něco se ti líbilo, klidně ne všecko, ale nějaký kousek, tak se pak domluvíme. Teď toho budu mít i plno po létě, roste vesmírnou rychlostí a máme toho hromady, unosí opravdu prdlačku a je mi to líto. Babičky říkají, at si to schováme pro druhý, ale mně příjde blbý to skladovat, když si ani nejsem jistá, jestli bych do dalšího šla a s naším štěstím by to byl stejně kluk :grinning: .
2. črc 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jo.... že by to tu začalo žít? :grinning:
Illucka - to je těžký.. na kočáry jsme se byly podívat v shoping parku (a pak se rozhodli pro z druhé ruky)
Matraci jsem si sehnala přes mimishop - vyzvedávat ji budu v obchodě palapalina - což je v Brně ale nikdy jsem v něm nebyla tak netuším jaký je jinak.
no a postýlku s vaničkou jsme neřešili - zůstalo to doma po švíciných děckách... :wink:
Nábytek neřešíme řešíme stavbu - takže to mám asi o to lehčí. :grinning:
3. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!!

lanka, to je jasný, pokd řešíte stavbu, tak to je člověk rád, že dá nějak věci dohromady.

Holky, je mi to trapný se ptát, ale nevím, koho bych se jaksi zeptala jinýho. Měli jsme s manželem sex zakázaný a ted už teda nemáme, ale....od té doby, co jsem těhotná, tak manžel jaksi ztratil zájem, nevím, jak to jinak říct a nemyslím si, že by to bylo ze strachu, že se malé něco stane. Připadám si už tak jak oteklá ropucha a tohle mi teda na sebevědomí nepřidává :frowning2:
u vás je to v pohodě?
3. črc 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, my jsme s manžou sex od chvíle co jsme zjistili, že jsem těhu taky nějak upozadili, prostě blok, že by se mimču ublížilo :wink:
3. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nevím, já tohle nějak vůbec neřeším...
3. črc 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
Lanka:děkuju.My taky chceme jít jen na čumendu a pak to nejspíš koupíme přes net.Uvidíme,jak to bude vycházet finančně:wink:

Janula:ty věcičky jsou perfektní.Fakt.Uvidíme,co to bude.Já budu mít zimní miminko,takže letní věci asi nevyužijeme,ale koukala jsem,že ty,co nabízíš teď,by se daly použít:wink:

Betina:tak si s ním zkus promluvit.Ve vyšší stupni těhu ti sex dokonce doporučí.Třeba to není,jak si myslíš:wink:
3. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ona to nebyla žádná sláva ani předtím, ale ted je to krize :slight_smile: ale koukání po blondýnách mu jde perfektně :slight_smile: jsme jeli za doktorkou a málem se vybourali, jak na jednu čuměl - samozřejmě hubenou, prsatou :frowning2:
3. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

beti neblázni, každej chlap se rád podívá :angry: , my to máme jako vy, taky nic moc, spíš nic, ale mě to tak vyhovuje hlavně v těch vedrech a s tím bachorem se mě stejně nechce a muži naštěstí taky ne :wink:
3. črc 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Babulky. Tak já mám z Ikei vaničku .. je super protiskluzová no a pak nádherný osušky. Pěkně barevný a jednu žabákovou. :grinning:
3. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Betinko, tyhle pocity znám dokonale, já 8-9 měs., 14kg navíc, oteklá a zadýchávající se jak prase a v supermarketech spousta krásných štíhlých bab v sexy věcech, bylo mi z toho do pláče. Ale neboj, tím stresem kolem miminka a běhaním kolem něj pak vše shodíš! :rolling_eyes: U nás to bylo naopak, Luky by chtěl sexovat snad až do porodu, ale já měla prostě psychický blok, měla jsem strach o malou. A po porodu z mé strany taky žádná sláva, ale snad se to zlepší :unamused: . Byla bych nerada kdyby si našel jen kvůli tomuhle někoho jinýho, jinak je to nejskvělejší chlap na světě :slight_smile: .Lllucka no však ty letní věci - to už bude mít tvá malá tak půl roku, jako má moje teď, tak to pak zas využiješ později, pak ti ukážu co vše máme, hodně z HMka a CA :wink:
3. črc 2008 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, z toho si vůbec nic nedělej, my jsme za celý těhu měli sex cca 5x (nepočítala jsem to :grinning: :grinning: :grinning: ) a to vždy z mé strany, musela jsem ho vyloženě nutit. No a teď to není o moc lepší. Já už se cítím v pohodě, jenom trochu strach z otěhotnění, ale to pak vyřeší antikoncepce a MM se do toho pořád moc nehrne. Je teda záhul sejít se, aby nebyl jeden z nás na smrt unevenej, ale i tak. Taky si říkám, že je to tím jak ted vypadám, ale to je blbost. Za to můžou hormony. Počkej až uvidí toho drobka, co z toho obr břicha vyleze a bude na měkko. a na žádnou vyzáblou bloncku se ani nepodívá :wink: .

Jinak mi válčíme celkem dobře, až na to vedro, to nás i Jakoubka pořádně zmáhá. Ani přes den pořádně neusne. No a tím pádem si neodpočinu ani já a ani nic neudělám.

Vítám nové tváře a těhulkám i maminkám přeji krásný den.
3. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
Beti my se sexem měli dost problemu, já měla v těhu chutě plno ale manža od října se omezil poze na pusu na dobrou noc, taky blok z jeho strany, ted mi končí šstineděl a štěluje se na mě a to ám zase blok já, už mi to snad ani necybí, tak jen doufám že se to změni...časem.

Illu jesi ještě můžu, tak sem se byla juknout v obchudku na Lidické, kousek za měst divadlem, tam mají docela výběr všeho pro prcky, kočárky docela na Hněvkovskýho u Baumaxu a nábytek měli taky slušnej na Václavské u zastávky trm 1. Nakupovala sem hodně z druhé ruky, na přehlídkový molo s tím nepudu a poslouží stejně jako nový.
přežijte pařáky, třeba večer sprchne jak slibují
3. črc 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, děkuju moc

já se jen bála, aby si nenašel nějakou jinou, to bych teď teda asi fakt nedala. Ale zřejmě prostě vidím všechno moc černě a prostě je teď jen útlumové období :slight_smile:
3. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo o té Václavské jsem taky slyšela. My moc pěknou postýlku koupili na úvoze, tam je taky takový malý dětský obchůdek a zbytek jsem snad vše pořídila přes net, protože jsem se pak už v únoru na náledí bála vylízat. Kočárek jsme měli snad ze třetí ruky a teď už máme přes net koupený nový sporťáček, ten zatím jen testujeme a je fajn.
3. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti neboj, počkej jak porodíš, taťka bude z malé odvázanej jak ten náš a co by si kde koho hledal. :pensive: U nás je to fakt přesně naopak, já když lítám celej den kolem malé, večer jak usne, tak uklízím, tak jsem pak tak otrávená, že se mně do žádných aktivit nechce...si představím vždycky, že jsem si místo toho mohla přečíst celý časopis a hodit nohy nahoru. :grinning: :grinning: Ale asi s tím budu muset začít něco dělat nebo nám uteče. :unamused:
3. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, holky je to tu jak po výbuchu, má dnes dojet na návštěvu mamča, tak jdu uklízet dokud spí po obědě :confounded: .Hezký den!
3. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti:nic si z toho nedělej.V těhle vedrech stejně není,o co stát:wink:Určitě se to zlepší.

Jani:pak se kdyžtak domluvíme:wink:Za týden už budu vědět,co to je:slight_smile:
3. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti - je to skoro to samý v bleděmodrým :grinning:
Když byl při chuti - měli jsme zákaz, teď už jsme odvykli a navíc má furt hodně strachu o mrně... a navíc zjistil že se mnou to nic neudělá ať se snaží sebevíc - páč buď mrně usilovně kope což mě ruší :grinning: a nebo mi pro změnu ztvrdne břicho a to ho pak zas brzdím ať počká až odtvrdne - páč je to fakt hodně nepříjemný.. :unamused: Takže v celkovém závěru se mu nikdy nepovede abych z toho něco víc měla a on tvrdí že když to se mnou nic nedělá tak že to nestojí tolik za to a tudíž ani nemá zas tak často chuť.
Po blondýnách mi naštěstí nekouká - nikdy se mu moc nelíbili :slight_smile:
3. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
No co se týče sexu, tak mi za těhu 2x a na potřetí jsme si přivalali Michálka ... no a nic příjemnýho. V pátek bude Michálkovi 5 týdnů a že bych pomyslela na sex, tak to ani náhodou. mám aji strach z kontroly po šestinedělí ... no a sexovat ... ani hvno. :grinning:
Naštěstí manža už si zvik ... a zatím důvod žárlit nemá. no a to že se podívá po pěkný ženský ... vždyť já se po ní taky podívám. .. o chlapech nemluvě. a pocit, že bych ho méně milovala rozhodně nemám.
3. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme zvedavy lllucka, reknes nebo to bude tajemstvi? :wink: Micanek ja taky mela z prohlidky strach, ale tim, ze to bylo cisarem, tak vlastne prohlidka jak kazda jina. Kamoska ma stejne staryho kluka jak je Simca, rodila normalne a rikala, ze to zadna traga nebyla, pry v pohode, rekly ji dokonce, ze je jak kdyby ani nerodila :sweat_smile: .
3. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lanka, jsi mě tím popisem pobavila :slight_smile:
no u nás se to vyvrbilo tak, že mě manžel chodí jakoby uspávat a mě dá pusu a dalších 20 minut stráví u bříška a povídá si s Verunkou. Tak jsem mu včera řekl něco ve smyslu, že si připadám jak chodící inkubátor a bud nechtěl anebo to nepochopil, asi tak :slight_smile: :slight_smile:
mici, já nemám strach, že bych ho milovala mín, miluju ho nade vše, já se bojím, aby si nenašel na jisté aktivity bokovku :frowning2:
3. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek