• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Já to právě tak myslela, promiň blbě jsem se vyjádřila: jestli když jsem nastoupila na mateřskou až 6týdnů před porodem, tak jestli ji mám o 2 týdny delší než ty co nastoupily už 8 týdnů před porodem...?
10. črc 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jestli jim končí o ty dva týdny dřív než mně...já než se vyžvejknu, no na té mateřské se fakt magoří :grinning: :grinning:
10. črc 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek párek,
neska má naše kočule 6 týdnů a začíná se převalovat na břuch ze zad, fakt sem čučela,sice u toho řev jak tygr ale má snahu.
Mici s tím klíšťákem to fakt není prcka, já když lezu ven tak furt čučím na malou aby ju neco nedžiglo, přeci jen ještě není porádně očkovaná. Ony se stejně ty flíčky po nich začnou projevovat až po 14 dnech, ale Miša určo je chlapák a bude ok :wink:
Luci s nástupem na mateř sem zjistila že pokud navazuješmateř po neschpce tak je to jen 6 týdnu před termínem.
jinak já se těším i na druhý ale mm má už 2 kluky a klabzubovku pý nechce, tak asi budu povádět. :frowning2:
10. črc 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jani je to přesně tak jak píšeš - máš nárok na 28 týdnů mateřské - v tvém případě teda 6 týdnů před porodem a 22 po porodu :wink:
10. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula2008 ...moje brečení ...Michálek si zařve kadej den :grinning:
11. črc 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula2008 ... jestly se ta mareřská nepočítá za celej měsíc ... malej se narodil 30.5. a já už za celej květen dostala 7600,- nebo co. Takže se mi mateřskáá počítá od začátku května. :sweat_smile:
11. črc 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukam ze do Brno a okoli nikdo moc nechodi a tady vas uz s podobne staryma prckama je kupu, tak ja obcas budu nakukovat i sem,kdyby se resilo neco zajimavyho. ale az tak za 2 tydny,ted frcim k nasim.
11. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Verepa:ono je to jedno.Ale pokud bych nakonec na neschopenku nešla,tak si radši vyberu těch 8:slight_smile:Ale díky:slight_smile:
11. črc 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se stáhnem do jednoho tématu - bude nás víc a nebudem se bát vlka nic :grinning:
Jenom aby jsme to pak stačili sledovat. Páč např. do tématu mého termínu moc nelezu jen proto že tam denně nakecají xy stránek a aboslutně se to nedá dočítat - to bych nic jiného nedělala. :unamused:
11. črc 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!!

tak jsem dnes byla u obvodačky, tak mám bakteriálni virózu, tak antibiotika a ležet. verunka si teda se mnou zkusí a to je ještě v bříšku:slight_smile:
jj, některý témata jsou tak naflákaný příspěvkama, že se to fakt nedá ani za jeden den zhltnout to množství informací :slight_smile:
tak hezký den, jdu ležet a večer písnu!
11. črc 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Beti - co není to nechytneš koukám...
Tak se držte obě :wink:
11. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:tak se brzo uzdrav a neboj,Verunka to zvládne:wink:
11. črc 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holky, hezký víkendík všem a držte se těhulky!!!!
Já prostě nestíhám ani dočítat!!! :unamused: PA
11. črc 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti přeju brzké uzdravení, v těch vedrech být nemocná, asi nic moc co :confounded: .Mici, dnes sedíme na lavičce pod stromama a hádej co malé leze po noze...klíště!Tak jsem ho hned odstřelila, ale to jsou fakt hajzli přemnožený!! Někdo mi říkal, že žijou jen ve vyšší trávě, kdeže... :pensive: Jinak to je divný, že už máš 7600, když se narodil až v květnu. Moje malá v únoru a ještě mi běží průměr z platu a až od 17.7. těch 7600... :confused:
11. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

no s těma klíštatama se to fakt letos nedá. my používáme na našeho pejska repelenty a každý rok je v pohodě, letos i přes repelenty vytahujeme klíštata :frowning2: je to hrůza
dneska jsem studovala, jestli nejsou ATB v těhu škodlivý a prá penicilin ne, tak snad to bude v pohodě.
Lanka, no máš pravdu, stačí na mě prsknout a jsem nemocná :frowning2:

dneska dávají angeliku, tak aspon nějaká romantika před spaním :slight_smile:
11. črc 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Beti ty si to teda pěkně vyžíráš :frowning2: ... Držím moc palce, ať jsi brzo v pořádku!!!
11. črc 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beti, je už líp? Já dnes dopo zažila vrcholný kulturní zážitek, celá hodinka a půl v Olympii bez pláče!! :grinning: Dokonce jsem si stihla pořídit i pár pěkných letních věciček na sebe, prostě paráda o které se mi posledních 5 měsíců ani nesnilo :grinning: :grinning: .A pohoda pokračuje, jsme Simču tak utahali, že teď už spí po obědě celé 2hodiny, prostě krásná sobota :sweat_smile: .Kéžby to tak vydrželo, ale ty dva zubíky dole nás pěkně zlobí, kdyby to šlo, narve do pusy celou ruku až po loket :grinning: . Tak přeji pěkný víkend, papá.
12. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!

jani, chtěla jsem se zeptat, to jste byly poprvé do porodu takhle nakupovat nebo ne?

tady v rousínově ještě neprší, ale je hrozný dusno, tak se potím dvakrát tolik :slight_smile: holky hezký víkend přeji
12. črc 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee ty bydlis v Rousinove? Tam se mi ted prestehovala k pritelovi segra, bydli primo u zeleznicniho prejezdu :grinning:. Nene nebyli, ale driv mala krasne spavala v kocarku tak si ji nekdo z rodiny vzal vzdycky na dve hodky ven a my jednou tydne udelali vetsi nakup.No a ted uz v kocarku nespi vubec, takze ji nikdo vozit nechce a musime ji mit s sebou. V obchodnaku se ji, ale vetsinou docela libi, kouka po lidech a svetylkach, obcas si i zdachne, ale nase nakupovaci maximum je tak hodka, takze rychlonakup, ale dnes trhla rekord. :grinning:
12. črc 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina: já pocházím z Rousínova (teda spiš Čechyně). Jsi rodilá Rousínovačka?
12. črc 2008 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky labell a amelko, moc zdravím a omlouvám se, že do těch únorovek nechodím, ale tam už je tak ucelená parta a k tomu ještě opravdu nestačím dočítat, tak se nezlobte...tempo je tam zběsilý :grinning: .Jak se daří?Rostou nám holky jak z vody, že?My dnes slavíme 5měsíců :grinning: .Naštěstí to byla klidná oslava, dnes docela dost spánku :sweat_smile: .Jinak už lezou dva zubíky dole, jak se mi podaří vyfotit, vložíme foto, ale nikomu je mrška nechce ukazovat-natož do foťáku :angry: .Ale my ji nějak přečůráme :grinning: :grinning: .
12. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula2008: my máme pět měsíců zítra- je to mazec jak to letí. Myslíš že by jsme se mohli zkusit domluvit na to cvičení? Mě se zdá že zoubky taky vidím, ale nechce si tam moc nechat šahat.
12. črc 2008 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: já už jsem z malímbyla v obchodˇáku, když m bylo 14 dní.

janula2008. já před MD byla do 15.1.... na pracáku a pak na sociálce bez koruny ... takže od toho ledna jsem dostala až mateřskou. :sweat_smile:
13. črc 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha mici, tak to pak jo, no nam se zacne tech 7600 pocitat ted...zacnou krusne casy :grinning: .Jinak labell, ja s tim cvicenim jeste malinko vyckavam, moc bych chtela, ale je to pro nas s tim dojizdenim na houby, cekam jake vyvesi casy a podle toho se budem muset nejak prizpusobit. Jeste mozna pojedem v zari na dovcu, ale to jen mozna, zalezi co tam kolegynim v cestovce zbyde volneho, takze nechci ty hodiny zatim platit at to zbytecne nepropadne, jak pisu - vyckavam :wink: .A co jinac holky, mate se?
13. črc 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Labell:Ale už jsme Blance psala, ať ty aktuální časy cvičení na net vyvěsí :wink: .
13. črc 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? Myslela jsem, že jsou tu jen těhulky a koukám, že spousta maminek. Kampak budete chodit cvičit s miminkama??
13. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se :grinning: mnou cvičí zatím Michálek
13. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej: ahojky, chtěly by jsme chodit do Větrníku na Nerudovu.
13. črc 2008 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji pekny novy tyden!Ahoj dzej, jojo jak rika labell :wink: .A co vy, tehulky jak je?Tento tyden to vypada na prijemnejsi pocasi, i my jsme rady, ze nejsou ty sileny horka...
14. črc 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemáte nějaký odkaz? Taky bych na to koukla... díky :wink: jinak paráda, že není to vedro
14. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek