• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
už jsem to našla...začíná se v září :wink:
14. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky:slight_smile:Tak jsem byla dneska na kontrole a mám z toho smíšené pocity.Paní doktorka byla překvapená,že mám velký břicho.
14. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, z toho si nic nedělej, já si na každé prohlídce protrpěla otázky typu: jestli se moc nepřejídám, jakto že tolik přibírám a že už mám moc velké břicho a jsem celá oteklá...bla bla bla.Dohromady jsem přibrala 14kg., takže žádná hrůza, bylo to hned dole a do teď si myslím, že opravdu ta gynďařka byla praštěná. Zajímalo by mě, co říkala těm, co přibraly 25-30 kg...?A i kdyby, tak co, hlavně, že miminko krásně roste, to je nejdůležitější, na nějaký břuch se vyprdni. :wink:
14. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,no,já si hlavně přišla jako naprostej d... Příjdu do ordinace,že jsem teda přibrala o 0,5kg víc než jsem měla.Co jí budu vykládat.Znám se a vím,že se mi váha neustále točí 1,5kg +-,záleží,co den předtím vypiju,sním a v těhle vedrech jsem prostě zavodněná.Takže to jsem byla ještě v klidu.Pak začala s tím,že si nedělám výplachy,které si poctivě dělám a nakonec se jí nezdálo břicho,že je moc tvrdé,tak prý zase neberu hořčík,kterej samozřejmě beru.Nakonec teda přišla na to,že břicho je tvrdý,protože je prostě větší.Přitom když s epodívám na obrázky v albech nebo srovnám kamarádky,tak mám prostě nejmenší břicho.Nechápu to.Podle nich,bych měla za celé těhu přibrat max. 10kg.
14. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu jsme byli na kočárky a už asi máme vybráno.Alespoň něco.Strašně se nám líbil Jané slalom v červeno-černé barvě:slight_smile:
14. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucko taky mám předvybraný Jané slalom........můžu se zeptat kdes na něj byla kouknout na živo?
Já byla dneska taky u doktorky, ale já teda odcházela z kontroly nadšená, paní doktorka je vždycky strašně příjemná, na UTZ mi ukazuje kdeco, dneska jsme se smáli nosním dírkam malého a tomu jak vyplazuje jazyk. Já zatím připrabala 7 kg - držím se prý na dolní hranici křivky, takže je to v poho....
Nic si z kozy doktorky nedělej, třeba se blbě vyspala :unamused:
14. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marci:ona to nemyslela špatně,ani to neříkala zle,ale znáš to,děláš,co ti nakážou a nakonec to je nanic a ještě to vypadá,že se toho nedržíš.Tak jsem čekala,že uvidím toho drobečka,ale UTZ mi nedělala:frowning2:Jak často ti dělají UTZ?

Byla jsem se dívat v babystaru.Mají ho tam asi ve 4 barvách a strašně sympatické prodavačky:slight_smile:Parádně se skládá a rozkládá,dobře se s ním jezdí a dokonce se mi líbilo i plno barev.Vůbec nevypadají jako na netu.Kterou máš předvybranou ty?
14. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucka: na to prď ... do mě si taky vždycky pěkně rejpla, že nebude mít zachvilku na mě metr. Holt jsme měly hodně vody. Než jsem porodila, tak jsem měla + 10 a s porodky jsem šla z -15kg, takže bych to vůbec neřešila. :grinning:
14. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když nepočítám, že jsem krvácela, takže jsem měla utu nějaké na víc, tak v těhu maj bejt dohromady 3 utz. Navím, zda to napíšu uplně přesně, ale kolem 12tt pak velkej 20tt a poslední 32tt.
14. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě právě už dlouho UTZ nedělala.Možná je to tím,že jdu zítra na Veveří,nevím.

Já si právě taky říkám,co vyšiluje.Každá jsme jiná a sama mi řekla,že velikost břicha neovlivním.
14. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici:rikas to presne, ve 12tt, pak kolem 20tt a pak myslim 30tt, aspon tak to delali mne. Na Veveri je to fajn, je tam super pan Dr.Vlasin...ten uz mi ccav 11-12tt rekl, ze to bude holcicka, je fakt brnenska kapacita :wink: .Holky s tema kocarkama hlavne bacha na kriklavy barvy, cetly jste tu diskuzi o muskach? Docela mazec, my mame ted cervenej a je to celkem rozdil oproti predeslymu nevyraznymu, jdou po nem vosy, ale neni to jeste tak zly. Pry zelena a oranzova vede :wink: .
14. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci a nechodis ke Krskove na Behounskou?Ta byla takova malinko strelena :grinning: .
14. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:nechodím:wink:Jsem s ní max. spokojená.Je hodně důsledná,takže si nestěžuju.

Jani:mě s eprávě líbil hnědo oranžový,ale kvůli těm muškám do něj asi nepůjdeme.A manželovi se nejvíc líbil ten červený,takže půjdeme asi do něj.

K Vlašínovi jsem se přímo objednávala,tak doufám,že tam zítra bude.
14. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, mě dělá ultrazvuk pokaždé.
Babystar je kde? - jestli mě můžeš nasměrovat - taky bych ty barvy chtěla vidět naživo - líbí se mi ta modrá kombinace a pak taková ta olivově zelená se zelenkavou - naživo jsem zatím viděla jen tu červeno-černou kombinaci. Na kolik tam kočárek vycházel? Já furt přemýšlím jestli ho nemám objednat přes net...
14. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:mají www stránky.Jen si před a za doplň potřebné info:wink:Je to naproti baumaxu.Jen mají v srpnu nějakou dovolenou,takže doporučuji,co nejdřív.A někde jsem se dočetla,že Jané má přes prázdniny velkou dodací lhůtu.Ty barvy vypadají úplně jinak.Ta zelená je spíš šedá.Fakt to vypadá jinak.Třeba ta zelená s oranžovou je spíš hnědá ....... Cenu si nepamatuju,ale bylo to určitě vyšší než na netu.Já to taky chtěla přes net,ale manžel to chce objednávat tam.Prý,když jsme si to tam vyhlídli a líbilo se nám tam,tak bysme to měli vzít.A taky mám strach z případných reklamací,takže prodejnu,která mi zaručí i případný servis.
Ještě mají Jané na Tomkově náměstí,ale jen starou kolekci.
14. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko na tomkáči jsem byla - tam měli jen jednu barevnou kombinaci, takže jsem z toho moc moudrá nebyla - takže díky za tip - asi se tam vypravím podívat
14. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:mě hlavně na tomkáči dost zklamala prodavačka.Když jsme chtěli,aby ho složila,tak jí to nešlo.To prostě důvěru nebudí.Určitě si tam skoč,měli tam asi 4 barvy.Já chci ještě vidět peg perego,který tam neměli,protože byl vyprodaný.Ty máš ještě taky nějaký vybraný?
14. črc 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko mě se původně líbil i x-lander XT, ale teď už se mi nějak nelíbí, docela jsem okukovala i chicco trio S3 (tam mě ale odrazují plastový kolečka), uvažovala jsem i nad Quinny Speedi, ale vždycky nakonec dojdu k tomu, že se mi Jané slalom pro líbí nejvíc :slight_smile:
14. črc 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Prosím vás máte některá ten skákací balon na uvolnění. Zajímalo by mě na kolik pomáhá při bolestech zad. Nějak mě v poslední době pobolívá hrb v bederní části což se mi nestávalo. Připisuji to tomu, že jsem přeci jen aktivněji sportovala a teď když nemůžu je to vidět na povadlé svalové soustavě, nebo v těhotenství prostě bolí záda a musím se s tím smířit?
14. črc 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aureli balon je na uvolnění bederní páteře určitě dobrý :wink:
14. črc 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. nie ste tu nahodou niektora slovenka, ktora zije v brne?? :slight_smile:
14. črc 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak chcela som vam povedat, ze vobec si nic nerobte z poznamok lekara na margo vahy.. teda samozrejme ak rapidne nepriberiete za mesiac.. ja som pribrala za cele tehotenstvo 23kg.. a vsetko bolo v poriadku.. tak sa nestresujte kvoli vahe..
14. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Luci, k té doktorce. Taky jsem přišla naposledy úplně vykolejená :frowning2: mám teda asi 11kg navíc (teda v normě) a ona, že bych e neměla cpát sladkostma a zbytečně moc jíst, že rychle přibírám - mimochodem jsem se pře tím léčila s anorexií a blimií, tak že za tohle jsem ráda, ale to se paní doktorka asi do karty nepodívala-no nevadí. Každopádně jsem si říkala to stejný. Kdybych přibrala 25-30, což takový maminky nejsou tak zřídka, tak mě asi ukamenuje :frowning2:
ke kočárku Jané slalom. Taky se mi moc líbil, ale přišel mi hodně městský, je pravda, že ale design je úplně super. Manžel vybral V-cross a ten se nám moc líbí. Ale je pravda, že jsem si jej nechali v jedné prodejně ukázat kočárky a prodavačka (konkrétně pod husovickým tunelem) byla nepříjemný jak sr...ale fakt hodně. Tak tenhle přástup nás hodně odradil.
14. črc 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aurelia:já balon mám,ale nevydržím na něm sedět.Mě to prostě nebaví.

Marci:chicco ve mě nebudí důveru a x-lander je těžkek.My koukali na Cam,ale ten vypadá strašně plastově a i když se na něj už dělají gumová kolečka,tak prý není tak odpružený.Pak na peg perego,ale to je ve složeném stavu dost velké a my musíme krom kočárku dát do auta i psa.Jané se mi líbí parametry i vizuálně a má ruční brzdu,což je pro mě super,protože bydlíme na kopci.
14. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beti:z té váhy si nic nedělám.Nepřežírám se nebo tak něco.Jen mě dostalo,když mi sestřička říkala,že bych měla v létě opatrně se sladkým ovocem.Na to se jim můžu vykašlat.V ovoci se omezovat nehodlám.Je to dobrý pro miminko a maminka ovoce taky ráda:slight_smile:

To je na tom Tomkáči.Kamarádka mi taky říkala,že na ni byla prodavačka dost nepříjemná.Jakoby nevěděli,že těhule jsou víc citlivé:wink:

A jak ti vůbec je.Už je to lepší?
14. črc 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím vás!!!! To já mám 8 kilo nahoře, každej to má jinak a záleží aby mimčo odpovídalo svýmu týdnu a ne váha a ještě když není extrémně veliká!!!!
Vidím, že řešíte kočárky: Já teda nechci tříkolku a uvažuju o Apolon Alux od Patron Bohemia,má čtyři nafukovací kolečka a přehazovací rukojeť. Manžel má strach, aby se mi ale s ním blbě nezatáčelo.... Nemáte s ním někdo zkušenosti nebo s nějakým jemu podobným?
14. črc 2008 v 15:50  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,

no to uzdravování jde pomaleji než jsem si myslela. Potivě ležím, jím enicilin, potím se, ale že by mi bylo líp....no o moc ne.Navíc, jak mě ještě pálí ta žáha, tak už fakt nevím kolirát, jestli vyskočit z okna nebo ne. Nejhorší je, že vůbec nevím, kde jsem mohla takovou mrchu chytit :frowning2:
dávejte na sebe pozor
14. črc 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fakt na ty rady doktorek kaslete, nevim o co jim jde, ale vetsina by si mela hlidat z nich spis sve vahy :grinning: :grinning: .Katmi, nevsimla jsem si tu zatim slovenky, ale to nevadi, budeme alespon kosmopolitni :grinning: .Aureli: ja teda mic mela a mam, cvicily jsme na nem i v tehu kurzu a bylo to prima, ne ze bych ho nejak mela teda kvuli tem zadum, ale i tak doporucuju. Ted na nem obcas skakam s malou v naruci, no teda houpem se a je z neho uplne nadsena a porad se rehta :sweat_smile: .
14. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ještě jsem se chtěla zeptat :slight_smile: ..dělá se vám taková ta jakoby jizva napčíč celým břichem? není to jizva, ale taková čára od vrchu dolů :slight_smile: ?
14. črc 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci u toho chicca je to tak jak píšeš - vzhledově se mi líbí, ale nebudí ve mě důvěru. Peg Perego se mi taky líbí, ale je ještě dražší než Jané a to už bych asi v tuto chvíli neutáhla. Já právě řeším jestli mám vůbec kupovat něco jako přebalovací pult, po pravdě se mi do toho moc peněz vrážet nechce - a přebalovák aspoň trochu solidní jsem pod 4 tisíce ještě neviděla. Navíc je to podle mě krám, který by mi pak v děcáku stejně zavazel, až ho budu chtít zařídit nějakým ucelým nabytkem (jako že by to byla prostě komoda jiného designu). Teď mám v ložnici jednu komodu u které přemýšlím že nechám udělat jenom nádstavec, tak aby z toho byl přebalovák (akorát nějakého truhláře, kterému by to netrvalo půl roku, bohužel neznám :unamused:
14. črc 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek