• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ještě se teda musím pochlubit, že máme po víkendu vymalovaný pokojíček - (3 stěny na žluto, a jedna je jako louka, bledě modrá obloha a sytě zelená tráva - s tím jsme si hodně pohráli než jsme pomocí lepící papírové pásky udělali obrys toho trávníku). Musím manžela moc pochválit protože je to k nerozeznání od profíka - ten nám loni po rekonstrukci maloval celý byt - takže od něj manžel plno grifů pochytil - takže se mu to moc povedlo. Teď mi zbývá už jenom výzdoba samolepící dekoracemi - měla jsem v hornbachu vyhlídnuté samolepící figurky krtečka a ferdy mravence, ale včera jsem zjistila, že mají všechno vyprodaný a mají jen Pata a Mata :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže uvažuji zda čekat jestli jim přijde nové zboží nebo je objednat na netu :slight_smile:
14. črc 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

taky se mi nechtělo investovat do přebalováku. takže jsem vazala komodu z ložnice, na ní jenom koupila tu přebalovací podložku a nad to si koupila polici na potřebné věci. A jsem spokojená :slight_smile:
14. črc 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a nemáš tu komodu moc úzkou? Mě přijde třeba ta moje moc úzká (konkrétně rozměr 42 x 83) - teď jsem to měřila, protože manžel furt spekuluje nad tím kde ten nástavec splašit
14. črc 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:a jak jste na něm cvičili?

Beti:to je normální.To se udělá každé:wink:
14. črc 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betina - mě se ta "těhotenská čára" udělala týden před porodem a mám ji dodnes...i když už je mnohem slabší. Má to skoro každá :wink:
14. črc 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,
jakmile najdu metr, změřím:slight_smile:
14. črc 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:já budu mít taky komodu.Přebalovák je zbytečnej.jen si na to koupím podložku a nad to dál police,kam dá potřebné propriety.Kdyžtak si nechám udělat nějaký ten nástavec.Stejně je to zatím mrňousek a pak uvidíš,jeslti jo nebo ne.A i tak se ti vyplatí koupit větší komodu než ten přebalovák,což je stejně jen drahá komoda:slight_smile:
14. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,
my jsme použili komodi starou z ložnice, tak nás police stála 200 a podložka 500. Takže za 700 máme přebalovací pultík :slight_smile:
14. črc 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak manžel přijel z práce s tím, že to má skvěle vymyšlený - prej si koupí dvě desky v hornbachu a nadstávec vyrobí sám. Tak to jsem na něj koukala jako puk. Nějak mu ten úspěch v malování zvedl sebevědomí, ale v jeho dřevařské umění pořád nějak nevěřím :grinning: :grinning: :grinning:
Beti to budu ráda když mi řekneš cos naměřila :wink: Jaký rozměr máš té podložky?
14. črc 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam pritele nabytkare, dela vestaveny skrine, kuchyne atd. Nam tu do noveho delal vse, i samozrejme komodu s prebalovakem dohromady, az mala odroste, tak dame prebalovak pryc, zustane jen komoda, tak kdybyste potrebovaly, dejte vedet, neni problem, myslim, ze by se dalo domluvit :wink: .Llluci: jako cviceni na balonu je spousta, jsou o tom i knizky a dvd, ruzne se pohupujes, protahujes zada, posilujes atd....
14. črc 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidne vam v\fotim i nas a dam sem odkaz, pokud si budete prat :grinning: .
14. črc 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:sorry,spletla jsem si to s marci:slight_smile:

Jani:a dělá i třeba jen dvířka na kuchyň?
14. črc 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

ta podložka má 69X45 cm :wink: je od Bebe-jou, ale myslím, že zbytečně drahá
14. črc 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dela vsechno mozny, nam tu i postel, komplet cely bejvak :grinning:
14. črc 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď mám teda asi blbý dotaz, ale když dáte tu podložku jenom na komodu bez nějakého nádstavce, tak u ní budete při přebalování asi stát zboku, že?
14. črc 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám taky komodu a přebalovací podložku s pevným dnem, když ho jenom přebaluju, tak to dělám na komodě z boku, když masírujeme bříško a tak větráme, dávám si ji na postýlku a mám ho na délku :wink: :wink: :wink: .
14. črc 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula2008 a neudělal by tvůj přítel i dřevěnou ohrádku?
14. črc 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzej:no uprimne, do te ohradky by se mu asi nechtelo, protoze jsem ho neukecala ani na postylku, ta jedina se sem kupovala, on nema moc takovy to hrani s malyma drevickama rad :grinning: :grinning: . Joo vestavena skrin o ctyrech metrech co tu mame, to je jina :grinning: :grinning: .
14. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula neva, jen jsem se ptala. Je mi jasný, že by to byla pěkná drbačka :wink:
15. črc 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina ... ta čára se většině maminkám uděla ... já ji neměla. ... ale po porodu zase zmizí :wink:
15. črc 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti ja mela tmavsi slabounkou, ale hned pak zmizela..
15. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

hledala jsem, co ta čára je vlastně zač, jsem nikde nenašla. ještě pořád ležím a chrchlám :angry: by mě zajímalo, co je to za debilního bacila, který mě tak miluje, že mě nechce opustit :slight_smile:
hezký den všem
15. črc 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Tak jsem se dneska vrálila z UTZ na Veveří a miminko je O.K.Bude to chlapeček:slight_smile:
15. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to moc gratuluji :wink: A co barevná kombinace kočárku - zůstanete u černo-červené?
15. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,

moc gratuluju, hlavně, že je všechno OK!
15. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju:slight_smile:

Marci:asi jo.Nám se ještě líbila ta hnědo-oranžová,ale mám strach z té oranžové,aby to nelákalo mušky.
15. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina: ta pigmenová čára se jmenuje linea negra, zkus to hledat pod tímhle názvem, třeba se zadaří.
15. črc 2008 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:tady jdou dobře vidět ty barvičky u Jané:http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/jane/jane-slalom-pro.asp
15. črc 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky za odkaz :wink:
mě se líbí kombinace černá-červená (to my u manžela asi moc neprojde, když čekáme kluka), pak i ta Etna (s tou by mě zabil, protože hnědá barva je podle něj posr....), takže pokud neprosadím červenou, bude to ten zelený Urban
15. črc 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:mě se ten urban líbil,ale ta zelená je opravdu svítivá a tam bych měla strach z údržby a pak taky z hmyzu.ALe manželovi se líbí jen ta červená a pak hnědá.Celkově si myslím,že ta červená bude asi lepší i na léto a u kluka v tom taky nevidím problém.Dneska už je to všechno takové unisex.Teda krom růžové a tak.
15. črc 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek