Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
marci
14. črc 2008
Ještě se teda musím pochlubit, že máme po víkendu vymalovaný pokojíček - (3 stěny na žluto, a jedna je jako louka, bledě modrá obloha a sytě zelená tráva - s tím jsme si hodně pohráli než jsme pomocí lepící papírové pásky udělali obrys toho trávníku). Musím manžela moc pochválit protože je to k nerozeznání od profíka - ten nám loni po rekonstrukci maloval celý byt - takže od něj manžel plno grifů pochytil - takže se mu to moc povedlo. Teď mi zbývá už jenom výzdoba samolepící dekoracemi - měla jsem v hornbachu vyhlídnuté samolepící figurky krtečka a ferdy mravence, ale včera jsem zjistila, že mají všechno vyprodaný a mají jen Pata a Mata :-p Takže uvažuji zda čekat jestli jim přijde nové zboží nebo je objednat na netu 🙂
betinaautor
14. črc 2008
marci,

taky se mi nechtělo investovat do přebalováku. takže jsem vazala komodu z ložnice, na ní jenom koupila tu přebalovací podložku a nad to si koupila polici na potřebné věci. A jsem spokojená 🙂
marci
14. črc 2008
Beti a nemáš tu komodu moc úzkou? Mě přijde třeba ta moje moc úzká (konkrétně rozměr 42 x 83) - teď jsem to měřila, protože manžel furt spekuluje nad tím kde ten nástavec splašit
llllucka
14. črc 2008
Jani:a jak jste na něm cvičili?

Beti:to je normální.To se udělá každé😉
dzej
14. črc 2008
Betina - mě se ta "těhotenská čára" udělala týden před porodem a mám ji dodnes...i když už je mnohem slabší. Má to skoro každá 😉
betinaautor
14. črc 2008
marci,
jakmile najdu metr, změřím🙂
llllucka
14. črc 2008
Beti:já budu mít taky komodu.Přebalovák je zbytečnej.jen si na to koupím podložku a nad to dál police,kam dá potřebné propriety.Kdyžtak si nechám udělat nějaký ten nástavec.Stejně je to zatím mrňousek a pak uvidíš,jeslti jo nebo ne.A i tak se ti vyplatí koupit větší komodu než ten přebalovák,což je stejně jen drahá komoda🙂
betinaautor
14. črc 2008
luci,
my jsme použili komodi starou z ložnice, tak nás police stála 200 a podložka 500. Takže za 700 máme přebalovací pultík 🙂
marci
14. črc 2008
😃 Tak manžel přijel z práce s tím, že to má skvěle vymyšlený - prej si koupí dvě desky v hornbachu a nadstávec vyrobí sám. Tak to jsem na něj koukala jako puk. Nějak mu ten úspěch v malování zvedl sebevědomí, ale v jeho dřevařské umění pořád nějak nevěřím 😃 😃 😃
Beti to budu ráda když mi řekneš cos naměřila 😉 Jaký rozměr máš té podložky?
janula2008
14. črc 2008
Holky ja mam pritele nabytkare, dela vestaveny skrine, kuchyne atd. Nam tu do noveho delal vse, i samozrejme komodu s prebalovakem dohromady, az mala odroste, tak dame prebalovak pryc, zustane jen komoda, tak kdybyste potrebovaly, dejte vedet, neni problem, myslim, ze by se dalo domluvit 😉 .Llluci: jako cviceni na balonu je spousta, jsou o tom i knizky a dvd, ruzne se pohupujes, protahujes zada, posilujes atd....
janula2008
14. črc 2008
Klidne vam v\fotim i nas a dam sem odkaz, pokud si budete prat 😃 .
llllucka
14. črc 2008
Beti:sorry,spletla jsem si to s marci🙂

Jani:a dělá i třeba jen dvířka na kuchyň?
betinaautor
14. črc 2008
marci,

ta podložka má 69X45 cm 😉 je od Bebe-jou, ale myslím, že zbytečně drahá
janula2008
14. črc 2008
jj dela vsechno mozny, nam tu i postel, komplet cely bejvak 😃
marci
14. črc 2008
Holky teď mám teda asi blbý dotaz, ale když dáte tu podložku jenom na komodu bez nějakého nádstavce, tak u ní budete při přebalování asi stát zboku, že?
motylek
14. črc 2008
Holky, já mám taky komodu a přebalovací podložku s pevným dnem, když ho jenom přebaluju, tak to dělám na komodě z boku, když masírujeme bříško a tak větráme, dávám si ji na postýlku a mám ho na délku 😉 😉 😉 .
dzej
14. črc 2008
janula2008 a neudělal by tvůj přítel i dřevěnou ohrádku?
janula2008
14. črc 2008
Dzej:no uprimne, do te ohradky by se mu asi nechtelo, protoze jsem ho neukecala ani na postylku, ta jedina se sem kupovala, on nema moc takovy to hrani s malyma drevickama rad 😃 😃 . Joo vestavena skrin o ctyrech metrech co tu mame, to je jina 😃 😃 .
dzej
15. črc 2008
janula neva, jen jsem se ptala. Je mi jasný, že by to byla pěkná drbačka 😉
micanek
15. črc 2008
betina ... ta čára se většině maminkám uděla ... já ji neměla. ... ale po porodu zase zmizí 😉
janula2008
15. črc 2008
Beti ja mela tmavsi slabounkou, ale hned pak zmizela..
betinaautor
15. črc 2008
ahoj holky,

hledala jsem, co ta čára je vlastně zač, jsem nikde nenašla. ještě pořád ležím a chrchlám ]-( by mě zajímalo, co je to za debilního bacila, který mě tak miluje, že mě nechce opustit 🙂
hezký den všem
llllucka
15. črc 2008
Nazdárek🙂

Tak jsem se dneska vrálila z UTZ na Veveří a miminko je O.K.Bude to chlapeček🙂
marci
15. črc 2008
Luci tak to moc gratuluji 😉 A co barevná kombinace kočárku - zůstanete u černo-červené?
betinaautor
15. črc 2008
luci,

moc gratuluju, hlavně, že je všechno OK!
llllucka
15. črc 2008
Moc děkuju🙂

Marci:asi jo.Nám se ještě líbila ta hnědo-oranžová,ale mám strach z té oranžové,aby to nelákalo mušky.
labell
15. črc 2008
betina: ta pigmenová čára se jmenuje linea negra, zkus to hledat pod tímhle názvem, třeba se zadaří.
llllucka
15. črc 2008
Marci:tady jdou dobře vidět ty barvičky u Jané:http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinov...
marci
15. črc 2008
Luci díky za odkaz 😉
mě se líbí kombinace černá-červená (to my u manžela asi moc neprojde, když čekáme kluka), pak i ta Etna (s tou by mě zabil, protože hnědá barva je podle něj posr....), takže pokud neprosadím červenou, bude to ten zelený Urban
llllucka
15. črc 2008
Marci:mě se ten urban líbil,ale ta zelená je opravdu svítivá a tam bych měla strach z údržby a pak taky z hmyzu.ALe manželovi se líbí jen ta červená a pak hnědá.Celkově si myslím,že ta červená bude asi lepší i na léto a u kluka v tom taky nevidím problém.Dneska už je to všechno takové unisex.Teda krom růžové a tak.