• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Llluci gratuluji k chlapečkovi. Taky bych zas ty barvy tak neřešila, kolikrát malou obleču do modrýho a dám jí jen červenej dudel a všichni říkají, jakýho máme pěknýho klučíka :grinning: .
15. črc 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko: tak černočervenou kombinaci mi manžel tvrdě zatrhl :angry: prej nebude malého vozit v červeném kočáře :angry: Takže připouští Urban nebo černej Styron - takže uvidíme naživo :slight_smile:
15. črc 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žabky,
vy tu teda válčíte, čověk pak hodinu čte, ješě že milášek spinká a já se aspon najím.
Lítám sní ted po dochtorech če se mi osypala jak prase. Naštěstí není plačtivá ale svědit to musí jak das.
Holčiny mám otázkukdyž tu tak řešíte kočárky. Našla sem si na netu superskladný golfky, který udajně jdou od narození, mám koč docela veliký a při větších pojezdech do města mám malou ve vaju, hodinu ot de ale když tam lítám tři hodiny tak mě to prdí. Mysírte že by to bylo vhodné? včera sem je okukovala v chiccu a docela pevný záda a fakt šup šup složený. Pak je to ještě od graco a neonato, aji hezký barvičky. stejně bych je musela koupit na příští rok takže akorát poslouží o chvilku dýl.

Jo a Luci já nabrala v těhu 32kg a de to docela aj dolů, 17 sem nechala hned v porodce, ted mám tak 13 navíc. Takže s váho si nedělej křeč, pokud je mimčo v porádku tak at máš třeba sto nahoru hlavně když ste zdraví.
mějte se prímově.
16. črc 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru: Ahoj! No já s těma golfkama nevím, vážně existují nějaký od narození? Já teď malou pomalu učím na sporťáček, ale je tam napsaný používat od 6měs., tak ještě dost vyčkávám a trpíme spíš v hlubokým (kam se mi skoro nevleze), ale nerada bych jí zničila záda. I když asi to tak hrotit nebudu, sama jde už dost do sedu, tak myslím je to tak otázka měsíce a budem opravdu ve sporťáčku sedět. Ale ten měsíc se mi zdá ještě málo...i když pokud je tam napsaný, že je to od narození...já fakt všude viděla doporučení až od 6měs. :confused: My jdem dnes na třetí hexa vakcínu, tak jsem zvědavá, jestli to bude bez pláče a bez následné reakce jak minule, kéžby. :rolling_eyes:
16. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verapa,

raději se na golfáč zeptej doktora. Mně totiž říkala kamarádka, že děti, které se ještě neposadí, by neměly mít golfáče vůbec,protože nemají vyvinut svalstvo na zádičkách. Raději bych se zeptala. Ona sama koupila golfáč až bylo malé 7 měsíců.
16. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru a jde složit pro ni naležení skoro až do lehu? My máme naší červenou beruš (viz.foto :grinning: ) a jde to skoro až na ležení, tak myslím, že to snad záda extra neničí. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1580839&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Marci:do černé bych nešla.Bude tam malému teplo.Četla jsem to v nějaké diskusi a maminky si na to dost stěžovaly.Proto jsem taky koukala u té červeno x černé kombinace,kde ta černá je.Ale je moc hezká.Jak říkám,pěkné byly opravdu všechny.My tam jedeme v sobotu a asi ho i objednáme.

Verepa:aby sis nemyslela,já zatím přibrala od začátku těhu asi 4,5 kila,což mi nepříjde nijak strašný.Měla jsem z toho strach,protože moje mamka nabrala 25 kg a tchýně ještě víc.Což při jejich výšce musel být vážně mazec.
Do těch golfek bych radši nešla.Sporťáky by se všeobecně měli používat,až jde dítě do sedu a ty golfky mi příjdou ještě horší než sporťák.

Jani:teď nevím,jestli se nepletu,tvůj manžel je ten šikula truhlář?

Beti:jak dneska je?
16. črc 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo llluci:dělá nábytek. 4, 5kg a to se zdálo Dr. moc???Nechápu... :rolling_eyes:
16. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

luci, děkuji za optání. Už jsem se dostala z teplot, takže ted už mám "jen zánět prudušek a rýmu" :frowning2:
Luci, to s tím černým kočárkem.....manžel totiž chce celej černej kočárek a já mu říkala, jestli malé nebude v létě v něm teplo a on, že prý ne :slight_smile: takže do něja asi spíš nechodit a zvolit jinou barvu, že?
16. črc 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nad tou černou taky uvažuji - je pravda, že v hlubokém budeme vozit tak do jara (cca do dubna bych si tipla) a to žádný extra vedra nebudou a pak ve sporťáku už by to mělo být vzdušnější. Takže to tak hrozně nevidím. Ale líbí se mi i ten zelený Urban, takže uvidíme jak se rozhodnem. Na červnočervený manžela nepřesvědčím (navíc nemám v nikom oporu - i mamka a ségra se tvářily jestli to myslím vážně červený kočárek pro kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:já to mám jen načtené,ale je logické,že do tmavých barev jde to slunko víc.To máš jako s oblečením.Já mám strach už u té hnědé,jestli to není moc.Zkus si něco vyhledat na netu nebo se zeptej v obchodě,jestli si na to maminky nestěžují.Oni ti chlapi na to prakticky moc nekoukají.

Jani:a co všechno dělá.My budeme potřebovat nějaké vestavěné skříně a asi i kuchyňská dvířka.Chceme totiž kuchyň z Ikee,ale ty naše dvířka přestali dělat a nám se tam ty systémy prostě líbí.
Taky nechápu,co se jí zdá hodně.
16. črc 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky říjňačky, já myslím, že nemusíte mít z černé strach, pokud budete jezdit s hlubokým, tak tipuju tak do května - června a to zas takový vedra nebudou. Po půl roce fakt spousta mamin přesedlává na sporťáky, zvlášť v Brně. Ale nechci radit. Na některých diskuzích jsem četla, že se jim mimi nevlezou do těch nových kočárků už po 4-5měs...(My máme schválně obyč veliký, protože jsme oba dost vysocí a bylo nám jasný, že budem mít obříka :grinning: ). Llluci, dělá všechno možný, vestavěný skříně, kuchyňský linky, pracuje pro BVV, kde dělá i stánky, ale ten asi nechceš :grinning: :grinning: .
16. črc 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:napíšu ti pak víc do IP:wink:O stánku ještě popřemýšlím:slight_smile:
Předpokládám,že Beti si koupí trojkombinaci a tam je i sporťák černej:wink:
16. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím
koukám jste se docela rozjely.... :grinning:
Hlásím se od Dr. vše v pořádku a prý mám ještě do 38 tt vydržet... sem se mu smála že se furt tak moc snažil aby se udrželo, že teď just bude poslouchat a budu přenášet.. :grinning:
Koukám že řešíte kočárky.. nekonečné to téma.. kdyby jich aspoň nebylo tolik.... Stejně když jsem se dívala tak mi na každým něco nevyhovovalo..
Já teď bojuju s ledničkou...mám za úkol ji vybrat - potřebujem výšku tak 185-200cm včetně mražáku, klasické šířky..ale já prostě nejsem schopna najít žádnou, která by mě nějak oslovila...Nemáte náhodou nějaký úžasný tip?
16. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1052&barva=7876

luci, máš pravdu, tenhle máme vybranej a je to trojkombinace:(
16. črc 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka:tak to ti neporadím.Já budu dělat celou kuchyň a jediné,co nevím,jsou ledničky.

Beti:a jiná barva se mu nelíbila?
16. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka - tak to je teda shoda... - já už mám všechno do kuchyně vybráno, snažím se dokopat aby se kuchyň začla vyrábět... ale ledničku... to teda furt nejsem stavu dát... :unamused:
16. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:a co od ní chceš?Kde si to necháváte dělat?
16. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od ledničky? asi to co všichni, aby fungovala moc nežrala, neměla milión záhybků ve vnitř který se blbě čistí a přitom se dalo trochu pohnout s policema. A mražák o rozumné velikosti klidně i čtyřzásuvkový na úkor prostoru lednice... když má dva metry tak jsou pořád v mražáku jen 3 zásuvky a lednice je podle mně pro mé potřeby velká až až.

Kuchyň - nedá se říct že by jsme ji měli nechat někde dělat - bývalý spolužák mi slíbil že mi nařeže dřevotřísku na korpusy - dvířka chceme masiv. Děda má dílnu takže by jsme to s ním poskládali sami... Jenže tvrdil pohoda pohoda.. 2 měsíce v prachu a pořád nic...a děda de 7-mého na operaci, po té si bude potřebovat odpočnout a pak už je celkem hodně pozdě....Takže do spolužáka vrtám a vrtám aby s tím hnul, jenže zatím je to furt marný...
16. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanko, my jsme zařizovali komplet kuchyň loni, takže o spotřebičích jsem toho tehdy nastudovala strašně moc. Všechno jsem objednávala přes net.
Lednici v kombinaci s mrazákem konkrétně tuhle: http://www.obchodni-dum.cz/electrolux-enb-35405-s8-inspire-stribrna/44058/
a jsem s ní moc spokojená :slight_smile:
16. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka:no,já třeba chci automatické odmazování,koukám i na nulovou zónu,.....
16. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mi že automatické odmrazování je skoro už u všech a ty co maj nulovou zónu se zas cenově pohybují hodně vysoko....
Jinak já toho moc studovat nestíhám u té rekonstrukce ještě spousta jiné práce co na mě padá... a přes net objednávat rozhodně budem... obchodní dům je náš favorit.. :grinning:
16. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci dík za typ - někde na ni nakouknu...
16. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lan: my koupili v zime myslim tuto (ty typy jsou vsechny tak podobny,ale myslim, ze to je ona :rolling_eyes: ) a jsem s ni moc spokojena. Ale tys chtela vyssi, tak jen na cumendu :wink: .http://www.srovnanicen.cz/produkt/gorenje-rk-6335-w/?q=lednice%20gorenje
16. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka:automatické rozmrazování všude rozhodně není.Teda ne u vestavných lednic.Já na nulové zóně netrvám,protože bych stejně 14 dní starej salám nejedla,ale brala bych to jako příjemný bonus:wink:Hlavně chci,aby to mělo 2 okruhy.Kdyžtak mrkni na Gorenje.Tchýně ji má a je spokojená:wink:
16. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka:chceš vestavnou nebo klasickou?
16. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasickou bude stát mimo kuchyni, ač v perfektním dosahu - mysleli jsme na to už ve chvíli kdy jsme začali přestavovat. Vestavnou tam sice taky můžu postavit, ale jsou dražší... takže není proč je brát..
Janula dík
16. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mi napiš cca cenu?
16. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde rozstřel 10-15 tisíc. Mám sekeru - páč se v nich právě hrabu na netu - včera jsme kopu viděli po obchodech ale moudřejší o moc než jsme byly před tím nejsme :unamused:
16. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla zpočátku taky potřebu vidět všechny spotřebiče naživo, ale většinou to co jsem si vytipovala stejně v obchodech neměli a to jsem sjezdila kde co... takže jsem se nakonec řídila popisem na netu.......mě přišlo že se vždycky dozvím víc než od prodavače v nějakém elektroworldu.
Lednice s nulovou zónou se fakt pohybují v cenových relacích kam už jsem nebyla ochotná jít :frowning2:
16. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek