• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
jo - na netu se toho doví člověk opravdu víc. A taky se nám podařilo vytipovat to co budem kupovat. Jen ta zatrápená lednice... na netu toho člověk moc nepozná - co přesně ve vnitř je a není...takže jsme je prostě opravdu chtěli vidět naživo...
No aspoň jsme si cestou otevřeli pár typů pračky AEG lavamat - páč to nám ani prodavač po netu nebyl stavu říct jak moc se otvírají dvířka.. všechny budou stejně na stejném pantu. Tak aspoň jsme zjistili tuhle informaci a tím pádem ta vybraná prošla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
lanka:koukám,že už to máš projetý.Kdyžtak koukej i va bilezbozi.Jsou tam občas dobré popisky přímo od majitelů
16. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo - jo - koukám nejoblíbenější je obchodní dům, a pak patro a bílé zboží.... s těmi popisky, jak se kdy zadaří - příjde mi spíš že jsou to dotazy....ale je pravda že na bílém zboží nejsem tak často...
i tak dík za radu.
16. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
lanka:moc jsem ti neporadila :sweat_smile:
16. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lanka, ještě jsem ti chtěla pogratulovat k prohlídce, že jsi to dotáhla tak hezky daleko!!!!!
16. črc 2008 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem si zjistila co a jak, jsou golfošky co se dají doplnit taškou jaká se dává do normal kočárků, takže budu nahánět tendle typ. Určitě bych jí nenechala sedět to je logiko, golfky od narození mají spešl polstrování pro malý prcky na ležato ale taky se mi nezdálo nějak bytelný, spíš ta kombinace s taškou je přijatelná.
Mám to opravdu jen z prostorových a morál důvodů, veliký koč narvat do kufru je pro mě nadliský výkon a vajo na celodenní řádění po městě je podle mě pro mimča moc drastický.
Mimula usla tak zase porkačuju v úklidu..
16. črc 2008 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ještě moc děkuju za názory, víc hlav víc ví :wink:
16. črc 2008 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Lanka:ty jsi na rizikovém?

Verapa:jasně.Já se po tom nepídila.Budu mít mrňouska v zimě,takže korbička je ideál.Ale taky se těším,až na jaro vyrazím se sporťákem.Ty úložné prostory mi taky dělají starost.Budeme kupovat nový auto,takže to chci objíždět už s kočárem a zkoušet.Já totiž musím navíc dát do kufru ještě velkýho psa.
Pak hod odkaz,co jsi si vybrala:wink:
16. črc 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Lanko mám takový dotaz, zmínila ses Dr. o epi-nu? Jen by měl zajímala jeho reakce...
16. črc 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko - jsem ale už jen do pátku :grinning:

Po pravdě - nezmínila - ještě je brzo pozval si mě znova za 3 týdny takže pak se možná zmíním. Ale on je celkem pokrokovej - nebo mi aspoň celkem pokrokovej příjde podle toho co už od něj všechno vím. Takže bych se nedivila kdyby to znal. Na druhou stranu ani nevím proč se zmiňovat - stejně to chci udělat a nikoho kdo mi to schválí nepotřebuju... Porod se tím vyvolat nedá. :wink:
Ono v češtině se o tom člověk moc nedoví, dokonce ani z návodu - je to ubohej cár - ten českej návod. Zato anglickej stojí za přečtení. Dokonce jsem se od tam dověděla že se to dá použít i k návratu do formy po porodu - néjen k cvičení před ním....Ale nemyslím že bych na to měla náladu v té době :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja jsem hrozna zvedavka asi, ale co to resite jestli to neni tajny ? :confused:
16. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Navrat do formy po porodu...to by bylo u me asi aktualni :grinning: :grinning: zjistuju, ze mam pneu na brise horsi nez tyden po porodu :rolling_eyes: .
16. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no s břichem neřešíme nic - s tímhle po porodu se jedná o tónování snad by se dalo říct i cvičení svalů pánevního dna. Aby byly ve stejné formě jako před tím "výkonem"
Jinak si najdi v těhulkách diskuzi epi-no a bude ti hned jasno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Je jasný, že žádný schválení nepotřebuješ :wink: - jen by mě zajímalo jestli to aspoň nějaký doktor zná. O tom, že by o tom věděla moje Dr. si iluze nedělám. Je strašně milá, hodná, vysvětlí, ale že by byla nějak moooc pokroková to ne. Když jsem po 2 letech neúspěšných snažení o těhotenství chtěla předpis na Mojžíšovou (v Brně jsem bez předpisu nikoho nesehnala), tvrdila mi jaká je to blbost, co nepomáhá atd. ........ Nakonec jsem si obstarala jinak a jsem přesvědčenál, že právě to mi k těhotenství pomohlo :wink:
17. črc 2008 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Tak o epi-no slyším taky prvně.Asi se na to mrknu.

Marci:ona fakt neznala ani Mojžíšovou.To je mazec :sweat_smile:
17. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci znala, ale snažila se mě přesvědčit, že mi k otěhotnění stejně nepomůže, že jako proti bolestem zad dobrý, na bolesti kostrče taky, ale že to k otěhotnění nepomůže :slight_smile:
17. črc 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky omlouvám se, že ruším, ale chtěla jsem se zeptat nebyla jste některá na UTZ ve 20 tt v Brně v Centrumu prenatální diagnostiky??

Luci: zdravím a gratuluji k Adámkovi!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla Luco, na Veveří myslíš?
17. črc 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Lanka: aha tak o tom jsem nikdy neslyšela, to jsem s břichem opravdu mimo mísu :grinning: :grinning: .
17. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Luco taky jsem tam byla :wink:
17. črc 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

to je venku krásně. Byla jsem ráni venku se psem a ani mi nevadilo, že trochu prší, protoe se tak krásně dýchalo :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a co všechno to vyšetření obsahuje v tom 20tt klasický UTZ nebo ještě něco navíc??
Jo je to v Brně na Veveří jdu tam 20.8.
17. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo je to klasický ultrazvuk - zjišťují se případné vrozené vady u vnitřních orgánů (srdce a tak...)
17. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci:slight_smile:Byla jsem tam v úterý.Je to klasický UTZ.Kouknou se,jestli je miminko v pořádku a má všechno tam,kde to má být.

Jani:já na metodu Mojžíšové věřím.Já jsem sice dítě štěstěny,které otěhotnělo při prvním pokusu (doslova),ale kdybych měla problémy,tak do toho jdu určitě taky.
17. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to potom jo a jak dlouho asi trvá a dají mi fotečku, když ji budu chtít.
17. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci,

my tam s manžou byli asi 40 minut, ale kvůli tomu, že malá sebou tak šila, že ji prostě paní doktorka nemohla změřit :slight_smile: ještě navíc jsme si nechávali dělat 3D ultrazvuk, takže o to to bylo horší, protože malá je hyperaktivní a prostě neposeděla :slight_smile: na místě. Jinak standard je tak 20 minut a fotečku ti dají hned :slight_smile:
moc si to užij, je to nádherný zážitek. Manžel koukal jako vejr a mně kapaly slzičky :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tam byla asi 10 minut bez fotky :confused:
17. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže otázku zda tam může jít manžel jsi mi zopověděla a ten 3D ultrazvuk, sis objednala dopředu nebo se tě ptali až tam?? Psali na netu že se to dělá v 22-26 týdnu, tak nevím jestli nebudu moc brzo.
A taky kolik se za to platí??

Díky Betino :dizzy_face:
17. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, 3d podle mě brzo nebude, ja tam byla az 30tt a skoro uz nesla vyfotit, ale nevim. Ja myslim, ze za jednu fotku jsem dala tak 100-150, ale uz si to nepamatuju...Llluci:u nas to taky bylo doslova na poprve :grinning: :grinning: .
17. črc 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
My fotku taky nedostali.Myslela jsem,že bude v kartičce jako minule,ale nebyla.Ale chceme jít na 3D,takže to neva.Byli jsme tam celkem dlouho,protože s eprcek nechtěl ukázat,takže jsem chodila po chodbě,aby se natočil.Ale stejně se na nás kouknul jen na chvilku a pak se zase odvrátil:slight_smile:

Manžela vem sebou,je to super pocit:slight_smile:
17. črc 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek