Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
betinaautor
17. črc 2008
jj, marci, děkuju, já už to taky našla, no celkem mazec🙂

jinak jani, taky mám jedničky, ono na tom asi nesejde 🙂
janula2008
17. črc 2008
Já vím, to byl jen můj blbej vtip 😉 . Tak my jdem uspávat, už jsme okoupaný a najezený. :-N
betinaautor
18. črc 2008
ahoj holky,

jak je dneska? jak všechno zvládáte? takovýhle počasíčko by mohlo být pořád 🙂

hezký den holky
janula2008
18. črc 2008
Ahoj Beti, u nas se jeste pospava po obede 😉 zpraskala mrska celeho zeleninoveho hamanka, jak jde o jidlo, to ji jede vse 😃 .Pocasi super, odpoledne padime ven, snad to bude bez place v kocarku, fakt nevim jak uz ji venku zabavit, uz aby sedela a koukala kolem, ten hlubokej je utrpeni :-| .Taky preji vsem pekny den.
llllucka
18. črc 2008
Ahojky🙂

Beti,jak je?

Jani:a neptala ses doktorky,jeslti teřba občas nemůžeš použít sporťák.Kamarádka začala vozit malou taky asi v 5 měsících a dobrý.
betinaautor
18. črc 2008
výborně, mám pocit, že každozu chvíli porodím, bolí mě stydké kosti, záda, funím jak lokomotiva a chodím jak kačer 🙂 jen si říkám, kam ještě to mimi poroste, když ještě mám mít před sebou 2,5 měsíce. Tak jsem zvědavá.
JInak ona ta kamárádka měla hodně těžkej kočárek, X-lander je opravdu lehčí.
janula2008
18. črc 2008
Jéé Beti, počkej v září, to já si připadala jak slonice, ten poslední měsíc byl hroznej, člověk se nevyspal, pořád jen čural, funěl, to byla úleva až porodil a břicho nikde, připadala jsem si hned o 50kg lehčí a ne o 10. 😃 Llluci, no my už sporťáček taky testovaly, ale žádná extra změna, ona už by nejradši chodila sama kdyby to šlo 😃 😃 .Holky to je tak zvědavá opička, to bude něco až začne lítat, nemám šanci uhlídat. Až bude v tom sporťáčku sedět tak snad to bude lepší, myslím, že to je tak otázka měsíce...doufám |-| .
betinaautor
18. črc 2008
jani,

ta má kámoška taky dala malou do sporťáku po půl roce a malá je nadšená 🙂
aureliaaa
18. črc 2008
Ahoj holky. Tak mám radostnou zprávičku. Byli jsme na srdíčku i na normální prohlídce a vyšlo vám všechno perfektně a vypadá to, že budeme mít holčičku. Tak konečně můžeme oslovovat fazolku jménem a ne jen procovním názvem. Taťka měl docela radost i když od začátku prohlašoval, že je mu to docela jedno hlavně ať je to zdravé.
betinaautor
18. črc 2008
aurelia,

tak to je sper zpráva, to mám radost! hlavně, že je mimi v pořádku a zdravé
llllucka
18. črc 2008
Aurelia:moc gratuluju🙂

My dneska objednali konečně dovolenou.Tak se těším,jak si oddychnu🙂
marci
18. črc 2008
ahoj holky. 🙂
Luci kam vyrážíte na dovču?
My právě taky vybíráme, kam vyrazit. Pojedem jenom někam v ČR - dál už se bojím. Asi zvítězí jižní Čechy 😉

Aureli taky moc gratuluji 🙂
betinaautor
18. črc 2008
marci,

tak sev těch jižních čechách asi uvidíme. Marci a jak s neschopenkou? já teda doktorce řeknu, jestli by mě na těch 5 dní pustila, ale nevím co dělat, jestli přije kontrola 😞
marci
18. črc 2008
No my už to beti asi v době mé neschopenky nestihneme a pojedeme první týden co nastoupím na mateřskou.
llllucka
18. črc 2008
Marci:jedeme do Řecka.Máme to jako svatebku.
marci
18. črc 2008
Jé Luci tak to si pěkně užijte. Já byla na začátku těhu hrdinka, že k moři určitě pojedem jako každý rok, ale už jsem nějak vyměkla a mám strach se pustit někam dál 🙂
labell
18. črc 2008
betina: když příjde kontrola a třeba by ti to ani doktor neomluvil, tak se tuším maximálně stane to, že příjdeš o jeden den neschopenky.
llllucka
18. črc 2008
Marci:no,mám taky trochu strach.Ale kamarádka byla ve stejné fázi těhu jako já v Egyptě a zvládla to na 1,takže mě to utěšuje.Po 6. měsíci bych to asi neriskla.Ono je to pak horší i s pojištěním.

Co se toho výjezdu týká,vím,že kamarádka,co byla na rizikovém si nechávala dělat "výjezdy",když jela na víkend k rodičům.Nejde ani tak o kontroly,ale kdyby se ti něco náhodou stalo a šla jsi do nemocnice mimo tvůj okruh,tak by z toho bylo dost popotahovaček.A i doktorka tím byla krytá.
janula2008
18. črc 2008
LLLuci, tak si tu dovču moc užijte, já byla s malou v bříšku ve 4měs. taky v Řecku a bylo to prima.Labell tak jsem zjišťovala to cvičení a zápisy prý budou začátkem září.
labell
18. črc 2008
janulo už jsem se na to dívala, konečně obnovila stránky. Hned se tam nacpu, mám to od domu pěšky asi 10 minut.
dzej
18. črc 2008
ahoj holky, my bysme taky chodily na to cvičení s váma 😉
janula2008
18. črc 2008
Labell:ja jsem ji prave psala,at to tam obnovi...tak to ani nevis jak ti zavidim, my budem vazany na pritele podle smen a auta, protoze busem si s ni naprosto netroufnu,cesta tam by byla hodinu i s mhd a cesta zpet taky tak, do toho prervany skolakama, no ani nahodou . 😞 Ale aspon 1x za 14dni tam chceme taky chodit, tak treba se tam potkame, bylo by to prima.Dzej tak skvely, udelame tam holcici mimi partu 😃 😃 .
labell
18. črc 2008
Dzej, tak super, to nějak ještě dorešíme!! Mrknem kdy jsou pak zápisy a dohókáme to.
janulo snad se budeme potkávat!
janula2008
18. črc 2008
Budem, ja uz nakazala, ze aspon 1x za 14 dni si to volno dopo musi udelat, ze nemame sofera :-N .A uz si premyslela, ktery den a v kolik? Nam asi bude den jedno, ale urcite 9-10h. Pozdeji pak po obede spinkame. Stejne nevim, jestli tam neco ucvicime, spis urveme 😃 😃 .
labell
18. črc 2008
janulo: já bych na ten zápis šla hned 1. září v 9.30. Su radši všude brzo a třeba u zápisu do plavání se mi to vyplatilo. Maminky co přišly jen o půl hodky později než já už měly smůlu! 😉
janula2008
18. črc 2008
Aha, tak ja to nejak vykoumam a treba se tam potkame. 😉
dzej
19. črc 2008
🙂 my se taky hlásíme k tomu zápisu..pokud teda ještě nejsme moc malý, vy už máte velký slečinky 😉 dopoledne je super, to jsme ještě plný energie
labell
20. črc 2008
dzej: je tam psané od 3 měsíců, takže se v poho můžete se Sabinkou taky zapojit!! 😉
janula2008
20. črc 2008
Holky a chci se optat: jak jste na tom s očkováním s Prevenarem? Já se o tom bavila teď s Dr. a ta mi řekla, že není potřeba, že teď stejně se nemá kde nakazit, že v kolektivech není...ale nenapadlo mě to cvičení. Tak nevím jestli ji naočkovat?? =-)
dzej
20. črc 2008
jé já ani nevím co to je za očkování. My jdeme teprve v sprnu na první Hexu a v září druhou, tak to by snad na tom cvičení vadit nemělo...v tom cvičení bude pár dětí a doufám, že žádný nemocný, tak snad žádná nákaza nehrozí janulo....

Začni psát odpověď...

Odešli