• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
jj, marci, děkuju, já už to taky našla, no celkem mazec:slight_smile:

jinak jani, taky mám jedničky, ono na tom asi nesejde :slight_smile:
17. črc 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, to byl jen můj blbej vtip :wink: . Tak my jdem uspávat, už jsme okoupaný a najezený. :sweat_smile:
17. črc 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jak je dneska? jak všechno zvládáte? takovýhle počasíčko by mohlo být pořád :slight_smile:

hezký den holky
18. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beti, u nas se jeste pospava po obede :wink: zpraskala mrska celeho zeleninoveho hamanka, jak jde o jidlo, to ji jede vse :grinning: .Pocasi super, odpoledne padime ven, snad to bude bez place v kocarku, fakt nevim jak uz ji venku zabavit, uz aby sedela a koukala kolem, ten hlubokej je utrpeni :unamused: .Taky preji vsem pekny den.
18. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Beti,jak je?

Jani:a neptala ses doktorky,jeslti teřba občas nemůžeš použít sporťák.Kamarádka začala vozit malou taky asi v 5 měsících a dobrý.
18. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
výborně, mám pocit, že každozu chvíli porodím, bolí mě stydké kosti, záda, funím jak lokomotiva a chodím jak kačer :slight_smile: jen si říkám, kam ještě to mimi poroste, když ještě mám mít před sebou 2,5 měsíce. Tak jsem zvědavá.
JInak ona ta kamárádka měla hodně těžkej kočárek, X-lander je opravdu lehčí.
18. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Beti, počkej v září, to já si připadala jak slonice, ten poslední měsíc byl hroznej, člověk se nevyspal, pořád jen čural, funěl, to byla úleva až porodil a břicho nikde, připadala jsem si hned o 50kg lehčí a ne o 10. :grinning: Llluci, no my už sporťáček taky testovaly, ale žádná extra změna, ona už by nejradši chodila sama kdyby to šlo :grinning: :grinning: .Holky to je tak zvědavá opička, to bude něco až začne lítat, nemám šanci uhlídat. Až bude v tom sporťáčku sedět tak snad to bude lepší, myslím, že to je tak otázka měsíce...doufám :pensive: .
18. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani,

ta má kámoška taky dala malou do sporťáku po půl roce a malá je nadšená :slight_smile:
18. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak mám radostnou zprávičku. Byli jsme na srdíčku i na normální prohlídce a vyšlo vám všechno perfektně a vypadá to, že budeme mít holčičku. Tak konečně můžeme oslovovat fazolku jménem a ne jen procovním názvem. Taťka měl docela radost i když od začátku prohlašoval, že je mu to docela jedno hlavně ať je to zdravé.
18. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aurelia,

tak to je sper zpráva, to mám radost! hlavně, že je mimi v pořádku a zdravé
18. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aurelia:moc gratuluju:slight_smile:

My dneska objednali konečně dovolenou.Tak se těším,jak si oddychnu:slight_smile:
18. črc 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. :slight_smile:
Luci kam vyrážíte na dovču?
My právě taky vybíráme, kam vyrazit. Pojedem jenom někam v ČR - dál už se bojím. Asi zvítězí jižní Čechy :wink:

Aureli taky moc gratuluji :slight_smile:
18. črc 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

tak sev těch jižních čechách asi uvidíme. Marci a jak s neschopenkou? já teda doktorce řeknu, jestli by mě na těch 5 dní pustila, ale nevím co dělat, jestli přije kontrola :frowning2:
18. črc 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my už to beti asi v době mé neschopenky nestihneme a pojedeme první týden co nastoupím na mateřskou.
18. črc 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:jedeme do Řecka.Máme to jako svatebku.
18. črc 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Luci tak to si pěkně užijte. Já byla na začátku těhu hrdinka, že k moři určitě pojedem jako každý rok, ale už jsem nějak vyměkla a mám strach se pustit někam dál :slight_smile:
18. črc 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina: když příjde kontrola a třeba by ti to ani doktor neomluvil, tak se tuším maximálně stane to, že příjdeš o jeden den neschopenky.
18. črc 2008 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:no,mám taky trochu strach.Ale kamarádka byla ve stejné fázi těhu jako já v Egyptě a zvládla to na 1,takže mě to utěšuje.Po 6. měsíci bych to asi neriskla.Ono je to pak horší i s pojištěním.

Co se toho výjezdu týká,vím,že kamarádka,co byla na rizikovém si nechávala dělat "výjezdy",když jela na víkend k rodičům.Nejde ani tak o kontroly,ale kdyby se ti něco náhodou stalo a šla jsi do nemocnice mimo tvůj okruh,tak by z toho bylo dost popotahovaček.A i doktorka tím byla krytá.
18. črc 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
LLLuci, tak si tu dovču moc užijte, já byla s malou v bříšku ve 4měs. taky v Řecku a bylo to prima.Labell tak jsem zjišťovala to cvičení a zápisy prý budou začátkem září.
18. črc 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulo už jsem se na to dívala, konečně obnovila stránky. Hned se tam nacpu, mám to od domu pěšky asi 10 minut.
18. črc 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my bysme taky chodily na to cvičení s váma :wink:
18. črc 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Labell:ja jsem ji prave psala,at to tam obnovi...tak to ani nevis jak ti zavidim, my budem vazany na pritele podle smen a auta, protoze busem si s ni naprosto netroufnu,cesta tam by byla hodinu i s mhd a cesta zpet taky tak, do toho prervany skolakama, no ani nahodou . :frowning2: Ale aspon 1x za 14dni tam chceme taky chodit, tak treba se tam potkame, bylo by to prima.Dzej tak skvely, udelame tam holcici mimi partu :grinning: :grinning: .
18. črc 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzej, tak super, to nějak ještě dorešíme!! Mrknem kdy jsou pak zápisy a dohókáme to.
janulo snad se budeme potkávat!
18. črc 2008 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem, ja uz nakazala, ze aspon 1x za 14 dni si to volno dopo musi udelat, ze nemame sofera :sweat_smile: .A uz si premyslela, ktery den a v kolik? Nam asi bude den jedno, ale urcite 9-10h. Pozdeji pak po obede spinkame. Stejne nevim, jestli tam neco ucvicime, spis urveme :grinning: :grinning: .
18. črc 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulo: já bych na ten zápis šla hned 1. září v 9.30. Su radši všude brzo a třeba u zápisu do plavání se mi to vyplatilo. Maminky co přišly jen o půl hodky později než já už měly smůlu! :wink:
18. črc 2008 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak ja to nejak vykoumam a treba se tam potkame. :wink:
18. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: my se taky hlásíme k tomu zápisu..pokud teda ještě nejsme moc malý, vy už máte velký slečinky :wink: dopoledne je super, to jsme ještě plný energie
19. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej: je tam psané od 3 měsíců, takže se v poho můžete se Sabinkou taky zapojit!! :wink:
20. črc 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a chci se optat: jak jste na tom s očkováním s Prevenarem? Já se o tom bavila teď s Dr. a ta mi řekla, že není potřeba, že teď stejně se nemá kde nakazit, že v kolektivech není...ale nenapadlo mě to cvičení. Tak nevím jestli ji naočkovat?? :confused:
20. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já ani nevím co to je za očkování. My jdeme teprve v sprnu na první Hexu a v září druhou, tak to by snad na tom cvičení vadit nemělo...v tom cvičení bude pár dětí a doufám, že žádný nemocný, tak snad žádná nákaza nehrozí janulo....
20. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek