• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Holky nevíte jestli na ten 3D a 4D UTZ se musím zvlášť objednat na tom Veveří nebo mi ho udělají zároveň v tom 21tt, když ho budu chtít, na jejich stránkách to nepíšou, tak nevím jak to je. Díky předem.
21. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Luco:určitě jim to nahlaš,že ho chceš.Oni ti řeknou,ale asi ti to udělají zároveň.Akorát si myslím,že ti řeknou,aby jsi šla později.Já jsem se teď objednávala a nejlepší je to ve 24. týdnu
21. črc 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulo to je sice pravda, ale já ji očkovat nenechám, už toho má v sobě dost. Snad to bude v poho.
21. črc 2008 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chtěla jsem se zeptat,kde jste rodili nebo plánujete rodit?Kamarádka teď rodila u Miloušů a byla spokojená,ale mě se nelíbí,že nemůžou návštěvy na pokoje a tahat miminko na chodbu,kde je plno lidí,mi nepříjde nic moc.Díky:slight_smile:
21. črc 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lllucko já čím dál víc uvažuji o Vyškově. Jinak kdybych měla volit brněnskou porodnici, tak to budou Bohunice. Ještě nejsem úplně rozhodnutá.
Jinak to vypadá, že jsme se snad dohodli na kočárku. Bude to Peg Pérego GT3 (ještě ho jedu zítra jednou omrknout naživo :slight_smile:
21. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:co je speciálního ve Vyškově?

Gratuluju ke kočárku:slight_smile:Předpokládám,že ten černej:wink:Já ho taky měla v užším výběru,ale je moc velkej a manželovi se nelíbil.Nechápu proč.Zase se mu líbil Casualplay a ten nezaujal mě.Ale koukali jsme na povlěčení a to je paráda.Už máš nějaké vybrané nebo koupené?
21. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci nic speciálního tam není. ale já to mám stejně daleko do brna i do vyškova a mám strach z přeplněných porodnic. Ve Vyškově je to nově zrekonstruovaný, je tam 9 nadstandardních pokojů (takže pravděpodobnost, že ho dostanu je tam vyšší).
Já chci peg pérego zítra ještě jednou omrknout kvůli výšce, protože jsem docela malá a on je vyšší, tak jak tam je nastavitelné madlo. Jinak to bude ta barva mokka (mě se moc líbí), ale korbičku by chtěl manžel prej nějakou veselejší (kombinace černá - zelenkavá) - tak uvidíme jak se dohodnem. Casualplay se mi líbil, ale cenově je už hodně vysoko :wink: Povlečení ještě koupené nemám. Zatím máme doma smontovanou postýlku a čekám až mi přijde matrace, pak objednám povlečení.
21. črc 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci, ten tvůj kočírek je moc hezkej, jsem nevěděla, jaký to je, tak jsem mrkla na net :slight_smile:
21. črc 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
llllucka: já sem rodila v Bohunicích a spokojenost, výborný personál je na porodních sálech, na šestinedělí troška horší, ale to je na lidech a na náladě.
21. črc 2008 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:na casualplay mají dobrou akci v jedné prodejně,takže výjde jako Jané.Já ale našla super cenu na Jané,tak to chci hnedka objednat,ať tu akci nezmeškám.Je v ceně i nánožník a fusak.Našla jsem si i reference na obchod a dobrý,takže jdu do toho.Kde ho nakonec budeš brát ty?

Labell:já myslím,že je to stejně jedno.Když si čteš reference,tak jsou všude ty i ty.Takže já půjdu buď do Bohunic nebo k Miloušům,protože to má manžel blízko.
21. črc 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, já o vyškově taky zprvu přemýšlela...jenže se pořád bojím, že se něco stane a tak že radši aby tam byla JIPka, tak obilňák. Kdybych nebyla pořád tak "připosraná", tak bych taky zkusila Vyškov. Přece jen mám to taky 12 kilometrů, že? :angry:
21. črc 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja do ni teda dalsi ockovani zatim taky nebudu cpat, dzej je to proti tem pneumokokum, jak poradas vykladaj v telce :wink: .Llluci, mne osobne se u Milousu nelibilo, ale je to fakt o lidech (nektere sestry to byla sila :pensive: ), kamoska si taky ted chvalila Bohunice.Holky, u nas ted naproti v baraku rekonstruuji byt, no mala z vrtacky chyta uplne soky, mam strach, aby pak nebyla nejaka psychicky labilni, je to fakt des:(. A od 1.8. se zacina rekonstruovat cela bytovka tak nevim co delat, ale to asi nedame...nejspis se s ni docasne prestehuju k nasim do Brna, jinak by z toho asi chytla tiky nebo nevim. Tady se vse hrozne rozliha a jak vrtaji do panelu, to je jak kdyby vrtali u nas :confounded: .
21. črc 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti probírala jsem to s doktorkou v Brně, která sama říkala. Do 35 tt nerozmýšlet a jet na Obillňák. Pak se není třeba bát. Klasické inkubátory a základní resustitaci udělají v případě nutnosti všude. Pak by následoval transport do Brna. Říkala, že si nepamatuje úmrtí nebo poškození novorozence v porodnicích v okolí brna kvůli tomu, že by tam nebyla JIPka. Říkala, že kdyby se měla v tuto chvíli rozhodovat ona, šla by radši do okresní nemocnice (Vyškov, Ivančice, Znojmo). Prý ten šílený nátřesk v Brně není nic moc, všichni spěchají jsou nervózní, ty jsi pro ně jen číslo, žádný osobní přístup.
21. črc 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llucko asi přes Dětský ráj na netu a odkud ty - jestli to teda není tajný :wink:
21. črc 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:jak píše Marci,u předčasných porodů je nejlepší Obilňák a pak je to asi jedno.

Jani:právě,že v poslední době všichni naši kamarádi rodili u Miloušů a max. spokojenost.V Bohunicích se mi nelíbí,že je sprcha společná pro všechny.
21. črc 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne Marci, kdybych rodila podruhe, udelam to jak ty.Ja rodila v utery cisarem, ve ctvrtek jeste sotva stala a v patek uz me chteli poslat domu, ze nemaji mista. Bylo to husty, s kazdym dotazem davali najevo, jak je otravujes, ze nemaji cas, divali se na tebe jak kdybys rodila 100.dite :frowning2: . Ale v unoru tam byl opravdu meganatresk, tak je i celkem chapu s odstupem casu, ale tenkrat jsem to orvala. Pristup ke kojeni hroznej, nejde se prisat?Stejne budete krmit z flasky atd. Slecna co rodila druhe a byla vedle v pokoji, tak rikala, ze se to neda srovnat, pri prvnim tam byla moc spokojena.
21. črc 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je to opravdu o lidech...mne se treba stalo, ze mi neodchazeli po porodu ocistky, rikala jsem jim to kazdy den, vsichni nad tim jen mavali rukou, bez jedinyho vysetreni a ve ctvrtek na chodbe pri navstevach hrkkkkk...a teklo to proudem, krev vsude. Takze ja znovu na kapacku, malou nez si vzali zpet, pul dne mi tam kricela na pokoji, volala jsem sestram asi 3x... :angry:
21. črc 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt na to nerada vzpominam...a naopak LLuci jedine plus bylo to, ze navstevy nesmely na pokoj...protoze kdyz jsi tam s dalsima dvema holkama, uz tak se tam sotva hnete a ver mi, ze neni prijemny, kdyz se ti tam stridaji navstevy cele odpoledne a jeste ne jen k tobe, jsi pak unavena a otravena a mimi to vyciti, natoz musis mit povahu kojit pred kupou ostatnich cizich lidi...
21. črc 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vylila jsem si srdicko, ze? :sweat_smile:
21. črc 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě třeba přišlo v těch bonunicích, že ty pokojíčky jsou tak malý, že kdyby se tam nakvartýrovala ještě něčí rodinná návštěva tak se tam snad ani nedá dýchat. Kdybych chtěla návštěvy na pokoj, tak jedině na ten nadstandard. Jinak bych byla taky ráda, že tam nemůžou!!
21. črc 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj marci jedne na nadstandart, znama ted rodila a mela tam cele dny svyho pritele, tak si nedokazu predstavit, jak se citily ty dalsi dve..u Milousu jsme se sobe taky sotva s detma tri vyhly.
21. črc 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A prede mnou tam byla slecna romskeho puvodu a pani co tam jeste zustavala na pokoji i se mnou rikala, ze naprosto nerespektovaly zakaz chozeni na pokoje, tak je sestricky stale vyhazovaly a nedovedu si predstavit, jak by to vypadalo, kdyz by ten zakaz tam nebyl... :unamused:
21. črc 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bych asi nepřežila!!!
21. črc 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky ne, rikala ze uz tak to byl des...slecne decko koupala kazdy den cela romska banda :wink:
21. črc 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zbytek dne pry na sebe porvavali z okna...takze ver LLLuci ze navstevy nesmejici na pokoj jsou VELKA vyhoda :grinning: .
21. črc 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

to mě takhle nenapdalo, to není špatný nápad. Když do 35 t.tak Obilnák a jink Vyškov. To se mi zdá sympatický. A Marci, ty jsi to tam budeš nějak v tom Vyškově zařizovat nebo jak to plánuješ?
21. črc 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti chci se tam jít podívat na prohlídku sálu. Nedělají nějaké organizované, domlouváš si je individuálně.
21. črc 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím mám jenom zprostředkované informace a fotky od kamarádky co tam rodila loni. V bonunicích jí tenkrát nevzali, tak jela tam, byla na nadstandardu a moc si to chválila. Několikrát tam přespal i její manžel
21. črc 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

jen mě tam překvapila ještě jedna věc. Ve Vyškově pouštějí domů 5.den. Jinde normálně 3 den po porodu, ne?
Navadí ti to?
21. črc 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, ja prave myslim, ze tady v Brne to opravdu tak honi, aby meli volna mista, je to jak na bezicim pasu. Kdyz jsem tam zustavala po cisari 5 dni kvuli tem malym komplikacim, tak jsem od trtiho dne slysela, ze uz bych se jako mela dat dohromady a jit domu, ze uz jsem tam dele nez vsichni ostatni..Jako by se mi tam libilo ci co :rolling_eyes: .
21. črc 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek