Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
peko
27. kvě 2010
JJ, na Orlí naproti Galerie, ty vnitřní prostory mají sice stísněné, ale myslím, že mají venku i zastřešenou zahrádku, tak snad bude místo. V úterý budu možná ve městě, tak bych zkusila zabookovat stůl, akorát musím vědět pro kolik 😉
mmorgana
27. kvě 2010
@peko: Se mnou počítej 😉 Už se těším na bříška i na zákusky 😎
terak
27. kvě 2010
@antoaneta ahoj, děkuji moc za info. Myslíš, že by mohl jít manža se mnou? Chce vidět malýho jak sebou mrská 😃 Kdy chceš začít chodit do toho větrníku? I když ty máš termín dřív než já a @mmorgana tak to se tam spíš nepotkáme.

Jinak jsem dnes neodolala a zajela jsem si na noční nákupy do tesca. Takových nádherných věcí, to je nejvěřitelný, jak je to malušenký 🙂
mmorgana
28. kvě 2010
@terak: Klidně vem manžu s sebou. Můj se mnou chodí už od začátku - máme za sebou tři UTZ našeho mimi a partner má pokaždé na monitor lepší výhled než já :-x
antoaneta
28. kvě 2010
Ahoj holky,
😉 terak: určitě manžu sebou vem, jestli může, bude to pro oba z Vás nádhernej zážitek. Ten můj nakonec kvůli práci nemohl a málem jsem to oplakala. Proto jsem si taky řekla o to DVD. Ale normálně tam partneři můžou a taky se to většinou ze strany personálu očekává. Mě se třeba hned ve dveřích sestra ptala - A sama? Takže tak. |-| Jinak na nějaký to cvičení bych chtěla chodit co nejdřív, dřív ale než po 14.6. to asi nepůjde, až po poradně, kdy mi doktoř řekne že můžu a napíše mi to i do průkajdy. Kam přesně to nevím. Chtěla bych ale někde kde to zase budu mít co nejblíž na Zvonařku, nebo tam, odkud to bude dobře sjízdný pak na autobus. A taky někdy odpo, nebo navečer prostě po práci. Pokud by si se chtěla pak přidat, nebo někdo, bude moc ráda.
😉 Jinak s tím čtvrtkem budu teda počítat, buď to stihnu na 5, nebo přijdu o chvilku později, tak snad Vás nepromarním jako minule. Jinak upřesněte jestli teda ta Orlí, nebo Běhounská/Kozí - 😉 Veronikae: je to naproti České televize. Mě je to jedno kde. Orlí je pro mě možná blíž, ale přijde mi to tam taky dost malý. A přiznám se, nevím, jestli ta venkovní zahrádka je rozumná, v tomhle počasí, přece jen, se potkáme později, tak aby nebylo chladno. A taky nevím, jak dlouho tam mají otevřeno. Jestli nemají dýl spíš v té druhé Aidě. Chtělo by to nějak zjistit. Kdopak chodí kolem? 🙂
peko
28. kvě 2010
Já zkusím zaúkolovat mamču, ať okoukne tu Orlí, dneska půjde pro zákusky 🙂. Co se týče té jejich venkovní zahrádky, tak ji mají myslím krytou a mají tam ty plynové vyhřívače, takže bych asi neměla strach, že zmrzneme, ale nebylo by od věci to zkouknout. Jestli počítám dobře, tak budeme nejmíň 4 (nevím, jestli se chce přidat i terak), takže to zamluvení stolu by nebylo od věci.
veronikae
28. kvě 2010
🙂 Ahojky,
no já taky myslím,že ta zahrádka asi nebude to pravé.Možná ve vnitř by to bylo lepší,ale nechám to na vás.Není nahodou ta cukrárna u toho Jakuba taková veliká(je to takovej celej roh Běhounské?).Jestli jo tak to vím kde to je,byla jsem jednou vevnitř a je to tam dost velký na 2 patra.Mě je to fak t jedno,tak kam chcete.Tak se budu těšit,však si jěště napíšem. 😉
mmorgana
28. kvě 2010
Ahoj, přijdu kamkoli 🙂 A radši bych asi dovnitř - kdoví, jak bude.
mmorgana
28. kvě 2010
@terak: přidáš se k nám na zákusek a zmrzlinový pohár? x-)
terak
28. kvě 2010
@mmorgana ve čtvrtek v pět? To bych mohla 🙂 To už za sebou budu mit i ty geneticke testy, tak budu v klidu. Pracuji na svobodaku a mam do peti, takze bych take prisla o kousek pozdeji.
peko
28. kvě 2010
tak Aida na Orlí má do 20:00, Aida na Běhounské má jen do 19:00, ale myslím, že i to by nám mělo stačit. Mám teda na Běhounskou zavolat a zamluvit tam na čtvrtek na pátou hodinu stůl pro 5???
terak
28. kvě 2010
Mě je to jedno 🙂 Možná jen ta na Orlí je prostornější a má tu zahrádku, kdybychom chtěly sedět venku, ale chodím do obou a je to prašť jak uhoď. Palačinky mají v obou dobrý.

Holky tak já jsem teď dosekala trávník a můžu vám říct, žádná sranda s mimčem v bříšku. Pořád mě překvapuje, jak se mi snižují schopnosti něco fyzicky dělat. Ale o víkendu se to bude hodit, máme úklid po řemeslnících, tak zapřáhnu manžílka 😃 😃
mmorgana
28. kvě 2010
@peko: Zavolej, já s tím počítám. Když tak ty, které přijdou, budou muset jíst za pět - což u mě není problém 😃
veronikae
28. kvě 2010
Tak jo Peko,tak jestli můžeš,tak to zamluv na tu 5 na té Běhounské.Snad se nějak poznáme 🙂
peko
28. kvě 2010
ok, zkusím tam brnknout, doufám, že rezervace dělají 🙂 , dám pak vědět, jak jsem dopadla
peko
28. kvě 2010
Tak jak jsem tušila, rezervace prý nedělají 😞 , ale místo prý určitě najdeme. Tak tam musí někdo dorazit co nejdřív a zabrat pořádně velký stůl 😃
mmorgana
28. kvě 2010
@peko: Ty jsi tak šikovná, že se obávám, že to bude na Tobě 😎 Ale neboj, já tam taky v těch pět budu.
terak
28. kvě 2010
Jestli na běhounské, tak tam budu zhruba 5:10. Jak se poznáme? Nějaké poznávací znamení na stůl? 😃
mmorgana
28. kvě 2010
@terak: budeme mávat těhotenskýma průkazama 🙂 Ale neboj, peko poznáš, protože už má hezké bříško x-) A já ve čtvrtek napíšu, co mám na sobě.
terak
28. kvě 2010
ok tak já mám tmavě hnědý mikádko, docela výrazné brýle a pravděpodobně na sobě budu mít světle béžový kabát nad kolena a budu vypadat zmateně 😎 A musíte mávat hodně, protože vidím špatně do dálky 😃
peko
28. kvě 2010
tak je pravda, že moje bříško už asi nepřehlédnete 😃
veronikae
28. kvě 2010
Holky,já tam taky budu určo v těch 5 hodin,tak snad se tam poznáme.Tak někde v tom přízemí se najdeme,pak je tam jěště 1 patro,jestli se nepletu 🙂
terak
28. kvě 2010
@peko Tak ty na něj už máš nárok, ale já mám vanu, jak kdybych to čekala v srpnu a ne v prosinci 😃
peko
28. kvě 2010
@terak - no aspoň se poznáme 😃, jinak já jsem musela těhotenský kalhoty kupovat už ve 12 tt, protože jsem své normální pracovní nezapla 😉
terak
28. kvě 2010
@peko Opravdu? Tak to jsem na tom stejne....jenze ja krome miminka mam jeste svuj standardni spek, takze o to je to horsi 8-(
mmorgana
29. kvě 2010
Holky, všechny své kalhoty nosím uvázané na gumku - knoflíkovou dírkou prostrčím gumku a uchytnu za knoflík. A v pondělí po kontrole bezpodmínečně valím kupovat těhotenské gatě 😎 A to mám nahoře jen 3,5 kg :-|
terak
30. kvě 2010
@mmorgana No já jsem naštěstí ještě nepřibrala ani deko, ale já už tu váhu mám vysokou i bez miminka, tak mi asi zatím vyžírá špeky 😃 Ale bříško mám nafouklé snad od konce druhého měsíce. Hlavně podbřišek mám takový vystouplý a tvrdý. Proto mi nejsou žádné moje kalhoty už asi měsíc 8-( Ale bez toho to nejde, tak co si budu stěžovat že 😎 ]-(
peko
30. kvě 2010
No u mě by ani tehdy gumka nepomohla, nosila jsem hodně nízké kalhoty a potřebovala jsem mít povolený i zip, aby netlačilo bříško, takže těhu kalhoty to jistily 🙂

@mmorgana - tak dobře nakup, pak poreferuješ 😉 , mě teď čeká nákup kojících podprsenek a nočních košil 🙂
veronikae
30. kvě 2010
Ahoj holky,
tak já taky nosila gumičku v kalhotách jak psala mmorgana a docela to šlo do toho 19tt a pak jsem si koupila ty těhotenský kalhoty.Já mám zatím nahoře 4 kg,ale čekám,že teď to pofrčí 🙂 .V úterý jdu na tu cukrovku,tak pak vám taky povykládám. 😉
mmorgana
30. kvě 2010
@veronikae: s gumičkou až do 19 tt? Tichá závist. Já jsem si dneska byla koupit těhu gatě 😎 Tak se Vám ve čtvrtek předvedu. Veroniko, přijdeš?