Začínáme hubnout od června 2014

alenaz88
3. led 2014

Ahojky holky. Termín porodu mám stanoven na 14.května a už pomalu plánuju, jak začnu hubnout - úprava jídelníčku a začínání s lehkými cviky. Kdo se přidá a budeme se vzájemně podporovat a hecovat? 😉 😎

vespinka
4. led 2014

Když budeš pravidelně a zdravě jíst v těhotenství, a přidáš cvičení (samozřejmě že pro těhotné), nemusíš nic plánovat. Garantuju ti, že takovou chvilku po porodu budeš mít úplně jiné starosti 😕

lucifereeek
4. led 2014

to si taky myslím, že budeš mít jiné starosti, já byla ráda, že vůbec stojím na nohách 😀

alenaz88
autor
4. led 2014

@vespinka pravidelně a zdravě jím celou dobu, ale přibírám, protože jsem přestala kouřit 😉 já si myslím, že vyhecovat se na 15 minut denně by šlo.

vespinka
4. led 2014

No uvidíš, třeba ti to vyjde, držím ti palce 😉 Možná že přibíráš proto, že jsi těhotná...? 😀 Ale s tím pravidelným režimem to zkus, určitě ti to pak po porodu pomůže. Najet na "starý" systém bude lepší než vytvářet úplně nový . a s tím miminkem to je pak vážně zápřah...

sarkad2856
4. led 2014

@alenaz88 Tatka taky před časem přestal kouřit a přibral 9 kg,je fakt že si začal cukrovat kafe...
Ale v tvém případě bych byla v těhu a v době kojení v pohodě a pak se na to můžeš vrhnout 😉

alenaz88
autor
4. led 2014

@vespinka že by to bylo tím? ale tak moc? to se mi nezdá ☹
@sarkad2856 však nemyslím tím užírat se a skotačit za každou cenu, ale víc lítat ven s mimiškem, hecnout se, když teď lenoším 😀 uvidíme, co mi prcík dovolí 😅

koada
20. led 2014

@alenaz88 já rodím na začátku května, už mám nahoře 6 kg... ráda se přidám!

alenaz88
autor
20. led 2014

@koada super, tak budu na tebe myslet 😎 budeme se hecovat 😉

koada
20. led 2014

@alenaz88 🙂 super, s váhou bojuju celý život ale už cítím jak jsem rozkydlá a hlavně se hrozně rozšiřuju v bocích... před těhu jsem měla vel. cca 42 tak se bojím co mi to udělá s pánví...

alenaz88
autor
20. led 2014

@koada ani mi nemluv ☹ na mojí řiti se už dají promítat filmy 😖 těším se, jak po porodu vyrazím s kočárkem ven a nebudu mít čas sedět u toho proklatého počítače 🙄

prapodivna
27. led 2014

Já rodím na začátku června(3.-4.6) a hubnout plánuju taky :D Jsem končící 22. týden a už mám 8,5 kila nahoře :D

Tak si pak můžem dávat tipy 😎

luckafol
27. led 2014

Ahoj holky, já jsem sice rodila teď v září, ale ráda bych s podělila o jednu dobrou zkušenost s jedním přípravkem. Malá měla hrozný bolení bříška a prdíky a i když jsem nejedla nic nadýmavýho, polykala lactobacily, kapala Proiotický kapky a BabyCalma já nevím co ještě, tak nic nepomáhalo. V zoufalství jsem pročítala různý diskuse a na základě dobrých zkušeností jsem si objednala přírodní kapičky Emulips s anýzovou příchutí. K mému překvapení to nejen pomohlo na prdíky, začalo se mi tvořit víc mlíčka a pomohlo mi to s trávením, ale jako bonus mi z těhotenských +23kg zbývá už jenom +6 a za 2 měsíce užívání jsem změnila velikost z 42 na 38. Hodně se to projevilo i na centimetrech. Jsem fakt nadšená. Přesvědčilo mě to natolik, že jsem se rozhodla tento přípravek doporučovat a prodávat. Kdyby jste některá měla zájem o víc informací, napište mi zprávu.

centrumzdravi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chickkky
27. kvě 2014

Ahojky holky, já rodila už v listopadu 2013, ale potřebovala bych právě nakopnout a zhubnout asi 5 kg 🙂 a hlavně se vyhecovat a začít jíst zase normálně a zdravě a hýbat se 🙂
Takže úplně všechno 🙂
Jsem tak rozjetá se sladkostma, až hrůza, takže snad mi pomůže se přidat k vám 🙂
A od toho 1. 6. bych ráda začala cvičit i podle té Jill, prý je to výborné, tak uvidíme 🙂

lucik8455
30. kvě 2014

Ahojky. Já rodila 16.5. a taky bych ráda začala hned s hubnutím

zvirka
30. kvě 2014

@chickkky
@lucik8455 Pojďte k nám do diskuze, hubneme, cvičíme, radíme si s cvičením, jídlem i životem obecně 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/1-4-2014-hubneme-a-cvicime-vymluvy-nezname/