• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme se snažit o miminko - květen/červen 2014

12. července 2014 
@martyskac jéé, ahoj :slight_smile: Tak ty už taky? :slight_smile: Gynex jsem užívala cca 4 dny a pak ho vysadila, protože mám velmi citlivý žlučník a bylo mi pořád špatně. Celý cyklus jsem užívala vit. B6. Nevím, co zabralo, ale prodloužil se mi cyklus na 28 dní (předtím 26 dní), ale předpokládám, že ta B6.
11. kvě 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketar88
@martyskac
@teenyel
@jamia
@alneka
@rosaa
@janinka186
@lennaaa čau ženy, můžu se k vám přidat?? Snažíme se už déle o druhé mimčo..a jak to tak vypadá, asi je to na dobré cestě. O víkendu mrcha nedorazila... :wink: Jinak všem přeji brzké těhotenství! Letošek by měl být nakloněný plodnosti a těhotenství, takže směle vzhůru do toho!!!! :grinning:
11. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jara tak to drzim palce at uz ani nedorazi a at nam brzy napises o 2// :slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel děkuju..// tam jsou krásné..zatím se ale moc neraduju, slavit budu až po kontrole.. :wink:
11. čer 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jara gratuluju a opatruj se :wink:
11. čer 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je des, teprve 7dpo :grinning: vubec to neutika...ale pozitivni je, ze dnes teplota jeste stoupla :slight_smile:
12. čer 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mohu se také k vám přidat....konečně jsme se začali snažit...snažím se na to neupínat, ale je to těžké....všichni jsou kolem mě těhotný nebo čekají miminko....dnes jsem to nevydržela a udělala si test, byl bohužel negativní....ms zatím nedorazila, ale jelikož to mám hodně nepravidelný a chodí se kdy, chce, tak se podle toho nemůžu řídit :-/
12. čer 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám trochu problém, ještě jsem nebyla na gyndě, dneska tam budu teprve volat, tak zatím napíšu sem.
Od cca listopadu 2013 mi po kojení začala menstruace, ale problém je v tom, že ji mám každých 14dní, koncem měsíce řekla bych normální menzes a v polovině měsíce taky špiním, bolí to stejně a řekla bych, že i síla je stejná. Chceme se už snažit o druhé, takže mě to trochu štve a bojím se, že to jen tak nepůjde. Nemá s tím někdo zkušenosti?
12. čer 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se snažíme od konce května, ale zatím to bylo jen 3x, byly nějaké zdravotní problémy, takže nebylo kdy, takže kdo ví, kdy to klapne. :slight_smile: Máme už čtyřapůlletou dceru. :slight_smile: Tak všem držím pěsti, ať nám to všem vyjde co nejdříve a vše je v pořádku. :slight_smile:
12. čer 2014 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa děkuju.. :wink:
@kimdes asi bych si pro jistotu zašla k Dr. Já osobně takovou zkušenost nemám, ale moje ségra měla špinění i po klasické ms a zjistili jí myom. Takže bych to raději neodkládala. Koukám, že máme skoro stejně staré holky. :slight_smile:
12. čer 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel tak to jsou dobré zprávy...mně také teplota 8.Dpo stoupla na 37 a do teď se tam drží střídavě 37 a 37,1. Jen tak dál!!! :wink:
12. čer 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jara a co jí s tím dělali? jen jí to operativně vyndali a vše v pohodě? kolik je tvé sestře? vím, že mamka byla taky na nějaké takové malé operaci, asi na dva dny v nemocnici, jen jí to vyndali a vše v pohodě, ale je možné že to byly srůsty, to je něco jiného? nevyznám se v tom.
12. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimdes ještě nic...byla zatím v nemocnici a má se objednat ke své Dr.na vyšetření. Ségře je 36 let a zatím žádné děti. Já se v tom taky moc nevyznám... :grinning: Tobě je kolik??
12. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se k vám přidávám :slight_smile: teď to bude 7 měsíc po revizi (zamlklé těhu ve 13. tt ) :/ zatím piju jenom kontryhel tak uvidíme jestli bude mít nějaký účinek :slight_smile: :slight_smile: jinak všem moc moc přeju aby se vám co nejdříve zadařilo :slight_smile:
12. čer 2014 v 17:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara, je mi 26let, no jsem objednaná k dr, tak uvidíme co mi poví, mamky jsem se ptala a říkala, že měla nějaké polypy, a jsou to prý puchýřky, vřídky, co buď samy prasknou, nebo se to udělá chirurgicky, nic co prý není a dělá se to i u dr v ordinaci, tak uvidíme.
12. čer 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kimdes jsi mlaďoučká...tak dej pak vědět, jak jsi dopadla! držím palce...a na malou jste čekali jak dlouho??
12. čer 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara kazde rano mam sto chuti sahat po testu :grinning: ale je moc brzy, musim to vydrzet. :slight_smile:
12. čer 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Díky, tak šlo to celkem rychle, sice jsem prášky nebrala tak dva roky, snažili, jako fakt snažili:slight_smile: jsme se snad jen měsíc, předtím tak 5měsíců jen tak občasně, spíš jsme to nechali náhodě. Chtěla jsem otěhotnit na konci léta, to by se mi líbilo, nejpozději v prosinci, to bych taky brala, zase letnáčka, ale kdyby to bylo dřív, nevadí mi to. Rodičák mi končí někdy v dubnu.
12. čer 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel haha, tak to tě naprosto chápu, měla jsem to samé...vydržela jsem to do 24.dc (ale mám krátké cykly, cca 24-26dní). Ale věděla jsem to snad už pár dní po ovu...měla jsem vlčí hlad (což u mě nebývá) a furt chuť na maso, zmrzlinu a kuře na sladkokyselo od číňanů... :grinning: teď jsi kolikátý dc.? A jak dlouhé máš cykly?
@kimdes jj, tak to jste vlastně ani nečekali..byla rychlovka :wink: Já beru, co bude...letňáček, zimňáček, je mi to fuk. :grinning: Takže máš rodičák na 3 roky?? Já na 2!
12. čer 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bramboracek vítej! A jak dlouho se snažíte celkově? Jinak s tou revizí mě moc mrzí, navíc ve 13tt...to už je pokročilé těhu...věděli o těhu ostatní? A jak se teď cítíš?
12. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Tak jasný, že je to celkem fuk, ale líbilo se mi mít dítě v létě, nemusela jsem se strojit, to byl pro mě dost velké plus. Páč jsem to vidlěa u kamarádky, co rodila v začátkem února, bylo to dost náročné.
12. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara ted jsem 24dc a predpokladam ze bude 30 dni. Minuly jsem mela o den driv ovu a mela jsem 29 dni :wink:
13. čer 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím všechny. Koukám, že se to tu hezky rozjíždí. Tak jen ať je nás víc a víc a samé dobré zprávičky :slight_smile: :grinning:
13. čer 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara teda gratuluji, tak doufám, že nás všechny budeš inspirovat :slight_smile:
13. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa děkuju, snad bude vše ok...a když je ten plodný rok, tak je jasný, že se všechny přidáte, no né??? :wink:
13. čer 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jara No jasnè. Nám snažení začíná tento měsíc, tak uvidíme.
13. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, taky bych se mezi Vás ráda přidala :slight_smile:

Začátkem Května jsem si řekla "ANO" s mužem po 5,5 letém vztahu a od konce Května dáváme skřítkovi možnost přijít mezi nás :slight_smile: Anti jsem vysadila 11/2013 po skoro 8 letech užívání a moje tělo je z toho docela v háji :confused: první měsíčky přišli po měsíci, pak už ale nic. Následovala tedy vyvolávačka a pak na 2 měsíce nasazen Duphaston na upravení, ok, po dobrání už ale zase nic, je to už 3tí měsíc :confused: Nechci do sebe rvát další patáčky, tak tomu dávám čas, nic nehrotím a čekám. Ovulace si myslím, že ale probíhá dle toho, co mi povídá tělo, tak chci od dalšího měsíce testovat. Manžel je bohužel přes týden pracovně pryč a jezdí mi domů jen na víkendy, taky sním o "Květňátku", tak se snažím být v pohodě a na miminko se neupínat a zatím si blaženě nakupuju pomalu výbavičku :grinning: Manžel si klepe na čelo, ale já si nemůžu pomoct. Ty mateřské pudy mě nějak naplno zasáhly jako blesk z čistého nebe :sweat_smile:
18. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: tak i já se pridavavam do klubu... Budu doufat, že se nám podaří brzy otěhotnět :slight_smile: na mimiska se tesime :slight_smile:
18. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,snažíme se a jsem 18 dc,.mám od rána bělavý hlen,hustý,,,,,už by tedy mohlo být po ovulaci? Snažily jsem se,co to šlo:slight_smile:
19. čer 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mispula19 Ahoj a vítám tě tady. Nakupování výbavičky chápu, jsou to krásné věcičky na kochání :slight_smile: aurčo se brzy zadaří, tak se bude hodit, že jsi připravená :slight_smile:
4. črc 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek