• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme se snažit o miminko - květen/červen 2014

12. července 2014 
autor
@princina Jen pojď k nám ať je nás víc :slight_smile: a my se dočkáme .-)
4. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. črc 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa věřím že ano, navíc budu muset kvůli těžkému zaměstnání na neschopenku a to se bude každá ušetřená korunka hodit :wink:
4. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princina Co co chjo??? :unamused:
7. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás tento měsíc je celkem neplánovaný půst z důvodu nemoci manžela, takže teď asi nic... Ovulaci jsme taky prošvihli, takže už myslím na další snažení po MS, ta přijde koem 15.7. :slight_smile:
7. črc 2014 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa že mě zase čeká zklamání :( jediný v co doufám, že nám třeba pomůže dovolená
7. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@curdibilka Tak zase po tom půstu jaká bude chuť :slight_smile: a budete se těšit
9. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@curdibilka Ale jinak jsme na tom hoodně podobně. Tento měsíc se skoro nezadařilo - nemoc, cestování, práce. A MS čekám také kolem 15, ale pár dní sem pár dní tam u mě žádná míra. Tak budeme čekat spolu :slight_smile:
9. črc 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princina Neházej flintu do žita, na dovče to určo klapne, jiný prostředí, jiné myšlenky. A kdy a kam frčíte?
9. črc 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa Děkuji, určo se zadaří třeba příští měsíc. :slight_smile: No já mám MS velice pravidelnou, po porodu mi chodí snad na hodinu přesně, posune se akorát když je únor, kratší měsíc. :D Ale jinak ji dostávám toho 15. v měsíci, tak jsem zvědavá. :slight_smile:
9. črc 2014 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@curdibilka Ty jo, tak to máš dobry. Jà po porodu brala normálně prašky, tak jsem ji měla taky presně. Teď to je jedno velkè překvapení.
A jak máš doma velkeho prcka nebo princeznu?
9. črc 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
V zíří bude dcerce 5 let, jmenuje se Viktorie. :slight_smile: No mi se to po porodu fakt dobře ukotvilo ta menstruace, takže aspon jedno pozitivum, ale nevím, jak s ovulací, jestli probíhá tak, jak má...podle hlenu by to tak být mělo ,ale chci si na příští měsíc koupit nějaké ovulační testy ať to vím přesněji...
9. črc 2014 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa dovolená začíná příští týden a kam nikdo nevíme :slight_smile: Jinak zítra začínám kontryhelovy čaj...
9. črc 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princina Jee, dobrodružství. To je paráda. Kontryhel mám taky v plánu, hned jak to dostanu.
9. črc 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa já už zítra... Cítím to:( čaj mám nachystaný... A budu zad dále čekat.. Njn 60% otěhotnění na poprvé a tén zbytek...až později - až 3 let?!
9. črc 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princina ale, třeba už to dneska nedostaneš :wink: A na takové statisky se vyprdni, ja Před tim neotěhotněla hned, ale asi za 4 měsíce. A to sem nic neřešíla,zadne plodne dny nic bylo to. Tak jsem zvědavá jak teď.
10. črc 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@curdibilka tak to už bude slečna pomocnice. No plodné dny vůbec netuším jestli à kdy jsou, tak teď tomu dám ještě volný průběh a příští bych už asi taky začala pátrat jak to je.
10. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa Plodné dny a ovulace by měla být nějak v půlce cyklu... takže doufám, že až to stihnem v tu danou dobu, tak to klapne. Musííííí. :slight_smile:
10. črc 2014 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa tak žádný kontryhel:slight_smile: jsem ||
10. črc 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princina to je bomba. Moc ti to přeji. Velká gratulace
12. črc 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosaa Děkuji, ted se jen modlím, aby bylo všechno OK.
12. črc 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek