• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu :wink:
6. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marge: byli jsme tam v pátek a musím říct, ta vaše ZOO je prostě krásná, opravdu... Mě se teda líbí v každé ZOO, ale ta pražská má něco do sebe... Akorát veliká je teda dost, takže jsme ji samozřejmě neobešli celou :sweat_smile:

tak jestli můžu, vstupuju také :dizzy_face: do nového a pohodového tématu :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsme dopapali..pekne zamlaskal..ze mu to chutnalo....koukam v novem :wink:

Jani meli jsme jogurt s musli a mangem :wink:

Eluci...teda ted aby sis davala pozor co rikas :grinning: :grinning: :grinning:

Lluci to je fajn, ze jste spi :wink:
6. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: Teda na MMB máš ale výběr :astonished: :dizzy_face: A co Filípek, nevadí mu to zkoušení čepicí? :wink:
6. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lluci: já to mám taky moc ráda v zoo, moc se mi líbí zoo v Liberci a v Jihlavě. Jsou takový malý a moc pěkný. Tak až příště pojedeš do Prahy tak se ozvy, já mám na letošek do Zoo permici, tak tam budu pečená, vařená...možná mě tam postavý i výběh :grinning:
6. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge :grinning: :grinning: a jakej bude titulek toho vybehu? :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, tak to jste si dali do čumáčku :wink: Filípek jednu dobu nechěl vůbec jogurty, ale už jim zase přišel na chuť

lluci, já mu vždycky řeknu, jaký je krásný a jak mu to sluší a on je pyšný a drží :slight_smile:

Marge, tady se nikdo hádat nechce, ale přece si nenechám sr*t na hlavu .. taky by ses určitě ozvala
6. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marge: No to mi přijde super pro ty mamči, co mají malé děti, ta permice, jak píšeš. Ale těch 350 vč. parkovného se dalo, to jsem očekávala a naštěstí jsem se kukla dopředu na net. :slight_smile: Jojo, v Liberci je taky hezky, v Jihlavě jsem ještě nebyla.

Jinak jenom mi bylo líto Matýska, jak ťukal na ty okýnka na zvířátka a ony nic :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly: to ještě nevím, ale určitě zajímavý :grinning:
6. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky byli v Zoo, ale v Plzni, je taky pěkná. Akorát se tam teď toho dost předělává a přestavuje, ale je to tam hezký. Hlavně že bylo teploučko!!!

elly - to mi povídej, už mi bylo i docela trapně, byla tu návštěva a dali mu kus čokolády - nějak mu nechutnala, byly v ní rozinky, tak to vyndal z pusy a podal jim to zpátky, se slovy: na, blbý....
A nebo si hrál s něčím na koberci, já na něj: Co to tam máš, Adí?? A on: Bodel mamiko (bordel, maminko)....před těma lidma...mě málem šlehlo :confounded: :fearful: :unamused:

Ale zas co se mi líbí, že když komukoli něco podává, tak řekne krásně: Na! a když na oplátku někdo dá něco jemu, a řekne :Jak řekneš? Tak odpoví: kuju (děkuju) :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: A taky hlásí, že kadí :grinning: ale na nočník nechce, potvůrka :grinning:
6. dub 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: dobrá metoda. :dizzy_face: No my máme problém s čímkoli, co má zip. Bohužel se mi podařilo Matýska jednou přiskřípnout, jak jsem mu zapínala bundu. Nedávno se to samé stalo manželovi a Matýsek, jak vidí cokoliv se zipem, spustí hysterický řev a nechce si nic obléknout... Vůbec nevím, jak ho toho zbavit... Má prostě šílený strach, že se zase přicvakne. A všichni víme, že to teda dost bolí... A kor ty děti :pensive: :pensive: :pensive:
6. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lluci - se zipem máme tu samou zkušenost, taky jsem ho tím štípla a teď se bojí :confounded:
6. dub 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci: Adámek je šikula teda :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen by mě zajímalo, jestli tu Misu zase napíše něco zajímavého, jeslti otevřete další téma? jen se ptám není to narážka..protože jestli napíše, spustí se zase lavina :grinning: :grinning:

Pražská ZOO se mi líbí moc...v Jihlavě jsme nebyla a Liberec krom těch tygrů dole, mě moc nezaujala :slight_smile: , krásná je i ve Zlíně...v OVě s emi za to nelíbí vůbec :grinning:
Eluci to je teda cislo...to je super..uz se na to taky tesim :grinning: :grinning:
Ale rekni..vsechno je kouzelny ne? :dizzy_face:

Marge tak pak dej vedet, az ho vymyslis? :grinning:

Jani...a kolik uz si mela zakazek..pletes kazdy den? Ten je ty s ksiltem?
marr: já osobně to budu ignorovat... :wink:

V Lešné je taky krásně, to je pravda :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, do Lešné by jsme mohli o víkendu, nechcete se někdo přidat? :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly - jasně, je to všecko krásný, vždyť jsou to naše štěstíčka malý :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:

Holky, loučím se, jedu k ségře, kluci berou motorky odstrkovadla a vyrážíme na špacír :slight_smile:

Tak papapapapapapapa!!!!!
6. dub 2009 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci: ale Mati chytá úplně amok, on si tu bundu ani neobleče rozepnutou, prostě nic :confounded:
6. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám ráda ZOO, chytáme se do Hodonína, máme to kousek a ještě jsme tam nebyli jsme ostudy. Ve Zlíně je moc hezká i v Olomouci, taky ve Dvoře Králové :slight_smile:

Elly, pár, něco tady holky, teď už nepletu, ještě chci upléct Filípkovi, akorát se nějak nemůžu dostat do města, chtěla bych šedou vlnu, aby mu to šlo k jarní bundě.
.. akorát nerozumím té poslední otázce :confused: :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: my jsme ještě nebyli v Ostravě a to máme taky kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci tak pozdravuj segru a Tomika..a libni Adu..peknou prochazku :wink:
eluci: papa :wink:
autor
Holky, taky musím jít pro zeleninu, tak se tu mějte krásně a večer papapa :wink:
6. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani promin..s ksiltem? No jak bych to nazvala? :fearful: Ja ani jinej vyraz snad neznam..se slounou proti slunicku??? :sweat_smile:

JO sediva barva je ten v mode..jakou ma barvu bundicky?
6. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge...taky peknou prochazku...papiky :wink:
6. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se rekne jinak ksilt? :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, jako myslíš jestli je bekovka s kšiltem? jo je :wink:
Bundu má světle šedou, tmavě šedou a oranžovou
6. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jo jo..to jsem myslela.. :wink:
Tak to ma pekne barvicky :wink:
6. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se loučím...už mám prtata vzhůru..a jdeme svačit..zatím pa pa :slight_smile:
6. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, jsem ráda, že jsme se domluvily :slight_smile:
Chtěla jsem spíš nějakou zelenou, ale vůbec nebyl výběr :unamused: Ale tato je taková jakoby šusťákovka, takže bude nepromokavá a na jaro nebo podzim akorát.

Mar, papa, ať jim chutná - ale to snad ani nemusím přát :grinning:
6. dub 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 89
Tvůj příspěvek