Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
elly
8. dub 2009
Ahojky,

jsme po veceri..Mike uz od 7 spi.....a jeli jsme z prace..a co? Zacalo svitit slunicko ]-( ..az do ted..
No doufam, ze zitra bude teda uz svitit.

Zitra rano jdeme cvicit...
elly
8. dub 2009
Ellis muj deda vzdycky pletl pomlasky x-)
Uzij si mattoniho 😉
lelou
8. dub 2009
ahojky x-)
ted sme prisli ze zahrady, spinave sme jak prasatka, tak padime do vany
taky mam hruzu z toho az bude skarede, Ella vstava s tim, ze chce ven 😃
elisss u nas je to karabač 😉
elly
8. dub 2009
Lelou no hlavne, ze jste si to uzili, ne? Pracka to pak vypere.. 😉

No ja jsem ted z uzasem zjistila, ze az Mikovi bude 3..dostane dopis od uradu..a budu ho muset zapsat do zakladni skoly. :-N
No tady se to bere tak...ze od 4 let jde jako do zakladky...ale je to spis asi neco jako skolka..tak tam bude 2 roky (takze jako trida 1,2)a pak jde do skoly (trida 3). No fakt system..to by jeden zasnul.. :-S
elly
8. dub 2009
No nic..nikdo nikde..jdu teda koukat na film. Pekny vecer vsem! x-)
elisss
9. dub 2009
Dobré ránko!!
Tak my už jsme vzhůru od 7 a malý mi hned nosil boty a táhl mě ke dveřím, aby jsme šli ven... :-p 😃
Dostal sezamové tyčinky a dívá se na Jak dostat tatínka do polepšovny, tak snad to chvilku vydrží a pak půjdeme na dvůr 😉
elisss
9. dub 2009
tak jsem teď zahlédla, že má dneska svátek Dušan, jsem na něho málem zapomněla 😃 😃 😃
elisss
9. dub 2009
toto je hnus, doufám, že to tak nebude :-p
http://www.novinky.cz/domaci/166032-po-zime-hne...
elly
9. dub 2009
Dobra ranko,

Ellis Dusanovi vse nej k svatku!! x-)

ZAs nejake hracky a kolobezku z Ciny co kontrolovala COI

http://aktualne.centrum.cz/finance/nakupy/clane...
elisss
9. dub 2009
Ahoj Elly!
To jsem četla včera, je to hnus co se sem z té číny vozí :-p :-p
elly
9. dub 2009
Ellis jo..ze kdyz jsou s tim takove problemy..proc to porad do cz tahaji co? ]-(
elly
9. dub 2009
NO u nas je jeste zamraceno...snad vykoukne slunko...

Za pul hodky vyrazime cvicit.. x-)
elisss
9. dub 2009
Tady svítí oskar jak pominutý 🙂 😉 Určitě bude svítit i u vás 🙂 🙂
Tak ať vám to na cvičení dopadne dobře 🙂
elly
9. dub 2009
Ellis..jo dik...bude zase legrace...

Jo uz by to chtelo slunikco...

TY uz mas vyzdobu na Velikonoce?
elly
9. dub 2009
NO tak jsem dneska prohlizela papiry, co me prisli ze skolky..tak Mike by mel nastoupit 1.2. 2010...to mu bude 2,5 roku...
elly
9. dub 2009
No tak my letime cvickovat..zatim pa 😉 x-)
elisss
9. dub 2009
Elly už tak brzo ? To je za necelý rok... :-|
Výzdobu nic moc nemám, mamka má, ale já ne 😉 😃
margeautor
9. dub 2009
Ahoj holky,

koukám, že docházka poslední dobou nějak vázne :-| . My jsme pro změnu doma, Kuba má od úterý teploty a rýmu, občas trošku zakašle... 😞
Dneska jsem s ním byla u mudry jelikož tchýně pořád otravuje ať mu nechám vyšetřit krev a moč, tak jsem tam došla. Všechno má v pořádku, tak jsem ráda 🙂
Doufám, že do víkendu se vykulíruje.
Jinak dneska už fakt musím uklidit...zavřený oči už nefungujou 😃
elly
9. dub 2009
Tak jsme zpatky..unavenej, vylitanej.tak jsem ho dala spat..dostal je jogurt..a jidlo az se vzbudi.. 😉

Jo Ellis uz tak brzy..a to jsem ho musela zapsat, kdyz mu byl 1,5...je hroznej cekaci list :-p

Marge ahoj..prej zavreny oci uz nepomahaji 😃 tak uklidu zdar!
No my mame trochu rymu...ale snad to bude o.k.
delikates
9. dub 2009
ahojky holky!!!!!!!! 😉 malý vstával v 6:30 tak celkem dobré :-N jsem neměla čas byli jsme v obchodě,jinak Míša má 10 let tak to oslavíme 🙂 už jsme jí přáli i Lukášek ji popřal tak to byla sranda ale zabava neskončila ještě budem oslavovat!! udělám chlebíčky :- dort a nějake občerstvení 😃 potom budem tančit a dělat blbosti 😉 v nedělu si Míša pozve kámošky 😉 tak musím něco nachystat potom dám fotky z oslavy ju 😃 !!!!!!!!!!
elly
9. dub 2009
Deli jee tak to moc a moc blahoprejem k tam krasnym kulatinam! x-) Hodne zdravicka a uzijte si krasne den.

No slunicko nikde...fakt uz je to otrava :-p
delikates
9. dub 2009
elly:u nás je od rána krásně x-) ale jestli chceš můžu ti poslat sluníčko 😉 jj děkuji za po přání hlavně děkuje Míša 😉
elly
9. dub 2009
Deli..no ja nevim..kde se to slunicko schovava... :-p ..jen posli....zitra jsem si vzala volno..tak snad uz konecne bude pekne...ani jsem se na predpoved jeste nedivala..

Mike spal je hodku :-p tak ted je po obede..a hraje si...
delikates
9. dub 2009
elly přidala jsem fotky ale spletla jsem se a místo hezká jsem napsala heka ]-( asi tam dám no comment 😃 a jestli chceš něco o tom vědět tak můžeš řict Lukinka prdí 😃
elly
9. dub 2009
Deli jake fotky..ja vidim jen fotky tech pokojicku? =-)
delikates
9. dub 2009
no však jo jenom tohle :-N asi jsem to blbě napsala vlastně nejsou to fotky že ?!! 😃
elly
9. dub 2009
Ted me nejak blbnul konik..jo Deli to jsou obrazky 😃
delikates
9. dub 2009
elly nám taky blbnul koník tak jsem nemohla se tu dostat :-|
elly
9. dub 2009
Ja jsem tam rada, ze mam zitra volno..to bude leharo... x-)

Deli jinak nejake plany na vikend.. 😉
delikates
9. dub 2009
elly:v sobotu jdem za babičkou,v neděli má Míša oslavu s kamarádkama a v ponděli velikonoce dostanem na zadek ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli