• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
elly:a ještě musíme barvit vajíčka :angry: tak že nemám vůbec na to čas :frowning2:
9. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli dívala jsem se ti do alba a na té gorile v Lešné jsem se fotila i já v 20 letech :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mate prima vikend. :dizzy_face:
No ja nic nebarvim..tady se to nedela...jen koupim nejakou vyzdobu a je to. :wink:
9. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Ellis..malej spi?
To byl asi fuska dotahnout ho domu ze zahrady ne? :grinning:
9. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli Míša má přesně dneska 10 let?
9. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly jj, spinká, no dojela babi z práce, tak s ní šel docela dobrovolně :wink: snědl trochu rizota a zalomil to :wink:
9. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisss:ano Míša má přesně 10 let,vy se máte že děláte jenom dekorace :unamused: a my musíme dostat na zadek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli tak Michalce velká gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: copak Míša dostane? :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jen kvuli tomu jsem ty Velikonoce nikdy nesnasela...zbita od ozralych chlapu..hm..to jsem radeji ani neotvirala a nevychazela z baraku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si udelala kafe..
9. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisss:Míša dostala od babičky 1000kč,od nás dort,kytku a kosmetiku , naušnice a řetízek a ještě taky1000kč. at si koupí co bude chtít.Oslavovat to bude natřikrát dnes s náma a jednou babičkou ,v sobotu u druhé babičky a v neděli s kámoškama :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak koukám, že to tu vázne... :confused: No, my jsme pořád venku, máme stejný "problém" jako elisss, jenom vstane, už chce jít ven, ani nemá hlad, nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del: Veliká gratulace Michalce! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša děkuje všem za gratulace!!! :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na víkend prý hlásí nějaké moc velké teplo či co, no v sobotu jedeme do té ZOO, tak předpokládám, že tam bude nával :grinning:
9. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:a kam jedete do zoo?
9. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: Do Lešné, protože budeme od zítřka na Vsetínsku, takže tam skákneme. Ale nevím sama, asi pojeme hned ráno, otevírají v půl deváté a malý by se vyspal po cestě domů.
9. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky Lluci..jo vazne :confused:

Tak to mate prima..do zoo...nezapomen fotit...
:wink:
9. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly: Mám pocit, že po hádkách, které tu byly, tu najednou nikdo nechodí :confused: Jinak ahoj a zdravím Mika :dizzy_face: Byli jste dneska na cvičení?

jj, fotit budu, teď chci očistit ještě jedno okno, než malý vstane a pak jdeme ven, musí se okopat zahrádka. Jo, včera jsme otřískali doma tu zeď okolo komínu a zjistili jsme, že nakonec bude třeba už teď zbourat celý komín a postavit ho znovu. Mě asi picne. :unamused:
9. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lluci asi tak nejak...vypada to, ze to vsechny vzdaly..no co nadelas.. :confused:

jo jo..dneska jsme byli cvicit... :wink: radil jak cerna ruka...

No to budeme mit hodne prace s tim kominem...to nezavidim..
9. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidime, zda to dneska stihnu..ale chci se konecne kouknout po tech bundach.....no zkusim manzu prekecat..at jedeme driv...protoze kramy maji jen do pul seste...
9. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, že se mu na cvičení líbí a je tam spokojený :dizzy_face: Jsem si chtěla uvařit kafe a zjistila jsem, že už nemám LAtte :rolling_eyes: Ale uvažuju, že si koupím kávovar, jako espresso, protože mi pořád to moje Latte zdražujou a tak bych si ho mohla dělat několikrát denně a za pár kaček. :slight_smile:

Elly: Nebo chodí všichni jinam :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
LLuci..hm..my mame doma Senseo..je z toho dobry kafe...ale stejne si myslim..ze kdyz mas kavovar..keterj nejdriv umele zrnka a pak udela kafe..je to jeste lepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly: A máš nějaký odkaz? :wink:
9. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ranko!!!!!!! :wink: tak malý spal do 6:40 tak že zas jako vždy :sweat_smile: zachvilu jdem bruslit ven :wink: jak to že tu nikdo nechodí ? :confused:
10. dub 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

u nas taky sviti..tak pujdeme taky ven... :wink:

Lluci taky odkaz..

http://www.senseo.nl/Products/Pages/ProductsOverview.aspx
10. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

tak u nás se vstávalo v 5,15 :angry: Ale zato dneska vydržel spinkat až do rána a ve svý postýlce :slight_smile:
Jinak rýma už je na ústupu, kašlik už nemáme, tak snad dneska budeme moct nachvilku ven. Včera byl celý den bez teploty a dneska ráno měl 37,2 a to snad ani teplota není.
10. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, elly ten kávovar vypadá moc pěkně. Taky jsme si pořídili domů kávovar, ale kafe si v něm vaříme jenom když přijde návštěva :wink: Jsme nějak líní, tak se odbýváme rozpustným :grinning:
10. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge ahoj..me rozpustny nechutna..a ono je tam vic modelu..my mame cernej..a je tam i specialne na Latte :wink: da se v tom vsechno..i cokolada..kakao...
10. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mike vstaval v sedm..ale jeste do pul osme lezel.. :wink:

Jsem rada, ze dneska konecne sviti :dizzy_face:
10. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek