Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
delikates
9. dub 2009
elly:a ještě musíme barvit vajíčka ]-( tak že nemám vůbec na to čas 😞
elisss
9. dub 2009
Deli dívala jsem se ti do alba a na té gorile v Lešné jsem se fotila i já v 20 letech 😃 😃
elly
9. dub 2009
Tak to mate prima vikend. x-)
No ja nic nebarvim..tady se to nedela...jen koupim nejakou vyzdobu a je to. 😉
elly
9. dub 2009
Cau Ellis..malej spi?
To byl asi fuska dotahnout ho domu ze zahrady ne? 😃
elisss
9. dub 2009
Deli Míša má přesně dneska 10 let?
elisss
9. dub 2009
Elly jj, spinká, no dojela babi z práce, tak s ní šel docela dobrovolně 😉 snědl trochu rizota a zalomil to 😉
delikates
9. dub 2009
elisss:ano Míša má přesně 10 let,vy se máte že děláte jenom dekorace :-| a my musíme dostat na zadek 😃 :-p
elisss
9. dub 2009
Deli tak Michalce velká gratulace!!! x-) x-) x-) x-) copak Míša dostane? 🙂
elly
9. dub 2009
Deli jen kvuli tomu jsem ty Velikonoce nikdy nesnasela...zbita od ozralych chlapu..hm..to jsem radeji ani neotvirala a nevychazela z baraku :-p
elly
9. dub 2009
Tak jsem si udelala kafe..
delikates
9. dub 2009
elisss:Míša dostala od babičky 1000kč,od nás dort,kytku a kosmetiku , naušnice a řetízek a ještě taky1000kč. at si koupí co bude chtít.Oslavovat to bude natřikrát dnes s náma a jednou babičkou ,v sobotu u druhé babičky a v neděli s kámoškama 🙂
llucinka
9. dub 2009
Ahojte holky, tak koukám, že to tu vázne... =-) No, my jsme pořád venku, máme stejný "problém" jako elisss, jenom vstane, už chce jít ven, ani nemá hlad, nic... :-p 😃
llucinka
9. dub 2009
Del: Veliká gratulace Michalce! x-) x-) x-)
delikates
9. dub 2009
Míša děkuje všem za gratulace!!! 🙂 🙂
llucinka
9. dub 2009
Na víkend prý hlásí nějaké moc velké teplo či co, no v sobotu jedeme do té ZOO, tak předpokládám, že tam bude nával 😃
delikates
9. dub 2009
Luci:a kam jedete do zoo?
llucinka
9. dub 2009
del: Do Lešné, protože budeme od zítřka na Vsetínsku, takže tam skákneme. Ale nevím sama, asi pojeme hned ráno, otevírají v půl deváté a malý by se vyspal po cestě domů.
elly
9. dub 2009
Cauky Lluci..jo vazne =-)

Tak to mate prima..do zoo...nezapomen fotit...
😉
llucinka
9. dub 2009
Elly: Mám pocit, že po hádkách, které tu byly, tu najednou nikdo nechodí =-) Jinak ahoj a zdravím Mika x-) Byli jste dneska na cvičení?

jj, fotit budu, teď chci očistit ještě jedno okno, než malý vstane a pak jdeme ven, musí se okopat zahrádka. Jo, včera jsme otřískali doma tu zeď okolo komínu a zjistili jsme, že nakonec bude třeba už teď zbourat celý komín a postavit ho znovu. Mě asi picne. :-|
elly
9. dub 2009
Lluci asi tak nejak...vypada to, ze to vsechny vzdaly..no co nadelas.. =-)

jo jo..dneska jsme byli cvicit... 😉 radil jak cerna ruka...

No to budeme mit hodne prace s tim kominem...to nezavidim..
elly
9. dub 2009
No uvidime, zda to dneska stihnu..ale chci se konecne kouknout po tech bundach.....no zkusim manzu prekecat..at jedeme driv...protoze kramy maji jen do pul seste...
llucinka
9. dub 2009
Tak hlavně, že se mu na cvičení líbí a je tam spokojený x-) Jsem si chtěla uvařit kafe a zjistila jsem, že už nemám LAtte 8-( Ale uvažuju, že si koupím kávovar, jako espresso, protože mi pořád to moje Latte zdražujou a tak bych si ho mohla dělat několikrát denně a za pár kaček. 🙂

Elly: Nebo chodí všichni jinam 😃 😃 😃
elly
9. dub 2009
LLuci..hm..my mame doma Senseo..je z toho dobry kafe...ale stejne si myslim..ze kdyz mas kavovar..keterj nejdriv umele zrnka a pak udela kafe..je to jeste lepsi :-p
llucinka
9. dub 2009
Elly: A máš nějaký odkaz? 😉
delikates
10. dub 2009
bré ranko!!!!!!! 😉 tak malý spal do 6:40 tak že zas jako vždy :-N zachvilu jdem bruslit ven 😉 jak to že tu nikdo nechodí ? =-)
elly
10. dub 2009
Dobre ranko,

u nas taky sviti..tak pujdeme taky ven... 😉

Lluci taky odkaz..

http://www.senseo.nl/Products/Pages/ProductsOve...
margeautor
10. dub 2009
Dobré ráno,

tak u nás se vstávalo v 5,15 ]-( Ale zato dneska vydržel spinkat až do rána a ve svý postýlce 🙂
Jinak rýma už je na ústupu, kašlik už nemáme, tak snad dneska budeme moct nachvilku ven. Včera byl celý den bez teploty a dneska ráno měl 37,2 a to snad ani teplota není.
margeautor
10. dub 2009
hm, elly ten kávovar vypadá moc pěkně. Taky jsme si pořídili domů kávovar, ale kafe si v něm vaříme jenom když přijde návštěva 😉 Jsme nějak líní, tak se odbýváme rozpustným 😃
elly
10. dub 2009
Marge ahoj..me rozpustny nechutna..a ono je tam vic modelu..my mame cernej..a je tam i specialne na Latte 😉 da se v tom vsechno..i cokolada..kakao...
elly
10. dub 2009
Jo Mike vstaval v sedm..ale jeste do pul osme lezel.. 😉

Jsem rada, ze dneska konecne sviti x-)

Začni psát odpověď...

Odešli